Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sikora

Strony: [1] 2 3 ... 13
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 02, 2022, 16:24:24  »
Przecież stażowe nie musi być procentowe a np za każdy przepracowany rok dodatek w wysokości x zł brutto wtedy dodatek stażowy nie będzie zależny od stawki a stricte od stażu dla każdego taki sam pracujesz 15 lat*x zł brutto ( kwota do ustalenia ) dostajesz dodatek w wysokości x zł miesięcznie

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 28, 2022, 00:22:42  »
Według informacji na stronie związkowej odbyło się spotkanie 10 czerwca, a dzisiaj ma być kolejne.
http://server390804.nazwa.pl/wp/2022/06/10/spotkanie-w-sprawie-wzrostu-wynagrodzen/

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 03, 2021, 20:47:30  »
Poniżej 20 zł przepadało, powyżej było przeksięgowane o ile dobrze pamiętam.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 21:14:54  »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 20:16:12  »
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Bo się biedak wbija pomiędzy wódkę, a zagrychę.
Janek wóda to ci już mózg wyżarła, te twoje marne prowokacje są po prostu słabe. Nerka sprzedana za Flaszkę? Zwolnic to ci można lewego sierpowego za bramą gdybyś się ujawnił 😅

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 18:54:36  »
Prezes po 4 miesiącach się obudził że zakład przynosi zyski trzeba zastanowić się nad raportowaniem skoro tyle czasu to zajęło. I co w związku z tym proponuje premie na poziomie 2020 przez 2 kwartały.
Zarząd dostrzega możliwość zwiększenia świadczeń, łaskawcy jakie zwiększenie ? Zabranie Sodexo i premii, teraz łaskawie wracając do 100 procent na 2 kwartały to jest zwiększenie świadczeń? Śmiech na sali lepiej niech te pisma włożą odrazu do niszczarki zamiast to jeszcze publikować na stronach społecznościowych.
Nie te czasy żeby z ludzi robić debili, na szczęście pracownicy dostrzegają tą propagandę niczym z TVPIS

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 23, 2021, 22:13:16  »
Piękna gra aktorska zarządu, wydaje mi się że niektórzy nie kończyli szkół Menedżerskich itp tylko aktorskie 😁.
Definicja słowa Intryga
Definicja
podstępne działanie, które zostało zaplanowane dla osiągnięcia zazwyczaj nieuczciwego celu.
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 19, 2021, 02:03:18  »
No raczej. Innych kandydatek niż Pani Ania jakoś nie widać na horyzoncie walki o pracownika. Kto jest najbardziej niewygodny zarządowi na chwilę obecną i co zarząd ostatnio robi z pracownikami dobrze widać. Więc wybór jest chyba prosty i oczywisty.
Dwie panie konkurentki to się chyba z drzewa urwały, wybór prosty i wygrana myślę że należy spokojnie do pani Ani. Czy zawieszą po wyborze? Pewnie tak ale to nic, ważne że dalej Pani Ania będzie wybraną osobą przez załogę. Szkoda że zamiast szacunku do pracownika od zarządu jest pokaz buty i arogancji tymi swoimi pisemkami i próbą skłócenia, kolejne pismo dziś wyszło na temat że chciał zarząd dać zaległe pieniądze z poprzedniego roku 500 na Wielkanoc i 500 na dni chemika ale ZZ nie chciały przyjąć, ewidentna gra na skłócenie załogi takiego burdelu nie było tu od kiedy pamiętam. Strajk nielegalny ale może należało by zacząć palić opony pod biurowcem aby problem został zauważony gdzieś wyżej a nie tylko na lokalnym podwórku. ŻENADA. Dziś był wywiad w radiu Szczecin zero słowa o sytuacji w zakładzie o pracownikach, o sporze, same superlatywy na temat nowej fabryki, oglądając wywiad to prezes nawet nie chciał dać dojść do słowa dziennikarzowi więc można się domyślić jak wyglądały "negocjacje". Budowa Ok myślę że każdego cieszy i nikt nie ma nic przeciwko ale problemy załogi jakoś odłożone na dalszy plan. Smutne to wszystko. Powodzenia życzę Pani Aniu mój głos oddany zostanie napewno na Panią. Pamiętajcie że ten zakład to nie te parę osób w zarządzie który zmienia się co kilka lat a my pracownicy których jest ponad 2.5 tys plus pracowników spółek. Ktoś to wkoncu dostrzeże a osoby które sieją ferment i zamieszanie zostaną kiedyś rozliczone.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2021, 15:05:11  »
"jednocześnie czuli się uhonorowani w tych trudnych czasach" No to jest już chyba żart (•‿•) uhonorowani tym że dostaną zaliczke z nagrody rocznej no śmiech na sali i jak ktoś wyżej pisał
plucie na pracownika ciąg dalszy. Po zaliczkę to można iść co miesiąc do związków która zostanie później zabrana z wypłaty na jedno wychodzi ohh dziękujemy wam hojni związkowcy że próbujecie wywalczyć "zaliczkę". Bareja coraz większa w tym zakładzie. Będą pracownicy uhonorowani i przeszczęśliwi że dostaną na święta to co zabrano im z Sodexo i później z trzynastki zostanie potrącone😁

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 26, 2021, 09:56:59  »
Już dawno nie jest, stopa życiowa się podniosła, awans do innej klasy społecznej. Cwaniaczki zapomniały dzięki komu funkcjonuje ten zakład, pogonić to towarzystwo jak najszybciej, jest olewka całkowita. Niestety ale chyba tylko widmo zatrzymania instalacji przyniosło by komuś rozum do głowy i problem wtedy został by zauważony bardzo szybko. Nagle by się znalazły pieniążki z tego co wiem zakład chyba nie jest na minusie?

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 25, 2021, 20:58:39  »
Te same ministerstwo odmówiło interwencji w sprawie Anny Tarocińskiej. Zbyt wiele nie ma co się spodziewać.
https://mobile.twitter.com/KamilDziubka/status/1364484936489717760

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 24, 2021, 18:40:01  »
Oby ta farsa się niedługo skończyła, pracownikom ciężko pracującym odbiera się korzyści finansowe. A na górze zabawa trwa w najlepsze. Trochę za cicho o tym wszystkim, jak to łatwo zamieść pod dywan takie sprawy. Oby karma dosięgła odpowiedzialnych za to co się dzieje w firmie.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 24, 2021, 18:28:56  »
No ładnie się bawią ładnie, zero wstydu i honoru byle własną kichę napchać póki się da. Co na to związki zawodowe ? Może powinny się zainteresować trochę bardziej tą sprawą. Pani Anna  zawieszona za nie wiadomo co a tutaj takie kwiatki wychodzą czyżby nie było na takich "bata"?

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 28, 2021, 10:02:03  »
Dopóki nie ma oficjalnie przez ZZ ogłoszonej akcji protestacyjnej to nic więcej nie można zrobić. Arkona a ty w jaki sposób jesteś osrany że pracujesz tak jak pracowałeś ?. Podwyżka na wynagrodzenie za budowę pdh - 33,2 mln euro - 151 mln złotych. 200 złotych x 2600 pracowników - 6,2 mln rocznie, a trzeba dodać że dodatkowo pracownikom zabrano doładowania kart 2300x2600 pracowników - kolejne 6 mln złotych rocznie plus i obcięto premię o 30% powiedzmy 250 zł na kwartał razy 2600 pracowników - kolejne 2 mln zł rocznie. Czyli nie dając podwyżek zabierając karty i obcinając premie zakład oszczędzi około 14 mln rocznie. 10 lat panowie i podwyżka za zwiększone wynagrodzenie pdh kosztem pracowników spłacona. Mówi się że to osobny budżet lecz dziwne że pierwszy raz w historii przy zyskach zakładu dzieją się takie cyrki , wnioski każdy trochę bardziej inteligenty wysunie sam. Pracownicy pracują wydajnie tak samo jak pracowali zyski są a epidemia to chyba spadła jak z nieba zarządowi żeby uciąć korzyści finansowe dodatkowo nie dając nic więcej w czasach rosnącej inflacji w błyskawicznym tempie. Mam nadzieję że związki wyczerpując wszystkie możliwe możliwości których próbują podejmą jakieś twarde kroki wywierające nacisk bo po dobroci jak widać z niektórymi nie da się rozmawiać i skoro zarząd stosuje metodę kija, tak samo strona społeczna powinna pokazać drugi koniec kija. Bo każdy kij ma dwa końce.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 14, 2021, 20:17:08  »
Sytuacja ze Zgorzelca pokazała że jeśli załoga zjednoczona to ma siłę. https://tvn24.pl/wroclaw/zgorzelec-odwolanie-anulowane-dyrektor-szpitala-wraca-na-stanowisko-opor-personelu-przyniosl-efekt-4939193 a na początku narracja była również że się nie da. Siła tkwi w zjednoczonej załodze.

Strony: [1] 2 3 ... 13