Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marek4614

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
61
Trudne tematy / Odp: Lewoskret do Lidla
« dnia: Styczeń 10, 2018, 15:56:37  »
Przecież tam jest wiadukt i nie jest tak łatwo poszerzyć jezdnię, są przepisy ile ma być od wiaduktu, mostu odstępu i inne wymagania. Ale za parę lat będziemy jeździli SKM, więc przebudują tam węzeł.

62
Parian dzięki za podpowiedź, jednak z tym rozgałęzieniem to słaba opcja, bo to tylko na analogu jedzie i coraz więcej likwidują kanałów w tej technologii. Szukam dlatego alternatywy ;-)

63
Chciałbym w drugim pokoju oglądać podstawowe kanały TV Cyfrowej, mam Vectrę jednak multiroom jest u nich nie opłacalny, więc co polecacie na drugi telewizor z wbudowanym tunerem. Czy antenę kupić i naziemną odbierać, czy może jest jakiś dekoder podłączany do internetu i za niewielką opłatą odbiera się kanały podstawowe?

64
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 17, 2017, 09:30:18  »
Mam wielkie współczucie do osób starszych, zawsze mnie rozczulają i jest mi ich żal że często są już nieporadni dlatego obrażanie ich w jakikolwiek sposób jest chamstwem i pokazuje kto tak naprawdę jest tu bydłem! Niektóre zachowania są automatyczne i nieświadome poparte przyzwyczajeniami i doświadczeniem życiowym. Wiadomo w jakich czasach żyli te osoby, gdzie o wszystko trzeba było stać w kolejce,  a często "zwykłą czekoladę" jadało się raz w roku dlatego mają takie przyzwyczajenia, a najważniejsza rzecz to ubóstwo w jakim żyją osoby starsze. Nie adekwatne emerytury zmuszają ich do ciągłej wegetacji i poszukiwaniu okazji. Więcej empatii dla osób starszych, bo nimi też będziemy i tu akurat nie trzeba być Wróżem Maciejem.

65
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 11, 2017, 09:56:08  »
Otwarcie Rossmann w HOSSO planowane na 15 grudnia br.

66
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 07, 2017, 19:44:00  »
Ludzie z HOSSO mówili, że do świąt sklepy będą czynne, już urządzają Rossmanna, mam nadzieję jednak że nie skasują obecnego Rossmanna i Pepco. Galeria jest piękna!

67
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 06, 2017, 20:05:29  »
W Galerii HOSSO będą m.in. takie sklepy jak Rossmann, Martens Sport, Stokrotka, Yes

68
Orange dało fajną promocję " Zaproś Znajomego", dzięki której można otrzymać zupełnie za darmo nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne oraz 100 GB neta na 3 miesiące. Bonus jest dla osób, które przeniosą numer do orange i stworzą z obecnym już klientem orange na kartę "promocyjną parę".
 Chętnie stworzę taką parę, aby otrzymać bonus. Można przenieść swój obecny nr lub zakupić nowy starter np. Play, zarejestrować go i przenieść do orange, a wówczas otrzyma się bonus na 3 miesiące.
 Zainteresowane osoby do stworzenia promocyjnej pary zapraszam na priv.

źródło: http://www.bezlimitunakarte.pl/

69
Dlatego budowa Szybkiej Kolei ma sens i czekam na to z wielką nadzieją. Wtedy korki, remonty, wypadki nie sparaliżują przejazdu.

70
To co się dzieję w godzinach szczytu obecnie to jakaś paranoja, autobusy opóźnione a potem jadą jeden za drugim 107.
Ale chce opisać dzisiejszą dziwną sytuację. Plac Rodła, czekamy na ostatni F o 17:17, na tablicy pokazuje się czas przyjazdu opóźniony o 3 minuty i faktycznie o 17:20 podjeżdża F, wsiadamy i nagle Kierowca oznajmia, że mamy wysiadać bo dostał dyspozycję o przerwaniu kursu, zdjął tablicę, zgasił światła i odjechał!
 Co to była za akcja w ogóle!

71
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Sierpień 26, 2017, 16:12:42  »
Stanisław K. rozumiem Cię w zupełności! tak się składa, że mieszkam poza placem zabaw, ale będąc kiedyś w delegacji spałem w mieszkaniu vis a vis szkoły podstawowej i boiska. To, co tam działo się podczas przerw już od rana to była masakra. Ten jazgot, krzyki, śmiechy to przy otwartym oknie doprowadzały do szału. Doskonale Cię rozumiem i współczuję jednocześnie mieć okna blisko placu zabaw, bo wyobrażam sobie co masz w mieszkaniu.

72
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Vectra Moduł CI+
« dnia: Lipiec 05, 2017, 02:39:44  »
Zastanawiam się nad zmianą dekodera na wygodniejszy moduł Ci+  http://www.vectra.pl/cam
bez wątpienia jest to wygodniejsze, bo obsługa jednym pilotem, szybsza zmiana programów, mniej kabli i więcej miejsca bez dekodera.
Czy ktoś korzysta z tego? Proszę o opinie, czy instalacja jest bezproblemowa, czy można odbierać wszystkie kanały w ramach pakietu, czy działa VOD? moduł dostarcza technik, czy osobiście w BOK się odbiera, zdając dekoder?

73
Tematy różne / Nowe Mieszkania na Piłsudskiego 6
« dnia: Czerwiec 07, 2017, 16:00:45  »
Bardzo proszę osoby, które zakupiły mieszkanie na Piłsudskiego 6 o opinie odnośnie przebiegu transakcji oraz czy wiadomo już szczegóły odnośnie kto będzie Administrował Blokami, jakie media będą wpuszczone na infrastrukturę, jaka cena czynszu, itp?
 Planuję zakup apartamentu w bloku B, ale może są już jakieś pewniki?
[ciach!][/color]/]http://[ciach!]/

74
Sport / Odp: CPN ORLEN ul. Piłsudskiego
« dnia: Maj 18, 2017, 16:10:28  »
Nawet nie wiedziałem, że przy Leroy będzie, ale dzięki ;-)

75
Sport / Odp: CPN ORLEN ul. Piłsudskiego
« dnia: Maj 18, 2017, 15:32:25  »
Czy CPN BP w Przęsocinie jest już czynny? mam bony media markt do zrealizowania w BP i nie wiem czy tam już otwarte, wie ktoś? gdzie najbliższy BP z Polic?

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20