Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613794 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 18, 2014, 22:20:35 »
Prawdopodobnie,
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 18, 2014, 22:24:29 »
Cytuj (zaznaczone)
Znam osoby co kombinują. 4 sposoby jak zaoszczędzić to od ręki można wypisać.
może jestem głupi, ale nie znam żadnego sposobu aby zakombinować. nigdy nie obchodziła mnie taka wiedza. i dziwię się ludziom, którzy wiedzą o sąsiadach kombinatorach i nic z tym nie robią. dalej głaszczmy się po dupciach, a będzie dokładnie tak jak jest
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 19, 2014, 11:35:54 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Znam osoby co kombinują. 4 sposoby jak zaoszczędzić to od ręki można wypisać.

Ja też znam i to sporo takich osób, zwłaszcza, że owe kombinowanie oznacza również:

kombinować
1. «łączyć różne elementy w określoną całość»
2. pot. «szukać rozwiązania problemu, zastanawiając się nad nim»

… a nie tylko to, co Ty masz na myśli, czyli:

kombinować
3. pot. «nieuczciwe coś załatwiać lub robić podejrzane interesy»

Źródło słownik PWN

Offline bogdanszczecin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 21, 2014, 19:36:13 »
Pragnę poinformować że Głowice do grzejników z wkładką zaworową o połączeniu M30x1.5 które zostały zamontowane w naszych zasobach przeznaczone są do grzejników firm: Arbonia, Barlo, Bias, DF, Dianorm, Ditherm, Ferroli, Henrad, Idmar, Itemar, Kermi, Korad, Korado, Manaut, Purmo, Radson, Starmex, Stelrad, Superia, Vena.
NIE NADAJĄ SIĘ DO MONTAŻU W GRZEJNIKACH ŻELIWNYCH KTÓRE MAMY W DOMACH.
Dlatego Spółdzielnia naciąga nas na koszty przy otwieranych oknach.
Kto podjął decyzję o ich montażu?

Przekonajcie się sami:

Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Adres www: www.danfoss.pl
Adres e-mail: info@danfoss.com
Telefon: +48 22 755 07 00
Fax:       +48 22 755 07 01

Offline japa1_32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 25, 2014, 10:00:17 »
Mam pytanie. Czy wynikły jakieś ustalenia ze spotkania grupy niezadowolonych w Klubie Nauczyciela? Niestety brak wolnego czasu w określonym terminie a również jestem żywo zainteresowany tematem jak również nawiązaniem kontaktu w tej sprawie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 25, 2014, 12:22:40 »
nie było mnie na tym spotkaniu. mnie ta sprawa nie dotyczy. ale z tego co widziałem w ostatni programie na polickiej telewizji moim zdaniem wychodzi na to, że zamiast jak doradzał tam jakiś pan ze stowarzyszeń lokatorskich, czy jak ich tam zwał, jeżeli nie zgadzamy się z wysokością dopłaty i nie mamy zamiaru jej pokrywać, to nie ma na co czekać aż spółdzielnia skieruje sprawę na drogę sądową, tylko samemu opłacić rzeczoznawcę-biegłego aby sporządził odpowiednią ekspertyzę i samemu udać się do sądu. wiem - taki rzeczoznawca oraz droga sądowa na pewno nie jest tania, ale w razie wygranej myślę, że wszystkie koszta jakie ponieśliśmy pokryje spółdzielnia. jedyne co może smucić w razie takich wygranych to to, że niestety to nie prezes z zarządem zapłacą ze swojej kieszeni tylko wy - członkowie spółdzielni chemik.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 25, 2014, 14:25:48 »
Rozsądnym rozwiązaniem byłoby aby ta "inicjatywa społeczna" miała swojego pełnomocnika w osobie adwokata i reprezentowała Wasze interesy dopuszczalne na danym etapie sprawy,zarówno na rozprawie jak i poza nią.Koszt takiej usługi w rozbiciu na uczestników ewentualnego postępowania na pewno nie zachwieje waszym budżetem domowym.Obiektywnie i bez zbędnych emocji oceni przedmiot sporu-zaproponuje właściwą linię działania.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 25, 2014, 18:32:38 »
mialam taka sama sytuacje ,nie zgadzalam sie z wysokoscia doplaty napisalam pozew do sadu czekalam wiele miesiecy na odpowiedz w czasie tego czekania dostalam sadowe wezwanie do zaplaty napisalam odwolanie i wygralam bez pomocy prawnika  ,pamietajcie ze jezeli to wy skladacie pozew musicie udowodnic ze spoldzielnia nie slusznie zada od was doplaty, to jest trudne i kosztowne latwiej jest sie bronic np opierajac sie na opracowaniach naukowych ja tak zrobilam .Sad s twierdzil ze pomimo ze nie powolalam sie na zasady wspolzycia spolecznego to zadanie doplaty przez spoldzielnie  jest nie zgodne z tymi zasadami  .Pamietajcie ze cala instalacja co wraz z zaworami i podzielnikami jest czescia wspolna dla calego budynku a za czesci  iwspolne odpowiada spoldzielnia .Zeby nie miec problemow z podzielnikami pozbadzcie sie ich ja je mialam teraz trzecia zima bez nich i wszystcy mamy zwroty nie doplaty

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 25, 2014, 18:52:14 »
Cytat: "ella"
napisalam pozew do sadu czekalam wiele miesiecy na odpowiedz w czasie tego czekania dostalam sadowe wezwanie do zaplaty napisalam odwolanie i wygralam


Przepraszam...co otrzymałaś-?? Kto był "autorem" tego "wezwania" Jesteś w posiadaniu tego "dokumentu"
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 25, 2014, 20:09:59 »
Być może chodzi o przedsądowe wezwanie do zapłaty...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 25, 2014, 20:31:27 »
bylo przedsadowe wezwanie do zaplaty a potem nakaz zaplaty  w sadzie sie obronilam sama

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #161 dnia: Lutego 01, 2014, 15:47:19 »
ile placicie za ciepla wode z pec

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #162 dnia: Lutego 05, 2014, 17:17:20 »
duzo bylo o rozliczeniu c,o  a jak jest z rozliczeniem c,w,u  ,Mam problem sp chce dolozyc nam oprucz c.o jeszcze c.w.u wedlug moich obliczen ten luksus bedzie nas kosztowal minimum dwa razy tyle co teraz mamy piecyki gazowe czy macie problemy z ciepla woda  .Likwidacja piecykow gazowych to bezpieczenstwo ,ochrona przyrody wygoda lecz czy wszystkich na to stac ?

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #163 dnia: Lutego 13, 2014, 12:25:50 »
Informuję iż jutro czyli w piątek 14 lutego odbędzie się rozprawa w Sądzie z powództwa SM Chemik przeciw członkowi spółdzielni o zapłatę. Sprawa dotyczy niedopłaty za ogrzewanie w kwocie ponad 5000zł. Członek spółdzieni nie zgadza się na zapłatę tej kwoty. Rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym w Szczecinie przy Pl. Żołnierza 16 o godzinie 8.30 w sali 109. Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w tej rozprawie na sali sądowej jako słuchacze.
Marian Lewandowski - Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach.
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline azbest81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #164 dnia: Lutego 13, 2014, 17:51:34 »
Maniek72, Niestety jestem w pracy.Proszę o info jak poszło.Mam nadzieje,że sąd oddali pozew i uzna racje ludzi...Powodzenia...!!!