Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 42315 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 25, 2014, 17:25:09 »
Cytat: "KOOWALSKI"
jeśli chce Pan zmienić dyrektorkę ZS trzeba zmienić prawo.Każde inne działanie to bicie piany


Bzdura. Prawa zmieniać nie trzeba, wystarczy zmienić władze w Powiecie, Pani Redaktor.
millena

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 25, 2014, 20:46:49 »
Cytat: "millena"
Cytat: "KOOWALSKI"
jeśli chce Pan zmienić dyrektorkę ZS trzeba zmienić prawo.Każde inne działanie to bicie piany


Bzdura. Prawa zmieniać nie trzeba, wystarczy zmienić władze w Powiecie, Pani Redaktor.

Jasne ,Pani urzędniczko gminna, prawa nie trzeba zmieniać wystarczy przekazać wam władzę.Wy uzdrowicie wszystko i wszystkich.A potem będziecie musieli wszystkich pozarażać żeby znowu uzdrawiać i choćby z tego względu nie miałabym żadnej satysfakcji na brudzia z urzędniczką gminną ,która już nią nie jest i o dziwo nigdy nie była.Wykidajło się mylił ?
"Nagannym jest nagradzanie jakiejkolwiek osoby publicznej żyjącej z pieniędzy podatników"
słuszne słowa - proponuję je odnieść do całej  administracji a nie tylko do wybranych fragmentów w związku z rozpoczętą kampanią wyborczą.
"spotkało się z dezaprobatą mieszkańców Polic","zlekceważenie nastrojów społecznych......itd słowa jak z wykładu ,które  proponuję rozszerzyć pod adresem każdej grupy trzymającej władzę w Policach.Z urzędu w którym Pani nie pracuje też zieje arogancją,kumoterstwem,lekceważeniem nastrojów społecznych,prorodzinną polityką kadrową czyli mamy do czynienia z syndromem Kalego w Pani wydaniu.Jeśli znajdę czas poszukam w BIPie UM o kwotach przeznaczanych corocznie na "nagrody"w polickiej oświacie.
jestem gorszego sortu

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 25, 2014, 22:44:39 »
Cytat: "millena"
Nagannym jest nagradzanie jakiejkolwiek osoby publicznej, żyjącej w pieniędzy podatników, nagrodą w wysokości 3500 zł. już po jednym miesiącu funkcjonowania na nowym stanowisku pracy


Cytat: "KOOWALSKI"
Nagannym jest nagradzanie jakiejkolwiek osoby publicznej żyjącej z pieniędzy podatników"


Niech Pani nie manipuluje, cytując wyrwaną z kontekstu część zdania. Żałosne to i mało skuteczne.

Cytat: "KOOWALSKI"
gminną ,która już nią nie jest i o dziwo nigdy nie była


Ano nie byłam nigdy i wcale się do tego nie spieszę. Praca w firmie prywatnej też ma swoje zalety. No ale Pani wie przecież najlepiej kto gdzie pracuje, bo przecież Wykidajło napisał :crazy: .
millena

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 26, 2014, 20:56:53 »
aktualnie pracownikom administracji obnizane sa wynagrodzenia i rownoczesnie zatrdniono nowa pracownice... z powiatu z wydzialu edukacji... bardzo dziwne prawda? oszczednosci????
sz

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 26, 2014, 21:56:22 »
k.... m..
Kiedy te wybory do POwiatu?

Offline sisi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 26, 2014, 22:45:27 »
wybory w listopadzie, w szkole to juz ponoc pozwalnianych kilka osob a kilku nnie przedluzono umow. a laska z powiatu jest zatrudniona i jeszcze dwie inne. jakies sluzby kontrolujace powinny tam chyba wkroczyc. paranoja jakas

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 27, 2014, 21:18:42 »
wszystko jest grubymi nićmi szyte. i chociaż samemu raczej bliżej mi do PO, to niestety odnoszę wrażenie że buta i arogancja naszej lokalnej powiatowej  władzy przekroczyła (i to już dawno) granice dobrego smaku - NIESTETY  :<  :<  :<
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 28, 2014, 09:07:08 »
Cytat: "dapol"
wszystko jest grubymi nićmi szyte. i chociaż samemu raczej bliżej mi do PO, to niestety odnoszę wrażenie że buta i arogancja naszej lokalnej powiatowej  władzy przekroczyła (i to już dawno) granice dobrego smaku - NIESTETY  :<  :<  :<

Zawsze może Pan postawić na towarzystwo wzajemnej adoracji jakim jest koalicja Gryfa z PiSem.Jak się Pan dobrze rozejrzy to włosy staną dęba.A na płaszczyznie szkolnej gmina Police słynie z tego ,że w przeciwieństwie do powiatu funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" dla dyrektorów szkół ale pewnie wg przyjaciół Pani Golisowicz to normalne, w przeciwieństwie do tego co dostała nowa dyrektorka w Białej.Za co jest ten dodatek wiedzą tylko wtajemniczeni i są to kwoty na pewno wyższe niż kwota o którą bije się pianę.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 28, 2014, 14:35:48 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Zawsze może Pan postawić na towarzystwo wzajemnej adoracji jakim jest koalicja Gryfa z PiSem.Jak się Pan dobrze rozejrzy to włosy staną dęba.A na płaszczyznie szkolnej gmina Police słynie z tego ,że w przeciwieństwie do powiatu funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" dla dyrektorów szkół ale pewnie wg przyjaciół Pani Golisowicz to normalne, w przeciwieństwie do tego co dostała nowa dyrektorka w Białej.Za co jest ten dodatek wiedzą tylko wtajemniczeni i są to kwoty na pewno wyższe niż kwota o którą bije się pianę.


KOOWALSKI- w innym wątku ten temat był poruszany i zostało przedstawione zestawienie przez Grzegorza Ufniarza.
Czy mógłbym prosić o ustosunkowanie się do poniższej informacji w świetle rewelacji, jakie podajesz?

Cytuj (zaznaczone)
Dałem się sprowokować i porównałem sobie zarobki wieloletnich dyrektorów oświatowych placówek gminnych i powiatowych:

 Troje wieloletnich dyrektorów gminnych placówek zarobiło w 2012 roku:
 dyrektor SP - 80.000 zł
dyrektor zespołu szkół(SP i Gimnazjum) - 79.000 zł
dyrektor Gimnazjum - 82.000 zł

Troje dyrektorów powiatowych placówek oświatowych(dane za rok 2011):
 dyrektor placówki - 111.000 zł
dyrektor - 136.000 zł
dyrektor Białej - 82.000 zł

Dane z oświadczeń majątkowych publikowanych na stronach Gminy Police i Powiatu Polickiego. Podaję tylko kwoty podane z tytułu zatrudnienia w placówce czyli pensja plus ewentualne premie i nagrody.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 28, 2014, 15:27:44 »
Cytat: "MrW"


KOOWALSKI- w innym wątku ten temat był poruszany i zostało przedstawione zestawienie przez Grzegorza Ufniarza.
Czy mógłbym prosić o ustosunkowanie się do poniższej informacji w świetle rewelacji, jakie podajesz?

Panie MrW ,po pierwsze; w powiecie nie występuje coś takiego jak 30% dodatek"motywacyjny".Do czego ma motywować taka wysoka kwota???
po drugie;nie możemy porównywać zarobków w szkołach różnych specjalności/specjalizacji
po trzecie;placówka najbardziej zbliżona profilem do szkół gminnych to "biała"i tutaj zarobki dyrektorów są porównywalne
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 28, 2014, 15:46:34 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Panie MrW ,po pierwsze; w powiecie nie występuje coś takiego jak 30% dodatek"motywacyjny".Do czego ma motywować taka wysoka kwota???

Przepraszam, a w jakiej wysokości dodatek motywacyjny w jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez powiat? I jeżeli można prosić jeszcze o informację - ile wynosi dodatek funkcyjny? (obydwa te dodatki są ustawowo uregulowane w Karcie Nauczyciela).
Cytat: "KOOWALSKI"
po drugie;nie możemy porównywać zarobków w szkołach różnych specjalności/specjalizacji

Pod uwagę powinno się również wziąć szereg innych determinantów mających wpływ na poziom wynagrodzenia- np.. wielkość placówki oświatowej, powierzenie zarządu nad infrastrukturą dodatkową, kompetencje i kwalifikacje dyrektora, jak ocena kadry pedagogicznej, etc...
Cytat: "KOOWALSKI"
po trzecie;placówka najbardziej zbliżona profilem do szkół gminnych to "biała"i tutaj zarobki dyrektorów są porównywalne

Czyli, jeśli mamy iść tym tokiem rozumowania - w nawiązaniu do wątku na górze- w powiecie mają 30% dodatku motywacyjnego ukrytego w płacy zasadniczej?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 28, 2014, 18:45:56 »
Cytat: "KOOWALSKI"
A na płaszczyznie szkolnej gmina Police słynie z tego ,że w przeciwieństwie do powiatu funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" dla dyrektorów szkół...

Nieźle, nie ma co, różne światy w budżetówce  :<  Nauczyciele są traktowani priorytetowo. Jedyni w budżetówce dynamiczne podwyżki, gwarancje, przywileje. Wynagrodzenie zasadnicze na przyzwoitym poziomie nie dziwi. Natomiast wielość dodatków może bulwersować zwykłego zjadacza chleba. Wskazany wcześniej motywacyjny, funkcyjny to nie wszystkie, które mogą się zdarzyć ;). Jak jest w Policach z dodatkiem za wieloletnią pracę, za nadgodziny, socjalnym, z FN, trzynastkami? Zorientowani zechcą napisać? Powiat płaci, gmina płaci środkami publicznymi. Jakie to kwoty w skali roku? Ile z budżetu gminy 2014 przeznaczono na podwyżki dla nauczycieli, nauczycieli- dyrektorów?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 28, 2014, 19:12:08 »
trzeba było się uczyć na nauczyciela, a nie teraz w portfel zaglądać :devil:  :devil:  :devil:
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 28, 2014, 19:46:22 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Panie MrW ,po pierwsze; w powiecie nie występuje coś takiego jak 30% dodatek"motywacyjny".Do czego ma motywować taka wysoka kwota???

Cytat: "MrW"

Przepraszam, a w jakiej wysokości dodatek motywacyjny w jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez powiat? I jeżeli można prosić jeszcze o informację - ile wynosi dodatek funkcyjny? (obydwa te dodatki są ustawowo uregulowane w Karcie Nauczyciela).

Nie wiem, nie jestem przedstawicielką tego uprzywilejowanego zawodu
Cytat: "KOOWALSKI"
po drugie;nie możemy porównywać zarobków w szkołach różnych specjalności/specjalizacji

Cytat: "MrW"
Pod uwagę powinno się również wziąć szereg innych determinantów mających wpływ na poziom wynagrodzenia- np.. wielkość placówki oświatowej, powierzenie zarządu nad infrastrukturą dodatkową, kompetencje i kwalifikacje dyrektora, jak ocena kadry pedagogicznej, etc...

Pod uwagę można brać tysiące różnych elementów ale tylko w odniesieniu do placówek o tym samym lub podobnym profilu
Cytat: "KOOWALSKI"
po trzecie;placówka najbardziej zbliżona profilem do szkół gminnych to "biała"i tutaj zarobki dyrektorów są porównywalne

Cytat: "MrW"
Czyli, jeśli mamy iść tym tokiem rozumowania - w nawiązaniu do wątku na górze- w powiecie mają 30% dodatku motywacyjnego ukrytego w płacy zasadniczej?

Tego nie wiem.Pytanie proszę skierować do"poszkodowanej" Pani Golisowicz.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 28, 2014, 20:42:41 »
niestety sprawdza się stara jak świat prawda. zjeździłem pół globu i ze swoim murzyńskim angielskim dogadałem się wszędzie i z wszystkimi . ale jak widać na załączonym obrazku - nie ma siły żeby polak z polakiem się dogadał - smutne, ... tragiczne - chyba właściwym określeniem jest - PRAWDZIWE.  :'(
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!