Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758274 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10440 dnia: Marca 06, 2020, 19:47:31 »
Ostatnie pytanie do p.Ani, bo jak przypuszczam zna pani odpowiedź. Kto wyznaczył terminy wypłat, np. 6:03 , 7:04, 8:05,  pracownice rachuby, ich przełożony, czy zarząd, a może ktoś inny jeszcze. Mam nadzieję że udzieli pani  odpowiedzi.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10441 dnia: Marca 06, 2020, 19:52:06 »
Ja Ci odpowiem a co to za różnica ? Czy dostaniesz 5 czy 7 czy 9 ? Przecież jest napisane do 10  , trzeba było kredyt , pożyczke itp brać po 10 tk byś nie marudził ze miało byc 6 a jest 9 ....

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10442 dnia: Marca 06, 2020, 21:11:05 »
Ksiądz proboszcz z prezesem rodzinnych ogródków działkowych. Co za różnica, w umowie masz do 10 więc co się tak czepiles tego tematu?

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10443 dnia: Marca 06, 2020, 21:20:25 »
Powiało wojną z powodu terminu wypłaty...


To ja z innej beczki trochę, bo informacja o przesunięciu wypłaty była na intranecie, wcześniej bardzo szybko było też o porozumieniu płacowym, no i ogólnie mam wrażenie, że jakoś od początku roku ten intranet "żyje". No i w końcu nie wygląda jak staroć napisany 25 lat temu na lekcji informatyki w technikum  ;)  Także przy piątku gratuluje zarządowi małej, ale dobrej zmiany.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2020, 21:36:14 wysłana przez Garagardo »

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10444 dnia: Marca 07, 2020, 08:44:16 »
Będzie to trudne do udźwignięcia szczególnie spółce transportowej.
Są jakieś plany co dalej zrobić z tą spółką?Nie ma pieniędzy na podwyżki, to raz.Czy zostanie sprzedana?
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2020, 08:46:13 wysłana przez Policzanin_2 »

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10445 dnia: Marca 07, 2020, 22:02:02 »
Będzie to trudne do udźwignięcia szczególnie spółce transportowej.
Są jakieś plany co dalej zrobić z tą spółką?Nie ma pieniędzy na podwyżki, to raz.Czy zostanie sprzedana?

Nie sądzę, żeby ktokolwiek myślał o sprzedaży. Jedyną szansą na rozwój jest zwiększenie przychodów ze źródeł zewnętrznych.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10446 dnia: Marca 07, 2020, 22:24:04 »
Nie sądzę, żeby ktokolwiek myślał o sprzedaży. Jedyną szansą na rozwój jest zwiększenie przychodów ze źródeł zewnętrznych.
Podobne założenia były przy wcześniejszych fuzjach spółek. Okazało się że:
1.Spółki nie mogą być konkurencyjne na zewnątrz, ze względu na rozbudowaną stukturę (jeden fizyczny na jednego umysłowego)
2.Po wyjściu na zewnątrz brakowało pracowników na zaspokojenie potrzeb Zakładów
3.Przy przeprowadzanych restrukturyzacjach (programy PDO), odchodzili pracownicy z najniższego poziomu łańcucha pokarmowego, a nie takie były założenia.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10447 dnia: Marca 08, 2020, 19:45:27 »
Nie ma planów ani zamierzeń sprzedaży.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10448 dnia: Marca 08, 2020, 21:38:13 »
Podobne założenia były przy wcześniejszych fuzjach spółek. Okazało się że:
1.Spółki nie mogą być konkurencyjne na zewnątrz, ze względu na rozbudowaną stukturę (jeden fizyczny na jednego umysłowego)
2.Po wyjściu na zewnątrz brakowało pracowników na zaspokojenie potrzeb Zakładów
3.Przy przeprowadzanych restrukturyzacjach (programy PDO), odchodzili pracownicy z najniższego poziomu łańcucha pokarmowego, a nie takie były założenia.

Nie jestem ekspertem, ale cos mi się nie zgadza...
Ad. 1. Można wnioskować, że konieczna jest zmiana struktury ..chociaż wątpliwości budzi punkt 2.
Ad. 2. Skoro jednak spółka brała zlecenia zewnętrzne, to znaczy, że (przynajmniej w pewnych obszarach) była konkurencyjna. Jeśli potrzeby ZCH nie mogły być zaspokojone w 100% znaczy, że spółka mogła się rozwijać, unowocześniać i zatrudniać.
Ad. 3 Dobrowolne odejścia to już zamierzchła przeszłość - przy takim rynku pracy raczej nikt o tym już nie myśli.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10449 dnia: Marca 09, 2020, 07:42:45 »
Nie wiem czy mogę napisać więcej szczegółów. Musiałbym podać jakie były zyski/straty zleceń zewnętrznych.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10450 dnia: Marca 09, 2020, 15:32:19 »
Wyprzedzając pytania. Wyrównanie dodatków nastąpi z wynagrodzeniem za mc marzec. Teraz doliczone zostały podwyżki.

Offline Jeremiasz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10451 dnia: Marca 09, 2020, 20:02:49 »
Ostatnie pytanie do p.Ani, bo jak przypuszczam zna pani odpowiedź. Kto wyznaczył terminy wypłat, np. 6:03 , 7:04, 8:05,  pracownice rachuby, ich przełożony, czy zarząd, a może ktoś inny jeszcze. Mam nadzieję że udzieli pani  odpowiedzi.

Może nie jestem Panią Anią, ale znam odpowiedź na to pytanie. Księgowość potrzebuje 4 dni robocze żeby rozliczyć godziny, urlopy, zwolnienia itp. dla niemal 2600 pracowników, a piątego dnia roboczego danego miesiąca jest wypłata na koncie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10452 dnia: Marca 09, 2020, 21:04:52 »
Zarządu nieee. Nie ma takiej potrzeby. Zawsze kadry, które mają u siebie również płace podają harmonogram. Tak jak powyżej napisane też ma to wpływ oczywiście. 

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10453 dnia: Marca 10, 2020, 00:21:21 »
Cześć, w tym roku pierwszy raz rozliczam pit z zakładów i chciałem się dopytać czy doładowania kart np za dni chemika, czy Boże Narodzenie powinienem uwzględnić gdzieś w rozliczeniu?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10454 dnia: Marca 10, 2020, 06:15:20 »
Nic nie musisz uwzględniać. Wszystkie składniki wynagrodzenia + to o czym piszesz pracodawca uwzględnia w PIT-11