Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7781103 razy)

Offline Polioly

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18540 dnia: Września 28, 2024, 21:15:13 »
Jak tak obserwuję to coraz bardziej Wam dopierdalają i ściskają za mordy, a wy i wasze zajebiste związki zawodowe dalej bez żadnego protestu xD miało żadnych zwolnień nie być, a już 250 osób poleciało. Jak wprowadza 4bop to kilkaset etatów będzie mniej, wkońcu jedna brygada będzie już niepotrzebna.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 263
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18541 dnia: Września 29, 2024, 03:14:37 »
Nie tworzymy nowych etatów, optymalizujemy procesy gospodarcze, rozróżniamy kwestie linii produkcyjnych, administracji, analizujemy kwestie zmian w systemie czasu pracy. Pan prezes w wywiadzie już jasno dał do zrozumienia jakie będą kolejne kroki. Czekać na komunikat dotyczący podjęcia "trudnych lecz niezbędnych decyzji".
Możliwe nawet że do zespołu negocjatorskiego na temat zmiany systemu pracy zostanie wybrany wasz przedstawiciel załogi w RN któremu dobroć pracownika na pierwszym miejscu. Możecie być zatem spokojni.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2024, 03:26:01 wysłana przez Sikora »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18542 dnia: Września 29, 2024, 06:28:54 »
Od systemu pracy ...  wara .... tylko system pracy trzyma ludzi na zch  ..... ale ludzie w biurowcu tego nie potrafią zrozumieć

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18543 dnia: Września 29, 2024, 10:07:36 »
Oni dobrze wiedzą że system pracy trzyma jeszcze ludzi na waszym zakładzie. Jedyny wielki plus tego zakładu. Jeżeli zmienia system pracy to ludzie odejdą masowo z tego zakładu więc wtedy wasi przedstawiciele będą sami musieli ruszyć na produkcje bo ludzi po porostu nie będzie. Masowe wypisanie się ze związków ukróci im dopływ finansowy ale w ZZ jest za dużo kolesiostwa i dlatego ludzie do nich należą. Jakoś Puławy idą z zarządem na noże i nie wychodzą w cale na tym tak zle, no ale wy jesteśmy innym zakładem. Przecież u was obowiązuje większa tajemnica handlowa jak w NASA…

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18544 dnia: Września 29, 2024, 13:50:16 »
Oni dobrze wiedzą że system pracy trzyma jeszcze ludzi na waszym zakładzie. Jedyny wielki plus tego zakładu. Jeżeli zmienia system pracy to ludzie odejdą masowo z tego zakładu więc wtedy wasi przedstawiciele będą sami musieli ruszyć na produkcje bo ludzi po porostu nie będzie. Masowe wypisanie się ze związków ukróci im dopływ finansowy ale w ZZ jest za dużo kolesiostwa i dlatego ludzie do nich należą. Jakoś Puławy idą z zarządem na noże i nie wychodzą w cale na tym tak zle, no ale wy jesteśmy innym zakładem. Przecież u was obowiązuje większa tajemnica handlowa jak w NASA…
Słyszę gadanie o tym, że zarząd będzie musiał iść pracować na produkcję od Conajmniej roku. I co tam w tej kwestii? Bo narazie instalacje chodzą i nic wielkiego się w tej kwestii nie dzieje.

Offline Martin

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18545 dnia: Września 29, 2024, 14:20:29 »
które instalacje chodzą ? xD

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18546 dnia: Września 29, 2024, 14:34:17 »
Oni dobrze wiedzą że system pracy trzyma jeszcze ludzi na waszym zakładzie. Jedyny wielki plus tego zakładu. Jeżeli zmienia system pracy to ludzie odejdą masowo z tego zakładu więc wtedy wasi przedstawiciele będą sami musieli ruszyć na produkcje bo ludzi po porostu nie będzie. Masowe wypisanie się ze związków ukróci im dopływ finansowy ale w ZZ jest za dużo kolesiostwa i dlatego ludzie do nich należą. Jakoś Puławy idą z zarządem na noże i nie wychodzą w cale na tym tak zle, no ale wy jesteśmy innym zakładem. Przecież u was obowiązuje większa tajemnica handlowa jak w NASA…
Słyszę gadanie o tym, że zarząd będzie musiał iść pracować na produkcję od Conajmniej roku. I co tam w tej kwestii? Bo narazie instalacje chodzą i nic wielkiego się w tej kwestii nie dzieje.


chyba mało wiesz XD

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18547 dnia: Września 29, 2024, 14:40:17 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: Września 29, 2024, 14:41:01
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18548 dnia: Września 29, 2024, 16:15:37 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD

to faktycznie mało wiesz   XDDDD XDDDD

Offline Martin

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18549 dnia: Września 29, 2024, 16:54:38 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD
no te co wymieniłeś to chodzą własnie po uzupelnieniu załaoga z  PN3 xD

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18550 dnia: Września 29, 2024, 17:44:40 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD
no te co wymieniłeś to chodzą własnie po uzupelnieniu załaoga z  PN3 xD
[/q
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD
no te co wymieniłeś to chodzą własnie po uzupelnieniu załaoga z  PN3 xD
Wkoncu chlopaka się udało uwolnić to pewnie szczęśliwi ;)


Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18552 dnia: Września 29, 2024, 20:18:18 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]
I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD
Przecież EC i biel idzie pracuje , siarkowy też wznowił... Bo miał wczoraj awarie... Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd że pracowały i teraz nie pracują

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18553 dnia: Września 29, 2024, 21:30:36 »
W tygodniu jeszcze chodziło EC, biel, nawozy stare, siarkowy, na resztę nie zwróciłem uwagi.

Post Merge: [time]Września 29, 2024, 14:41:01 [/time]

I tak wiem, nie wszystkie instalacje chodzą
Ale żadna nie stoi z braku ludzi xD
Przecież EC i biel idzie pracuje , siarkowy też wznowił... Bo miał wczoraj awarie... Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd że pracowały i teraz nie pracują
Ale o czym ty mówisz, jak ja właśnie napisałem tam to samo co ty?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18554 dnia: Września 30, 2024, 09:16:41 »
Doszły mnie słuchy że szanowny prezes może być tak łaskawy,że w ramach powrotu do 4bop,załoga dostanie gratyfikację 😁normalnie wspaniała wiadomość ,dziękujemy panie prezesie że tak pan o nas dba. A tak całkiem serio to załoga w dupie ma wasze gratyfikację,dymacie nas w każdej kwestii,upierdalacie wszystko co się da,a sami przytulacie taką kasę że nie jedna brygada by się tym podzieliła. Ja mam tylko nadzieję,że jak wjedzie 4bop to z tego zakładu zwolnią się wszyscy i zamkną to w [ciach!] i skończy się prezesowanie i dymanie pracowników na każdym kroku.A i jeszcze ponoć mało efektywni jesteśmy 🤣 Zajebali ludziom wszystko co się da i zdziwieni,że ludzie mało efektywni. Morale na wydziałach to chyba nigdy nie były tak chujowe jak są teraz,a oni zdziwieni,że efektywność spadła 🤣do tego dodajmy  koszmarny stan instalacji z której gdybyś nawet chciał to nie wyciągniesz tyle ile trzeba,bo instalacja jest tak chujowa jak obecny rząd.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2024, 09:25:59 wysłana przez Wodnik Szuwarek »