Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sikora

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 08, 2024, 02:42:32  »
Pora zacząć głośno mówić i manifestować jeśli chcemy powrotu płynności firmy. Czemu związki nie organizują głośnych strajków chociażby w stylu górników?
Tylko robiąc hałas można uratować tą branżę.
https://businessinsider.com.pl/biznes/branza-chemiczna-przygotowuje-manifest-najwyzszy-czas-zeby-powiedziec-dosyc/ldeb8kt
To trwa zbyt długo albo głośny sprzeciw wobec unijnego niszczenia przemysłu, powinny być głośne zadymy włącznie z paleniem opon pod decyzyjnymi instytucjami. Dziwię się temu spokojowi społecznemu wobec niszczenia przemysłu.
Dziwię się wysokim wynikom wyborczym w naszym województwie szkodnikom popierającym europejski kołchoz.
Serio to taki trudny temat aby zablokować napływ wschodnich tańszych nawozów do Europy przy toczącej się wojnie i pseudo sankcjach? Przecież to są jakieś jaja.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 26, 2024, 14:00:34  »
Bo tak działa zielony ład, ratujemy świat ograniczając emisję że dym z komina będzie leciał w Afryce a nie w Europie. Czego tu nie rozumieć. Z drugiej strony ciekawa sprawa że ponad dwa lata można ściągać nawozy ze wschodu pchając w kieszenie rosyjskich koncernów nawozowych. Brawo Europa. Agentura rosyjska i wpływy wschodnie mają się bardzo dobrze w Europie skoro brak jest osób decyzyjnych aby to zakończyć.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 23, 2024, 05:22:40  »
Niestety nie, ogólnie jest dostęp do ppe ale nie dla tych umów które są zawarte z Grupa Azoty, możliwość sprawdzenia stanu salda i funduszy jest tylko telefoniczna lub w piśmie rocznicowym.
Półtora roku temu poruszałem ten temat dotyczący braku dostępu online do odprowadzanych składek, info z infolinii było takie że te umowy zawarte dot PPE między PZU a GA nie mają dostępu online, wątpię że coś się zmieniło.
Sprawdzenie stanu tylko poprzez coroczny list lub telefonicznie.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 12, 2024, 17:17:06  »
Zniesienie podatku dla młodych, obniżka pitu, zwiększenie kwoty wolnej to rozdawanie naszych podatków dzięki którym zostaje ci więcej w kieszeni 🤣 no  iście logika koalicyjnych wyborców 🤣. Jak postęp 100 konkretów na pierwsze sto dni? Czas się kończy..

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 03, 2024, 18:19:15  »
Wcześniej plandemia, teraz "zdarzenia dotyczące poszczególnych części projektu, które zaistniały na przełomie 2023 i 2024 roku." A kto jest odpowiedzialny za cały projekt ? Chyba Hyundai to nie powinno być na odwrót że Grupa Azoty żąda pieniędzy za niedotrzymanie terminów?. Rozumiem wielki projekt wiele nieprzewidzianych rzeczy może wyjść, ale ile można ciągnąć pieniędzy dodatkowych. Wychodzi na to że generalny wykonawca żadnej odpowiedzialności nie musi ponosić tylko inwestor. Dramat.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 27, 2023, 13:23:26  »
To ja mam pytanie z innej strony bo to przecież osobna spółka, jeśli teraz Polimery są na minusie co wpływa na wynik GAP i jednocześnie przykładowo na nagrodę roczną w zuzp. To czy analogicznie jeśli zaczną przynosić zyski również ten zysk będzie dopisany do GAP co wpłynie powiedzmy na lepszy stan budżetu aby wprowadzić przykładowo stażowe?. Proste pytanie jeśli są na minusie dokładamy do interesu jeśli są na plusie czerpiemy również z tego korzyści?

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 19, 2023, 17:04:05  »
Chłopaku, jak będziesz dostawał wypowiedzenie to będziesz wtedy śpiewał o kosztach, zresztą już widać u Ciebie narrację platformy "to są koszta nas na to nie stać" przygotuj się bo w najbliższym czasie często będziesz słyszał to zdanie. Uważaj bo teraz twój idol będzie dbał o Polskę 🤣. Orlen przynosił zyski dla Polski i wchodził na coraz więcej rynków porównaj sobie dochody takiej spółki do poprzednich lat (tak tak nie musisz odpowiadać te zyski to z dymania Polaków według was 😅), Zachód bolało że Polska staje się niezależna i silna, ll i boli was to że Polska była dla Polaków. Kończę dyskusję bo i tak zrozumiesz to dopiero w najbliższym czasie na własnej skórze. Miłego dnia.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 19, 2023, 14:10:55  »
W ten sposób Unia będzie zarzynać przemysł a ludzie wybrali przedstawiciela Unii aby prowadził tutaj rządy ten rząd się chociaż temu sprzeciwiał chociażby Turów, siądzcie wygodnie i poczekajcie na rozwój wydarzeń a zobaczycie efekty swoich wyborów zamiast pilnować i walczyć o interes Polaków będzie pozbywanie się problemów. Jak rozpocznie się Federalizacja Unii i brak głosu sprzeciwu to już możecie myśleć o tym co chcecie robić w przyszłości zawodowo.
https://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/9023392,zalewska-federalizacja-unii-oznaczalaby-zwyciestwo-ideologii-nad-zdro.html

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 17, 2023, 15:36:00  »
Szkoda strzępić ryja, pożyjemy i zobaczycie co wam ta wspaniała platforma tutaj zgotuje, już można powiedzieć że pieniędzy na tunel nie ma i nie będzie chociaż było bardzo blisko, okaże się że poprzednicy się przeliczyli i nie stać nas na budowę musi poczekać kolejne 20 lat 😅. O inwestycjach w Polskę nie mówiąc, teraz każda inwestycja będzie musiała być konsultowana z Berlinem czy aby nie zagrozi przemysłowi niemieckiemu. Nie ma co się szarpać otwórzcie oczy i czekajcie 😉. Chętnie zobaczę wycie najgłośniej tych którzy sami to wybrali

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 16, 2023, 22:19:42  »
A co marzy ci się powrót do umów śmieciowych i śmiesznej stawki za godzinę pracy? Tak wyglądała praca w państwowej firmie ( nie zdążyli sprzedać ruskim chociaż pewne zakusy pewnego rosyjskiego pana były),umowy cywilne śmiećiówki które miały charakter umów o pracę i nikt problemu nie widział. Jeszcze się wam platforma czkawką odbije, krótką pamięć mają co niektórzy. Poczekaj zobaczysz jakie Eldorado ci tu zrobią jakaś amnezja zapanowała wśród wyborców, no ale będą mieli miotłę której tak chcieli.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 21, 2023, 19:10:11  »
https://www.ppr.pl/wiadomosci/importowac-nawozy-do-ue-za-15-tylko-z-clem-i-na-zezwolenia To dobra wiadomość dla europejskich zakładów nawozowych.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 27, 2023, 12:21:44  »
I bardzo dobrze że zrobiono na raz cały kompleks, wyobrażasz sobie że takie rozbudowy instalacji która pracuje to różne postoje i dodatkowe koszta oraz utrudnienia niż budowa na raz ? Tunel pod świną również był zbyt dużym wyzwaniem inwestycyjnym wg słów tuska i tak właśnie się robiło biznes, wszystko co mogło poprawić byt i wysunąć do przodu Polskę to było "zbyt duże wyzwanie finansowe" Czytając twoją odpowiedź przypomina mi się pewna bardzo popularna wypowiedź "Pieniędzy nie ma i nie będzie". I tak ma być aby był rozwój musi być rozmach a nie robienie małych kroczków na pokaz że coś się dzieje, w takim tempie ciężko o szybki rozwój. No ale co się dziwić wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie komu i jakim krajom nie na rękę jest prężny rozwój Polski i kto czyje interesy reprezentuje. Ta sama sytuacja z tunelem Police - Święta były robione tylko kocie ruchy aby coś tam pomruczeć ale bez żadnych konkretnych finansowych zobowiązań i konkretnych działań, teraz te widmo tunelu w Policach które jest od dziesiątek lat jest najbliżej realizacji niż kiedykolwiek i na najwyższym stopniu zaawansowania niż zrobiono cokolwiek do tej pory. A więc po prostu ktoś kto ma oczy to widzi na własne co się działo a co się dzieje dziś.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 27, 2023, 11:35:20  »
Akurat spółka za poprzedniego rządu zapoczątkowała pomysł budowy ale tylko instalacji propylenu a więc mocno okrojonej wersji inwestycji niż ta która powstała, dopiero później zostało to rozszerzone do takich rozmiarów o kolejną instalację do polipropylenu. https://www.google.com/amp/s/forsal.pl/artykuly/1076028,projekt-grupy-azoty-zostal-rozszerzony-o-budowe-instalacji-polipropylenowa.html.amp

https://www.plastech.pl/wiadomosci/Grupa-Azoty-bedzie-wytwarzac-polipropylen-11817

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 08, 2022, 20:03:17  »
W celu łatwiejszego transferu środków między funduszami właśnie w celu zminimalizowania strat, 4 zmiany w ciągu roku są dozwolone, są fundusze bardziej ryzykowne i bardziej stabilne proszę zobaczyć sobie wykresy
https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU8/pzu-pogodna-przyszlosc-stabilnego-wzrostu-ufk-ppe

https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU9/pzu-pogodna-przyszlosc-agresywny-ufk-ppe

https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU5/pzu-pogodna-przyszlosc-dluznych-papierow-wartosciowych-ufk-ppe

Każdy podejmuje ryzyko według własnego uznania są 3 fundusze do wyboru i możliwość procentowej inwestycji składki w dany fundusz i powinna być możliwość łatwego dostępu do konta aby móc mieć jakiś wpływ. Przez 30 lat zawsze jakaś kwota się uzbiera jest to dodatkowy benefit mieć a nie mieć na start emerytury +- 100k zł? Nie wiadomo co przyniesie przyszłość ja jednak chciałbym mieć możliwość aktualnego podglądu na stan salda i możliwość reagowania w który fundusz chcę w danym momencie przeznaczać składkę.

Strony: [1] 2 3 ... 15