Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7778009 razy)

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18555 dnia: Września 30, 2024, 09:17:33 »
Ale o to im chodzi, chcą zamknąć to w białych rękawiczkach.

Offline Martin

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18556 dnia: Września 30, 2024, 09:24:16 »
a co ja wam pisałem poł roku temu ? ze się przymierzają do referendum, a ono ma być w stylu " czy za zwiększenie stawki o 10 % zgodzisz się na prace w systemie 4bop "

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18557 dnia: Września 30, 2024, 09:35:20 »
a co ja wam pisałem poł roku temu ? ze się przymierzają do referendum, a ono ma być w stylu " czy za zwiększenie stawki o 10 % zgodzisz się na prace w systemie 4bop "



taaaa pracowałem w systemie 4BOP jest katorżniczy system pracy  dla organizmu... ciłagłe zmęczenie ....... co z tego że dostanie 10% więcej jak zamiast 160 godzin ...wyrobisz 180 godzin  :)  łaski nie robi

Mam inną propozycję dla, aby zrobic referendum kto z biurowca dla ratowania zakładu pozwoli sobie obniżyć pensje o 10 %  :)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2024, 09:50:14 wysłana przez polo »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18558 dnia: Września 30, 2024, 09:37:35 »
a co ja wam pisałem poł roku temu ? ze się przymierzają do referendum, a ono ma być w stylu " czy za zwiększenie stawki o 10 % zgodzisz się na prace w systemie 4bop "
Jednym słowem jest podobna sytuacja jak przy ostatnim kryzysie,tylko tam chodziło o obniżenie pensji. Czy jesteś za tym żeby obniżyć wynagrodzenie w celu ratowania zakładu czy jakos tak.10 procent na stawce🤣fiu fiu normalnie same kokosy 🤣przy tych stawkach 4tys to na waciki starczy te 10procent 🤣 ja gdybym miał przemyśleć te 4bop to pod warunkiem że na moje konto co miesiąc będzie wpływać 7500tys Wtedy mogę to przemyśleć. Zapierdalanie w tym syfie w tym chorym systemie za 5tys mija się z celem. Ja doświadczyłem tego systemu i to jest najgorsze co może chyba człowieka spotkać jeżeli chodzi o pracę na zmiany.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18559 dnia: Września 30, 2024, 11:16:27 »
a co ja wam pisałem poł roku temu ? ze się przymierzają do referendum, a ono ma być w stylu " czy za zwiększenie stawki o 10 % zgodzisz się na prace w systemie 4bop "
Jednym słowem jest podobna sytuacja jak przy ostatnim kryzysie,tylko tam chodziło o obniżenie pensji. Czy jesteś za tym żeby obniżyć wynagrodzenie w celu ratowania zakładu czy jakos tak.10 procent na stawce🤣fiu fiu normalnie same kokosy 🤣przy tych stawkach 4tys to na waciki starczy te 10procent 🤣 ja gdybym miał przemyśleć te 4bop to pod warunkiem że na moje konto co miesiąc będzie wpływać 7500tys Wtedy mogę to przemyśleć. Zapierdalanie w tym syfie w tym chorym systemie za 5tys mija się z celem. Ja doświadczyłem tego systemu i to jest najgorsze co może chyba człowieka spotkać jeżeli chodzi o pracę na zmiany.
Rozumiem, że system 4bop to tragedia, ale tak z ciekawości - co zrobisz jak go wprowadza i nie dorzuca nic albo dorzuca 10%?

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18560 dnia: Września 30, 2024, 11:21:17 »
a co ja wam pisałem poł roku temu ? ze się przymierzają do referendum, a ono ma być w stylu " czy za zwiększenie stawki o 10 % zgodzisz się na prace w systemie 4bop "
Jednym słowem jest podobna sytuacja jak przy ostatnim kryzysie,tylko tam chodziło o obniżenie pensji. Czy jesteś za tym żeby obniżyć wynagrodzenie w celu ratowania zakładu czy jakos tak.10 procent na stawce🤣fiu fiu normalnie same kokosy 🤣przy tych stawkach 4tys to na waciki starczy te 10procent 🤣 ja gdybym miał przemyśleć te 4bop to pod warunkiem że na moje konto co miesiąc będzie wpływać 7500tys Wtedy mogę to przemyśleć. Zapierdalanie w tym syfie w tym chorym systemie za 5tys mija się z celem. Ja doświadczyłem tego systemu i to jest najgorsze co może chyba człowieka spotkać jeżeli chodzi o pracę na zmiany.
Rozumiem, że system 4bop to tragedia, ale tak z ciekawości - co zrobisz jak go wprowadza i nie dorzuca nic albo dorzuca 10%?


 zwolnie się i zatrudnie sie u brata w Firmie :)  zch juz nie jest tak atrakcyjnym pracodawcą..... aby wypruwać sobie flaki i niszczyc zdrowie

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18561 dnia: Września 30, 2024, 12:16:06 »
Dalej idą "na rękę" nie czekając 3msc wypowiedzenie ?

Offline Polioly

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18562 dnia: Września 30, 2024, 12:36:16 »
Na 4bop może wam zrobią tryb 12 godzinny to wtedy tak jak w Polyolefins od 7 do 19 dwa razy, dzień przerwy, dwa razy 19-7, niepełne 3 dni wolnego i jakoś to przeżyjecie ;)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 523
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18563 dnia: Września 30, 2024, 15:16:43 »
I właśnie oto chodzi żeby pracownicy sami odchodzili bo odprawy im nie na rękę bo na nie po prostu nie mają. Zabrali Wam dodatki i nie zwolniło się tyle osób co planowali więc wprowadza 4bop i to będzie gwóźdź do trumny. Przykre to jest ale to było czuć już jakiś czas temu że tak będzie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18564 dnia: Września 30, 2024, 15:24:05 »
I właśnie oto chodzi żeby pracownicy sami odchodzili bo odprawy im nie na rękę bo na nie po prostu nie mają. Zabrali Wam dodatki i nie zwolniło się tyle osób co planowali więc wprowadza 4bop i to będzie gwóźdź do trumny. Przykre to jest ale to było czuć już jakiś czas temu że tak będzie.
Kto miał odejsc juz odszedl, reszta ludzi zostanie poza pojedynczymi przypadkami

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18565 dnia: Września 30, 2024, 15:44:07 »
I właśnie oto chodzi żeby pracownicy sami odchodzili bo odprawy im nie na rękę bo na nie po prostu nie mają. Zabrali Wam dodatki i nie zwolniło się tyle osób co planowali więc wprowadza 4bop i to będzie gwóźdź do trumny. Przykre to jest ale to było czuć już jakiś czas temu że tak będzie.
Kto miał odejsc juz odszedl, reszta ludzi zostanie poza pojedynczymi przypadkami
BeZ przesady kolejni mogą odejść przy 4bop .. sporo osób ma własne działalności elektryk kostka brukowa itp.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18566 dnia: Września 30, 2024, 17:24:37 »
Na 4bop może wam zrobią tryb 12 godzinny to wtedy tak jak w Polyolefins od 7 do 19 dwa razy, dzień przerwy, dwa razy 19-7, niepełne 3 dni wolnego i jakoś to przeżyjecie ;)
To zapraszam do pracy w takim systemie

Offline Martin

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18567 dnia: Września 30, 2024, 19:44:30 »
Kasy na odprawy nie ma, na pdo nie ma, to zmusza nas do odejścia za psi [ciach!] brawo, o taki zakład walczylem, jestem dumny z zaangażowania naszych prezesów w troskę o nasze godne warunki pracy 

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1030
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18568 dnia: Września 30, 2024, 20:34:39 »
Kasy na odprawy nie ma, na pdo nie ma, to zmusza nas do odejścia za psi [ciach!] brawo, o taki zakład walczylem, jestem dumny z zaangażowania naszych prezesów w troskę o nasze godne warunki pracy 
Ale aborcja przynajmniej jest i podatki niższe. A nie, czekaj...

Offline Zachodniopomorzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18569 dnia: Września 30, 2024, 20:46:29 »
Na 4bop może wam zrobią tryb 12 godzinny to wtedy tak jak w Polyolefins od 7 do 19 dwa razy, dzień przerwy, dwa razy 19-7, niepełne 3 dni wolnego i jakoś to przeżyjecie ;)
To zapraszam do pracy w takim systemie
Część przeszła z własnej woli na polimery pracować w takim systemie, więc chyba nie jest tak źle skoro przeszli ze świadomością, że porzucają 5bop?