Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zefir

Strony: 1 ... 3 4 [5]
61
Trudne tematy / [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« dnia: Września 05, 2012, 19:21:01  »
Czy ktoś orientuje się, czy na terenie Osiedla Chemik zainstalowane zostały już dystrybutory z bezpłatnymi, biodegradowalnymi woreczkami na psie odchody. Obietnicę taką podobno złożył Prezes SM na spotkaniu organizowanym przez Radę Osiedla 21 sierpnia. Woreczki miał zagwarantować Urząd Gminy, a  SM miała postawić dytrybutory. Czy już gdzieś stoją??? Na pewno dostępność darmowych woreczków, a właściwie papierowych torebek z tekturową łopatką zachęci opornych do sprzątania po pupilach.

62
Sprawy bieżące / [Police] Zielone Police
« dnia: Sierpnia 03, 2012, 14:18:38  »
Przez wiele lat cieszyliśmy się z nasadzeń drzew i zielonych Polic. Zastanawiam się czy ostatnio coś się zmieniło, że Wydział Ochrony Środowiska i Urząd Gminy zezwalają na dewastację zieleni. Zniszczono zielony park, aby zbudować betonowe lądowisko z ośmioma tryskającymi oczkami . Zniknęły  całorocznie zielone krzewy. Poprzesadzano natomiast iglaki, ale wiele spośród nich pousychało i możemy podziwiać rudości igieł zamiast zieleni. Na nowym placu zabaw przy  deptaku resztki dawnej zieleni, ale już usychają trzy drzewa. Nie wiadomo ile drzew uschnie w alejach starego deptaku, bo podczas wykopów sporo korzeni zostało uszkodzonych. A drzewa te wyrastały około 30 lat. Równie brutalnie poprzycinano korzenie drzew na drugim lądowisku przy ul. Zamenhofa, gdzie podobno ma być Biedronka. Niegdyś pięknie zielony teren z trawą i kilkoma drzewami, teraz zabudowany i zapolbrukowany. A wszystko to zapewne za przyzwoleniem odpowiednich wydziałów Gminy. Usychające drzewa można przecież usunąć i w ich miejsce posadzić nowe. Ale czy ktoś czuwa, aby nie niszczyć korzeni i nie przyczyniać się przy remontach i budowach do usychania już istniejącej zieleni.

Strony: 1 ... 3 4 [5]