Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - konDonek

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 02, 2019, 08:56:46  »
Podwyżki to to pikuś, chodzi o podejście do pracowników. Nikt nie jest niczyim niewolnikiem. Umysłowy żyje dzięki pracownikowi fizycznemu, i taka jest prawda. Dlatego mniej powinni zarabiać, ale nie zarabiają, bo w profitach, dostają pewnie fortunę. Czy coś jeszcze chcecie wiedzieć >>>

Człowieku co ty pieprzysz. Każdy pracownik jest potrzebny, zastanów się dla kogo byś fizycznie produkował jeśli ci umysłowi by nie znaleźli kupców, nie załatwili kontraktów. Ktoś z umysłowych też musi ci chociażby naliczyć wypłatę itd. Jak słyszę teksty takich januszy to aż mi słabo. Zaznaczę tylko, że nie pracuję już w Zakładach ale 17 lat tam dygałem i jako fizol i umysłowy.

2
Tematy różne / Odp: Przebudowa ul. Zamenhofa
« dnia: Grudnia 04, 2018, 08:45:07  »
Przecież ten remont wykonuje ta sama firma "BIS" ,która też nie skończyła budowy pętli autobusowej za ósemką. Więc czego wy oczekujecie ? :-).

3
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopada 22, 2018, 07:13:21  »
Woli wyjaśnienia, to co zrobił p. Doba nie pochwalam, czy było to wcześniej ukartowane n, też nie wiem. Co skłoniło go do takiej decyzji wie tylko on i może kiedyś nam powie co nim kierowało. Jak zdecyduje się kandydować do sejmu, no to wielu z nas głęboko się zastanowi czy znowu dać mu poparcie. Tylko jedno jak postąpił tak postąpił jego sprawa, ale ja mimo że głosowałem na niego nie będę mu ubliżał jak co niektórzy tu,  no ale co niektórzy inaczej nie potrafią.

Przeczytałem wszystkie posty jakie sie pojawiły i w żadnym nie dopatrzyłem się aby ktoś panu Dobie ubliżał, jeśli się mylę to podaj choćby jedno takie słowo, a wiem że pijesz do moich wypowiedzi.

4
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopada 21, 2018, 10:02:43  »
On raczej powinien wystąpić w programie Rinke na krawędzi, gdyż swoim wyglądem przypomina tych bezdomnych ,których Rinke z kanałów wyciągał a nawet gorzej od niektórych bohaterów.
Może to i lepiej że zrezygnował, bo to wstyd żeby facet który wygląda jakby wyszedł z jaskini 1000 lat temu reprezentował nasze miasto w sejmiku.

Jaka nazwa forumowicza - taki wpis.
Pan Olo Doba właśnie na taki wygląd zapracował płynąc samotnie po oceanie. Jak ogolisz się na środku Atlantyku? Tak wyglądał Kolumb, Vasco da Gama i Vitus Bering. Tak wygląda ostatni eksplorator oceanów. Zawsze nosił taką brodę. Na taki wygląd pracował całe źycie.
Natomiast jeśli Pan Olo Doba wystartuje za rok do Sejmu - to ma pewny mandat poselski - mimo obecnej rezygnacji.
I Police będą miały drugiego posła po Misiło Piotrze - w Sejmie.

Jeśli pan doba lubi taki image to niech sobie go "pielegnuje" w kajaku na oceanie i to jego brocha. Ale skoro decyduje się piastować funkcję publiczną jaką jest mandat radnego sejmiku to wypadało by się trochę ogarnąć chyba.
Już nie będę rozwijał wątku, że zachował się jak gówniarz rezygnując z mandatu bo olał ciepłym moczem wszystkich tych którzy oddali na niego swój głos za kasę z reality show i za to należy mu się minus tak długi jak trasa którą pokonał przez Atlantyk. Taki strzał jaki sobie zrobił w kolano przekreśla go w jakichkolwiek wyborach. A mandat posła ? człowieku , chyba śnisz że ktoś jeszcze na niego zagłosuje po takim numerze jaki odwalił.

5
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopada 20, 2018, 14:01:51  »
On raczej powinien wystąpić w programie Rinke na krawędzi, gdyż swoim wyglądem przypomina tych bezdomnych ,których Rinke z kanałów wyciągał a nawet gorzej od niektórych bohaterów.
Może to i lepiej że zrezygnował, bo to wstyd żeby facet który wygląda jakby wyszedł z jaskini 1000 lat temu reprezentował nasze miasto w sejmiku.

6
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Września 21, 2018, 14:33:24  »
Jak sie dziwisz dlaczego ogrzewanie jest drogie pomimo że kupowane tanio z ZCH to może przyczyna tkwi w kosztach działalności PEC . np zarobków itp. jak się prześledzi oświadczenia majątkowe prezesa to może da to coś do myślenia.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 06, 2018, 08:21:41  »
Średnie wynagrodzenie 10tys wow.
Ale te mile panie, które nas obsługują podczas tankowania mają pewnie jakieś 2,5 :) ot znaczenie słowa średnia.

Te miłe panie nie są zatrudnione w PKN Orlen tylko u prywatnego właściciela danej stacji paliw, który jest franczyzobiorcą ORLEN.

8
Sprawy bieżące / Odp: Dni - Dzień Chemika 2018 - przygoda
« dnia: Czerwca 04, 2018, 11:13:36  »
Zastanawia mnie to czy obługa dni chemika w Policach była pierwszą taką imprezą przez te firmę, czy w innych zakładach wyszło to lepiej lub podobnie ?. co do wyboru firmy w formir przetargu dla całej grupy to w mojej ocenie podejście zbyt "korporacyjne" nie lepiej było poszukać jakiegoś znanego i sprawdzonego z naszego regionu?. Chociaż by firma stąd zarobiła a nie jakaś szemrana z Warszawy. Osobiście jestem zdania że 100 razy lepiej sprawę żarcia by ogarnęła firma cateringowa prowadzona przez matkę pani Anny, ale z uwagi na powiązania rodzinne opcja raczej niewykonalna.

10
Tematy różne / Odp: Dzieci na dachu
« dnia: Kwietnia 11, 2018, 10:40:03  »
Na pochwałe zasługuje fakt, że zainteresowałeś sie tą sprawą ale pisanie na tym beznadziejnym forum to nie jest najlepszy sposób aby coś wskurać. Piszesz że od kilku dni te małpy tam skaczą, a czy wpadłeś na pomysł aby zadzwonić na straz miejską czy policję i zgłosić ten problem?. a co do umieszczania zdjęć to możesz to zrobić z zamazaniem twarzy bez żadnych konsekwencji. Jednak najlepiej wysłać te foty do SM z opisem sytuacji może panowie coś zrobią z gówniarzami.

11
Tematy różne / Odp: Architekt do adaptacji projektu.
« dnia: Października 31, 2017, 07:13:31  »
Architekt Andrzej Lorek - namiary w necie znajdziesz L&W Projekt.

12
Tematy różne / Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« dnia: Lipca 24, 2017, 08:39:44  »
Co do omawianego placu to trzeba przyznać, że urządzenia tam zamontowane są naprawdę z górnej półki i pewnie tanie nie były. Jednak przy realizacji prac chyba nie zadbano o wykonanie placu zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie, chodzi o to, że na placu zabaw brakuje nawierzchni tzw. bezpiecznych wokół urządzeń czy to ze specjalnych mat lub z podsypki z piasku.

13
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Maja 26, 2017, 08:00:27  »
Franczeska masz rację, że nasi urzędnicy powinni pilnować remontu, i pilnowali na tyle na ile jest się w stanie firmę upilnować. Żaden z urzędników nie będzie stał cały dzień na placu budowy i pilnował. Nadzór odbywa się jeśli nawet codziennie to tylko przez "chwilę" podczas wizyty na placu budowy. Od nadzoru stałego jest kierownik budowy, kierownik robót i branżowi inspektorowie specjalnie do tego celu zatrudnieni. Pozostaje tylko tajemnicą poliszynela dlaczego nie zlikwidowano starych sieci, które jak tutaj pisano podobno się zapadają i są "odpowiedzialne" za aktualny stan drogi. Nawet jeśli wszyscy dobrze się wywiązali ze swoich obowiązków i dopilnowali prac, to ktoś popełnił poważny błąd i zdecydował o tym, że te sieci zostały i jest jak jest. I powiedzmy, że "dobrze" wykonany remont przegrywa z głupotą jakiegoś decydenta i wszyscy na tym tracą.

14
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Maja 25, 2017, 07:56:03  »
Zahaczając o Bareję można by powiedzieć , że "to był remont na miarę naszych możliwości", a że pewnie były małe to i efekt jest jaki jest. Ale tak całkiem serio bo tutaj naprawdę sprawa jest poważna, to ktoś dał nieźle dupy że dzieją się takie rzeczy, to jakaś kpina. Panowie producenci z programu "Absurdy drogowe" mają u nas dobry materiał no kolejny odcinek :-(.

15
Łubu dubu, łubu dubu......... nieeeech żyyyje naaaam !. :-)

Strony: [1] 2 3 ... 10