Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783297 razy)

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12600 dnia: Września 27, 2021, 20:00:18 »
Kolejny dzban sie odezwał. Widze, że coraz mniej normalnych ludzi odwiedza to forum.

Post Merge: Września 27, 2021, 20:06:50
Kiedy przyjmowałem sie na zakłady to było coś, cieszyłem sie, że sie załapałem. Teraz te same zakłady muszą szukać ludzi na olx i na autobusach sie ogłaszają z naborem. Świat sie zmienia i tylko głupi człowiek stoi w miejscu co by sie nie działo ;)
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2021, 20:06:50 wysłana przez MiskaRyżu »

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12601 dnia: Września 27, 2021, 20:31:14 »
Kolejny dzban sie odezwał. Widze, że coraz mniej normalnych ludzi odwiedza to forum.

Post Merge: [time]Wrzesień 27, 2021, 20:06:50 [/time]
Kiedy przyjmowałem sie na zakłady to było coś, cieszyłem sie, że sie załapałem. Teraz te same zakłady muszą szukać ludzi na olx i na autobusach sie ogłaszają z naborem. Świat sie zmienia i tylko głupi człowiek stoi w miejscu co by sie nie działo ;)
Żebyś wiedział ile takich dzbanów jak Ty przewinęło się przez te 25 lat co pracuje na zakładach na mojej brygadzie to sobie nie wyobrażasz. Spierdoli....li z zakładów i po latach chcą ponownie wrócić na stare śmieci. Takich dzbanów jak Ty najmniej potrzeba na zakładach i cieszę się że uciekają te pokemonołapacze co kur..wa nigdy ciężkiej pracy nie zaznali a złotych jaj oczekują. Janek nerkowiec się zwolnił z zakładów a dalej się udziela chociaż nic mu już do zakładów to może dla Ciebie znajdzie zajęcie u siebie w firmie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12602 dnia: Września 27, 2021, 20:45:51 »

Ty przygłupie człowiek może by się postarał wytłumaczyć to i owo, ale widzimy, że masz deficyt mózgu. Wszystko drożeje, minimalne wynagrodzenie w góre to i wypłata w góre. A jak nie to sie zwalniamy. Wiele osób to robi i jak dalej będą sobie tak pogrywać z załogą to zostaną sami starcy chcący doczekać emerytury i koledzy zza wschodniej granicy. Zapier****** w ciężkiej chemii gdzie pył w mordzie i na łbie, instalacje sie sypią i mamy sie cieszyć że ledwo ponad minimalną krajową mamy po latach pracy? Ciągnij sie tępoto i znajdz sobie zajęcie
Z całym szacunkiem ale zesrasz się, a nie zwolnisz.

Żebyś ty sie nie zesrał rasowy robolu. Obok rasowca to ty nawet nie stałeś jamniczku. Jakbym był takim obesrańcem jak ty to bym sie nie zwolnił. Za miske ryżu będziesz robił i jeszcze podziękujesz. Zero szacunku do samego siebie. Jest coraz gorzej i kiedy przyjdzie taki dzień, że będe chciał się zwolnić to to zrobie


Robola to możesz w lustrze poszukać klaunie. 25 lat przerobiłeś i teraz będziesz się zwalniał? I dokąd pójdziesz, jak nic nie umiesz robic?

Post Merge: Września 27, 2021, 20:47:38
Inna sprawa, że się odgrazasz że się zwolnisz, potem mówisz znowu, że się zwolnisz, a potem..."jak będę chciał się zwolnić to to zrobię". Psychotestów nie miałeś raczej na badaniach okresowych  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2021, 20:47:39 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12603 dnia: Września 27, 2021, 20:56:16 »

Ty przygłupie człowiek może by się postarał wytłumaczyć to i owo, ale widzimy, że masz deficyt mózgu. Wszystko drożeje, minimalne wynagrodzenie w góre to i wypłata w góre. A jak nie to sie zwalniamy. Wiele osób to robi i jak dalej będą sobie tak pogrywać z załogą to zostaną sami starcy chcący doczekać emerytury i koledzy zza wschodniej granicy. Zapier****** w ciężkiej chemii gdzie pył w mordzie i na łbie, instalacje sie sypią i mamy sie cieszyć że ledwo ponad minimalną krajową mamy po latach pracy? Ciągnij sie tępoto i znajdz sobie zajęcie
Z całym szacunkiem ale zesrasz się, a nie zwolnisz.

Żebyś ty sie nie zesrał rasowy robolu. Obok rasowca to ty nawet nie stałeś jamniczku. Jakbym był takim obesrańcem jak ty to bym sie nie zwolnił. Za miske ryżu będziesz robił i jeszcze podziękujesz. Zero szacunku do samego siebie. Jest coraz gorzej i kiedy przyjdzie taki dzień, że będe chciał się zwolnić to to zrobie


Robola to możesz w lustrze poszukać klaunie. 25 lat przerobiłeś i teraz będziesz się zwalniał? I dokąd pójdziesz, jak nic nie umiesz robic?

Post Merge: [time]Wrzesień 27, 2021, 20:47:38 [/time]

Inna sprawa, że się odgrazasz że się zwolnisz, potem mówisz znowu, że się zwolnisz, a potem..."jak będę chciał się zwolnić to to zrobię". Psychotestów nie miałeś raczej na badaniach okresowych  ;)

Ty przygłupie człowiek może by się postarał wytłumaczyć to i owo, ale widzimy, że masz deficyt mózgu. Wszystko drożeje, minimalne wynagrodzenie w góre to i wypłata w góre. A jak nie to sie zwalniamy. Wiele osób to robi i jak dalej będą sobie tak pogrywać z załogą to zostaną sami starcy chcący doczekać emerytury i koledzy zza wschodniej granicy. Zapier****** w ciężkiej chemii gdzie pył w mordzie i na łbie, instalacje sie sypią i mamy sie cieszyć że ledwo ponad minimalną krajową mamy po latach pracy? Ciągnij sie tępoto i znajdz sobie zajęcie
Z całym szacunkiem ale zesrasz się, a nie zwolnisz.

Żebyś ty sie nie zesrał rasowy robolu. Obok rasowca to ty nawet nie stałeś jamniczku. Jakbym był takim obesrańcem jak ty to bym sie nie zwolnił. Za miske ryżu będziesz robił i jeszcze podziękujesz. Zero szacunku do samego siebie. Jest coraz gorzej i kiedy przyjdzie taki dzień, że będe chciał się zwolnić to to zrobie


Robola to możesz w lustrze poszukać klaunie. 25 lat przerobiłeś i teraz będziesz się zwalniał? I dokąd pójdziesz, jak nic nie umiesz robic?

Post Merge: [time]Wrzesień 27, 2021, 20:47:38 [/time]

Inna sprawa, że się odgrazasz że się zwolnisz, potem mówisz znowu, że się zwolnisz, a potem..."jak będę chciał się zwolnić to to zrobię". Psychotestów nie miałeś raczej na badaniach okresowych  ;)

Tobie trud sprawia czytanie ze zrozumieniem to nie ma o czym gadać. 25 lat przepracowałem to fajnie. Nie pisałem przygłupie, że się zwalniam tylko, że sie zwolnie jak dalej stawka nie będzie zadowalająca, rozumiesz troche?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12604 dnia: Września 27, 2021, 21:03:49 »
A gdzie Ty znajdziesz robotę polegającą na siedzeniu w klapkach, gdzie jedynym wysiłkiem jest nie zasnąć na nocce?
Chyba, że potrafisz coś jeszcze.

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12605 dnia: Września 27, 2021, 21:13:17 »
W Zalando albo w Amazonie.
No zostają jeszcze Lidl, Biedronka i stacje paliw :)
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2021, 21:16:08 wysłana przez Czterdziestolatek »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12606 dnia: Września 27, 2021, 21:22:00 »
wracając do tematu rozmów odnośnie podwyżek...prezes też dobrze gra,pierwsze spotkanie przesunął bo coś tam ,na drugim wyjechał z jakąś frajerską propozycją(z która mógł wyjechać na pierwszym spotkaniu)szykuję nam się powtórka z tamtego roku...do panów ze związków mam do powiedzenia taką rzecz...wchodzicie w spór zbiorowy ,pytacie załogi co załoga myśli o strajku, załoga chcę podwyżek na godziwym poziomie i strajk jej nie jest straszny(bynajmniej tak mi się wydaję)i jak załoga popiera taką akcję to robicie taką akcję, zakłady staną na kilka dni to pan prezes zobaczy ile go kosztuję taki strajk!!!!! ileż można dyskutować z nimi, od końca tamtego roku trwa ta dyskusja i znowu mamy to samo, ludzie mają już dość tego, liczyli że może z tym prezesem coś się uda, ale jak widać nie bardzo!!!!

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12607 dnia: Września 27, 2021, 21:29:24 »
wracając do tematu rozmów odnośnie podwyżek...prezes też dobrze gra,pierwsze spotkanie przesunął bo coś tam ,na drugim wyjechał z jakąś frajerską propozycją(z która mógł wyjechać na pierwszym spotkaniu)szykuję nam się powtórka z tamtego roku...do panów ze związków mam do powiedzenia taką rzecz...wchodzicie w spór zbiorowy ,pytacie załogi co załoga myśli o strajku, załoga chcę podwyżek na godziwym poziomie i strajk jej nie jest straszny(bynajmniej tak mi się wydaję)i jak załoga popiera taką akcję to robicie taką akcję, zakłady staną na kilka dni to pan prezes zobaczy ile go kosztuję taki strajk!!!!! ileż można dyskutować z nimi, od końca tamtego roku trwa ta dyskusja i znowu mamy to samo, ludzie mają już dość tego, liczyli że może z tym prezesem coś się uda, ale jak widać nie bardzo!!!!
Tak jak przewidywałem. Przesunięcie rozmów, będzie do końca roku, by "frajerskie " związki zawodowe, pozbawić wiarygodności. Brawo. Może to celowe, a może to danie wymówki dla związków, by dalej utrzymać w ciemnocie ludzi, którzy jeszcze są w związkach bez przyszłości. Pani Anna mimo dobrego wykształcenia, też dzięki związkom dorobiła się takiego stanowiska, które chyba daje spore profity. Może czas pomyśleć o sprzymierzeńcach ???

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12608 dnia: Września 27, 2021, 22:22:41 »
Nadajecie się do strajku... Za dużo filmów. Postraszyli Was grypą i zamknęliście się w domach, nosicie kagańce i szczepicie 43 dawką preparatu dopuszczonego warunkowo. Posłusznie jak owieczki.
Także tego. Strajk... xD

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12609 dnia: Września 27, 2021, 23:01:57 »
Nadajecie się do strajku... Za dużo filmów. Postraszyli Was grypą i zamknęliście się w domach, nosicie kagańce i szczepicie 43 dawką preparatu dopuszczonego warunkowo. Posłusznie jak owieczki.
Także tego. Strajk... xD

Przestań kretynie naćpany kreować w głowie swoją wyimaginowaną rzeczywistość. Dawno nie widziałem żeby ktoś po zakładzie w kagańcu chodził. Może ci sie z domem pomyliło?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12610 dnia: Września 28, 2021, 06:54:16 »
Po co Wy w ogóle komentujecie jego wypowiedzi. Traktujcie jak powietrze to szybko zrezygnuje. Co do samych rozmów zastanawia mnie tylko co ma na celu przesuwanie tych rozmów? Wydaje mi się że już na pierwszym spotkaniu padły wiążące decyzję obie strony, tylko aby nie było tak kolorowo, że związki niby walczą a zarząd jest nieugięty.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12611 dnia: Września 28, 2021, 08:16:37 »
Nadajecie się do strajku... Za dużo filmów. Postraszyli Was grypą i zamknęliście się w domach, nosicie kagańce i szczepicie 43 dawką preparatu dopuszczonego warunkowo. Posłusznie jak owieczki.
Także tego. Strajk... xD

Przestań kretynie naćpany kreować w głowie swoją wyimaginowaną rzeczywistość. Dawno nie widziałem żeby ktoś po zakładzie w kagańcu chodził. Może ci sie z domem pomyliło?
To zakład I pracownicy nie przestrzegają restrykcji sanitarnych wydanych przez Ministerstwo Zdrowia? To chyba trzeba zgłosić do sanepidu... Pani Aniu, jak to jest, Zakłady Chemiczne są wyjęte spod prawa?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12612 dnia: Września 28, 2021, 08:20:25 »
Nie są.

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12613 dnia: Września 28, 2021, 08:43:44 »



Myśli burak, że jest inteligentny i błyskotliwy a głupiutki jak dziecko. Znasz te restrykcje wogóle? Co ci tam w tvpis powiedzieli? Jak nie nosisz kagańca to do łagru?  Zamknij wkońcu pape i sie nie udzielaj jak coś ciebie nie dotyczy. Zajmij sie swoim życiem jeśli jakieś masz i zastanów sie nad sobą co ty sobą reprezentujesz. Nie będe tracił nerwów na takich ćwierćinteligentów jak ty i podobni tobie koledzy.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12614 dnia: Września 28, 2021, 08:49:23 »



Myśli burak, że jest inteligentny i błyskotliwy a głupiutki jak dziecko. Znasz te restrykcje wogóle? Co ci tam w tvpis powiedzieli? Jak nie nosisz kagańca to do łagru?  Zamknij wkońcu pape i sie nie udzielaj jak coś ciebie nie dotyczy. Zajmij sie swoim życiem jeśli jakieś masz i zastanów sie nad sobą co ty sobą reprezentujesz. Nie będe tracił nerwów na takich ćwierćinteligentów jak ty i podobni tobie koledzy.
Odezwał się inteligent. Tak mądry, a nawet nie zna zasad panujących w swoim miejscu pracy. Popytaj starszych i mądrzejszych. Albo Pani Ani. :)