Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 42325 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 28, 2014, 21:10:40 »
Cytat: "KOOWALSKI"
KOOWALSKI napisał/a:
Panie MrW ,po pierwsze; w powiecie nie występuje coś takiego jak 30% dodatek"motywacyjny".Do czego ma motywować taka wysoka kwota???

MrW napisał/a:

Przepraszam, a w jakiej wysokości dodatek motywacyjny w jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez powiat? I jeżeli można prosić jeszcze o informację - ile wynosi dodatek funkcyjny? (obydwa te dodatki są ustawowo uregulowane w Karcie Nauczyciela).

Nie wiem, nie jestem przedstawicielką tego uprzywilejowanego zawodu

To o czym mamy dyskutować?
Cytat: "KOOWALSKI"
KOOWALSKI napisał/a:
po drugie;nie możemy porównywać zarobków w szkołach różnych specjalności/specjalizacji

MrW napisał/a:
Pod uwagę powinno się również wziąć szereg innych determinantów mających wpływ na poziom wynagrodzenia- np.. wielkość placówki oświatowej, powierzenie zarządu nad infrastrukturą dodatkową, kompetencje i kwalifikacje dyrektora, jak ocena kadry pedagogicznej, etc...

Pod uwagę można brać tysiące różnych elementów ale tylko w odniesieniu do placówek o tym samym lub podobnym profilu

Pogrzebałem w necie- osoby zajmujące stanowiska kierownicze w ośrodkach szkolno- wychowawczych czy specjalnych otrzymują dodatek za prace w szkodliwych warunkach. Z tego co widzę w wynosił on od 100 zł do 600 zł mc.
NP.:
http://www.krotoszynska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1419:ile-zarabiaj-dyrektorzy-szko&catid=1:powiat&Itemid=81


Po kalkulacji w powiecie polickim- wychodziłoby, że ten dodatek wynosi od 3 250 zł do 4 500 zł miesięcznie...


Cytat: "KOOWALSKI"
OOWALSKI napisał/a:
po trzecie;placówka najbardziej zbliżona profilem do szkół gminnych to "biała"i tutaj zarobki dyrektorów są porównywalne

MrW napisał/a:
Czyli, jeśli mamy iść tym tokiem rozumowania - w nawiązaniu do wątku na górze- w powiecie mają 30% dodatku motywacyjnego ukrytego w płacy zasadniczej?

Tego nie wiem.Pytanie proszę skierować do"poszkodowanej" Pani Golisowicz.


Po co te uszczypliwości?
Ja staram się dowodzić swoich racji bez kierowania złośliwości w Pańskim kierunku. Czy mógłbym oczekiwać tego samego?

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 28, 2014, 21:31:39 »
Zgadzam się w pewnym  sensie że ta premia to dziwna nagroda.
Ale czy wy chcieli byście pracować w takich warunkach jak pani dyrektor w  tej szkole?
Gdzie jest zaszczuta i wszyscy starają się tylko zaszkodzić. Gdzie z każdej strony patrzą ci na ręce i czekają na zły ruch aby móc coś wytknąć publicznie?
Te pieniądze nie zwrócą tej kobiecie nerwów i stresu który musi przechodzić każdego dnia idąc do pracy. Pokazała że nie o kasę chodzi, lecz o wykształcenie młodzieży w tej szkole. Inaczej by jej tam nie było.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 28, 2014, 22:09:32 »
no bidulka;) strasznie mi jej szkoda...
sz

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 28, 2014, 22:16:31 »
sorry taki ma klimat jaki sama wytworzyła, bo to poprostu jest zły człowiek a do nerwicy i stresu to doprowadza sama ona wszystkich ludzi wokół.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 28, 2014, 22:27:23 »
Cytat: "franczeska"
orry taki ma klimat jaki sama wytworzyła, bo to poprostu jest zły człowiek a do nerwicy i stresu to doprowadza sama ona wszystkich ludzi wokół.

Własnie to też chciałem przed momentem napisać...

Dodatkowo- Robercik32- zwróć uwagę, że kobieta ta zaczęła pracę od ignoracji środowiska, w które weszła, lekceważenia Dyrektora w Niemieckiej placówki, wreszcie publiczne szkalowanie, obrażanie dotychczasowej Pani Dyrektor. Ciągłych kłamstw i uszczypliwości- zapewne sprawę Pana Mirosława Chmielewskiego już znasz?
Cytat: "Robercik32"
Pokazała że nie o kasę chodzi, lecz o wykształcenie młodzieży w tej szkole. Inaczej by jej tam nie było.

Chodzi o kasę. Wychowanie młodzieży nie zawiele ją interesuje- niestety.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 28, 2014, 22:52:07 »
Cytat: "Robercik32"
Zgadzam się w pewnym  sensie że ta premia to dziwna nagroda.

Ale czy wy chcieli byście pracować w takich warunkach jak pani dyrektor w  tej szkole?

 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
 
Biedna.  
POświęcili ją i SPADOCHRON wylądował tam na siłę.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 28, 2014, 23:05:46 »
Cytat: "Daria"
Nieźle, nie ma co, różne światy w budżetówce  :<  Nauczyciele są traktowani priorytetowo. Jedyni w budżetówce dynamiczne podwyżki, gwarancje, przywileje. Wynagrodzenie zasadnicze na przyzwoitym poziomie nie dziwi. Natomiast wielość dodatków może bulwersować zwykłego zjadacza chleba. Wskazany wcześniej motywacyjny, funkcyjny to nie wszystkie, które mogą się zdarzyć ;). Jak jest w Policach z dodatkiem za wieloletnią pracę, za nadgodziny, socjalnym, z FN, trzynastkami? Zorientowani zechcą napisać? Powiat płaci, gmina płaci środkami publicznymi. Jakie to kwoty w skali roku? Ile z budżetu gminy 2014 przeznaczono na podwyżki dla nauczycieli, nauczycieli- dyrektorów?



Gmina zajmuje się podstawówkami i gimnazjami. Powiat - szkołami ponadgimnazjalnymi. Przypominam tę oczywistą rzecz aby podkreślić różne źródła finansowania tych szkół.

Gmina, decyzją Rady Miejskiej, od wielu lat przyznaje nauczycielom 9% dodatek motywacyjny, dyrektorzy otrzymują dodatek motywacyjny w wysokości 30%. I są to jedyne narzędzie dotyczące wynagrodzeń nauczycieli w rękach samorządu. Pozostałe, stawki zasadnicze, regulaminy wynagrodzeń, podwyżki płac ustalane są na poziomie władz centralnych i finansowane w budżetu państwa w formie subwencji oświatowej.
Jeżeli wspomniane mityczne dodatki bulwersują zwykłych zjadaczy chleba, to pretensje należy kierować do Karty Nauczyciela i rządu oraz związków zawodowych, które ustalają zasady zapisane w Karcie.
W budżecie gminy  na 2014 rok nie przeznaczono żadnych środków na podwyżki dla nauczycieli, bo podwyżek nie otrzymali. Podwyżki dla nauczycieli były wprowadzane przez trzy ostatnie lata, bo takie tempo podwyżek zostało ustalone przez rząd i ZZ. Poprzednie podwyżki nauczyciele dostali zdaje się 1998 roku.

Kto chce niech się bulwersuje i oburza na rzekomy "dobrobyt" nauczycieli.
Jestem synem nauczycielki ze stażem pracy dłuższym niż sam mam lat. W pałacu nie mieszkam, mercedesem nie jeżdżę. Z nauczycielskiej pensji na to się uzbierać nie da. A ile nauczyciele wkładają pracy w swoją profesję to wiedza tylko ci, którzy mają w rodzinie nauczycieli.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 29, 2014, 07:09:48 »
Powiat jest organem zarządzającym Białą. I powiat ma prawo oczekiwać, że dyrektor wybrany przez powiat będzie realizował nakreślone zadania. Jeżeli pani Golisowicz miała inną koncepcję rozwoju szkoły to obie idea nie mogły iść razem w jednym kierunku.
Jeżeli jestem posiadaczem pakietu kontrolnego firmy a zarządzający nią dyrektor nie wprowadza w życie moich założeń to z takim dyrektorem muszę się pożegnać, to oczywiste. Nawet jeśli nie jest to działalność profitowa.
Co pewien czas mamy wybory i w nich możemy się wypowiedzieć czy realizowana przez naszych przedstawicieli polityka lokalna czy międzynarodowa nam odpowiada. Ale jeżeli państwo / powiat / gmina nie ma pieniędzy to choćby najlepsza partia miała najlepszy program to na obietnicach wyborczych się skończy. Jak zawsze.
Panią Golisowicz znam z zajęć informatyki prowadzonych przez nią w latach 90-tych gdy dyrektorem był pan Kliszewski. Nie wiem jakim była dyrektorem bo nie było mnie już w szkole ale jako nauczyciel nie wyróżniała się specjalnie. Rozumiem jednak, że stworzyła potem w szkolę taką atmosferę, że współpracownicy jej zareagowali jak zareagowali. I dlatego nie dziwię się nowej pani dyrektor, że wchodząc w tak silnie powiązane środowisko nie zaczyna od próby bycia dobrym kolegą ale musi zacząć swoje rządy po swojemu. Inaczej byłaby tylko marionetką.
Myślę, że po ostatnich zawirowaniach pani Golisowicz wypłynie niedługo jako kandydatka Gryfa do Rady Powiatu. A jak Gryf uzyska tam przewagę to będzie naprawdę ostro.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 29, 2014, 09:59:26 »
Cytat: "MrW"

Pogrzebałem w necie- osoby zajmujące stanowiska kierownicze w ośrodkach szkolno- wychowawczych czy specjalnych otrzymują dodatek za prace w szkodliwych warunkach. Z tego co widzę w wynosił on od 100 zł do 600 zł mc.
NP.:
http://www.krotoszynska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1419:ile-zarabiaj-dyrektorzy-szko&catid=1:powiat&Itemid=81


Po kalkulacji w powiecie polickim- wychodziłoby, że ten dodatek wynosi od 3 250 zł do 4 500 zł miesięcznie...

Panie MrW co mamy porównywać nie znając składników umowy o pracę ani jednej ani drugiej dyrektorki.Nie znamy również zasad nagradzania w powiecie.W gminie też takich zasad nie opublikowano ale przynajmniej wiemy o 30% poziomie kształtowania posłuszeństwa.

Cytat: "KOOWALSKI"
Tego nie wiem.Pytanie proszę skierować do"poszkodowanej" Pani Golisowicz.


Cytat: "MrW"
Po co te uszczypliwości?
Ja staram się dowodzić swoich racji bez kierowania złośliwości w Pańskim kierunku. Czy mógłbym oczekiwać tego samego?

Skierowałam Pana pod właściwy moim zdaniem adres.Oczywiście może Pan szukać innych zródeł wiedzy w morzu piany z której powoli wyłania się strategia grupy trzymającej władzę w Gminie.Jeśli prawdą jest co napisał dzisiaj jojo,że Pani Golisowicz ma być kandydatką
Gryfa do Rady Powiatu to ma Pan odpowiedz o co tutaj chodzi.Jeśli Pani Golisowicz zostanie radną powiatu to będzie destrukcyjnie oddziaływała na jej prace w zakresie oświaty z potrzeby zemsty tak bardzo jak jest to widoczne u prezesa Kaczyńskiego po wielu przegranych wyborach.Taki scenariusz można przewidywać a jakąś ciepłą posadkę na pewno Gryf Pani Golisowicz zaoferuje.
I na koniec jedna drobna uwaga;jestem płcią żeńską.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 29, 2014, 11:02:13 »
Cytat: "jojo"
Powiat jest organem zarządzającym Białą. I powiat ma prawo oczekiwać, że dyrektor wybrany przez powiat będzie realizował nakreślone zadania. Jeżeli pani Golisowicz miała inną koncepcję rozwoju szkoły to obie idea nie mogły iść razem w jednym kierunku.

Jeżeli jestem posiadaczem pakietu kontrolnego firmy a zarządzający nią dyrektor nie wprowadza w życie moich założeń to z takim dyrektorem muszę się pożegnać, to oczywiste. Nawet jeśli nie jest to działalność profitowa.

Jojo- w teorii mógłbym się z Tobą zgodzić. Bo faktycznie tak powinno być.
jednak są pewne detale, o których nie powinniśmy zapominać.
Zwróć, proszę uwagę, że na linii Zarząd Powiatu- Biała jest jeszcze jedno ogniwo- społeczeństwo. W tej strukturze- posiadaczem pakietu kontrolnego powinno być lokalna społeczność. Dyrekcja- to Zarząd Powiatu. Natomiast dyrektora szkoły nazwałbym - kierownikiem jakiegoś oddziału.
W tej perspektywie ja widzę to tak: Dyrektor zarządza moimi pieniędzmi w sposób nieudolny. Marnotrawi moje środki. Dyrektor nie widzi problemy z błędach, jakie sam popełnia, a kiepską sytuację w postaci problemów z cash flow, próbuje ratować poprzez próby restrukturyzacji podległych jednostek. Kierownik jednostki nie zgadza się na restrukturyzację i za to od nieudolnego dyrektora dostaje po łbie. Dodał bym do tego jeszcze jeden aspekt- oddział organizacyjny, czy jednostka w tej strukturze, która bezpośrednio podlegała pod kierownika a pośrednio pod dyrektora- nie został stworzony by trzepać kasę i przynosić profity, lecz ku innym celom- parafrazując to na język biznesowy- nazwałbym ta jednostkę działem badań i rozwoju.
Cytat: "KOOWALSKI"
MrW napisał/a:           

Pogrzebałem w necie- osoby zajmujące stanowiska kierownicze w ośrodkach szkolno- wychowawczych czy specjalnych otrzymują dodatek za prace w szkodliwych warunkach. Z tego co widzę w wynosił on od 100 zł do 600 zł mc.

NP.:

http://www.krotoszynska.p...owiat&Itemid=81





Po kalkulacji w powiecie polickim- wychodziłoby, że ten dodatek wynosi od 3 250 zł do 4 500 zł miesięcznie...   

Panie MrW co mamy porównywać nie znając składników umowy o pracę ani jednej ani drugiej dyrektorki.Nie znamy również zasad nagradzania w powiecie.W gminie też takich zasad nie opublikowano ale przynajmniej wiemy o 30% poziomie kształtowania posłuszeństwa.
 
Albo próbujemy znaleźć najlepsze argumenty przy ograniczonym zasobie informacji, albo w ogóle nie dyskutujmy.
Bo stwierdzenie o 30% poziomie kształtowania posłuszeństwa jest idiotycznym sformułowaniem jakiegoś zbulwersowanego naiwniaczka, który woli to powtarzać jak mantrę zamiast podać przykład, że to jest za dużo, że ten dodatek w ogóle się nie należy i nie ma ani prawnego, moralnego oraz ekonomicznego uzasadnienia.

Cytat: "KOOWALSKI"
Oczywiście może Pan szukać innych zródeł wiedzy w morzu piany z której powoli wyłania się strategia grupy trzymającej władzę w Gminie.

Rozbawiłem się tym stwierdzeniem.
Droga Pani Koowalski- po pierwsze w Gminie nie mamy do czynienia z grupą trzymającą władzę, albowiem zostali oni wybrani w wolnych wyborach. Po drugie pisze Pani o "...morzu piany..."- jakież to zabawne w konfrontacji z rzeczywistością. Albowiem moje wrażenie jeśli chodzi o, jak to Pani określiła- grupę trzymającą władzę- że zachowują się czasem jak "cnotka- niewydymka", która chciałaby, ale się boi.
Cytat: "KOOWALSKI"
Jeśli Pani Golisowicz zostanie radną powiatu to będzie destrukcyjnie oddziaływała na jej prace w zakresie oświaty z potrzeby zemsty

Pani Koowalski- nie wiem, czy w ogóle Pani Golisowicz brałaby pod uwagę taką perspektywę, by startować w wyborach. Nie wydaje mi się, albowiem wiem, że szkoła jest Jej życiem i bardzo Ją boli i cierpi teraz z powodu sytuacji, jaka się wytworzyła.
Natomiast jeśli w przyszłości miałoby dojść do sytuacji, gdzie Pani Golisowicz jednak by wystartowała i zasiadła by w radzie oraz prowadziłaby destrukcyjne działania na oświacie to ja byłbym pierwszą osobą, która by się temu i przeciwstawił.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 29, 2014, 11:15:38 »
O Gryfie i o Pani Golisowicz to już dawno pisałem, została wykorzystana jako marionetka, jako tarcza, a teraz trzeba ją nagrodzić, pogłaskać, przytulić i jej postacią 'nabić' zwolenników. Przecież to polityka, tu się liczą zagrania jak w szachach, na długo do przodu wszystko jest obmyślone ;)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 29, 2014, 11:22:19 »
Mr W: jest jeszcze w naszym kraju kilka przykładów gdzie my jako społeczeństwo nie mamy wpływu na ich działalność: ZUS  :rotfl:
rbk: szkoda, że nie ma tak, że jeśli frekwencja w kolejnych wyborach nie przekroczy powiedzmy 40% to takie wybory trzeba powtórzyć ale nikt z kandydujących za pierwszym razem nie może startować ponownie. Tylko, że aktualne elity na takie ryzyko nie pójdą a to oni przegłosowują ordynacje wyborczą.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 29, 2014, 21:41:32 »
Cytat: "MrW"
Albo próbujemy znaleźć najlepsze argumenty przy ograniczonym zasobie informacji, albo w ogóle nie dyskutujmy.
Bo stwierdzenie o 30% poziomie kształtowania posłuszeństwa jest idiotycznym sformułowaniem jakiegoś zbulwersowanego naiwniaczka, który woli to powtarzać jak mantrę zamiast podać przykład, że to jest za dużo, że ten dodatek w ogóle się nie należy i nie ma ani prawnego, moralnego oraz ekonomicznego uzasadnienia.

Przepraszam bardzo ,że wciągnęłam Pana w kosmiczne wyliczenia w rodzaju 3250 do 4500 bez znajomości regulaminu nagradzania w powiecie.Ma pan rację ,na takim poziomie nie warto dyskutować.
Cytat: "KOOWALSKI"
Oczywiście może Pan szukać innych zródeł wiedzy w morzu piany z której powoli wyłania się strategia grupy trzymającej władzę w Gminie.

Cytat: "MrW"
Rozbawiłem się tym stwierdzeniem.
Droga Pani Koowalski- po pierwsze w Gminie nie mamy do czynienia z grupą trzymającą władzę, albowiem zostali oni wybrani w wolnych wyborach. Po drugie pisze Pani o "...morzu piany..."- jakież to zabawne w konfrontacji z rzeczywistością. Albowiem moje wrażenie jeśli chodzi o, jak to Pani określiła- grupę trzymającą władzę- że zachowują się czasem jak "cnotka- niewydymka", która chciałaby, ale się boi.

Strasznie mało Pan widzi.Grupa trzymająca władzę to nie radni,którzy niewiele mają do
powiedzenia poza interpelacjami i wnioskami o dodatkowy kosz na śmieci itp pierdoły.Potrzebni są tylko do poparcia absolutorium i tworzonych przez urzędników
uchwał.Grupa trzymająca władzę to właśnie urzędnicy,ci z wyższej półki.Oni nie są wybierani w wolnych wyborach.Oni są dobierani wg odpowiedniego klucza.Nazywa się to selekcja negatywna.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 30, 2014, 08:39:17 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Przepraszam bardzo ,że wciągnęłam Pana w kosmiczne wyliczenia w rodzaju 3250 do 4500 bez znajomości regulaminu nagradzania w powiecie.Ma pan rację ,na takim poziomie nie warto dyskutować.

Kosmiczne wyliczenia?
Ależ to jest matematyka z zakresu 3 klasy podstawówki.
Jeżeli przymniemy, że jedynie jednej z wymienionych powyżej osobie nie należy się dodatek za szkodliwe warunki pracy a pozostałym osobom należy się, należy obliczyć różnice pomiędzy wynagrodzeniami, co będzie stanowić roczny dodatek za szkodliwe warunki. W celu obliczenia miesięcznego - stosujemy średnią arytmetyczną, czyli roczny dodatek dzielimy przez 12.
No chyba, że regulamin pracy w powiecie zastrzega inne dodatkowe benefity wchodzące w tą wyższą kwotę- np. dyrektorzy nie mający literki "G" przed nazwiskiem dostają 3% dodatku uznaniowego...
Cytat: "KOOWALSKI"
Strasznie mało Pan widzi.Grupa trzymająca władzę to nie radni,którzy niewiele mają do

powiedzenia poza interpelacjami i wnioskami o dodatkowy kosz na śmieci itp pierdoły.Potrzebni są tylko do poparcia absolutorium i tworzonych przez urzędników

uchwał.Grupa trzymająca władzę to właśnie urzędnicy,ci z wyższej półki.Oni nie są wybierani w wolnych wyborach.Oni są dobierani wg odpowiedniego klucza.Nazywa się to selekcja negatywna.


Ta wiadomość mnie zmroziła. Czyli mamy do czynienia w Policach z gryfgate?
To dlaczego nie ma jeszcze wniosku o komisję śledczą w tej sprawie?
A może bez komisji może Pani podać nazwiska, stanowiska, sposób trzymania władzy?
Zapewne takie informacje zainteresują społeczność policką.
Może założyć nowy temat na forum dotyczący tych spraw? Bo obawiam się, że w chwili obecnej poruszany tutaj ten wątek nie jest do końca na temat.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 30, 2014, 10:04:30 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Przepraszam bardzo ,że wciągnęłam Pana w kosmiczne wyliczenia w rodzaju 3250 do 4500 bez znajomości regulaminu nagradzania w powiecie.Ma pan rację ,na takim poziomie nie warto dyskutować.

Cytat: "MrW"
Kosmiczne wyliczenia?
Ależ to jest matematyka z zakresu 3 klasy podstawówki.

To prawda,tylko Pan do tej matematyki wprowadził fantazje.Przyjął Pan założenie ,że skoro w gminie funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" to znaczy ,że w powiecie również.
Na razie nikt tego nie potwierdził.
Cytat: "KOOWALSKI"
Strasznie mało Pan widzi.Grupa trzymająca władzę to nie radni,którzy niewiele mają do
powiedzenia poza interpelacjami i wnioskami o dodatkowy kosz na śmieci itp pierdoły.Potrzebni są tylko do poparcia absolutorium i tworzonych przez urzędników
uchwał.Grupa trzymająca władzę to właśnie urzędnicy,ci z wyższej półki.Oni nie są wybierani w wolnych wyborach.Oni są dobierani wg odpowiedniego klucza.Nazywa się to selekcja negatywna.


Cytat: "MrW"
Ta wiadomość mnie zmroziła. Czyli mamy do czynienia w Policach z gryfgate?

Nie wiem czy to gryfgate.Na pewno polityka prorodzinna jest twórczo rozwijana.,ale ma Pan racje,że to temat na inny watek.Pewnie w związku z nadchodzącymi wyborami będziemy mieli wysyp genialnych pomysłów i nowych starych twarzy.W związku z tym,że nieopatrznie wątek zaczął odbiegać od meritum kończę bezsensowną wymianę myśli.
jestem gorszego sortu