Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - konDonek

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
17
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Maj 05, 2017, 10:17:02  »
Z wczoraj. Komentarz chyba zbędny, bo nie trzeba mieć jakiegokolwiek związku z budowlanką, by wiedzieć jakie zagrożenia płyną z takiego "zabezpieczenia" miejsca budowy.
http://i68.tinypic.com/245znz7.jpg

Ale w czym dokładnie widzisz problem?. Plac budowy ogrodzony, rusztowanie zabezpieczone siatką jak należy. Betoniarka zrobi swoje i odjedzie. Mogli dla świętego spokoju pociągnąć wokół betoniarki taśmę ostrzegawczą i w sumie jedyna uwaga, ale nie ma jakiegoś dramatu.

18
Z tym stwierdzeniem, że całe Police budują dla Tanowa kanalizację to bym się nie zgodził. Przecież taka inwestycja musi być finansowana "społecznie", jak kanalizowana była Trzebież i wioski po drodze to też wszyscy mieszkańcy ze swoich podatków po części to finansowali mówiąc w skrócie. Co nie zmienia faktu, że planowana podwyżka jest przesadzona.

19
Trudne tematy / ZWiK planuje drastyczne podwyżki opłat za wodę i ścieki.
« dnia: Kwiecień 18, 2017, 14:10:52  »
W dzisiejszej audycji w Radiu Szczecin była krótka rozmowa z Z-cą Burmistrza Panem Pisańskim. W rozmowie został poruszony wątek planowanej bardzo dużej podwyżki za wodę i ścieki jaki Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach planuje wprowadzić dla wszystkich odbiorców wody.
Z wypowiedzi Pana Z-cy Burmstrza wynikało, że jest taka konieczność podyktowana koniecznością przekształcenia ZWiK w spółkę ,dzięki czemu będzie mogła się ubiegać o środki unijne na inwestycje. Wiąże się to z wprowadzeniem księgowości typu amortyzacja itp z tego co zdążyłem zapamiętać.
Nadmienić można przy okazji że zarobki w ZWiK są najwyższe ze wszystkich podległych zakładów gminnych gdzie średnia płaca brutto przewyższa sporo ponad 5000 zł.
Planowana podwyżka za wodę i ścieki ma wynieść ok 30%.
Może ktoś coś więcej wie w temacie planowanej podwyżki  i chciałby się podzielić na forum.

20
Czy w sprawie kółeczek może ktoś coś wie, ale na pewno nic się nie zmieniło w zajeżdżaniu drogi przez autobusy SPPK innym kierowcom podczas zjazdu na przystanek przy ul. Komuny Paryskiej w kierunku placu Rodła. Już nie będę się rozpisywał co o tym myślę bo szkoda nerwów.

21
k 1978. Nie chcę cię za bardzo martwić ale masz przechlapane. bez walki w sądzie nic nie zdziałasz. Niestety sam fakt że zrobili wycenę i niby zgodzili się na polakierowanie w Fordzie jeszcze do końca nie przesądza że wezmą na siebie odpowiedzialność, chociaż z tego co piszesz można było tak sądzić aczkolwiek nie znając co Ci tam odpowiedzieli nie wiem jak naprawdę było.
Miałem podobny przypadek jeśli chodzi o likwidację szkody z OC sprawcy w PZU. Gościu uszkodził samochód, policja wezwana uznała go winnym ale odmówił przyjęcia mandatu.
Postanowiłem zlikwidować szkodę w ramach tzw. likwidacji bezpośredniej w PZU, co oznacza że mając u nich OC zgłaszasz szkodę i oni potem resztę papierkowej roboty wraz dochodzeniem odszkodowania od sprawcy robią sami.
Wszystko było pięknie, zgłoszenie przyjęte, rzeczoznawca zrobił wycenę i powiedział ze mogę spokojnie likwidować szkodę. Przezornie zapytałem czy na pewno bosprawca się wypiął i sprawa idzie sądu i trochę to potrwa i żeby nie było że zrobię samochód a potem się PZU wypnie. Robić panie i niczym się nie martwić policja była, i uznała wine to najważniejsze a resztę już PZU załatwi. No to ok myślę i dałem na bezgotówkowe bo kwota z wyceny też była niska.
W międzyczasie jeszcze trwało mailowanie z PZU o dokumenty itp.
Auto zostało zrobione , jeszcze zastrzegłem żeby wyłącznie na oryginałach a nie chińskich zamiennikach i tak tez warsztat zrobił.
Po odebraniu auta za tydzień przychodzi pismo z PZU że mogę się pocałować w dupę i oni nie mogą wziąć odpowiedzialności i przeprowadzić likwidacji szkody ponieważ sprawca nie przyjął mandatu i jak chcę prześlą dokumenty do tamtej ubezpieczalni.
Myślałem że mnie coś trafi. Zadałem pytanie ciulom po kiego grzyba przyjęli zgłoszenie z wyraźnie zaznaczonym faktem ze sprawca nie przyjął mandatu. Dlaczego przysłali rzeczoznawcę i zrobili wycenę i zezwolili na likwidację szkody. Oczywiście w lakonicznej odpowiedzi info że ich usługa nie może być w tym przypadku zastosowana bo sprawca się wypiął. Tak więc na chwilę obecną facet z warsztatu był na tyle fair że poczeka z zapłatą za Fakturę co prawda na drobne 3500 zł do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez sąd.  Niestety gnoje w firmach ubezpieczeniowych kręcą jak mogą. Ja już wiem że drugi raz bym się nie odważył na likwidację szkody ja wszystko nie jest wyjaśnione ktoś winnny itp. Pozostaje ci dobry prawnik albo jakieś CITO itp. i walka z gnojami.

Forda nie będzie interesowało kto zawinił, kasę będzie żądał od właściciela auta i mogą ci niestety nasłać komornika

22
Trudne tematy / Odp: CZY W GMINIE PANUJE NEPOTYZM?
« dnia: Luty 01, 2017, 14:07:16  »
Bo od dawna wiadomo, że najlepiej zarządzane to są rodzinne firmy :-).

23
Trudne tematy / Odp: CZY W GMINIE PANUJE NEPOTYZM?
« dnia: Luty 01, 2017, 11:07:04  »
 A tam czepiacie się, przecież gdzieś pracować trzeba.

24
Co za bzdury z tym skróceniem cyklu świateł pan wypisuje Panie Grzegorzu. Stojąc na skrzyżowaniu światła zielone zapalają się równocześnie dla obydwu pasów ruchu na wprost więc o jakim skróceniu cyklu tutaj mowa . Poza tym niektórzy kierowcy SPPK potrafią jechać normalnie prawym pasem i żadna presja na nich nie działa żeby wykonywać te idiotyczne i niebezpieczne manewry.

25
Widzę że odświeżył się wątek o SPPK więc zadam pytanie które dotyczy niektórych "zdolnych" kierowców tego przewoźnika. Czy ktoś z szefostwa wie dlaczego idioci prowadzący autobusy przegubowe  zjeżdżając na pierwszy  przystanek na ul. Wilczej (za skrzyżowaniem z Przyjaciół Żołnierza)  jadąc w kierunku do placu rodła robią to zawsze z lewego pasa skutecznie utrudniając ruch prawidłowo jadącym prawym pasem. Po co oni to robią. Przecież z prawego można normalnie zjechać na przystanek a nie powodować dziwne manewry przez dwa pasy. Dla mnie to jakiś skrajny idiotyzm tych kierowców. Ostatnio nagrałem takiego pajaca.
chodzi o to skrzyżowanie https://www.google.pl/maps/place/Wilcza,+Szczecin/@53.4528002,14.5639393,148m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47aa0964071f82d9:0x10e2190882726974!8m2!3d53.4502325!4d14.5626247

26
Jeśli można to też poproszę namiary na tę firmę od odszkodowań.

27
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Listopad 19, 2015, 07:53:08  »
Zamierzam jutro zadzwonić do ZGKM i zapytać o co chodzi?, jechałam tym chodnikiem- niby trasą rowerową i szanowny starszy pan zwrócił mi uwagę , że powinnam ulicą jechać , ja mu na to, że tu stoi znak przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów i oboje się lekko zdziwiliśmy, więc nazywając trasą rowerową odcinek 1 m wraz z chodnikiem to szału nie ma.


Za remont ulicy Bankowej odpowiada Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego. ZGKiM nic do tego remontu nie ma.

28
Kulinaria / Odp: Akropolis Grill
« dnia: Listopad 19, 2015, 07:50:53  »
Akropolis to najstarsza "kebebownia" w Policach ale faktycznie mogli by więcej nakładać .

29
Motoryzacja / Odp: Prostowanie alufelg
« dnia: Kwiecień 23, 2014, 10:35:04  »
Podjedź do Frankowskich , ostatnio prostowałem u nich felgę alu.

30
Cytat: "JohnnyB3"
Kurde, myślałem że to porządne forum do konstruktywnej wymiany zdań, ale widzę że stali bywalcy to tu spamują.... Panowie, żal...

Zarzucasz nam spam, ale Twój post też nic merytorycznego do tematu wątku nie wniósł oprócz krytyki naszych przepychanek więc równie dobrze twoją opinię też ktoś może uznać za spam.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10