Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marek4614

Strony: [1] 2 3 ... 20
1
Sprawy bieżące / Odp: Co to za autobus 107
« dnia: Październik 10, 2021, 03:27:21  »
Póki co te autobusy mega wkurzają jak gasną na każdym postoju, bo jesteśmy niestety przyzwyczajeni do tego, że jak gaśnie to już nie pojedzie i tak właśnie to odbierałem na początku jazdy tymi hybrydami.

2
Sprawy bieżące / Odp: Sklepy z kasą samoobsługową
« dnia: Listopad 23, 2020, 21:06:45  »
To prawda, kasy samoobsługowe są super. Sam z nich korzystam zawsze tam, gdzie są dostępne. Jak ucieszyłem się z tych biedronkowych ( Morelowa, Głowackiego) to z tych Lidlowskich już mniej, bo mają częste zawiechy przez zbyt czułą albo niezbyt wagę, której zawsze coś nie pasuje i przywołuje Opiekuna Kas.

3
Sprawy bieżące / Gdzie wykonam szybę hartowaną do prysznica
« dnia: Listopad 23, 2020, 02:43:05  »
Orientuje się ktoś, gdzie w dobrej cenie zamówię ściankę prysznica z przeźroczystej szyby hartowanej o wymiarach 1850x728x6


4
Podejmę się opieki nad dzieckiem lub osobą starszą w Policach.
Oferuję podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego.
Jestem dyspozycyjna przez cały czas.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
Krystyna
Tel: 502-329-331
   

5
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Październik 01, 2020, 04:49:13  »
Bardzo mnie cieszy każda inicjatywa dla nas cyklistów. Czekam jeszcze na stojaki rowerowe przy każdym bloku w Policach, by móc wygodnie podpiąć swój rowerek i nie szukać prowizorycznej kraty, poręczy czy czegokolwiek do czego można podpiąć dwuślad ;)

6
Tematy różne / Gdzie wykonam reklamę na auto? drukarnia
« dnia: Wrzesień 17, 2020, 05:07:13  »
Czy w Policach jest firma, drukarnia co wykonuje reklamę na auto? potrzebuje niewielki baner reklamowy na bok Busa ( folia naklejana lub magnes ) Mamy w Policach taką firmę lub ewentualnie poleci ktoś internetową?

7
Dzięki STOkrotne Gacuś, właśnie na taką odpowiedź liczyłem ;)

8
Odszukałem w piwnicy starą wkrętarkę Parkside PAS 4 A 1 ale niestety nie mam do niej ładowarki, prowizorycznie ładuję ją starą ładowarką do Nokii z grubym bolcem jednakże bardzo długo ładuje. Czy doradzi ktoś, kto się zna jaką najlepiej kupić wg. parametrów z instrukcji?


9
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Kwiecień 05, 2020, 13:05:43  »
Ktoś uwziął się na Vectrę widać i niszczy jej zasoby, a potem pewnie śmieje się, że zrobił Police Offline. Jak dobrze mieć jeszcze alternatywny net mobilny na takie akcje.

10
Tematy różne / Kasy samoobsługowe w polickiej Biedronce
« dnia: Luty 21, 2020, 13:30:22  »
Jak się cieszę, że do naszej polickiej Biedroneczki na Morelowej zawitał duch technologii i zamontowali kasy samoobsługowe. Na chwilę obecną jeszcze są nieczynne, bo Pracownicy przechodzą szkolenie, ale ciekaw jestem czy w innych polickich Biedrach też takowe zamontowali? Wreszcie pomyśleli logicznie, bo kolejki tam są niesamowite czasem, a większość boxów kasowych była zamknięta, więc teraz będzie z tego użytek. [/URL][/img][/URL][/img]

11
Sprawy bieżące / Odp: Nowy Paczkomat za Lidlem PLO01M
« dnia: Styczeń 28, 2020, 16:06:46  »
Polecam aplikację Inpostu na telefon - z jej poziomu można zdalnie otworzyć paczkomat.

Trzeba uważać jeśli jednocześnie ktoś inny otwiera z poziomu paczkomatu. U mnie raz otworzyło jednocześnie moją i jakiegoś typa, który sobie wziął moją paczkę bo czemu nie. XDD
To prawda, raz podchodziłem do paczkomatu i starsze małżeństwo się męczyło z poskromieniem maszyny, ktoś im tłumaczył przez tel co i jak i jeszcze nic nie wciskali, a nagle otworzyło się, uradowani chcieli wyjąć zawartość a ja, że to moja paczuszka i oczywiście pomogłem im odebrać ich. Zawsze można pokazać na paczce nr tel, że to nasza otwarta zdalnie ;)

12
Sprawy bieżące / Odp: Nowy Paczkomat za Lidlem PLO01M
« dnia: Styczeń 28, 2020, 13:09:36  »
To prawda otwieranie skrytki apką jest genialne, już zbliżając się do maszyny klikam na OTWÓRZ i podchodzę tylko, by wyjąć paczuchę. Jednak u mnie często się zawiesza jak mam więcej niż jedną paczkę do odebrania, IT inPost odpisał, że to wina GPS po pierwszym otwarciu fixuje z lokalizacją, ale mieli przyjrzeć się temu.

13
Sprawy bieżące / Nowy Paczkomat za Lidlem PLO01M
« dnia: Styczeń 28, 2020, 12:39:58  »
Robiąc dziś zakupy w Lidlu na jego tyłach zauważyłem nowy Paczkomat inPostu co oczywiście mega zadowala, bo im więcej tych maszyn tym lepiej jednak szkoda, że jest z ekranem dotykowym a nie przyciskami fizycznymi, bo jak mieliśmy doświadczenie z paczkomatem za Lotosem ekran dotykowy lubi mieć zawiechę głównie przy niskich temp.

14
Sprawy bieżące / Odp: Przerwa w dostawie ciepłej wody SM CHEMIK
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 19:01:23  »
dawno takiej głupoty nie przeczytałem
a ja dawno nie przeczytałem gimbusowego xD xD ale dzięki Tobie mam okazję! iks de iks de iks de

15
Sprawy bieżące / Odp: Przerwa w dostawie ciepłej wody SM CHEMIK
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 02:09:40  »
Ciekawe ile osób odkręca ciepłą wodę? W sumie odkręcając ciepłą, nabijamy sobie 'licznik', sm, pec skorygują? odliczą? Reklamować?
Masz rację, odkręcając ciepłą wodę mamy 2 dni zimną w cenie horrendalnej, niestety wodomierze nie są inteligentne i nie datują kiedy odkręcamy jaką wodę- a szkoda ;) PEC szykuje podwyżkę tłumacząc to podwyżką ceny pary ZCH?! what the Fuck?! para to produkt uboczny działalności ZCH i powinni nam dopłacać, że ją chcemy ;-)  Śmiechu warte, by w dzisiejszych czasach gotować wodę w garach i myć się w misce

Strony: [1] 2 3 ... 20