Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 137458 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 25, 2012, 07:20:06 »
bazyl, w którym momencie niby żałosny jestem? Zresztą w ostatnich wyborach nie głosowałem na PO więc skąd taka dziwna uwaga?

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 25, 2012, 16:10:09 »
Uwaga, silny środek wymiotny. Ale przecież wielu (także na tym forum) takiej przyszłości chce dla nas i naszych dzieci.





 :safe:  :rotfl:  :safe:

tad19601963

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 28, 2012, 01:27:15 »
Tusk karmił solą odpadową nasze dzieci  :rotfl:

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 28, 2012, 08:44:21 »
Cytat: "tad19601963"
Tusk karmił solą odpadową nasze dzieci  :rotfl:

Czy już zgłosiłeś tę "zbrodnię" do odpowiednich trybunałów?. Jeśli nie, będziesz odpowiadał jako współwinny,pod warunkiem,że sam jej nie używałeś.Dziwię się,że Jego Eminencja Wszystkomoże Prezes nie stworzył jeszcze trybunału do karania zbrodni przeciw ludowi pisowskiemu.Można przecież odwołać premiera Tuska tak jak pewna komisja sejmowa Dworaka.Do roboty Wasza Eminencjo Wszystkomoże Prezesie!Do roboty!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 28, 2012, 18:47:39 »
Cytat: "tad19601963"
Tusk karmił solą odpadową nasze dzieci  :rotfl:
Kaczyński również, bo ten proceder trwał od kilkunastu lat.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Karaoke

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 28, 2012, 19:43:35 »
Cytat: "jezat"
Dziwię się,że Jego Eminencja Wszystkomoże Prezes nie stworzył jeszcze trybunału do karania zbrodni przeciw ludowi pisowskiemu.


A co Ty się, jezat dziwisz ? Głosowałeś na Prawo i Sprawiedliwość ? Wnioskuję, że nie. Więc co Cię interesuje, co robi Prezes ? Interesuj się tym, co robi namaszczony przez Ciebie rząd. Prezes może nic nie robić i Tobie akurat nic do tego.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 29, 2012, 09:14:21 »
Cytat: "jezat"
Dziwię się,że Jego Eminencja Wszystkomoże Prezes nie stworzył jeszcze trybunału do karania zbrodni przeciw ludowi pisowskiemu.


Cytat: "Karaoke"
A co Ty się, jezat dziwisz ? Głosowałeś na Prawo i Sprawiedliwość ? Wnioskuję, że nie. Więc co Cię interesuje, co robi Prezes ? Interesuj się tym, co robi namaszczony przez Ciebie rząd. Prezes może nic nie robić i Tobie akurat nic do tego.

A gdzie ty widzisz w regulaminie zakaz interesowania się tym co zamierza podpalić wiosną(na Krakowskim Przedmieściu się nie udało) Jego Eminencja Wszystkomoże Prezes?Możesz wskazać taką podstawę?Możliwe,że tobie podobają się średniowieczne stosy.Mi nie!A jeśli chodzi o rząd to namaściły go demokratyczne wybory z którymi od 25.X 2007 Jego Eminencja Wszystkomoże Kaczyński ma problemy.Zawsze wygrywa i nigdy nie może rządzić,o przepraszam,może rządzić pisowskim ludem.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 01, 2012, 21:51:39 »
Cytat: "jezat"
Możliwe,że tobie podobają się średniowieczne stosy


A po co średniowieczne stosy? Można reaktywować sanatorium w Berezie Kartuskiej......Chociaż moim zdaniem kuracja na Mącznej powinna w zupełności wystarczyć.... :rotfl:

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 03, 2012, 09:31:25 »
Cytat: "jezat"
Możliwe,że tobie podobają się średniowieczne stosy


Cytat: "sekator"
A po co średniowieczne stosy? Można reaktywować sanatorium w Berezie Kartuskiej......Chociaż moim zdaniem kuracja na Mącznej powinna w zupełności wystarczyć.... :rotfl:

To ty na Mącznej masz cały etat czy pracujesz dorywczo?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 03, 2012, 14:52:34 »
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/520923,masz-auto-przygotuj-wiec-124-zl-na-mandat,id,t.html?cookie=1

Bueheh, nie ma to jak planować budżet na podstawie wpływów z mandatów. ;D A potem gadka Nowaka będzie, że zależy im na bezpieczeństwie na drogach.

Ale nie ma tego złego, przypomnieli mi, że muszę jeszcze zapłacić mój mandat z grudnia. XD

BTW, chcą odblokować kilka zawodów, jest już lista: http://www.wykop.pl/link/1063409/pdf-opublikowano-liste-zawodow-przeznaczonych-do-deregulacji/

Co do niektórych to mam wątpliwości, ale obecne mandaty dla ludzi za "nielegalne" oprowadzanie po mieście to patologia.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 04, 2012, 08:51:37 »
Ciekawe, kto tym razem dostanie kwiaty...

tad19601963

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 05, 2012, 20:00:09 »
Jak nie znasz się na niczym a masz układy to masz duże szanse aby zostać ministrem Tuska... nie znasz się na sporcie masz 100% żeby zostać ministrem, nie znasz się na prawie masz 100% aby zostać ministrem, nie znasz się na zdrowiu masz 100% aby zostać ministrem, nie znasz się na transporcie, masz 100% aby zostać ministrem... i tak zapłaci za to społeczeństwo... taka moda na nie fachowców a dlaczego sam nie wiem, może to jest jakaś choroba ale decyduje o tym Tusk.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 05, 2012, 20:18:05 »
Cytat: "tad19601963"
nie znasz się na zdrowiu masz 100% aby zostać ministrem

Lekarz nie zna się na zdrowiu ??? Wyhamuj chociaż trochę  :<
_

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 05, 2012, 20:30:04 »
Cytat: "solar"
Lekarz nie zna się na zdrowiu ???


Na zdrowiu to on się może i zna, bo jest bardzo dobrym pediatrą (tak słyszałem od koleżanki). Niestety gościu nie ma nawet pojęcia jak kierować przychodnią, a co dopiero ministerstwem... Nieudolna reforma, którą wymyśliła "doświadczona" minister Kopacz, kontynuowana jest przez amatora. Premier Tusk tworzy zwykle szoł, obstawiając się młodymi i pięknymi, którzy mogą się podobać. Nie ma w tym jednak żadnych konkretów, przypomina mi mojego byłego szefa, który wszystko robił na pokaz, dzisiaj firma zjeżdża po równi pochyłej...

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 05, 2012, 21:22:01 »
Cytat: "speedbax"
Premier Tusk tworzy zwykle szoł, obstawiając się młodymi i pięknymi, którzy mogą się podobać.

Doświadczonemu wilkowi łatwiej pokierować młodzieżą, niż starym wygą z równie dużyn doświadczeniem.
_