Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Emerytury?  (Przeczytany 39839 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 31, 2012, 22:07:02 »
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=347984598585848&set=a.204417642942545.66219.204072239643752&type=1&theater

In tele gentne   Lemingi nadal wierzą w Tuska ,a ja wierzę że to towarzystwo nie długo skończy ,jak Matoły na Węgrzech ,odsunięciem od koryta .Platforma jest dziś obciachem.
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 31, 2012, 22:18:22 »
Afgan2402, a czy to nie największy przywódca naszego kraju od czasu Mieszka I coś kiedyś mówił o 3 milionach mieszkań? Bo takie teksty typu co mówili przed wyborami a co robią teraz to można dorobić każdemu od prawa do lewa.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 31, 2012, 22:20:33 »
Tu na forum jeszcze jakieś wirtualne niedobitki w stylu jezata, jeszcze zabierają głos. Ale w realu już dano nie mialem okazji podyskutować ze zwolennikiem rządu Tuska i Platformy. Faktycznie, dzisiaj publiczne przyznanie się do tego, że się popiera ten rząd hańby narodowej to nie tylko totalny obciach, ale przejaw albo podłości, albo głupoty. Może poza tymi dwiema, są jakieś inne przyczyny, choć ja ich nie dostrzegam.....

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 31, 2012, 22:24:40 »
sekator, zamknąłeś się w swoim małym świecie osób uważających, że spotyka nas tragedia narodowa to i nie masz okazji porozmawiać z kimś o innych poglądach. Zresztą ty wiesz swoje, twoi oponenci też wiedzą swoje i wszyscy są ładnie okopani na swoich stanowiskach :lol2:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 31, 2012, 22:25:29 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Afgan2402, a czy to nie największy przywódca naszego kraju od czasu Mieszka I coś kiedyś mówił o 3 milionach mieszkań?


Nie zauważyłeś, że w Polsce od pięciu lat rządzi Platforma ? Zmień tą zdartą płytę zapożyczoną od twojego starszego kolegi jezata. A tu masz obietnice twojego idola z expose i policz sobie ile z nich zostało zrealizowanych :

1. Obrona praw pracowników.
2. Wspieranie przedsiębiorczości i zmiana prawa na korzystniejsze dla pracowników i pracodawców.
3. Obniżenie podatków i ?danin publicznych?.
4. Wzrost płac pracowników sektora publicznego.
5. Pomoc ze strony państwa dla ?najsłabszych?.
6. Ograniczenie deficytu.
7. Bezpieczne wprowadzenie Euro.
8. Zahamowanie wzrostu inflacji.
9. Większe środki na rozwój i edukacje.
10. Radykalne uproszczenie prawa podatkowego, gospodarczego i trybu poboru ZUS u
11. Uproszczenie procedur zakładania firm.
12. Prywatyzacja kluczowych firm polskiej gospodarki.
13. W przypadku firm należących do Skarbu Państwa - rzetelne wybierania zarządów i rad nadzorczych.
14. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.
15. Wsparcie projektów infrastrukturalnych UE dot. bezpieczeństwa energetycznego.
16. Przyśpieszenie budowy obwodnic i autostrad.
17. Wyeliminowanie barier prawnych blokujących szybki rozwój infrastruktury.
18. Modernizacja PKP
19. Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu.
20. Wprowadzenie możliwości załatwiania spraw państwowych (podatki itp.) przez Internet.
21. Gospodarczy ?powrót Polski nad morze?.
22. Mądre wykorzystywanie funduszy europejskich.
23. Decentralizacja władzy.
24. Wsparcie rozwoju regionalnego.
25. Modernizacja wsi i rolnictwa
26. Usprawnienie procesu składania wniosków o dotacje unijne.
27. Reforma instytucji publicznych obsługujących rolnictwo.
28. Ekologiczna produkcja żywności.
29. Wytwarzanie biopaliw i biogazów.
30. Reforma systemu ubezpieczeniowego rolników.
31. Rozwój rybołówstwa.
32. Ochrona środowiska.
33. Wdrożenie programu Natura2000
34. Wprowadzenie polityki solidarnego państwa.
35. Ułatwienie młodym startu zawodowego.
36. Obniżenie bezrobocia.
37. Długoterminowe uniknięcie zagrożeń demograficznych.
38. Rozwój edukacji przedszkolnej na terenach wiejskich.
39. Oddanie sprawy edukacji dzieci rodzicom.
40. Podniesienie pensji nauczycielom.
41. Zmiana mechanizmów finansowania edukacji.
42. Zwiększenie miejsc pracy dla ludzi powyżej 50 roku życia.
43. Reforma emerytalna.
44. Poprawa jakości służby zdrowia.
45. Zwiększenie powszechnego dostępu do służby zdrowia.
46. Podwyższenie pensji pracownikom służby zdrowia.
47. Podział NFZ na kilka konkurencyjnych zakładów ubezpieczeniowych.
48. Reformacja polityki refundacji leków.
49. Ułatwienie zdobywania specjalizacji lekarzom.
50. Ułatwienie osobom niepełnosprawnym zdobycie wykształcenia i pracy.
51. Rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
52. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i wolontariacie.
53. Stabilizacja finansowa sektora kultury.
54. Organizacja Euro 2012
55. Program ?Boisko w każdej gminie?
56. Wsparcie sportu wyczynowego.
57. Odbudowa zaufania obywateli do władzy
58. Ograniczenie przywilejów władzy
59. Likwidacja zagrożeń korupcyjnych.
60. Zmiany w ?prokuraturze (min. rozłączenie funkcji Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego).
61. Reforma prawa karnego.
62. Zmiana systemu odbywania kar.
63. Prowadzenie walki z przestępczością.
64. Zapewnienie bezpieczeństwa i praworządności w Polsce.
65. Budowa systemuochrony  i ratownictwa ludności.
66. Dokończenie reformy administracji publicznej.
67. Wprowadzenie e-dowodu osobistego.
68. Zmiana sposobu prowadzenie polityki zagranicznej.
69. Dbanie o interesy Polski w UE
70. Udział Polski w dbaniu o bezpieczeństwo światowe.
71. Realizacja polityki historycznej.
72. Uzawodowienie Wojska.
73. Zakończenie misji w Iraku w 2008 r.

http://mikro-makro.nowyekran.pl/post/57717,plagi-tuska-oskarzenie-i-wyrok

Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, zamknąłeś się w swoim małym świecie osób uważających, że spotyka nas tragedia narodowa to i nie masz okazji porozmawiać z kimś o innych poglądach.


Widocznie wszyscy ,,wyszczekani" zwolennicy PO na skutek cudów Donalda musieli emigrować za chlebem, podobnie jak ty, to i pogadać nie ma z kim :rotfl:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 31, 2012, 22:32:09 »
Był jakiś rząd, który obiecał i dał to co obiecał?
PiS tez obiecał miliard mieszkań i trzysta trylionów autostrad i co? Zatkało kakao.
Życie, przyszli kolejni i budują, zarazem zadłużają się i zadłużają, kolejny rząd dostanie balast gratis.
Każdy jest be i niestety czy to PO czy PiS - bardzo długo z 'tego' nie wyjdziemy,
a ktoś te wielkie zmiany (niestety na nasza niekorzyść w tych czasach) musi robić.
Nam będzie źle, ale może nasze dzieci znajdą w życiu więcej szczęścia.

p.s. pół roku temu też ktoś wklejał punkt po punkcie
Widzę, że opublikowali nowe punkty i już wszyscy je wklejają ;)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 31, 2012, 22:39:11 »
Cytat: "rbk"
PiS tez obiecał miliard mieszkań i trzysta trylionów autostrad i co? Zatkało kakao.



Jaaa, aleś mi dowalił... A na poważnie czasami dobrze jest wrócić mentalnie do lat przedszkolnych, pamiętaj tylko aby zbyt długo tam nie pozostawać, bo w Twoim wieku może się to okazać niezdrowe dla Ciebie i otoczenia.
pozdrawiam sekator

(i nie wstydź się, że głosowałeś na PO, każdy w życiu może się pomylić)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 31, 2012, 22:47:08 »
Ja nawet nie znam jezata i w dużej części nie zgadzam się z jego postami. Więc kolejny już dzisiaj strzał w płot sekatorku. I jak już mówiłem: takie listy można zrobić odnośnie każdego rządu i nic z tego nie wynika tak właściwie. Wiem, że od paru już lat rządzi PO ale nie zmienia to faktu, że PiS swoich obietnic też nie spełnił. A przy okazji: może nie spotkałeś nikogo z kim możesz porozmawiać na temat tego, że PO to nie jest samo zło bo nikt nie chce gadać z kolesiem który zaczyna atakować "od czapy" jak tylko kończą się argumenty? Tusk nie jest moim idolem. Ale właściwie to po co dyskutować dalej skoro ty wiesz lepiej niż ja sam jakie mam poglądy :rotfl: A z tej listy część rzeczy spełnił albo właśnie spełnia. Ot chociażby reforma emerytalna. I przy okazji: ja nadal mieszkam w Polsce.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 31, 2012, 23:03:51 »
Cytat: "Kilofownikownia"
I przy okazji: ja nadal mieszkam w Polsce


Co robić, nikt nie jest idealny. Reszta ,,przesłania" do ciebie w temacie o PO...nie chce mi sie powtarzać.

życzę dzisiaj lepszego snu niż wczoraj, a instrukcja obługi Vectry z pewnością pomoże ci zrealizować to skromne życzenie
sekator

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 31, 2012, 23:09:49 »
To jeszcze tylko tupnij nogą i zabierz swoje zabawki do innej piaskownicy :rotfl: A sen dzisiaj będę miał zdecydowanie lepszy bo dyskusja z tobą jak zwykle poprawiła mi humor. Tylko drzwi od mieszkania dobrze zamknij, żeby ci ABW/CBŚ/Policja nie wpadła na polecenie Tuska :lol2:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 31, 2012, 23:13:32 »
Cytat: "sekator"
Jaaa, aleś mi dowalił...


Nie chciałem dowalić, tylko chciałem zaznaczyć, że każdy obiecuje i "psie odchody" robi.
Mam Cię obwiniać za to, że glosowałeś jak byłem "mały" na Millera, Kwaśniewskiego? bo wszyscy kradli i rozkradali państwo na lewo i prawo za starych lat? Afera, za aferą.

Daj na luz z tyraniem tych co glosują na coś innego niż Ty, każdy ma do tego prawo.
Gdybym zagłosował na PiS to były to dla mnie błąd, wiesz czemu? bo nie lubię obsesyjnych ludzi w tej partii, jak uszczypną mnie to muszę oddać z buta, nie? Jak Kaczyński odejdzie to się mocno zastanowię na kogo glosować, ale za jego kadencji na pewno nie oddam na niego głosu. Co do tego na kogo głosowałem, nie było Cię przy wstawianiu iksika, więc nie wiesz na kogo oddałem głos ;)

Cytat: "Kilofownikownia"
Ja nawet nie znam jezata


Ja znam, miły i sympatyczny Pan ;-)

Cytat: "sekator"
życzę dzisiaj lepszego snu niż wczoraj, a instrukcja obługi Vectry z pewnością pomoże ci zrealizować to skromne życzenie


każdy ma reagować na takie zaczepki?


Temat o emeryturach, wrócimy do tematu, nie ? ;]
Czy jeszcze robimy wszyscy pierdu pierdu?

Inne Państwa też swoje wycierpiały i też pracują prawie do 70, tam też było zło, palili na stosie czarownice i jakoś żyją - niestety u nas zrobili to za późno i teraz wszyscy krzyczą, że pracują do śmierci. Życie, prześpij się z tym, poczytaj i będzie lepszy dzień ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 01, 2012, 08:22:52 »
Po prostu wizjonerzy i cudotwórcy wiedzą najlepiej co jest dla nas dobre. Najlepiej krytykować innych samemu już będąc na emryturze, syty głodnego nie zrozumie... Jesteśmy okradani na każdym kroku i moje i innych ludzi czynnych zawodowo idą na emerytury np, jezata. Nie ma pieniędzy? ŻADEN PROBLEM! Ruszcie matoły mundurówki, KRUS, zredukujcie sejm do 100 posłów, zlikwidujcie senat, przerośniętą do granic możliwości administrację, gdzie jeden minister ma 1000 doradców od podcierania d... :crazy:Zadziwia mnie fakt, że w USA wystarczy 48 senatorów, a u nas 600 darmozjadów to mało :crazy:   Najłatwiej walić biedaka po kieszeni. Jezat mówisz o komunie... Napewno było łatwiej, a teraz musisz zęby zagryzać, bo ciężko o pracę... Wszyscy krytukują, tylko kiedy podorabiali się mieszkań za złotówkę? W czasach kapitalizmu? Nie bądźcie śmieszni... NASZE pokolenie ma przerąbane i niech mi rudy wizjoner nie wmawia, że za 35 lat będę żył jak pączek w maśle... Oni nie wytrzymają kadencji... Co by tu jeszcze spier.... co by tu jeszcze, cytując klasyka.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 01, 2012, 10:45:22 »
Cytat: "sekator"
Tu na forum jeszcze jakieś wirtualne niedobitki w stylu jezata, jeszcze zabierają głos. Ale w realu już dano nie mialem okazji podyskutować ze zwolennikiem rządu Tuska i Platformy. Faktycznie, dzisiaj publiczne przyznanie się do tego, że się popiera ten rząd hańby narodowej to nie tylko totalny obciach, ale przejaw albo podłości, albo głupoty. Może poza tymi dwiema, są jakieś inne przyczyny, choć ja ich nie dostrzegam.....

To jak to właściwie było z tą odpowiedzialnością bohaterskiego gen.Błasika za stan polskiego lotnictwa wojskowego?Czy już zdjęliście z niego odpowiedzialność za katastrofy w czasie jego wodzowania.Może Mirosławca w ogóle nie było?To rzeczywiście hańba,że raport Milera usiłuje wybielić tego "bohatera" Teraz ,żeby przejąć władzę nawet podpalenie Polski wam nie pomoże,bo benzyna droga.A propos benzyny czy ona przypadkiem nie drożeje dlatego że ją wykupujecie do produkcji koktajli Mołotowa?Póki co kolejne wybory parlamentarne w 2015 roku a emerytury od 67 mamy jak w banku.Przy okazji może wiesz co to takiego miała na sobie Beata nazywana ABS(absolutny brak szyi)jeszcze do niedawna w waszej stajni Augiasza,wystepująca na mównicy sejmowej.To była komża czy worek pokutny przyszłej 67 letniej emerytki?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 01, 2012, 11:39:45 »
Czytam, czytam i nie mogę się nadziwić głupotom, jakie tutaj niektórzy wypisują. Najbardziej przeraża mnie sposób myślenia osób typu jezat, czy chociażby rbk. PIS nie rządzi od 5 lat, a waszymi kontrargumentami na krytykę działania PO, jest wracanie do błędów PIS, które pokazują nieudolność tej partii. PO mogłoby wam wejść nawet do mieszkań i zabrać cały majątek, a waszą odpowiedzią byłoby narzekanie na to, że PIS nie wybudował mieszkań. Żadnych rzeczowych argumentów za przedłużeniem wieku emerytalnego. Niektórym osobom, międzypartyjna walka przysłoniła raczej rozsądek i racjonalne myślenie. W dzisiejszych czasach nawet rzeczowe pomysły zwolenników PIS zostaną zanegowane tylko ze względu na partyjną przynależność. W końcu skutki medialnej, międzypartyjnej nagonki przynoszą efekty...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 01, 2012, 11:47:34 »
Cytat: "Marcin069"
a waszymi kontrargumentami na krytykę działania PO, jest wracanie do błędów PIS


zawsze tak jest, gdyby PiS był u władzy odwrócilibyśmy się rolami :)
dlatego nie lubię polityki ;P