Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Emerytury?  (Przeczytany 39843 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 01, 2012, 11:53:52 »
Cytuj (zaznaczone)
W dzisiejszych czasach nawet rzeczowe pomysły zwolenników PIS zostaną zanegowane tylko ze względu na partyjną przynależność.


Ci, którzy mieli rzeczowe pomysły zostali wyrzuceni przez Prezesa, którego tak naprawdę jedynym celem jest pomszczenie śmierci brata i postawienie całego PO przed Trybunałem. Nie daj Boże, by Kaczyński wygrał wybory i został premierem, wtedy zamiast rządzenia będziemy mieli same komisje śledcze, zaszczuwanie przeciwników i plucie jadem dookoła. Mam nadzieję, że alternatywna prawica umocni się do czasów wyborów i będzie w stanie przedstawić coś konkretnego.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 01, 2012, 11:54:43 »
Cytat: "rbk"
zawsze tak jest, gdyby PiS był u władzy odwrócilibyśmy się rolami


Nie sądzę. PiS rządził dwa lata i popełniał błędy, tego nie neguję. Ale obecny stan państwa, jest po prostu zatrważający. Każdy dzień w przeciągu ostatnich kilku miesięcy to kolejna totalna porażka ekipy Tuska. Trzeba być ślepym i głuchym żeby tego wszystkiego nie dostrzegać i nie odczuwać.  

Cytat: "jezat"
A propos benzyny czy ona przypadkiem nie drożeje dlatego że ją wykupujecie do produkcji koktajli Mołotowa


Cytuj (zaznaczone)
2.Spieprzaj dziadu


Urzekła mnie twoja historia. Ale ponieważ sam ze sobą dyskutujesz, nie będę niczego więcej dodawał, choć uważam mimo wszystko, że zbyt ostro siebie oceniasz. :lol2:

Cytat: "rbk"
że glosowałeś jak byłem "mały" na Millera, Kwaśniewskiego


 :rotfl:  :lol2:  :rotfl: Świetny prima aprillis, świetny :rotfl:  :lol2:

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:03:37 »
Cytat: "speedbax"


Ci, którzy mieli rzeczowe pomysły zostali wyrzuceni przez Prezesa, którego tak naprawdę jedynym celem jest pomszczenie śmierci brata i postawienie całego PO przed Trybunałem. Nie daj Boże, by Kaczyński wygrał wybory i został premierem, wtedy zamiast rządzenia będziemy mieli same komisje śledcze, zaszczuwanie przeciwników i plucie jadem dookoła. Mam nadzieję, że alternatywna prawica umocni się do czasów wyborów i będzie w stanie przedstawić coś konkretnego.


Prawidłowo. Polityka powinna być oczyszczona ze wszelkiego rodzaju pętaków, którym na sercu leży wyłącznie własne dobre. Ci co nie mają nic na sumieniu, nie powinni się bać. Wolę, te wszystie podsłuchy i komisje śledczy, niżeli być robionym w konia następne kilkanaście lat.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:12:08 »
Cytat: "speedbax"
Mam nadzieję, że alternatywna prawica umocni się do czasów wyborów i będzie w stanie przedstawić coś konkretnego.


Jedyną prawicą, która może zagrozić ekipie Tuska jest PiS i żadne pobożne życzenia tego nie zmienią. Dlatego Kaczyński jest gnojony i opluwany przez wszystkie lewackie media, które stoją na straży  grupy oligarchów poskomunistycznych trzęsących Polską. Naród polski biednieje, jest inwigilowany, pozbawiany godności, wiary, historii i szacunku. Jednym ten stan odpowiada, bo komuna ich skutecznie potrafiła skundlić. Inni się buntują, bo mają rozum w głowie. I ci ostatni właśnie  są prawdziwym zagrożeniem dla wielkich korporacji finansowych, które reprezentuje Vincent Rostowski i Tusk. Korporacji które nakazują zadłużenie Polski do poziomu Grecji i Hiszpanii i uczynienie z nas białych niewolników.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:23:22 »
Cytat: "sekator"
Jedyną prawicą, która może zagrozić ekipie Tuska jest PiS i żadne pobożne życzenia tego nie zmienią.


Być może tak jest, chociaż tutaj chodzi o wyprowadzenie Polski z bagna, a nie ciągłe, bezproduktywne wojowanie między opcjami.

Cytuj (zaznaczone)
Naród polski biednieje, jest inwigilowany, pozbawiany godności, wiary, historii i szacunku. Jednym ten stan odpowiada, bo komuna ich skutecznie potrafiła skundlić. Inni się buntują, bo mają rozum w głowie. I ci ostatni właśnie są prawdziwym zagrożeniem dla wielkich korporacji finansowych, które reprezentuje Vincent Rostowski i Tusk. Korporacji które nakazują zadłużenie Polski do poziomu Grecji i Hiszpanii i uczynienie z nas białych niewolników.


Naród biednieje, to fakt, jednak zarzuty, które przetoczyłeś są bardzo poważne, są na te twierdzenia jakieś twarde dowody? Czy to tylko domysły Prezesa? Dla mnie nie są to żadne układy z korporacjami, a zwykła nieudolność polityczna.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:25:25 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Znowu tabletek nie wziąłeś?


Poczułeś się dotknięty ? Tak kolego, ludzie szczęśliwi nie emigrują. Gdybyś miał stworzone warunki do godnej egzystencji we własnym kraju, nie musiałbyś szukać pracy w Danii. I odpuść sobie chamskie teksty, chyba że chcesz ze mną pogadać w realu. Wtedy zobaczymy który z nas będzie potrzebował interwencji medyka.

Bartek...Tobie nie pasuje ani Tusk, ani Kaczyński, ani SLD, ani Palikot...może zastanów się o co Ci tak naprawdę chodzi. W polityce nie ma rozwiązań idealnych. Oczekiwanie politycznego ideału, jest co najmniej dziecinne. Skoro żadna z opcji politycznych nie odpowiada Twoim oczekiwaniom to może powinieneś stworzyć nowe ugrupowanie i skupić wokół siebie ludzi o podobnych poglądach. Wtedy dopiero zobaczysz jak trudne jest to zadanie. Może Kaczyński i ma swoje wady. Ale żaden inny polityk w dzisiejszej Polsce nie potrafi zgromadzić na jedno hasło, kilku tysięcy ludzi, którzy są ideowo sobie bliscy. Dlatego jest tak znienawidzony przez polityków innych opcji. On jest mężem stanu, oni często politycznymi pętakami.
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, sekator

jezat

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:32:24 »
Cytat: "Marcin069"
Czytam, czytam i nie mogę się nadziwić głupotom, jakie tutaj niektórzy wypisują. Najbardziej przeraża mnie sposób myślenia osób typu jezat, czy chociażby rbk. PIS nie rządzi od 5 lat, a waszymi kontrargumentami na krytykę działania PO, jest wracanie do błędów PIS, które pokazują nieudolność tej partii. PO mogłoby wam wejść nawet do mieszkań i zabrać cały majątek, a waszą odpowiedzią byłoby narzekanie na to, że PIS nie wybudował mieszkań. Żadnych rzeczowych argumentów za przedłużeniem wieku emerytalnego. Niektórym osobom, międzypartyjna walka przysłoniła raczej rozsądek i racjonalne myślenie. W dzisiejszych czasach nawet rzeczowe pomysły zwolenników PIS zostaną zanegowane tylko ze względu na partyjną przynależność. W końcu skutki medialnej, międzypartyjnej nagonki przynoszą efekty...

A gdzie ty masz te rzeczowe argumenty PiSu.Sojusz solidaruchów z komuchami,czyli zachowanie PRLowskiego status qwo?Rachunki są proste.Jeśli będziesz żył dłużej(to wskazują prognozy i realia-
okres życia się wydłuża ,bo jego warunki są coraz lepsze) to ktoś będzie musiał do twojej "wypracowanej" emerytury dokładać.Pewnie myślisz tak jak ciemny lud Kurskiego ,że krasnoludki.Niestety wiara w ich cudowną moc nie znajduje pokrycia w realnym świecie.Pozostaje wybór;albo rząd(jakikolwiek)zaciąga kredyt(to zaraz pojawią się mordy pełne frazesów o bezmyślnym zadłużaniu państwa)żeby dołożyć do brakującej kwoty,albo podnosi podatki (te same bezmyślne mordy zaczną krzyczeć,że to zarzyna gospodarkę)żeby dołożyć do brakującej emerytury,albo podnosi wiek emerytalny co skutkuje dłuzszym okresem płacenia składek,powiększeniem kapitału emerytalnego,wyższą emeryturą i krótszym okresem jej wypłacania.Tyle i aż tyle.
Przypomnę,że obniżenie przez PiS składki rentowej skutkuje brakami w FUS -wielkość tego ubytku znajdziesz w danych GUSu albo w budżetach FUSu.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 01, 2012, 12:34:27 »
Panie premierze,ja chcę pracować do 103 roku życia,jeżeli można coś w tej sprawie zrobić,to proszę o zmiany.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 01, 2012, 13:02:35 »
Cytat: "sekator"
Poczułeś się dotknięty ?

Poczułem się dotknięty dnem intelektualnym tego tekstu
Cytat: "sekator"
Tak kolego, ludzie szczęśliwi nie emigrują. Gdybyś miał stworzone warunki do godnej egzystencji we własnym kraju, nie musiałbyś szukać pracy w Danii.

Ale bierzesz pod uwagę, że ktoś może po prostu lubić podróże? Pomijam już kwestie, że owszem, klimat w kraju niezbyt przyjazny. Przy tej ilości błota i teorii spiskowych jakie serwuje nam PiS to ciężko się żyje.
Cytat: "sekator"
I odpuść sobie chamskie teksty, chyba że chcesz ze mną pogadać w realu. Wtedy zobaczymy który z nas będzie potrzebował interwencji medyka.

Ty zacząłeś z dziwnymi tekstami pod moim adresem. A co do spotkania to nie widzę przeszkód. Ale to chcesz się tak upić, że będzie ci lekarz potrzebny?
Cytat: "sekator"
Może Kaczyński i ma swoje wady. Ale żaden inny polityk w dzisiejszej Polsce nie potrafi zgromadzić na jedno hasło, kilku tysięcy ludzi, którzy są ideowo sobie bliscy. Dlatego jest tak znienawidzony przez polityków innych opcji. On jest mężem stanu, oni często politycznymi pętakami.

Z której strony jest mężem stanu? A gromadzenie ludzi to rozumiem realizuje przez wywalanie z partii wszystkich którzy chcą dyskutować a nie poddać się woli Przewodnika Duchowego, Męża Stanu, Najlepszego Przywódcy Narodu od czasów Mieszka I? Niektóre postulaty czy też pomysły które się pojawiają w PiS-ie są całkiem sensowne ale co z tego skoro Kaczyński albo ucina dyskusje albo wywala tych którzy chcieliby dyskutować?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 01, 2012, 13:37:47 »
Cytat: "Kilofownikownia"
że ktoś może po prostu lubić podróże


Ja też lubię podróże i sporo podróżuję, ale nie w celach zarobkowych. Różnica jest zasadnicza, jeżeli jej nie dostrzegasz, to żal mi ciebie.

Cytat: "Kilofownikownia"
dnem intelektualnym tego tekstu


Żeby poczuć się urażonym, musiałbym taką opinię otrzymać od osoby posiadającej odpowiednią wiedzę i wykształcenie, ty możesz co najwyżej mnie rozśmieszyć.

Cytat: "Kilofownikownia"
Najlepszego Przywódcy Narodu od czasów Mieszka I


Nie jestem aż tak entuzjastycznie nastawiony w ocenie Kaczyńskiego jak ty, ale zgodzę się, że po 1989 roku jest to jeden z najważniejszych polityków w Polsce.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 01, 2012, 13:43:28 »
Cytat: "sekator"

Ja też lubię podroże i sporo podróżuję, ale nie w celach zarobkowych. Różnica jest zasadnicza, jeżeli jej nie dostrzegasz, to żal mi ciebie.

Oczywiście, że dostrzegam. Ale skoro robię to co lubię i jeszcze mi za to płacą to mam płakać? I mi siebie nie jest żal, więc i tobie nie musi.
Cytat: "sekator"

Żeby poczuć się urażonym, musiałbym taką opinię otrzymać od osoby posiadającej odpowiednią wiedzę i wykształcenie, ty możesz co najwyżej mnie rozśmieszyć.

Więc jakiego wykształcenia i wiedzy wymagasz aby móc z tobą dyskutować o Wszechwiedzący sekatorze? Zresztą ty mnie też kolejny już dzień rozśmieszasz więc pozostaje nam się tylko cieszyć, że wzajemnie wprawiamy się w dobry nastrój :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 01, 2012, 14:38:59 »
Cytat: "Policzanin_2"
Panie premierze,ja chcę pracować do 103 roku życia,jeżeli można coś w tej sprawie zrobić,to proszę o zmiany.

Prawo ci tego nie zabrania ani nie nakazuje.Ale już po 100 latach pracy zaczniesz na pewno myśleć rozsądnie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 01, 2012, 15:01:34 »
Cytuj (zaznaczone)
Bartek...Tobie nie pasuje ani Tusk, ani Kaczyński, ani SLD, ani Palikot...może zastanów się o co Ci tak naprawdę chodzi. W polityce nie ma rozwiązań idealnych. Oczekiwanie politycznego ideału, jest co najmniej dziecinne. Skoro żadna z opcji politycznych nie odpowiada Twoim oczekiwaniom to może powinieneś stworzyć nowe ugrupowanie i skupić wokół siebie ludzi o podobnych poglądach. Wtedy dopiero zobaczysz jak trudne jest to zadanie. Może Kaczyński i ma swoje wady. Ale żaden inny polityk w dzisiejszej Polsce nie potrafi zgromadzić na jedno hasło, kilku tysięcy ludzi, którzy są ideowo sobie bliscy. Dlatego jest tak znienawidzony przez polityków innych opcji. On jest mężem stanu, oni często politycznymi pętakami.
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, sekator


Sławku, mądrze to napisałeś i całkowicie się z Tobą zgadzam. Polityka to twardy kawałek chleba, mam tą świadomość, jak widać, wiele wybitnych osób się z niej wycofało. Powodów można się domyślać. W kwestii Kaczyńskiego jako męża stanu nie będę się wypowiadał, mam trochę odmienne zdanie. Moje stanowisko odnośnie popierania partii, jak widzę  znasz doskonale, między innymi dlatego nie ma mnie w kraju. Mimo wszystko kiedyś na stare lata chciałbym do niego wrócić i żyć w normalnych realiach. Mam jeszcze nadzieję, że Polską będą rządzić odpowiedni ludzie. Również Ciebie pozdrawiam.

Taki.Wał

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 01, 2012, 19:14:43 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Taki.Wał"
PS. dziekuje Kuba za poprawki ale a tym momencie lepiej pasuje w D-U-P-I-E ales Ty swiety chlopie. Oby tylko w glowie Ci sie nie poprzewracalo.


Akurat jest to sprawka automatu, więc daruj sobie. Pozdrawiam - Kuba


Nic sie nie dzieje z automatu wiec sobie ani tobie nie daruje. Ktos to musial ustawic?
Szkoda ze z automatu nie wpisuje polskich znakow  ;D

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 01, 2012, 21:12:54 »
Cytat: "Wykidajło"
I naprawdę nic Cię w tym ogłoszeniu nie zastanowiło?


Nie,dlatego,że jakiś czas temu koleżance załatwiałam pomoc w sprzątaniu(prowadzi firmę i ma mało czasu,szczególnie na świąteczne porządki generalne).Za umycie okien w domku około 100-150zł płaciła,robota na 2-3 godziny.Ludzie starsi też czasami zatrudniają osoby,bo po prostu z pracami wymagającymi większego wysiłku sobie nie radzą.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!