Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758633 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12615 dnia: Września 28, 2021, 12:29:22 »
Janek pięknie orasz. I to bez traktoru!!!
Przydałoby się coniektórym internetów nauczyć
XD
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12616 dnia: Września 28, 2021, 14:21:35 »
Jan wiesz, chętnie bym się z tobą spotkał. Wiesz, w życiu spotkałem debili, ale takiego 200% jeszcze nie. Jak przypuszczam większość debili, musiałoby do ciebie mówić szefie. Co do negocjacji, ZZ a zarząd, no to jak pisałem co roku, nic się nie zmienia, co roku jest powtórka z rozrywki. Zarząd odwleka, ZZ nie robią nic, aby ponaglić zarząd. Na koniec jak dobrze pójdzie, wynegocjują jakieś 200 netto, i ZZ ogłoszą sukces negocjacyjny. No istnieje też możliwość, ze zarząd jak w tym roku nie da nic. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 820
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12617 dnia: Września 28, 2021, 15:31:23 »
Jan wiesz, chętnie bym się z tobą spotkał. Wiesz, w życiu spotkałem debili, ale takiego 200% jeszcze nie. Jak przypuszczam większość debili, musiałoby do ciebie mówić szefie. Co do negocjacji, ZZ a zarząd, no to jak pisałem co roku, nic się nie zmienia, co roku jest powtórka z rozrywki. Zarząd odwleka, ZZ nie robią nic, aby ponaglić zarząd. Na koniec jak dobrze pójdzie, wynegocjują jakieś 200 netto, i ZZ ogłoszą sukces negocjacyjny. No istnieje też możliwość, ze zarząd jak w tym roku nie da nic. 
200% debilem jest ten, który po tylu latach nadal nie potrafi zrozumieć, że wszystko co pisze Janek jest pisane specjalnie, żeby zakładowcy się gotowali, jak widać skutecznie. Lata mijaja, a wy się nadal dajecie na to nabierać XD

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12618 dnia: Września 28, 2021, 16:16:25 »
Raz na jakiś czas dobrze zwyzywać jakiegoś idiote żeby nie zapomniał gdzie jego miejsce. Przepraszam normalnych pracowników za spam, ale czasami sie zagotuje jak widze co taka łajza o nas wygaduje. Przeczołgabym go przez instalacje to by zamknął morde raz na zawsze.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12619 dnia: Września 28, 2021, 17:01:30 »
Raz na jakiś czas dobrze zwyzywać jakiegoś idiote żeby nie zapomniał gdzie jego miejsce. Przepraszam normalnych pracowników za spam, ale czasami sie zagotuje jak widze co taka łajza o nas wygaduje. Przeczołgabym go przez instalacje to by zamknął morde raz na zawsze.
No chyba, że przyszedłbym do Ciebie na nocce. Musiałbym Cię najpierw obudzić. xD

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 820
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12620 dnia: Września 28, 2021, 17:09:24 »
Raz na jakiś czas dobrze zwyzywać jakiegoś idiote żeby nie zapomniał gdzie jego miejsce. Przepraszam normalnych pracowników za spam, ale czasami sie zagotuje jak widze co taka łajza o nas wygaduje. Przeczołgabym go przez instalacje to by zamknął morde raz na zawsze.
No chyba, że przyszedłbym do Ciebie na nocce. Musiałbym Cię najpierw obudzić. xD
Typa który przepracował 25 lat na zakładach nie dasz rady obudzić na nocce, to już za mocno zakorzenione, że śpi i nic nie robi

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12621 dnia: Września 28, 2021, 17:17:41 »
Raz na jakiś czas dobrze zwyzywać jakiegoś idiote żeby nie zapomniał gdzie jego miejsce. Przepraszam normalnych pracowników za spam, ale czasami sie zagotuje jak widze co taka łajza o nas wygaduje. Przeczołgabym go przez instalacje to by zamknął morde raz na zawsze.
No chyba, że przyszedłbym do Ciebie na nocce. Musiałbym Cię najpierw obudzić. xD
Typa który przepracował 25 lat na zakładach nie dasz rady obudzić na nocce, to już za mocno zakorzenione, że śpi i nic nie robi
No i właśnie dlatego nie ma szans na podwyżkę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12622 dnia: Września 28, 2021, 17:43:22 »
Jasiek to chyba jakiś forumowy "Kryptonim szef". :)

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12623 dnia: Września 29, 2021, 12:24:08 »
Najprościej można napisać że to jest zwykły DUREŃ !

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12624 dnia: Września 29, 2021, 22:22:48 »
Spotkanie odnośnie negocjacji płacowych na rok 2021, z dnia 04.10.2021 zostało przeniesione na 08.10.2021

Żródło: mzzprc.com

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12625 dnia: Września 30, 2021, 06:34:48 »
Spotkanie odnośnie negocjacji płacowych na rok 2021, z dnia 04.10.2021 zostało przeniesione na 08.10.2021

Żródło: mzzprc.com

Brak już siły i słów ;(

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12626 dnia: Września 30, 2021, 11:47:17 »
Spotkanie odnośnie negocjacji płacowych na rok 2021, z dnia 04.10.2021 zostało przeniesione na 08.10.2021

Żródło: mzzprc.com
O masz...prezes chyba chcę mi zrobić prezent urodzinowy 😁 Prezesie skromne 600od nowego roku lunch pass 15zl dziennie i dodatek stażowy...w zupełności mnie zadowoli i załogę przypuszczam,że też...a i nie potrzeba nam żadnej rekompensaty tylko godziwa podwyżka ,a dlaczego 600? A dlatego że na ten rok nas wydymaliscie i chcecie dymac dalej...dziękuję i miłego dnia życzę 😋

Offline Fibonacci

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12627 dnia: Września 30, 2021, 20:05:44 »
Mam nadzieję że to zwykłe struganie pajaca, żeby coś ugrać w czasie tak jak ostatnio, może czekają aż gaz się ustabilizuje. Szalone ceny gazu i surowców to swoją drogą, ale podwyżki są zasłużone i wypracowane, nie ma co tu dyskutować. Związki są jakie są, ale gdyby nie one, to nie byłoby żadnych rozmów. Może trzeba zasugerować, żeby zwołali jakieś pokojowe zebranie z sarkastycznymi transparentami pod biurowcem 8 pazdziernika. Myślałem że nowy zarząd będzie bardziej ludzki i wprowadzi trochę powiewu zdrowej atmosfery, ale chyba z nimi też nie można grzecznie i znowu zawód.

Post Merge: [time]Wrzesień 30, 2021, 20:23:03 [/time]

W Puławach zaczęli się dogadywać
http://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/negocjacje-zblizaja-sie-do-finiszu/
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2021, 20:25:51 wysłana przez Fibonacci »

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12628 dnia: Października 01, 2021, 05:52:41 »
Związki są jakie są, ale gdyby nie one, to nie byłoby żadnych rozmów.
IKSDE

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12629 dnia: Października 01, 2021, 12:51:49 »
IKSDE

dla ciebie debilu może śmieszne, ale dla pracowników ZCH już nie, i ciągle pokazujesz, jaki jesteś bezmózgowiec.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.