Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7635211 razy)

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18180 dnia: Sierpnia 17, 2024, 23:01:20 »
Brawo Pani Aniu ! Króciutko z pospólstwem jechać.Niech zna swoje miejsce. Zapłaci w sądzie to się nauczy szacunku, ludzi ich ciężkiej pracy i poświęcenia.Dla wielu jest Pani przykładem jak należy w życiu postępować 🙂 mam nadzieję że nie odpuści Pani temu chamowi który wypisywał tak paskudne i obrzydliwe rzeczy na Pani temat.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18181 dnia: Sierpnia 17, 2024, 23:30:00 »
Wiecie co, sytuacja jest trudna. Nie dokładajcie już tych emocji. Spokojnego wieczoru.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 974
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18182 dnia: Sierpnia 17, 2024, 23:47:03 »
Ja rowniez licze na to, ze Pani Tarocinska nie odpusci i dla przykladu raz pociagnie temat hejtowania w internecie.


Zmieniajac temat - w Pulawach robi sie goraco

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18183 dnia: Sierpnia 17, 2024, 23:53:27 »
Nie odpuszczę. Dyskusja dyskusją, ale szanujmy się wzajemnie.

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18184 dnia: Sierpnia 17, 2024, 23:55:03 »
Myślę że Pani Ania, wiele się w życiu nasłuchała na swój temat.Mimo to dalej działa na rzecz ludzi. I tym razem odpuści człowiekowi bo ma dobre serce, i nie będzie komuś życia uprzykrzać bo jest ponad tym. Niejedno krotnie udowodniła że jest dobra osobą i wszystkim dobrze w życiu życzy.

Post Merge: [time]Sierpnia 17, 2024, 23:59:11 [/time]
Popieram szacunek najważniejszy 😁 Mam nadzieję że sprawiedliwość wygra ! Chociaż wątpię że Pani się będzie chciało tracić swój cenny czas, na takie sprawy.

Post Merge: Sierpnia 18, 2024, 00:00:16
Wcale nie podkręcam do działania😁 ale hejtu nienawidzę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2024, 00:00:16 wysłana przez Konfederata »

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18185 dnia: Sierpnia 18, 2024, 00:34:15 »
A czy brak podwyżek w tym roku przy podwyżkach wszelkich dóbr i usług nie jest już wystarczającym ograniczeniem kosztów wynagrodzeń pracowników?
Przykładowo 300 zł brutto (i to niższe widełki) razy około 2.5 tys pracowników daje oszczędność na poziomie 9 mln zł na rocznym wyniku to chyba wymierna oszczędność ze strony pracowniczej?
A chęć zabrania dodatku zmianowego to jakiś żart czyli jeszcze więcej utracą pracownicy zmianowi którzy z ogółu mają niższe stawki niż pracownicy na jedną zmianę. Przy likwidacji dni "R" aby poszkodowani nie czuli się pracownicy innych systemów pracy dostali DW. Co w tej sytuacji aby pracownicy zmianowi czuli się sprawiedliwie w stosunku do jedno zmianowych? Dlaczego większe koszta mają ponieść pracownicy którzy pracują na zmiany. Rozumiem że trwają negocjacje i jeszcze nic nie zostało ustalone ale samo wyjście z tym punktem aby zabrać dodatek zmianowy jest mało uczciwe w stosunku do części załogi. Każdy chce być traktowany sprawiedliwie. Czy jest to brane pod uwagę podczas negocjacji ?

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 505
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18186 dnia: Sierpnia 18, 2024, 03:57:28 »
🤔
« Ostatnia zmiana: Sie
U mnie się nic nie zmienia z miną

Post Merge: Sierpnia 18, 2024, 04:23:13
Trzy razy sprowadzone. Mój post usunięty...Pfffffffff
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2024, 04:23:13 wysłana przez fafik »

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18187 dnia: Sierpnia 18, 2024, 07:30:14 »
Kozaczenie? Chłop może jest na skraju nerwowym bo być może ma troszkę do emerytury, jest nie pewny roboty, być może co innego. Naskoczył mocno na An_nę bo.... Może ma jakiś powód. Mógł póblicznie tego może nie robić tylko prywatnie napisać. Ty już oceniasz od razu człowieku. Nie znasz gościa sytuacji. Ten temat na tym forum mam nadzieję że wreszcie zniknie, bo tu nic się nie dowiesz. Chyba że artykułów kilka prawnych. Tylko sianie zamentu podejrzewam, że nawet przez samych zz. Pani Annie polecam więcej informacji dawać skoro już ma stronę swoją bo na zz to liczyć możecie tylko po chwilówki.

Post Merge: [time]Sierpnia 17, 2024, 20:03:04 [/time]
Po pierwsze są dla swoich członków
🤔
Chłopie, Ty to do szkoły miałeś chyba mocno pod górkę ...

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18188 dnia: Sierpnia 18, 2024, 08:39:47 »
A ja myślałem tak jak guru TVN pani Olejnik że logistyk to logik chyba się pomyliłem

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 974
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18189 dnia: Sierpnia 18, 2024, 09:24:37 »
A czy brak podwyżek w tym roku przy podwyżkach wszelkich dóbr i usług nie jest już wystarczającym ograniczeniem kosztów wynagrodzeń pracowników?
Przykładowo 300 zł brutto (i to niższe widełki) razy około 2.5 tys pracowników daje oszczędność na poziomie 9 mln zł na rocznym wyniku to chyba wymierna oszczędność ze strony pracowniczej?
A chęć zabrania dodatku zmianowego to jakiś żart czyli jeszcze więcej utracą pracownicy zmianowi którzy z ogółu mają niższe stawki niż pracownicy na jedną zmianę. Przy likwidacji dni "R" aby poszkodowani nie czuli się pracownicy innych systemów pracy dostali DW. Co w tej sytuacji aby pracownicy zmianowi czuli się sprawiedliwie w stosunku do jedno zmianowych? Dlaczego większe koszta mają ponieść pracownicy którzy pracują na zmiany. Rozumiem że trwają negocjacje i jeszcze nic nie zostało ustalone ale samo wyjście z tym punktem aby zabrać dodatek zmianowy jest mało uczciwe w stosunku do części załogi. Każdy chce być traktowany sprawiedliwie. Czy jest to brane pod uwagę podczas negocjacji ?
W jaki sposob nie danie podwyzki 300zl to oszczednosc dla firmy? xD

Jak wydawales przykladowo 15 milionow miesiecznie na pensje to po "nie daniu" podwyzki nie wydajesz 6 milionow tylko nadal 15 xD

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 505
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18190 dnia: Sierpnia 18, 2024, 11:02:52 »
Ja rowniez licze na to, ze Pani Tarocinska nie odpusci i dla przykladu raz pociagnie temat hejtowania w internecie.
Ja również liczę że nie odpuści ludzią, którzy ja bez powodu ją zawiesili i na to przeznaczy siły.

Post Merge: [time]Sierpnia 18, 2024, 11:03:19 [/time]

Chłopie, Ty to do szkoły miałeś chyba mocno pod górkę .
Jak Ty do biedry😂

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18191 dnia: Sierpnia 18, 2024, 11:16:10 »
Ja rowniez licze na to, ze Pani Tarocinska nie odpusci i dla przykladu raz pociagnie temat hejtowania w internecie.


Zmieniajac temat - w Pulawach robi sie goraco
W Puławach to ZZ walczą same ze sobą , ale chociaż odeszli od dodatku zmianowego.


Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18193 dnia: Sierpnia 18, 2024, 21:19:03 »
Z tego co zauważyłem to zakłady wzięły się za remont portu amoniakowego,

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 612
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18194 dnia: Sierpnia 18, 2024, 23:25:24 »
Z tego co zauważyłem to zakłady wzięły się za remont portu amoniakowego,
Co takiego zauważyłeś?