Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Przebudowa ul. Grzybowej  (Przeczytany 52292 razy)

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #90 dnia: Października 12, 2012, 19:01:22 »
Cytat: "kaskada"
na parkingu naprzeciw klatki 3h odkruszony krawężnik i kostka brukowa, generalnie krawężnik jest poniżej kostki (po stronie starych bloków). Fajnie, że utwardzili ten niby trawnik koło farmera choć mogli przy okazji wyrównać trochę po drugiej stronie (koło sklepu rybnego) przy zejściu z chodnika można nogi połamać no i mogli doświetlić ten parking, przy okazji hołota mniej pewnie by się czuła.
"Niby trawnik" koło Farmera to własność Farmera,utwardzenie zostało wykonane na prośbę właściciela w/w sklepu.O doświetleniu jakiego parkingu mowa ?

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #91 dnia: Października 12, 2012, 19:19:00 »
Dla roztargninych informacja : pojawiły się znaki informujące o zmianie organizacji ruchu, więc znów ustępujemy pierwszeństwa pojazdom jadącym ulicą grzybową.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #92 dnia: Października 12, 2012, 21:38:06 »
niestety nie wszyscy patrzą na znaki. Są tacy, którzy jeżdżą na pamięć, oby nie doszło tam do jakiegoś wypadku przez jakiegoś nieogarniętego pajaca, który będzie jechał Bankową i nie zatrzyma się na STOPIE. Dziś taki debil o mało mnie nie skasował, a do tego zapier....

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #93 dnia: Października 12, 2012, 21:57:10 »
Cytat: "kaskada"
gdy uzupełniali dalszą cześć betonu różnica w barwie była znaczna


Barwa betonu wynika z rodzaju użytego cementu, a nie jego klasy wytrzymałości. Identycznej klasy beton wykonany z cementów z różnymi dodatkami, spowoduje iż raz będzie on zielonkawy, raz mocno szary, a innym razem dużo jaśniejszy, białawy.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #94 dnia: Października 12, 2012, 22:18:22 »
mieszkaniec, większe pretensje miałbym do kogoś, kto co chwilę zmienia organizację ruchu w tym miejscu. Sam byłem zaskoczony, że nagle "wyrósł" tam znak STOP. Nie tylko ja, bo kierowcy jadący Grzybową chcieli mi ustępować.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #95 dnia: Października 12, 2012, 23:06:25 »
oczywiście w tym kraju wszyscy są winni tylko nie kierowca, który ma uważać na drodze.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #96 dnia: Października 12, 2012, 23:37:55 »
Cytat: "mieszkaniec"
oczywiście w tym kraju wszyscy są winni tylko nie kierowca, który ma uważać na drodze.
Nic takiego nie napisałem. Zwróciłem tylko uwagę, na to, że na tym skrzyżowaniu stosunkowo często zmieniana jest organizacja ruchu, co może wywoływać niebezpieczne sytuacje.
Co do samej uwagi kierowcy na drodze, to w wielu miejscach zauważenie i zapamiętanie wszystkich znaków jest, ze względu na ich ilość, praktycznie niemożliwe (dla jasności nie mam na myśli konkretnego przypadku).
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #97 dnia: Października 13, 2012, 09:38:55 »
Cytat: "Sweeti Belle"
"Niby trawnik" koło Farmera to własność Farmera,utwardzenie zostało wykonane na prośbę właściciela w/w sklepu.O doświetleniu jakiego parkingu mowa ?

tego przy którym jest sklep rybny, bo to co oświetla parking przed farmerem częściej nie świeci jak świeci, a tu jest ciemny i niebezpieczny punkt.
draculka, widzisz jakbyś czytała co napisałam to byś się wymądrzała. Napisałam, że była nie zła ulewa. Przed ulewą beton był innej barwy (szarej) po ulewej nie tylko zmienił barwę na piaszczystą, ale wręcz piach się ostał a beton wypłukało. Dopiero na drugi dzień przywieźli ze sobą folie które i tak fruwały a nie zabezpieczały wylewki.
Cytat: "kubapolice"
Zwróciłem tylko uwagę, na to, że na tym skrzyżowaniu stosunkowo często zmieniana jest organizacja ruchu
dlatego tym bardziej trzeba patrzeć na znaki a nie jeździć na pamieć
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #98 dnia: Października 13, 2012, 14:40:55 »
Pogryz i zabij. Zacytowalam fragment, ktory brzmial, jak gdyby zasadnicza kwestia byla inna barwa betonu w jednym i drugim dniu jego wylewania.
W kwestii tego co pozostalo z betonu po ulewie, w ogole sie nie wypowiadam. Pardon ... Nie wymadrzam! :)
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #99 dnia: Października 13, 2012, 15:27:51 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "mieszkaniec"
oczywiście w tym kraju wszyscy są winni tylko nie kierowca, który ma uważać na drodze.
Nic takiego nie napisałem. Zwróciłem tylko uwagę, na to, że na tym skrzyżowaniu stosunkowo często zmieniana jest organizacja ruchu, co może wywoływać niebezpieczne sytuacje.
Co do samej uwagi kierowcy na drodze, to w wielu miejscach zauważenie i zapamiętanie wszystkich znaków jest, ze względu na ich ilość, praktycznie niemożliwe (dla jasności nie mam na myśli konkretnego przypadku).


Stosunkowo często... z okazji remontów ulic Piaskowej i samej Grzybowej. Teraz pewnie przez x lat organizacja nie zmieni się, więc udzie się przyzwyczają, a teraz - w początkowym okresie trzeba bardziej uważać na tym skrzyżowaniu.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #100 dnia: Października 13, 2012, 16:00:03 »
Cytat: "draculka"
co pozostalo z betonu po ulewie, w ogole sie nie wypowiadam
Cytat: "draculka"
zasadnicza kwestia

a zasdnica o którą chodziło była właśnie ta, i to ulewa spowodowała zmianę barwy a nie mieszanka czy barwnik. Jakbyś obserwowała remont to byś nie kombinowała i tyle. A gryźć możesz jak jesteś szczepiona ;)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #101 dnia: Października 13, 2012, 16:23:23 »
Denver, mam cichą nadzieję, ze będa w najbliższym czasie jeszcze przynajmniej dwie zmiany organizacji ruchu przy okazji... remontu Bankowej.
Bardzo na to liczę i mocno zabiegam, żeby jeszcze w 2013 rozpoczęto pierwszy etap remontu tej ulicy.

Za to póxniej, na długie lata już będzie tak samo z tą organizacja ruchu :)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #102 dnia: Października 13, 2012, 17:36:40 »
a Piłsudskiego? to też już wymaga remontu na pewno od ronda do orlena.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #103 dnia: Października 13, 2012, 17:58:50 »
Cytat: "kaskada"
a Piłsudskiego? to też już wymaga remontu na pewno od ronda do orlena.


Dokładnie.
Nie wspomnę o ulicach przez którą na czas remontu trzeba było jeździć:Zamenhofa i Bankowa.
Obraz nędzy i rozpaczy.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Przebudowa ul. Grzybowej
« Odpowiedź #104 dnia: Października 13, 2012, 19:39:23 »
Piłsudskiego to droga powiatowa. Nie mam związków z powiatem więc nie wypowiadam się w terminach remontów powiatowych dróg.
Po Bankowej - Zamenhofa i Roweckiego(a może równolegle???)
Będę składał wnioski na rok 2013 o przygotowanie projektów remontu Zamehofa i Roweckiego

http://grzegorzufniarz.pl/koniec-remontu-ul-grzybowej/