Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Marek4614

Strony: [1] 2 3
1
Sprawy bieżące / Gdzie wykonam szybę hartowaną do prysznica
« dnia: Listopada 23, 2020, 02:43:05  »
Orientuje się ktoś, gdzie w dobrej cenie zamówię ściankę prysznica z przeźroczystej szyby hartowanej o wymiarach 1850x728x6


2
Podejmę się opieki nad dzieckiem lub osobą starszą w Policach.
Oferuję podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego.
Jestem dyspozycyjna przez cały czas.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
Krystyna
Tel: 502-329-331
   

3
Tematy różne / Gdzie wykonam reklamę na auto? drukarnia
« dnia: Września 17, 2020, 05:07:13  »
Czy w Policach jest firma, drukarnia co wykonuje reklamę na auto? potrzebuje niewielki baner reklamowy na bok Busa ( folia naklejana lub magnes ) Mamy w Policach taką firmę lub ewentualnie poleci ktoś internetową?

4
Odszukałem w piwnicy starą wkrętarkę Parkside PAS 4 A 1 ale niestety nie mam do niej ładowarki, prowizorycznie ładuję ją starą ładowarką do Nokii z grubym bolcem jednakże bardzo długo ładuje. Czy doradzi ktoś, kto się zna jaką najlepiej kupić wg. parametrów z instrukcji?


5
Tematy różne / Kasy samoobsługowe w polickiej Biedronce
« dnia: Lutego 21, 2020, 13:30:22  »
Jak się cieszę, że do naszej polickiej Biedroneczki na Morelowej zawitał duch technologii i zamontowali kasy samoobsługowe. Na chwilę obecną jeszcze są nieczynne, bo Pracownicy przechodzą szkolenie, ale ciekaw jestem czy w innych polickich Biedrach też takowe zamontowali? Wreszcie pomyśleli logicznie, bo kolejki tam są niesamowite czasem, a większość boxów kasowych była zamknięta, więc teraz będzie z tego użytek. [/URL][/img][/URL][/img]

6
Sprawy bieżące / Nowy Paczkomat za Lidlem PLO01M
« dnia: Stycznia 28, 2020, 12:39:58  »
Robiąc dziś zakupy w Lidlu na jego tyłach zauważyłem nowy Paczkomat inPostu co oczywiście mega zadowala, bo im więcej tych maszyn tym lepiej jednak szkoda, że jest z ekranem dotykowym a nie przyciskami fizycznymi, bo jak mieliśmy doświadczenie z paczkomatem za Lotosem ekran dotykowy lubi mieć zawiechę głównie przy niskich temp.

7
Tematy różne / Inwestycja przy Orlenie- co powstanie?
« dnia: Grudnia 15, 2018, 15:49:47  »
Dzieję się coś na dużej polanie przy Orlenie, ogrodzony teren, zaczyna się budowa. Czy ktoś ma wiedzę co tam powstanie?

8
Tematy różne / Powiększanie i remont hali przy Dom Luxie, co będzie?
« dnia: Października 19, 2018, 18:37:51  »
Czy orientuje się ktoś co powstanie w hali przy domluxie? Czy to może właśnie Domlux się przeniesie do tej hali i powstanie namiastka Castoramy ;) sklep z prawdziwego zdarzenia przestronny, gdzie zapanuje porządek.

9
Pewnie część z Was nie słyszała jeszcze, że od czerwca w Polsce działa szwedzka sieć Rebtel, która mechanizm działania ma nieco inny niż większość, a mianowicie standardowe usługi oferuje bezpłatnie. Na początku nie dowierzałem, że tak bez żadnych haczyków może być coś za free, ale tak jest. Użytkownicy zachwalają, że sieć działa dobrze na zasięgu Plusa. Jako dodatkowy nr do darmowego korzystania opłaca się mieć.Co miesiąc mamy za darmo rozmowy, smsy i 1GB neta ;)strona sieci: www.rebtel.pl

10
Tematy różne / Karta zniżkowa do Lidla
« dnia: Października 04, 2018, 18:34:37  »
Często robiąc zakupy w naszym polickim Lidlu widzę jak osoby dają przy kasie kartę zniżkową 5% "Lidl na piątaka". Na początku myślałem, że jest to karta Dużej Rodziny, ale to jest inna zniżkowa, którą zazwyczaj dają na czas remontu pobliskiego Lidla, ale u nas jest tylko jeden i zresztą otwarty. Czy ktoś wie jak uzyskać takową kartę lub podzieli się zdjęciem kodu kreskowego, bo jest ona taka sama dla wszystkich na okaziciela ;-)

Post Merge: Października 04, 2018, 18:53:08
Chodzi o takie karty jak na zdjęciu, ta znaleziona w necie z innego miasta.
  https://zapodaj.net/ab20ed8982f16.png.html


11
Mam w arkuszu kalkulacyjnym OpenOffice zrobioną tabelkę z kolumnami:Przychód Rozchód ZyskJak ustawić formułę funkcji dla całej kolumny, aby zawsze wyliczała Zysk robiąc działanie matematyczne Przychód odjąć Rozchód ? Wcześniej miałem ustawione i po wypełnianiu pól, wyliczało Zysk, ale musiałem przenieść tabelę na pendrive, żeby resetować Windowsa i po przeniesieniu tabeli znów na pulpit nie wylicza mi Zysku.https://zapodaj.net/fa55b178200c0.jpg.html


12
Mam ultrabooka Dell, w którym już brakuje pamięci na dysku twardym 128GB, mam slot na kartę pamięci i najprościej będzie mi kupić dobrą kartę SD i mieć ją wsuniętą na stałe w slot aby przenieść zdjęcia i zwolnić pamięć dysku, ale pytanie mam czy można na kartę pamięci ustawić hasło? czy po wyjęciu karty jest ona chroniona wtedy hasłem? jak będzie w laptopie na moim Administratorze to wgląd chce mieć w kartę, a po zmianie na gość dalej będzie widoczna zawartość karty pamięci?

13
Orange dało fajną promocję " Zaproś Znajomego", dzięki której można otrzymać zupełnie za darmo nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne oraz 100 GB neta na 3 miesiące. Bonus jest dla osób, które przeniosą numer do orange i stworzą z obecnym już klientem orange na kartę "promocyjną parę".
 Chętnie stworzę taką parę, aby otrzymać bonus. Można przenieść swój obecny nr lub zakupić nowy starter np. Play, zarejestrować go i przenieść do orange, a wówczas otrzyma się bonus na 3 miesiące.
 Zainteresowane osoby do stworzenia promocyjnej pary zapraszam na priv.

źródło: http://www.bezlimitunakarte.pl/

14
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Vectra Moduł CI+
« dnia: Lipca 05, 2017, 02:39:44  »
Zastanawiam się nad zmianą dekodera na wygodniejszy moduł Ci+  http://www.vectra.pl/cam
bez wątpienia jest to wygodniejsze, bo obsługa jednym pilotem, szybsza zmiana programów, mniej kabli i więcej miejsca bez dekodera.
Czy ktoś korzysta z tego? Proszę o opinie, czy instalacja jest bezproblemowa, czy można odbierać wszystkie kanały w ramach pakietu, czy działa VOD? moduł dostarcza technik, czy osobiście w BOK się odbiera, zdając dekoder?

15
Tematy różne / Nowe Mieszkania na Piłsudskiego 6
« dnia: Czerwca 07, 2017, 16:00:45  »
Bardzo proszę osoby, które zakupiły mieszkanie na Piłsudskiego 6 o opinie odnośnie przebiegu transakcji oraz czy wiadomo już szczegóły odnośnie kto będzie Administrował Blokami, jakie media będą wpuszczone na infrastrukturę, jaka cena czynszu, itp?
 Planuję zakup apartamentu w bloku B, ale może są już jakieś pewniki?
[ciach!][/color]/]http://[ciach!]/

Strony: [1] 2 3