Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra Moduł CI+  (Przeczytany 6429 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Vectra Moduł CI+
« dnia: Lipca 05, 2017, 02:39:44 »
Zastanawiam się nad zmianą dekodera na wygodniejszy moduł Ci+  http://www.vectra.pl/cam
bez wątpienia jest to wygodniejsze, bo obsługa jednym pilotem, szybsza zmiana programów, mniej kabli i więcej miejsca bez dekodera.
Czy ktoś korzysta z tego? Proszę o opinie, czy instalacja jest bezproblemowa, czy można odbierać wszystkie kanały w ramach pakietu, czy działa VOD? moduł dostarcza technik, czy osobiście w BOK się odbiera, zdając dekoder?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: Vectra Moduł CI+
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 05, 2017, 09:41:16 »
Też się nad tym zastanawiałem (nad CI+, a nie Vectrą, bo tutaj z radością odliczam dni do końca umowy), ale od modułu CI+ odwiódł mnie właśnie brak VOD i bardziej skomplikowane nagrywanie (jeśli Twój TV ma taką opcje).

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Vectra Moduł CI+
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 06, 2017, 08:21:31 »
Witam,  posiadam telewizor z dwoma tunerami   dvb-s i dvb-s, akurat korzystam z satelity dvb-s i kartę c+ w module CI+ to prawda wszystko mamy minimalizm sam tv samsung na ścianie i super wygoda jednym pilotem jedyny mały minus co jakiś czas aktualizacje dla CI+ ale przyzwyczaiłem do uruchomienia tv z podwójnym logiem raz samsung potem cyfra+  :-)  jakość odbieranych kanałów nie ma różnicy.. Jeszcze mogę nagrywać filmy na dysk HDD czy Pendrive.... Za to luksus jest 'minimalizm'. 
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2017, 09:18:43 wysłana przez Daurel »