Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7634982 razy)

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18285 dnia: Sierpnia 27, 2024, 08:37:00 »
Chyba że panowie ze związków wezmą sprawy w swoje ręce wrócą do łopat i uratują ten zakład. Zabrali wszystko zwykłym szarakom. Niczego konkretnego kadrze zarządzającej. I właśnie to są trudne negocjacje

No to ponegocjowali.
http://mzzprc.com/




No nie mów że spodziewałeś się czegoś więcej po tych śmiesznych ZZ. Teraz wiadomo dlaczego wszystko było owiane tajemnicą handlową 🤣
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2024, 08:42:55 wysłana przez Jednorazowy_aparatowy »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18286 dnia: Sierpnia 27, 2024, 08:53:29 »
https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/podpisano-porozumienia-w-sprawie-zawieszenia-zuzp-w-trzech-spolkach-grupy-azoty,263992.html
 W zasadzie to wszędzie podpisali tylko nie tam gdzie GRUPA miała największe straty czyli w Puławach 🤣 Puławach które nie chcą żeby zarząd zabrał pracownikom to co jeszcze trzyma ich w tym zakładzie czyli JUBILEUSZOWKI. Coś mi się wydaje że związki tam zgodzą się na to co u nas ale tylko pod warunkiem jak zarząd spełni któreś ram ich postulaty odnośnie kadry menadżerskiej. Chłopaki ze związków wyszli z założenia,że jak upierdalac to nie tylko tym najmniej zarabiającym ,ale i tym wyżej i do tego chcą żeby zarząd zrezygnował z płacenia Tarnowowi za tą posrana jaskółkę czyli za logo. Finał będzie taki,że Ci co najbardziej zadłużeni to ugrają najwięcej 🤣

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18287 dnia: Sierpnia 27, 2024, 09:13:21 »
Wspaniałe macie te związki.Klaskajcie im dalej, gdzie tym razem na wycieczkę was zabiorą?🤣 Po tych wspaniałych informacjach gdzie związku pokazały w pełni swój kunszt negocjacyjny, część załogi opuści zakład i od stycznia wracamy na 4bop🤣 z konieczności zmiany systemu pracy będzie można coś tam zabrać jeszcze ludzią z zmianowego😅ahahaha Myślę że jedynie Pani Ania walczy o dobro załogi, dobrze że mamy choć jedną zaufaną osobę w zarządzie.🙂

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18288 dnia: Sierpnia 27, 2024, 09:17:05 »
Jedna wielka porażka i żenada. Tak naprawdę to mamy 50% jubileuszówki. Reszta zabrana. To co oni załatwili  !!!!

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18289 dnia: Sierpnia 27, 2024, 09:25:51 »
Mam nadzieję że zarząd tak jak chętnie zawiesił składniki nagradzania pracowników, weźmie się za jakość usług oferowanych przez GAPS i wyceny tychże remontów.

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18290 dnia: Sierpnia 27, 2024, 09:40:36 »
A jakie kroki podjąły ZARZĄDY wobec swojego wynagrodzenia i premii?
Jak czytałem to tylko Police i Kędzierzyn Koźle podpisali bo Puławy nie widziały nigdzie zapisu o obniżkach pensji PREZESOSTWA i ich nagród.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18291 dnia: Sierpnia 27, 2024, 10:06:57 »
Oj tam, oj tam. Ważne, że ***** ***.  ;D

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18292 dnia: Sierpnia 27, 2024, 10:55:11 »
Zarząd wobec siebie nic nie może podjąć bo nie należy pod ZUZP. Tylko czemu ktoś pisze że nie bierze sobie premi, dodatków itp. Skoro każdy wie jakie mają premię za siedzenie i zabieranie ciężko wypracowanych pieniędzy przez pracowników.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18293 dnia: Sierpnia 27, 2024, 10:56:45 »
Zarząd nie ma premii, nie ma dodatków. Informacja jest o zuzp, zarząd nie podlega pod zuzp tym samym nie ma umowy o pracę, pracowniczego programu emerytalnego, itd. Umowa jest w oparciu o Regulamin w myśl ustawy o zarządzaniu majątkiem państwowym.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2024, 11:00:11 wysłana przez An_na »

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18294 dnia: Sierpnia 27, 2024, 10:59:26 »
Zarząd nie ma premii, nie ma dodatków.
Poprzedni też nie miał premii ani dodatków, i poprzedni też. No ale ma pani przecież absolutną rację…
To tak samo jak powiedzieć że związki wypracowały kompromis po trudnych negocjacjach? Kompromisem było by to gdyby zabrali jedną lub 2 rzeczy z ZUZP a nie wszystko. Jak dla mnie to jest totalna kompromitacja ZZ i delegatów pracowników….
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2024, 11:04:21 wysłana przez Jednorazowy_aparatowy »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18295 dnia: Sierpnia 27, 2024, 11:00:59 »
A jakie kroki podjąły ZARZĄDY wobec swojego wynagrodzenia i premii?
Jak czytałem to tylko Police i Kędzierzyn Koźle podpisali bo Puławy nie widziały nigdzie zapisu o obniżkach pensji PREZESOSTWA i ich nagród.
Jak to jakie? Takie jak zawsze czyli żadne 🤣 to że prezes bierze miesięcznie tyle co nie jedna jubileuszowka to nie ważne,ważne żeby nam ujebac bo to że ktoś zapierdala w tej firmie 10,15,20,25,30,35 lat to nie ważne tym ludziom się nie należy i nie należy ich doceniać. Najważniejsze żeby prezesowi i innym wpływało na konto tyle ile trzeba,a my mamy zapierdalać za najniższą i chodzić uśmiechnięci i cieszyć się z tego że mamy pracę. Fajnie że ja mamy ,szkoda tylko że nikt nas za nią nie docenia i pozbawia się nas jeszcze dodatków. Ja bym to wszystko rozumiał gdyby tu się zarabiało po 8 tys to [ciach!] niech tam zawieszają nagrody, premię itd.ale tu się zarabia 4tys na rękę...Ja liczę na to,że pracownicy podejdą do wykonywanej pracy tak jak pracodawca podchodzi do nich. To tyle w temacie...miłego dnia i pamiętajcie...Uśmiechamy się 🤣a i co najważniejsze***** *** bo to przecież najważniejsze

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 505
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18296 dnia: Sierpnia 27, 2024, 11:21:34 »
Mam dziwne wrażenie, że w Policach te pseudo zz zawsze podpisują wszystko pierwsze🤔

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18297 dnia: Sierpnia 27, 2024, 11:25:13 »
No związki w Policach i Kędzierzynie podpisały jako pierwsze

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 261
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18298 dnia: Sierpnia 27, 2024, 13:24:53 »
Pytanie do Pani Ani,
Czy dotyczy to również PDH ?

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18299 dnia: Sierpnia 27, 2024, 13:35:42 »
Myślę że nie, patrząc z chłopskiego rozumu to oni mają całkowicie inną branżę.