Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 41943 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:19:19 »
MrW, widzę, że jesteś dokładnie przygotowany do tematu. Wielki szacun i trzymam kciuki.  :thumright:

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:34:49 »
jeżeli macie jakieś nowe fakty, to chyba rozsądnie byłoby przedstawić je opinii publicznej.
w przeciwnym razie przypominacie mi takiego jednego jarka, który wie ale nie powie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:42:56 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "MrW"
O spraw jest więcej, o których zapewnie szersze grono niebawem się dowie.


Jakich spraw? bo znowu pojawia się taki tekst, jak na innych tematach, coś, ktoś, gdzieś, konkrety, konkrety ;)

Jest taka partia nie wymagająca reklamy,której prezes bardzo często używa "niedomówień" w rodzaju wiemy,powiemy w odpowiednim momencie albo mamy informacje z pewnego zródła np dostajemy pod wycieraczkę. Pana Wiśniewskiego nie podejrzewam,że zaraził się partyjną nowomową Ale należy mu zadać pytanie;jakim organom zgłosił
swoje wątpliwości jeśli doszło do naruszenia prawa.Jeśli do naruszenia prawa nie doszło to powtórzę jeszcze raz - mamy do czynienia z biciem piany
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:57:00 »
koowalski, chyba pierwszy raz w swoje forumowej karierze się z tobą zgadzam (odnośnie niedopowiedzeń i bicia piany). jednakże zdania nie zmienię - chociaż zaiste mają specjalne fundusze - nagroda jej się nie należała i zwykła ludzka przyzwoitość oraz poczucie podstawowej, sam nie wiem - etyki, nakazywałoby jak nie odmowę to, to przekazanie jej na cele społeczne. a tak (podkreślam to z całą stanowczością, że zupełnie mnie to która z tych pań przewodzi białej w żaden sposób nie dotyczy i dotyka) niestety wyłania się obraz dlaczego ona się tu znalazła - KASA. ale to jest jeszcze pół biedy. ważniejsze chyba jest to, żeby nie popsuła chyba dobrej roboty poprzedniczki.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:37:45 »
a tak z ciekawości zapytam co z tymi  " krokami prawnymi" jakie miał podjąć powiat w stosunku do burmistrza p. Diakuna za "oczernianie" władz powiatu ?
Z tego co pamiętam p. Rybakiewicz była strasznie zbulwersowana wypowiedziami burmistrza.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:43:12 »
Cytat: "dapol"
nagroda jej się nie należała i zwykła ludzka przyzwoitość oraz poczucie podstawowej, sam nie wiem - etyki, nakazywałoby jak nie odmowę to, to przekazanie jej na cele społeczne.

Czy naprawdę nie domyślacie się tego, dlaczego w tym roku pojawiają się tu i ówdzie takie mocno wątpliwe nagrody, przyznawane rozmaitym urzędnikom z partii sprawujących władzę? Bo mnie to wcale nie dziwi!
A tak przy okazji zapytam, czy ktoś może wie kiedy są najbliższe wybory samorządowe? I czy ktoś orientuje się ile może kosztować taka kampania wyborcza?

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 24, 2014, 21:48:48 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
A tak przy okazji zapytam, czy ktoś może wie kiedy są najbliższe wybory samorządowe? I czy ktoś orientuje się ile może kosztować taka kampania wyborcza?
Czy to pytania retoryczne?
<*)))))>{

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 25, 2014, 10:37:22 »
Cytat: "ak"
Czy to pytania retoryczne?

Dokłanie!     :thumleft:    Pozdrawiam

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 25, 2014, 12:48:10 »
Cytat: "KOOWALSKI"
.Jeśli do naruszenia prawa nie doszło to powtórzę jeszcze raz - mamy do czynienia z biciem piany


Widzę, że wpisujesz się idealnie w retorykę jedynie słusznej partii rządzącej, której lokalni przedstawiciele pokazali policzanom gdzie jest ich właściwe miejsce i w jakiej części ciała mają ich zdanie i opinie. Może i dobrze się stało, bo działania podjęte wobec Białej i Pani Golisowicz będące przejawem pogardy i lekceważenia lokalnej społeczności, ukazują prawdziwe oblicze niektórych lokalnych włodarzy. A że wybory samorządowe już niebawem, to trzeba poprawić wątły wizerunek PO w Policach. Nie trudź się i uwierz, że nie trzeba łamać przepisów prawa, żeby pokazać ludziom, że tak naprawdę władze powiatowe nie liczą się absolutnie z ich oczekiwaniami, opiniami i wolą. Zapewne zmienią swoją retorykę w okolicach sierpnia i września 2014 r., ale sądzę, że i tak zbyt wielu naiwnych już w Policach nie znajdą. Oczywiście poza gronem beneficjentów powiatowej kasy z Tanowskiej i innych jednostek stowarzyszonych. Pozostali, dotknięci działaniami Donana Barbarzyńcy i jego świty, raczej nie dadzą się przekonać.
millena

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:42:55 »
Cytat: "millena"
Cytat: "KOOWALSKI"
.Jeśli do naruszenia prawa nie doszło to powtórzę jeszcze raz - mamy do czynienia z biciem piany


Widzę, że wpisujesz się idealnie w retorykę jedynie słusznej partii rządzącej, której lokalni przedstawiciele pokazali policzanom gdzie jest ich właściwe miejsce i w jakiej części ciała mają ich zdanie i opinie. Może i dobrze się stało, bo działania podjęte wobec Białej i Pani Golisowicz będące przejawem pogardy i lekceważenia lokalnej społeczności, ukazują prawdziwe oblicze niektórych lokalnych włodarzy. A że wybory samorządowe już niebawem, to trzeba poprawić wątły wizerunek PO w Policach. Nie trudź się i uwierz, że nie trzeba łamać przepisów prawa, żeby pokazać ludziom, że tak naprawdę władze powiatowe nie liczą się absolutnie z ich oczekiwaniami, opiniami i wolą. Zapewne zmienią swoją retorykę w okolicach sierpnia i września 2014 r., ale sądzę, że i tak zbyt wielu naiwnych już w Policach nie znajdą. Oczywiście poza gronem beneficjentów powiatowej kasy z Tanowskiej i innych jednostek stowarzyszonych. Pozostali, dotknięci działaniami Donana Barbarzyńcy i jego świty, raczej nie dadzą się przekonać.

Nie przypominam sobie Pani urzędniczko Urzędu Miejskiego(przypomniał o tym gdzieś na forum Wykidajło)abyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft.Po drugie jeśli Pani uważa,że procedury wyboru dyrektora szkoły na kolejną kadencje są złe,proponuję wystartować do sejmu i je zmienić.podobne procedury odbywają się w Urzędzie Miejskim i dyrektorami
szkół wybierani są przychylni aktualnej grupie rządzącej.Nie tylko zresztą dyrektorzy szkół ale także naczelnicy wydziałów,inspektorzy i wszystkie etaty urzędnicze,które można obsadzić swoimi o przetargach nie wspominając.Z epitetów jakimi się Pani posługuje -Donan(pewnie chodziło o Donalda)Barbarzyńca wynika ,że jest Pani w Urzędzie Miejskim protegowaną PiSu.A ja jestem zwolenniczką maksymalnego odpartyjnienia i odideologizowania samorządów.Urzędnik samorządowy  powinien swoje poglądy pozostawić przed wejściem do budynku w którym pracuje.Tylko tyle! Jeśli chodzi o Pani pewność,że ze swoim językiem odniesiecie sukces to z założenia pomyłka.Polacy wbrew Pani wyobrażeniom nie są tacy naiwni,czego dowodem jest druga kadencja PO doprowadzająca
prezesa PiSu do białej gorączki.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 25, 2014, 15:33:46 »
Kowalski - skoro mnie znasz, to i pewnie wiesz, że trudno mi przypiąć jednoznaczną łatkę polityczną.
W tym konkretnym problemie- w dupie mam czy to jest PO, PiS, SLD, PZPR, czy inna partia.
Dla mnie ważne jest, że Pan Starosta i cały zarząd powiatu, przy wydatnej pomocy obecnej osoby piastującej stanowisko dyrektora ZS krzywdzą ludzi.
Swoimi działaniami nie tylko niszczą pojedyncze jednostki, ale rujnują policką oświatę.  
Na język przychodzą mi tylko takie słowa:  buta, ignorancja, hipokryzja, kumoterstwo, nieudaczność, beztroska...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 25, 2014, 15:38:25 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Nie przypominam sobie Pani urzędniczko Urzędu Miejskiego(przypomniał o tym gdzieś na forum Wykidajło)abyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft


Droga Pani, Skoro forumowa etykieta, pozwalająca na zwracanie  się per ,,ty" do innych użytkowników forum Szanownej Pani nie odpowiada, możemy sobie ,,Paniować". Tym bardziej mi to odpowiada, że perspektywa picia z Panią bruderschafa jest dla mnie wystarczająco nierealna. Proszę sobie wyobrazić, że nie jestem ani pracownicą UM w Policach, ani w żadnym innym mieście, Mało tego nie przepracowałam w swoim życiu ani jednego dnia w ramach szeroko pojętej sfery budżetowej. Ale może przejdźmy do meritum, bo widzę, że z braku odpowiednich argumentów celowo zbacza Pani z tematu.
To jaka frakcja popiera nową panią dyrektor, jest w tym temacie rzeczą drugorzędną. Nagannym jest nagradzanie jakiejkolwiek osoby publicznej, żyjącej w pieniędzy podatników, nagrodą w wysokości 3500 zł. już po jednym miesiącu funkcjonowania na nowym stanowisku pracy (tym bardziej, że stanowisko to zostało objęte w atmosferze lokalnego skandalu i spotkało się z dezaprobatą mieszkańców Polic). Zlekceważenie w tym momencie nastrojów społecznych i przyznanie tak wysokiej nagrody wkrótce po tym, jest przejawem swoistej arogancji władzy wobec swoich wyborców.
millena

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 25, 2014, 15:55:48 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Polacy wbrew Pani wyobrażeniom nie są tacy naiwni,czego dowodem jest druga kadencja PO doprowadzająca
prezesa PiSu do białej gorączki.

To teraz odkryję Amerykę o której co poniektórzy nie mają pojęcia (mimo że odnoszę wrażenie iż są upolitycznieni). A więc - dlaczego Polacy zagłosowali na PO? BO NIE MIELI NA KOGO GŁOSOWAĆ!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 25, 2014, 17:01:44 »
Cytat: "MrW"
Kowalski - skoro mnie znasz, to i pewnie wiesz, że trudno mi przypiąć jednoznaczną łatkę polityczną.
W tym konkretnym problemie- w pupie mam czy to jest PO, PiS, SLD, PZPR, czy inna partia.
Dla mnie ważne jest, że Pan Starosta i cały zarząd powiatu, przy wydatnej pomocy obecnej osoby piastującej stanowisko dyrektora ZS krzywdzą ludzi.
Swoimi działaniami nie tylko niszczą pojedyncze jednostki, ale rujnują policką oświatę.  
Na język przychodzą mi tylko takie słowa:  buta, ignorancja, hipokryzja, kumoterstwo, nieudaczność, beztroska...

Panie Wiśniewski użyłam pańskiego nazwiska-czy prawdziwe nie wiem -ale Pan się tutaj na forum przedstawił.Wprawdzie nie pytałam Pana o zgodę w związku z tym będę używała Pana nicka.Panie MrW gdyby przyjąć za prawdziwe to co Pan napisał"rujnują policką oświatę" należałoby szkołę zamknąć ze względu na brak uczniów.Czy tak się dzieje?
Nie!  więc Pańskie stwierdzenia nie mają pokrycia w faktach.Ja też mam negatywny stosunek do partyjniactwa w samorządach ale uznaję obowiązujące procedury.Powtórzę
zatem to co napisałam urzędniczce Urzędu Miejskiego - jeśli chce Pan zmienić dyrektorkę ZS trzeba zmienić prawo.Każde inne działanie to bicie piany chyba ,że zwolennicy poprzedniej dyrektorki zastosują wariant ukraiński , zaczną okupację szkoły i zażądają ustąpienia nowej.Tylko błagam,nie używajcie butelek z benzyną jak na Majdanie
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 25, 2014, 17:24:07 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Panie MrW gdyby przyjąć za prawdziwe to co Pan napisał"rujnują policką oświatę" należałoby szkołę zamknąć ze względu na brak uczniów.Czy tak się dzieje?

Tak, dokładnie do tego to zmierza.
O ile Pani Dyrektor Golisowicz walczyła o ucznia i pomimo problemów demograficznych potrafiła utrzymać stały poziom uczniów w tej placówce- o tyle nowa dyrektorka koncentruje się na ... no właśnie na czym? z pewnością nie na zadbaniu o uczniów i by szkoła się rozwijała. Zarząd powiatu i Agata Markowicz Narękiewicz pomylili się traktując szkołę jak przedsiębiorstwo. Zarządzając nim tak nieudolnie, że wychodzą kwiatki w postaci wypłacanej nagrody dla tej kobiety podczas gdy z drugiej strony zmniejsza się stan osobowy kadry uzasadniając to brakiem pieniędzy.
Cytat: "KOOWALSKI"
jeśli chce Pan zmienić dyrektorkę ZS trzeba zmienić prawo.

Ja nie twierdzę, że prawo jest totalnie złe. Mam świadomość, że nie ma doskonałych rozwiązań. Ale w tym akurat przypadku mamy do czynienia perfidią ludzką, która wykorzystując niedoskonałość i złożoność prawa prowadzi prywatę zapominając przy tym, w jakim celu zostali powołani i komu powinna służyć.
Cytat: "KOOWALSKI"
Każde inne działanie to bicie piany chyba ,że zwolennicy poprzedniej dyrektorki zastosują wariant ukraiński , zaczną okupację szkoły i zażądają ustąpienia nowej.Tylko błagam,nie używajcie butelek z benzyną jak na Majdanie

Niech to na chwilę obecną pozostanie "biciem piany". Ale jak już wcześniej to napisał Wojciech Dudek (pozdrawiam!) prawda się sama obroni. I ja w to głęboko wierzę.