Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego  (Przeczytany 10235 razy)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 07, 2014, 15:00:21 »
Wykidajło - Żebym nie wiem jakich argumentów używać to i tak będziesz tkwił w swoim jedynie słusznym przekonaniu stawiania tam samochodu, bo sam swoją Astrę stawiasz na ulicy Brzoskwiniowej przed domem więc twoje argumenty nie są w ogóle obiektywne.
A jak jakiś wandal zechce ci przejść po dachu i powie ci nie podoba się? to tu nie stawiaj.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 07, 2014, 21:36:58 »
Mowa o przejściu na Piłsudskiego  a ci piepsza o Morelowej i Brzoskiniowej i na dodatek o parkowaniu.
 Porąbało Tu niektórych !!
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 08, 2014, 09:29:48 »
Cytat: "konDonek"
Wykidajło - Żebym nie wiem jakich argumentów używać to i tak będziesz tkwił w swoim jedynie słusznym przekonaniu stawiania tam samochodu, bo sam swoją Astrę stawiasz na ulicy Brzoskwiniowej przed domem więc twoje argumenty nie są w ogóle obiektywne.

Oczywiście, że nie są. Napisałem, dlaczego tak robię, i będę tak robił. A Ty możesz najwyżej ponarzekać na mnie na forum.
Zastanawia mnie tylko jedno: jak przychodzisz do kogoś w gości to też gospodarzom ustawiasz meble w salonie po swojemu?
Cytuj (zaznaczone)
A jak jakiś wandal zechce ci przejść po dachu i powie ci nie podoba się? to tu nie stawiaj.

Ten sam wandal może się przespacerować po Twoim aucie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 08, 2014, 09:45:39 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "konDonek"
Wykidajło - Żebym nie wiem jakich argumentów używać to i tak będziesz tkwił w swoim jedynie słusznym przekonaniu stawiania tam samochodu, bo sam swoją Astrę stawiasz na ulicy Brzoskwiniowej przed domem więc twoje argumenty nie są w ogóle obiektywne.

Oczywiście, że nie są. Napisałem, dlaczego tak robię, i będę tak robił. A Ty możesz najwyżej ponarzekać na mnie na forum.
Zastanawia mnie tylko jedno: jak przychodzisz do kogoś w gości to też gospodarzom ustawiasz meble w salonie po swojemu?
Cytuj (zaznaczone)
A jak jakiś wandal zechce ci przejść po dachu i powie ci nie podoba się? to tu nie stawiaj.

Ten sam wandal może się przespacerować po Twoim aucie.


Nie Ty jesteś tam gospodarzem, a jeslii jakiś debil zechce się tam rozpędzić to i tak to zrobi niezależnie od tego czy stoją tam auta czy nie. Moje auto zawsze stawiam w garażu i nikomu nie utrudniam jazdy więc nie mam takiego zmartwienia że ktoś mi po dachu przespaceruje.
Kończmy ten offtop bo mocno zeszliśmy z tematu głównego.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 08, 2014, 09:48:01 »
Cytat: "Mickd"
Mowa o przejściu na Piłsudskiego  a ci piepsza o Morelowej i Brzoskiniowej i na dodatek o parkowaniu.
 Porąbało Tu niektórych !!
.
Nie podoba się? nie czytaj nie odpisuj, a jeśli już to weź do ręki słownik jak chcesz zabrać głos.

Offline agrawek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 08, 2014, 11:58:05 »
OT a czy drudzy tez moga korzystac  z tego przejscia, chyba ze chodzilo o przejscie dla "pieszych"

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 08, 2014, 15:56:25 »
konDonek

Ten twój wpis i zresztą inne sa tak samo GŁUPIE jak ten twój NICK (pasuje do ciebie)
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 08, 2014, 17:16:36 »
Cytat: "Mickd"
konDonek

Ten twój wpis i zresztą inne sa tak samo GŁUPIE jak ten twój NICK (pasuje do ciebie)
.
Na nic więcej nie było cię stać?. W sumie nie dziwię się.

JohnnyB3

  • Gość
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 08, 2014, 18:48:34 »
Kurde, myślałem że to porządne forum do konstruktywnej wymiany zdań, ale widzę że stali bywalcy to tu spamują.... Panowie, żal...

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 08, 2014, 19:32:00 »
Cytat: "JohnnyB3"
Kurde, myślałem że to porządne forum do konstruktywnej wymiany zdań, ale widzę że stali bywalcy to tu spamują.... Panowie, żal...

Zarzucasz nam spam, ale Twój post też nic merytorycznego do tematu wątku nie wniósł oprócz krytyki naszych przepychanek więc równie dobrze twoją opinię też ktoś może uznać za spam.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Słabe oznaczenie przejścia dla pierwszych na ul.Piłsudskiego
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 09, 2014, 09:07:52 »
Cytat: "konDonek"
Nie Ty jesteś tam gospodarzem,

A kto? Może Ty?
Razem z sąsiadami jesteśmy gospodarzami na naszym osiedlu. Jeżeli Ty na swoim nie czujesz się gospodarzem, to nie mój problem.
Cytat: "konDonek"
a jeslii jakiś debil zechce się tam rozpędzić to i tak to zrobi niezależnie od tego czy stoją tam auta czy nie.

Masz rację, na takiego debila nie pomoże. Pomaga na tych, którym się wydaje, że 50/h na osiedlowej uliczce jest ok, bo przecież dozwolone.
Cytat: "konDonek"
Moje auto zawsze stawiam w garażu i nikomu nie utrudniam jazdy więc nie mam takiego zmartwienia że ktoś mi po dachu przespaceruje.

Jak jedziesz do znajomych, to też w garażu stawiasz?
Cytat: "konDonek"
Kończmy ten offtop bo mocno zeszliśmy z tematu głównego.

Nie ja go zacząłem.
A koledze powiedz, że jak chce znaki stawiać, to będzie też ich musiał przestrzegać. Nie tylko tej części, która mu pasuje, ale również ograniczenia prędkości. A na palety zwalniające znak i tak mu nie pomoże.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.