Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - konDonek

Strony: [1]
1
W dzisiejszej audycji w Radiu Szczecin była krótka rozmowa z Z-cą Burmistrza Panem Pisańskim. W rozmowie został poruszony wątek planowanej bardzo dużej podwyżki za wodę i ścieki jaki Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach planuje wprowadzić dla wszystkich odbiorców wody.
Z wypowiedzi Pana Z-cy Burmstrza wynikało, że jest taka konieczność podyktowana koniecznością przekształcenia ZWiK w spółkę ,dzięki czemu będzie mogła się ubiegać o środki unijne na inwestycje. Wiąże się to z wprowadzeniem księgowości typu amortyzacja itp z tego co zdążyłem zapamiętać.
Nadmienić można przy okazji że zarobki w ZWiK są najwyższe ze wszystkich podległych zakładów gminnych gdzie średnia płaca brutto przewyższa sporo ponad 5000 zł.
Planowana podwyżka za wodę i ścieki ma wynieść ok 30%.
Może ktoś coś więcej wie w temacie planowanej podwyżki  i chciałby się podzielić na forum.

2
Książka skarg i zażaleń / Tydzień w obiektywie
« dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:39:08  »
Długo się zastanawiałem czy poruszyć ten wątek ale co tam. Mam prośbę do szanownego admina czy nie mógł by zaktualizować ramówki tydzień w obiektyiwe, ile czasu można się gapić na paskudnego babsztyla rozkraczonego jak żaba do skoku z grymasem na twarzy jak przy zatwardzeniu. Czy w Policacch naprawdę nic nie ma do pokazania co tydzień. A chociażby postępy prac z remontu ulicy Wyszyńskiego. Równo 2miesiące wisi fotka z siatkarką ,  może zmieńcie tytuł na kwartał w obiektywie i niech sobie jeszcze miesiąc wisi.
Litościiiii.

Pozdrawiam

Strony: [1]