Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7670556 razy)

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18495 dnia: Września 19, 2024, 17:35:47 »
Do Qba.Tak tylko szczekasz czy gryziesz po kostkach.Wskaż z imienia i nazwiska kogoś ,kto dostał mieszkanie za darmo.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18496 dnia: Września 19, 2024, 17:45:34 »
Do Qba.Tak tylko szczekasz czy gryziesz po kostkach.Wskaż z imienia i nazwiska kogoś ,kto dostał mieszkanie za darmo.
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18497 dnia: Września 19, 2024, 19:03:45 »
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?
O to to, właśnie to.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18498 dnia: Września 19, 2024, 19:51:39 »
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?
O to to, właśnie to.
Swoja droga fajnie jak chlopy ktore dostaly mieszkania za prawie darmo teraz placza, ze mlody ma wyzsza stawke xD

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18499 dnia: Września 19, 2024, 20:58:31 »
Temat ten był omawiany podczas poniedziałkowej komisji BHP, której uczestnikami jest strona społeczna reprezentująca pracowników.


Post Merge: Września 19, 2024, 20:59:25
To o takich spotkaniach i o tym co na nich było też nie można poinformować pracowników?

Offline Zachodniopomorzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18500 dnia: Września 19, 2024, 22:18:03 »


Ale wiesz, że ja też zapieprzałem za dwóch/trzech? Bo tak gadasz jakbym sobie siedział w biurze i pił kawę XD i nie, nie zapieprzylbym fizycznym wszystkiego. Ale uważam, że wielu z was się poprzewracalo w dupach, bo byś poszedł do prywaciarza i by się okazało, że na nockach się nie śpi tylko pracuje, na popołudniówkach się nie ogląda tv w szafce tylko pracuje, nie za bardzo można przyjść pijanym do pracy i nie za bardzo można chodzić na planowane chorobowe to byś się zdziwił.

Jestem pełny szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują i marnują sobie życie w tej firmie z gówna, ale takich jest niewielu. Większość dostaje pieniądze adekwatne do swojej pracy, zaangażowania i chęci rozwoju :)








Myślę, że jest to bardzo krzywdzące dla osób pracujących w zch pisząc o tym że pracują „w firmie z gówna”, oraz to że prawie każdy ma wywalone na pracę, bo tak nie jest. To, że na popołudniówce możesz obejrzeć tv to nie wiem w jakim wydziale byłeś, ale w zasadzie prawie na żadnej instalacji nie ma czasu na takie rzeczy, może na nocce którą traktuje się jako czuwanie i można trochę dać na luz.

Sam co prawda nie pracuję od 3 lat w zch z powodu problemów finansowych, których przy pensji z zch bym nie ogarnął. Teraz gdy finansowo mam już sprawy ogarnięte czasami chciałbym powrócić, ale z tego co wiem to zwalniając się samemu powrotu już nie ma, a po drugie i tak zawiesili zewnętrzne rekrutacje. Komfort psychiczny jaki miałem w zch jest nie do porównania do innych pracodawców u których pracowałem w różnych etapach swojego życia… i wypoczęty byłem bardziej, na popołudniówkach można było się wyspać śpiąc trochę dłużej z rana i miałeś te 4 dni wolnego, które robią ogromną robotę.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 22:20:47 wysłana przez Zachodniopomorzanin »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18501 dnia: Września 20, 2024, 08:39:13 »


Ale wiesz, że ja też zapieprzałem za dwóch/trzech? Bo tak gadasz jakbym sobie siedział w biurze i pił kawę XD i nie, nie zapieprzylbym fizycznym wszystkiego. Ale uważam, że wielu z was się poprzewracalo w dupach, bo byś poszedł do prywaciarza i by się okazało, że na nockach się nie śpi tylko pracuje, na popołudniówkach się nie ogląda tv w szafce tylko pracuje, nie za bardzo można przyjść pijanym do pracy i nie za bardzo można chodzić na planowane chorobowe to byś się zdziwił.

Jestem pełny szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują i marnują sobie życie w tej firmie z gówna, ale takich jest niewielu. Większość dostaje pieniądze adekwatne do swojej pracy, zaangażowania i chęci rozwoju :)








Myślę, że jest to bardzo krzywdzące dla osób pracujących w zch pisząc o tym że pracują „w firmie z gówna”, oraz to że prawie każdy ma wywalone na pracę, bo tak nie jest. To, że na popołudniówce możesz obejrzeć tv to nie wiem w jakim wydziale byłeś, ale w zasadzie prawie na żadnej instalacji nie ma czasu na takie rzeczy, może na nocce którą traktuje się jako czuwanie i można trochę dać na luz.

Sam co prawda nie pracuję od 3 lat w zch z powodu problemów finansowych, których przy pensji z zch bym nie ogarnął. Teraz gdy finansowo mam już sprawy ogarnięte czasami chciałbym powrócić, ale z tego co wiem to zwalniając się samemu powrotu już nie ma, a po drugie i tak zawiesili zewnętrzne rekrutacje. Komfort psychiczny jaki miałem w zch jest nie do porównania do innych pracodawców u których pracowałem w różnych etapach swojego życia… i wypoczęty byłem bardziej, na popołudniówkach można było się wyspać śpiąc trochę dłużej z rana i miałeś te 4 dni wolnego, które robią ogromną robotę.
Pisanie o tym, ze pracuja w "firmie z gowna" nie uderza w pracownikow, a w sama firme. Czy uwazasz, ze ZCH sa w tej chwili "dobra" firma?

Co do tv - no ja znam conajmniej 4 wydzialy gdzie jest telewizor w szafie.

Jezeli odszedles "grzecznie" czyli bez porzucenia stanowiska itd. i przelozeni cie szanowali to mysle, ze nie ma problemu z powrotem. Oczywiscie nie teraz, ale jak sytuacja sie poprawi.

Jak sam wspomniales - odszedles 3 lata temu, mniej wiecej wtedy w tej firmie zaczelo sie pieprzyc pod kazdym wzgledem, wiec mozliwe ze wczesniej bylo ci dobrze, mi kilka lat temu również.

Ja sam osobiscie przychodzac do tej pracy bylem pelny pasji, zaangazowania, jak bylem na wolnym to nie moglem sie doczekac kiedy wroce do pracy bo krecila mnie prawdziwa "wielka chemia", poznawanie nowych procesow, instalacji itd. W ciagu kolejnych lat tej firmie udalo sie zabic we mnie wszystkie te pozytywne odczucia i dzieki Bogu zdazylem z niej odejsc zanim zabili to na amen :D

Offline moto

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18502 dnia: Września 20, 2024, 19:36:27 »
Co wy tam palicie na tych zakładach, że taki syf w Policach? Oddychać nie idzie, samochody się topią od tego kwasu, trzeba zwiększyć ilość pozwów.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18503 dnia: Września 20, 2024, 21:04:15 »
Co wy tam palicie na tych zakładach, że taki syf w Policach? Oddychać nie idzie, samochody się topią od tego kwasu, trzeba zwiększyć ilość pozwów.

Nie narzekaj chłopaki na siarkowym w maskach siedzą na sterowni.

Offline Polioly

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18504 dnia: Września 20, 2024, 22:40:51 »
Co wy tam palicie na tych zakładach, że taki syf w Policach? Oddychać nie idzie, samochody się topią od tego kwasu, trzeba zwiększyć ilość pozwów.

Nie narzekaj chłopaki na siarkowym w maskach siedzą na sterowni.

W takiej sytuacji należy nagrać całe zdarzenie i przystąpić do wyłączenia instalacji ze względu na poważne zagrożenie dla zdrowia.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18505 dnia: Września 20, 2024, 22:41:44 »
Nie można tego zgłosić gdzieś do telewizji?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18506 dnia: Września 20, 2024, 22:43:14 »
Nie można tego zgłosić gdzieś do telewizji?
Najlepiej do Polickiej. Pójdzie w bloku reklamowym Grupy Azoty Police