Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marek4614

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 20
31
Tematy różne / Odp: Montaż okapu kuchennego
« dnia: Styczeń 20, 2019, 13:30:29  »
Mój okap ma maskownicę na rurę, której oczywiście nie podłączyłem do wentylacji, nie wiem jaki Ty masz model okapu, ale każde są z możliwością obiegu zamkniętego ( filtr węglowy) bez konieczności wentylacji.

32
Tematy różne / Odp: Problem Mieszkaniowy w Policach
« dnia: Styczeń 20, 2019, 06:50:45  »
Jest nadzieja na nowe fajne mieszkanka. Odra wraz z Gminą planują wybudować 3 piętrowy blok na Kołłątaja przy przystanku z częścią mieszkań do wykupu oraz na zasoby gminy. Odra rozpisała przetarg na wykonawcę http://smodra.webd.pl/?page_id=621

33
Tematy różne / Odp: Montaż okapu kuchennego
« dnia: Styczeń 20, 2019, 06:31:52  »
Obecnie w budowanych blokach w kuchni są dwa piony wentylacji ( grawitacyjna i wylot okapu), w starych jest tylko pion wentylacji grawitacyjnej do którego nie można podłączyć okapu- przy najbliższym przeglądzie musiałbyś usunąć. Pozostaje Ci założenie na okap filtra węglowego, taka gąbka która wchłania zapachy kuchenne. Ja tak mam właśnie i wymieniam ten filtr raz na pół roku.

34

Vectra prędkość po Wifi 50/5 niedługo zwiększam do 100 zobaczę wyniki jakie osiągnie.

35
Tematy różne / Inwestycja przy Orlenie- co powstanie?
« dnia: Grudzień 15, 2018, 15:49:47  »
Dzieję się coś na dużej polanie przy Orlenie, ogrodzony teren, zaczyna się budowa. Czy ktoś ma wiedzę co tam powstanie?

36
to ja Ci podpowiem, że nasze dane Rebtel będzie archiwizował przez ROK.

37
Rebtel działa do stycznia, więc będę z nimi parę miesięcy tak jak napisałem.

38
Żegnamy Rebtel z naszego rynku i dzięki za parę miesięcy dobrego świadczenia usług całkiem za darmo ;)

39
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Grudzień 04, 2018, 02:18:17  »
Oczywiście, że możesz rozwiązać umowę, ale musisz zwrócić ulgę za tyle m-cy ile zostało do zakończenia umowy.

40
Dzięki za info, moją kartę dziś aktywowali, więc czekałem 3 dni robocze to dobry wynik czytając opinie innych, że czekają ponad tydzień. Ale wiadomo powoli się odkopują z zamówień i idzie to na bieżąco ;) jakość połączeń jest bardzo dobra, bo właśnie obawiałem się oceny 3/5 jak w ich Regulaminie.

41
rbk ile czekałeś na aktywację karty? moją kurier przywiózł w piątek a jeszcze nie jest aktywna. Dzwoniłem do Rebtela to do czwartku mają aktywować, bo tak dużo zamówień z całej Polski mają, że nie wyrabiają ;)

42
Założeniem kolei ma być krótki czas dotarcia do Szczecina i z powrotem dlatego podobnie jak linia F będzie ograniczenie przystanków do minimum, myślę, że już dla osób z Mścięcina, dotarcie do Wiaduktu będzie mało męczące.

43
Tematy różne / Odp: Powiększanie i remont hali przy Dom Luxie, co będzie?
« dnia: Październik 19, 2018, 23:02:54  »
Uuuu to nadzieja pękła na przestronny, dobrze zaopatrzony sklep budowlany, czyli dalej nasz "stary" Domlux będzie sprawiać wrażenie jakby weszło się do piwnicy ;)

44
Tematy różne / Powiększanie i remont hali przy Dom Luxie, co będzie?
« dnia: Październik 19, 2018, 18:37:51  »
Czy orientuje się ktoś co powstanie w hali przy domluxie? Czy to może właśnie Domlux się przeniesie do tej hali i powstanie namiastka Castoramy ;) sklep z prawdziwego zdarzenia przestronny, gdzie zapanuje porządek.

45
Jan, od października już oferują w całej Polsce usługi i kurierem wysyłają karty zamawiane przez www. Z tego co czytam, to jest poślizg z aktywacją numerów i Ci co przenoszą swój obecny to też muszą czekać dłużej. Ja zamówiłem tydzień temu i jeszcze cisza, ale zamówienie przyjęli. To prawda co piszesz, że przy zamówieniu trzeba podpiąć od razu kartę bankową aktywną, bo co miesiąc sprawdzają jej ważność. Oczywiście nic nie obciążają karty tylko podpina się ją po to, by potem kupować pakiety neta jak wyczerpie się bezpłatne 1 GB to decydujesz sam czy zakupić płatny pakiet, a wtedy robisz to z karty. Oczywiście ja podchodzę do tego ostrożnie i dlatego do takich celów mam dodatkową kartę bankową z limitem 10zł, by nikt mi nie wyczyścił konta ;) Rebtel oferuje no limit całkiem za darmo, ile przetrwają w Polsce to jestem ciekaw, ale póki co trzeba korzystać ;)

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 20