Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Prezenty dla nauczycieli  (Przeczytany 12279 razy)

Offline jbj

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Prezenty dla nauczycieli
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 29, 2013, 16:31:01 »
i dobrze, że nie dałeś! popieram

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Prezenty dla nauczycieli
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 29, 2013, 19:53:10 »
Droga pani Policzanko 72,
uważam, że powinna pani się zająć zdecydowanie własnymi problemami, np takimi by dokładnie umyć okna a nie wymyślać tematy z serii zapychacze. Jeżeli Ci młodzi uczniowie przy składce na taką kwotę stają się młodymi ludźmi uczącymi się korupcji,  to co mógłbym powiedzieć o moich wychowankach? Pani pewnie powiedziałaby, że są przyszłymi obywatelami odpowiedzialnymi za aferę Amber Gold:)
Proszę zająć się swoimi rodzinnymi sprawami i nie wyładowywać swoich niepowodzeń prywatnych na nauczycielu.
Nie jestem powiązany z tą sprawą, ale jestem i nauczycielem i wychowawcą i uważam, że podłość ludzka jest gorsza nawet od Amber Gold i właśnie taką fałszywą, podszytą złością i zniewieściałością uczy się czegoś gorszego młodych ludzi - otwartej podłości i zawieści...  Proszę przemyśleć swoją postawę, ponieważ bardzo nieładne świadectwo pani sobie wystawia - pluć zawieścią.... wstyd
P.S
Jeżeli taka sytuacja uczy uczniów korupcji, to jaką terapią prania mózgów dla uczniów jest sluchanie przez nich na kazaniach pasterkowych bredni o gender lub aborcji? Proszę ujrzeć prawdziwe zagrożenie dla młodych ludzi w dzisiejszych czasach - szkoła do nich nie należy...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Prezenty dla nauczycieli
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 29, 2013, 19:56:31 »
Temat z czerwca, halo ?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Prezenty dla nauczycieli
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 30, 2013, 22:09:34 »
Drogi marek.poczopko!
Ja bardzo nie lubię, gdy ktoś wymyśla, czym ma się zająć inna osoba. Każesz policzance72 zająć się własnymi problemami, sprawami rodzinnymi czy myciem okien, a jakim to prawem? Czy Ty chciałbyś, aby Tobie ktoś dyktował, czym masz się zająć? Może takimi metodami pracujesz z uczniami? Jakim wtedy jesteś nauczycielem? Uczysz ich myślenia, wyrażania własnej opinii i kreatywności czy raczej każesz im iść wyznaczoną przez Ciebie ścieżką?
Uważam, że policzanka72 ma prawo do wyrażenia własnej opinii, do zapytania innych, co sądzą o danej sprawie. Staram się nie mówić ludziom, co mają robić, bo uważam, że sami wiedzą, czym powinni się zajmować w swoim życiu.

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Prezenty dla nauczycieli
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 31, 2013, 12:59:28 »
droga koko!

policzanka ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ale według mnie nakreślony temat jest pusty, marginalny. Najlepszą obroną jest atak i właśnie pani go inteligentnie zastosowała wysuwając tezę, że mój stosunek do wypowiedzi ma przełożenie na moją pracę. Proszę sobie tak myśleć, ma pani prawo. Nie widzę powodu by się tłumaczyć. Ja nie jestem tak zadufany w sobie, by pani mówić, co cokolwiek na pani temat, bo pani nie znam po prostu... a tym bardziej nie czuję się uprawniony do wysuwania jakichkolwiek przypuszczeń sugerujących korelacje między klimatem pani wypowiedzi a pani pracą. Jestem dla pani pełny podziwu a wręcz jestem zafascynowany tym i jestem pełen uznania, że pani ma ten dar, by takie przepuszczenia wykazywać... Niestety ja takiego daru nie mam, więc riposty nie będzie:)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”