Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marek4614

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
46
Dzięki za info, moją kartę dziś aktywowali, więc czekałem 3 dni robocze to dobry wynik czytając opinie innych, że czekają ponad tydzień. Ale wiadomo powoli się odkopują z zamówień i idzie to na bieżąco ;) jakość połączeń jest bardzo dobra, bo właśnie obawiałem się oceny 3/5 jak w ich Regulaminie.

47
rbk ile czekałeś na aktywację karty? moją kurier przywiózł w piątek a jeszcze nie jest aktywna. Dzwoniłem do Rebtela to do czwartku mają aktywować, bo tak dużo zamówień z całej Polski mają, że nie wyrabiają ;)

48
Założeniem kolei ma być krótki czas dotarcia do Szczecina i z powrotem dlatego podobnie jak linia F będzie ograniczenie przystanków do minimum, myślę, że już dla osób z Mścięcina, dotarcie do Wiaduktu będzie mało męczące.

49
Tematy różne / Odp: Powiększanie i remont hali przy Dom Luxie, co będzie?
« dnia: Października 19, 2018, 23:02:54  »
Uuuu to nadzieja pękła na przestronny, dobrze zaopatrzony sklep budowlany, czyli dalej nasz "stary" Domlux będzie sprawiać wrażenie jakby weszło się do piwnicy ;)

50
Tematy różne / Powiększanie i remont hali przy Dom Luxie, co będzie?
« dnia: Października 19, 2018, 18:37:51  »
Czy orientuje się ktoś co powstanie w hali przy domluxie? Czy to może właśnie Domlux się przeniesie do tej hali i powstanie namiastka Castoramy ;) sklep z prawdziwego zdarzenia przestronny, gdzie zapanuje porządek.

51
Jan, od października już oferują w całej Polsce usługi i kurierem wysyłają karty zamawiane przez www. Z tego co czytam, to jest poślizg z aktywacją numerów i Ci co przenoszą swój obecny to też muszą czekać dłużej. Ja zamówiłem tydzień temu i jeszcze cisza, ale zamówienie przyjęli. To prawda co piszesz, że przy zamówieniu trzeba podpiąć od razu kartę bankową aktywną, bo co miesiąc sprawdzają jej ważność. Oczywiście nic nie obciążają karty tylko podpina się ją po to, by potem kupować pakiety neta jak wyczerpie się bezpłatne 1 GB to decydujesz sam czy zakupić płatny pakiet, a wtedy robisz to z karty. Oczywiście ja podchodzę do tego ostrożnie i dlatego do takich celów mam dodatkową kartę bankową z limitem 10zł, by nikt mi nie wyczyścił konta ;) Rebtel oferuje no limit całkiem za darmo, ile przetrwają w Polsce to jestem ciekaw, ale póki co trzeba korzystać ;)

52
Pewnie część z Was nie słyszała jeszcze, że od czerwca w Polsce działa szwedzka sieć Rebtel, która mechanizm działania ma nieco inny niż większość, a mianowicie standardowe usługi oferuje bezpłatnie. Na początku nie dowierzałem, że tak bez żadnych haczyków może być coś za free, ale tak jest. Użytkownicy zachwalają, że sieć działa dobrze na zasięgu Plusa. Jako dodatkowy nr do darmowego korzystania opłaca się mieć.Co miesiąc mamy za darmo rozmowy, smsy i 1GB neta ;)strona sieci: www.rebtel.pl

53
Tematy różne / Odp: Karta zniżkowa do Lidla
« dnia: Października 13, 2018, 13:00:16  »
natka dzięki za informacje, a wiesz może z jakiej okazji były rozdawana w Policach? bo Lidl daje na czas remontu innego sklepu w mieście a u nas takiego nie było ;)

54
Tematy różne / Karta zniżkowa do Lidla
« dnia: Października 04, 2018, 18:34:37  »
Często robiąc zakupy w naszym polickim Lidlu widzę jak osoby dają przy kasie kartę zniżkową 5% "Lidl na piątaka". Na początku myślałem, że jest to karta Dużej Rodziny, ale to jest inna zniżkowa, którą zazwyczaj dają na czas remontu pobliskiego Lidla, ale u nas jest tylko jeden i zresztą otwarty. Czy ktoś wie jak uzyskać takową kartę lub podzieli się zdjęciem kodu kreskowego, bo jest ona taka sama dla wszystkich na okaziciela ;-)

Post Merge: Października 04, 2018, 18:53:08
Chodzi o takie karty jak na zdjęciu, ta znaleziona w necie z innego miasta.
  https://zapodaj.net/ab20ed8982f16.png.html


55
Evolth, ja do polityki mam stosunek bardzo ambiwalentny ale to chyba nie powinno Cię dziwić, że widzisz treści reklamowe Gryfa na autobusach wszelakiej maści, skoro Pan Ufniarz jest z tej partii i jednocześnie z SPPK ;) więc wszystko się zgadza ;)

56
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Orange Polska
« dnia: Września 21, 2018, 22:50:59  »
No to taka oferta jaką pokazują na swojej orange.pl ja nie chce tel domowego, więc ciekawe czy taniej coś mogą zaproponować za TV i NET.

57
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Orange Polska
« dnia: Września 21, 2018, 05:29:08  »
Orange ma jakieś atrakcyjne oferty cenowe na światłowód i Telewizję w stosunku do VECTRY?

58
Mam w arkuszu kalkulacyjnym OpenOffice zrobioną tabelkę z kolumnami:Przychód Rozchód ZyskJak ustawić formułę funkcji dla całej kolumny, aby zawsze wyliczała Zysk robiąc działanie matematyczne Przychód odjąć Rozchód ? Wcześniej miałem ustawione i po wypełnianiu pól, wyliczało Zysk, ale musiałem przenieść tabelę na pendrive, żeby resetować Windowsa i po przeniesieniu tabeli znów na pulpit nie wylicza mi Zysku.https://zapodaj.net/fa55b178200c0.jpg.html


59
Tematy różne / Odp: Nowe Mieszkania na Piłsudskiego 6
« dnia: Lipca 29, 2018, 04:40:04  »
Są tu szczęśliwi nabywcy mieszkanek na Piłsudskiego 6?
Czy będą kolejne inwestycje deweloperskie w naszym mieście, czy ma ktoś wiedzę na ten temat? czy znów będzie zastój na parę lat?

60
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Orange Polska
« dnia: Kwietnia 17, 2018, 21:52:47  »
Orange już rozsyła SMSy Mieszkańcom Polic z propozycją podłączenia światłowodu, daje screen to może ktoś skorzysta w salonie.

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21