Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785386 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10425 dnia: Marca 06, 2020, 16:02:29 »
To dlaczego jest wypłacane w 5 roboczy dzień miesiąca. U nas wisi na tablicy grafik kiedy będzie w jakim miesiącu wypłata, no i jak by nie liczył zawsze wychodzi 5 dzień roboczy miesiąca. Sorry ale to nie ja ustaliłem terminów wypłat, został on ściągnięty z zakładowego internetu.
przeczytaj moja odpowiedź na Twój post i nie truj dupy...

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10426 dnia: Marca 06, 2020, 16:16:22 »
No patrz nie wpadłem na to że wszelkie informacje do pracowników będą na fejsbuku pani Ani. No tylko jak ktoś nie ma fejzbuka ani zakładowego internetu, a są tacy i to w znacznej ilości, to będą nie do informowani.  Ja zadałem pytanie o. Ani i mam nadzieję że odpowie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10427 dnia: Marca 06, 2020, 16:42:25 »
No patrz nie wpadłem na to że wszelkie informacje do pracowników będą na fejsbuku pani Ani. No tylko jak ktoś nie ma fejzbuka ani zakładowego internetu, a są tacy i to w znacznej ilości, to będą nie do informowani.  Ja zadałem pytanie o. Ani i mam nadzieję że odpowie.
Ale ja ci już odpowiedziałem na to pytanie w pierwszej odpowiedzi, czego ty nadal nie rozumiesz? W umowie masz napisane że wypłata do 10., to że przeważnie jest wcześniej jest tylko i wyłącznie dobra wola zakladu/pań które się tym zajmują. A kartka z datami przelewów nie jest jakimś dokumentem którego możesz wymagać tylko znowu dobra wola i PRZEWIDYWANYMI datami przelewów. Przewidywany był 6, wyszedł 9, takie życie, przestań płakać albo weź chwilówkę jak ci nie starczyło.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10428 dnia: Marca 06, 2020, 16:52:33 »
Chwilówki nie muszę brać. No i dzięki tobie dowiedzieliśmy się że panie w rachubie pracują  i naliczają nam wypłatę z dobrej woli. A ja myślałem że terminy mają narzucone odgórnie. No to by trzabyło im złożyć jakieś podziękowania za tą dobrą wolę, chyba walne w poniedziałek do nich z bukietem kwiatów.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10429 dnia: Marca 06, 2020, 16:58:34 »
Delikatnie mówiàc, jest Pan niegrzeczny. Naliczyć pensje to bardzo dużo pracy kosztuje i pracownicy pracują nad tym ponad swój czas pracy. Pensja to nie tylko naliczenie wynagrodzenia wraz ze składnikami ale też potrącenia wszelkiego typu, komornicze, alimentacyjne, urzędu skarbowego- mandaty itd. A zakład wychodzi pracownikom na przeciw. Ustalany jest harmonogram wypłat (do 10). Opcjonalnie podwyżki mogły być od 1 marca i nie byłoby opóźnienia ale pracownicy byliby jeden miesiąc stratni.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2020, 17:03:20 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10430 dnia: Marca 06, 2020, 17:15:56 »
Chwilówki nie muszę brać. No i dzięki tobie dowiedzieliśmy się że panie w rachubie pracują  i naliczają nam wypłatę z dobrej woli. A ja myślałem że terminy mają narzucone odgórnie. No to by trzabyło im złożyć jakieś podziękowania za tą dobrą wolę, chyba walne w poniedziałek do nich z bukietem kwiatów.
Ja się poddaje, niestety jesteś debilem i nawet nie umiesz czytać więc się nie dogadamy, przykro mi.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10431 dnia: Marca 06, 2020, 17:24:55 »
Woli wyjaśnienia, to ty napisałeś głupio. Nikt w zakładzie robi bo ma taką wolę, każdy z nas ma pewne obowiązki i je musi wykonać w danym terminie, tak samo panie z rachuby. Na koniec ty napisałeś głupi post ja odpisałem  ci żartują sobie z ciebie. Miłego dnia debilu.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10432 dnia: Marca 06, 2020, 17:31:21 »
Czy Pan rozumie, że porozumienie płacowe zostało podpisane w marcu a wypłata jest naliczana za luty? Aby sprostać naliczeniu wypłaty wraz z podwyżkami został przesunięty termin wypłaty aby naliczono. I tak termin jest bardzo wyśrubowany.

Post Merge: Marca 06, 2020, 17:33:41
Dzisiaj jest Dzień Docenienia Pracowników. Składam wszystkiego najlepszego i już bez obrażania kogokolwiek proszę.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2020, 17:33:41 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10433 dnia: Marca 06, 2020, 17:44:04 »
Woli wyjaśnienia, to ty napisałeś głupio. Nikt w zakładzie robi bo ma taką wolę, każdy z nas ma pewne obowiązki i je musi wykonać w danym terminie, tak samo panie z rachuby. Na koniec ty napisałeś głupi post ja odpisałem  ci żartują sobie z ciebie. Miłego dnia debilu.
Panie z "rachuby" jak to nazywasz mają obowiązek wypłacić ci wypłatę DO DZIESIĄTEGO każdego miesiąca, to że ci wypłaca 6 czy 9 jak teraz to jest ich dobra wola. Czemu ja w ogóle nadal się kopie z koniem który niczego nie potrafi zrozumieć

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10434 dnia: Marca 06, 2020, 18:04:55 »
A dlaczego ty nie potrafisz zrozumieć że panie z rachuby nie naliczają na  terminy przed dziesiątym, jest ich dobra wola, te terminy im narzucił przełożony. Teraz nie wyrobiły się bo za późno skończono negocjacje płacowe, i tyle.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10435 dnia: Marca 06, 2020, 18:05:45 »
A dlaczego ty nie potrafisz zrozumieć że panie z rachuby nie naliczają na  terminy przed dziesiątym, jest ich dobra wola, te terminy im narzucił przełożony. Teraz nie wyrobiły się bo za późno skończono negocjacje płacowe, i tyle.
Zastosuje się do twojego podpisu, miłego dnia.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10436 dnia: Marca 06, 2020, 18:19:50 »
Panowie, na prawdę trzeba się tak zachowywać i ubliżać sobie z powodu tego że wypłata zamiast 6 marca będzie 9 marca?
Gwoli ścisłości jest napisane w ZUZP że wypłata ma być wypłacona do 10 każdego miesiąca z 10 włącznie i o czym tu dyskutować?
Cieszcie się że zapłacą wam za to co wypracowaliście w lutym. Co te dwa dni z tymi pieniędzmi na koncie czy bez zmienia w waszym życiu?
Naprawdę żyjecie od pensji do pensji i planujecie na co wydać od pieniądze których jeszcze nie macie? Znam wiele takich osób które mają problemy z gospodarowaniem wydatkami i jest to bardzo przykre, bo nijak nie dają sobie wytłumaczyć jak mądrze wydawać pieniądze.
Miłego i spokojnego weekendu.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2020, 18:23:41 wysłana przez heineken »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10437 dnia: Marca 06, 2020, 18:51:18 »
A dlaczego ty nie potrafisz zrozumieć że panie z rachuby nie naliczają na  terminy przed dziesiątym, jest ich dobra wola, te terminy im narzucił przełożony. Teraz nie wyrobiły się bo za późno skończono negocjacje płacowe, i tyle.

XDD

Gratuluję, wygrałeś kubek.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10438 dnia: Marca 06, 2020, 19:30:17 »
Co chcesz oddać mi swoją nagrodę, normalnie wzruszyłem sie, ale nie trzeba zachowaj ją sobie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10439 dnia: Marca 06, 2020, 19:43:13 »
Połowa waszych wypocin to zasługuję na miano dzbana roku ...