Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sikora

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 08, 2022, 20:03:17  »
W celu łatwiejszego transferu środków między funduszami właśnie w celu zminimalizowania strat, 4 zmiany w ciągu roku są dozwolone, są fundusze bardziej ryzykowne i bardziej stabilne proszę zobaczyć sobie wykresy
https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU8/pzu-pogodna-przyszlosc-stabilnego-wzrostu-ufk-ppe

https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU9/pzu-pogodna-przyszlosc-agresywny-ufk-ppe

https://www.analizy.pl/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/UPZU5/pzu-pogodna-przyszlosc-dluznych-papierow-wartosciowych-ufk-ppe

Każdy podejmuje ryzyko według własnego uznania są 3 fundusze do wyboru i możliwość procentowej inwestycji składki w dany fundusz i powinna być możliwość łatwego dostępu do konta aby móc mieć jakiś wpływ. Przez 30 lat zawsze jakaś kwota się uzbiera jest to dodatkowy benefit mieć a nie mieć na start emerytury +- 100k zł? Nie wiadomo co przyniesie przyszłość ja jednak chciałbym mieć możliwość aktualnego podglądu na stan salda i możliwość reagowania w który fundusz chcę w danym momencie przeznaczać składkę.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 08, 2022, 15:29:17  »
Ok, dziękuję.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 08, 2022, 14:57:06  »
Niestety nie, ogólnie jest dostęp do ppe ale nie dla tych umów które są zawarte z Grupa Azoty, możliwość sprawdzenia stanu salda i funduszy jest tylko telefoniczna lub w piśmie rocznicowym.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 08, 2022, 14:42:29  »
No niestety nie, po rozmowie na infolinii PZU uzyskana jest informacja że te rachunki nie posiadają dostępu dla uczestników przez internet co w 21 wieku powinno być standardem.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 07, 2022, 23:25:52  »
A ja z innym pytaniem czy jest możliwość uzyskania dostępu dla pracowników do PPE PZU ? Na stronie PZU jest panel logowania do PPE. Chyba dobrze by było aby każdy pracownik mógł sprawdzić stan salda oraz udział jednostek w formy inwestowania bo są 3 różne fundusze z różną stopą zwrotu jak również osoby uposażone itp. każdy podpisał deklarację i o tym zapomniał a chyba dobrze by było mieć nad tym kontrolę.


https://www.pzu.pl/dla-firm-i-pracownikow/finanse-i-inwestycje-firmy/programy-emerytalne/pracowniczy-program-emerytalny-ppe


Wygodna obsługa
Pracownik otrzymuje dostęp do rejestru on-line oraz elektronicznego potwierdzenia transakcji.
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 22, 2022, 20:20:18  »
Tak, chodzi o kasę mkzp jasne jest że pracodawca nie ma nic do wysokości udzielanych podwyżek, temat jest ogólny o zch i po prostu pojawił się taki wątek. Jeśli przekazała Pani wiadomość przewodniczącemu kasy pożyczkowej to dziękujemy, uważam że po dłuższym okresie braku podwyższenia kwoty maksymalnej udzielanych podwyżek należało by podjąć ten temat podczas walnego zgromadzenia, członkowie kasy może mają prawo uczestniczyć w tych obradach ale zazwyczaj jest krótki komunikat że zarząd się zebrał rozpatrzył wnioski o udzielenie pożyczek itp. Wcześniej co jakiś czas wychodziło to samo od zarządu że zostaje podwyższona kwota udzielanych maksymalnych pożyczek. Może na najbliższych zebraniach po głosach potrzeby podwyższenia tego limitu zostanie podjęta odpowiednia uchwała 👍

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 22, 2022, 17:37:27  »
Podpisuję się pod tym co napisał @Rasowy_Aparatowy. Kiedyś tabela co jakiś czas była aktualizowana i zwiększana maksymalna kwota pożyczki. Warto by było usiąść do tematu ponownie, przy szalejącej inflacji i rat kredytów kwota maksymalna która jest od chyba 3-4 lat nie jest już taką samą siłą nabywczą w obecnych czasach.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 02, 2022, 16:24:24  »
Przecież stażowe nie musi być procentowe a np za każdy przepracowany rok dodatek w wysokości x zł brutto wtedy dodatek stażowy nie będzie zależny od stawki a stricte od stażu dla każdego taki sam pracujesz 15 lat*x zł brutto ( kwota do ustalenia ) dostajesz dodatek w wysokości x zł miesięcznie

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 28, 2022, 00:22:42  »
Według informacji na stronie związkowej odbyło się spotkanie 10 czerwca, a dzisiaj ma być kolejne.
http://server390804.nazwa.pl/wp/2022/06/10/spotkanie-w-sprawie-wzrostu-wynagrodzen/

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 03, 2021, 20:47:30  »
Poniżej 20 zł przepadało, powyżej było przeksięgowane o ile dobrze pamiętam.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 21:14:54  »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 20:16:12  »
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Bo się biedak wbija pomiędzy wódkę, a zagrychę.
Janek wóda to ci już mózg wyżarła, te twoje marne prowokacje są po prostu słabe. Nerka sprzedana za Flaszkę? Zwolnic to ci można lewego sierpowego za bramą gdybyś się ujawnił 😅

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 26, 2021, 18:54:36  »
Prezes po 4 miesiącach się obudził że zakład przynosi zyski trzeba zastanowić się nad raportowaniem skoro tyle czasu to zajęło. I co w związku z tym proponuje premie na poziomie 2020 przez 2 kwartały.
Zarząd dostrzega możliwość zwiększenia świadczeń, łaskawcy jakie zwiększenie ? Zabranie Sodexo i premii, teraz łaskawie wracając do 100 procent na 2 kwartały to jest zwiększenie świadczeń? Śmiech na sali lepiej niech te pisma włożą odrazu do niszczarki zamiast to jeszcze publikować na stronach społecznościowych.
Nie te czasy żeby z ludzi robić debili, na szczęście pracownicy dostrzegają tą propagandę niczym z TVPIS

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 23, 2021, 22:13:16  »
Piękna gra aktorska zarządu, wydaje mi się że niektórzy nie kończyli szkół Menedżerskich itp tylko aktorskie 😁.
Definicja słowa Intryga
Definicja
podstępne działanie, które zostało zaplanowane dla osiągnięcia zazwyczaj nieuczciwego celu.
15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 19, 2021, 02:03:18  »
No raczej. Innych kandydatek niż Pani Ania jakoś nie widać na horyzoncie walki o pracownika. Kto jest najbardziej niewygodny zarządowi na chwilę obecną i co zarząd ostatnio robi z pracownikami dobrze widać. Więc wybór jest chyba prosty i oczywisty.
Dwie panie konkurentki to się chyba z drzewa urwały, wybór prosty i wygrana myślę że należy spokojnie do pani Ani. Czy zawieszą po wyborze? Pewnie tak ale to nic, ważne że dalej Pani Ania będzie wybraną osobą przez załogę. Szkoda że zamiast szacunku do pracownika od zarządu jest pokaz buty i arogancji tymi swoimi pisemkami i próbą skłócenia, kolejne pismo dziś wyszło na temat że chciał zarząd dać zaległe pieniądze z poprzedniego roku 500 na Wielkanoc i 500 na dni chemika ale ZZ nie chciały przyjąć, ewidentna gra na skłócenie załogi takiego burdelu nie było tu od kiedy pamiętam. Strajk nielegalny ale może należało by zacząć palić opony pod biurowcem aby problem został zauważony gdzieś wyżej a nie tylko na lokalnym podwórku. ŻENADA. Dziś był wywiad w radiu Szczecin zero słowa o sytuacji w zakładzie o pracownikach, o sporze, same superlatywy na temat nowej fabryki, oglądając wywiad to prezes nawet nie chciał dać dojść do słowa dziennikarzowi więc można się domyślić jak wyglądały "negocjacje". Budowa Ok myślę że każdego cieszy i nikt nie ma nic przeciwko ale problemy załogi jakoś odłożone na dalszy plan. Smutne to wszystko. Powodzenia życzę Pani Aniu mój głos oddany zostanie napewno na Panią. Pamiętajcie że ten zakład to nie te parę osób w zarządzie który zmienia się co kilka lat a my pracownicy których jest ponad 2.5 tys plus pracowników spółek. Ktoś to wkoncu dostrzeże a osoby które sieją ferment i zamieszanie zostaną kiedyś rozliczone.

Strony: [1] 2 3 ... 14