Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783966 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9090 dnia: Lutego 20, 2019, 20:15:45 »
No jak już wspomniałem OFICJALNIE nie ma możliwości (na niektórych wydziałach, nie wiem czy tak jest wszędzie). Teoretycznie jak masz przerwę to powinien przyjść brygadzista, zastąpić cię na czas przerwy i wtedy możesz iść. Tylko brygadzistow jest 2, a pracowników powiedzmy 15 :D ale

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9091 dnia: Lutego 20, 2019, 20:30:15 »
Wszystko jest do zorganizowania poprzez sprawny system pracy, inni potrafią, to dlaczego Police nie? Kwestia dogadania obydwu stron.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9092 dnia: Lutego 20, 2019, 21:51:16 »
Pani Tarocińska ponownie proszę Panią o odpowiedź dlaczego likiwidacja R-ek bedzie wprowadzana stopniowo, a nie od razu, z tzw. marszu. Proszę nie odsyłać mnie do Kodeksu Pracy i ZUZP. Proszę o Pani odpowiedź, nie cytaty z paragrafów...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9093 dnia: Lutego 20, 2019, 21:55:55 »

Super przykład podał kolega DEtonator :) Też uważam, że tak solidna spółka mogłaby pokusić się o porządne stołówki. Może coś takiego jak jest w centrach handlowych, 3,50 zł. za 100 gram i sam sobie nakładasz co chcesz, a płaciło by się sodexo. Może warto było by pochylić się nad tematem, 250 gram jedzenia to ok 9zł., a można się najeść ;)

Piszemy "gramów", nie "gram".

9zł za 250g żarcia, hmmm.

Policzmy więc ile kosztuje typowy polski obiad - schabowy z ziemniakami.

- schab, 1kg 8,99zł. Zaszalejmy i zróbmy sobie do pracy POTĘŻNEGO kotleta - 500g. Wyjdzie 4,49zł
- ziemniaki, 1kg jakieś 2zł, weźmy na ten pyszny obiadek z 200... nie, 300g! Wyjdzie całe 0,60zł
- suróweczka, a co tam, na bogato. Kupmy gotowca, pakowany colesław, 300g za 2,49zł

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,118245,name,schab-wieprzowy-bez-kosci-pakowany-prozniowo-kraina-mies
https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/2003011646081

Razem za 900g soczystego schabowego w chrupiącej panierce, pyszne ziemniaczki i rześką surówkę zapłacisz 7,58zł.

A ty za 9zł proponujesz 250g, deal życia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2019, 22:02:40 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9094 dnia: Lutego 20, 2019, 23:04:38 »
A pierdo.ę ... Miałem coś KRP odpisać, ale szkoda czasu. Pozdrawiam Pracowników Z.CH., nie dajcie się podpuszczać co nie którym trollom spoza zakładu.  8) :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9095 dnia: Lutego 20, 2019, 23:17:48 »
Ależ pisz śmiało, jestem otwarty na rzeczową dyskusję. Ale rozumiem, że ciężko dyskutować z liczbami.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Alternator

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9096 dnia: Lutego 20, 2019, 23:52:54 »
odpowiednie narzędzia-urządzenie grzejne-wyciąg-pomieszczenie kuchenne-patelnia-garnek-miska-potrzebna energia-jajo-paniera-przyprawy-opakowanie ( oczywiście nie mamy w domu jednorazowych więc dochodzą koszty odzyskania czyli umycia)+koszt utylizacji wytworzonych odpadów+jakaś jedna roboczogodzina+na pewno coś umknęło  ???
Na jednego kotleta, porcję ziemniaków i porcję surówki CO DZIENNIE? Za 9zł? Serio? ??? ?
Współczuję tego ekonomicznego podejścia.I czule pozdrawiam. :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2019, 23:54:49 wysłana przez Alternator »

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9097 dnia: Lutego 21, 2019, 05:52:02 »
KrP  :D  wszyscy wiemy jak dobry jesteś w obliczeniach. Ceny które podajesz są promocyjne i nie zawsze uda się kupić produkty w takich cenach. Codzienne koszty przygotowania posiłku to drugie. Pewnie zaraz nam wyliczysz ile to wszystko kosztuje  ;)  Co do przerwy na tz. śniadanie to myślę że na każdym wydziale da się tak zorganizować pracę, aby każdy mógł zjeść posiłek. Pozdrawiam  8)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9098 dnia: Lutego 21, 2019, 06:37:55 »
Jakie promocyjne? Przecież to są normalne, regularne ceny. Większość brałem z Biedronki bo to dosyć popularny u nas sklep i sam w takich cenach regularnie kupuję.

Mogę Ci doliczyć koszt mąki, jajka i dwóch ziarenek pieprzu. Myślisz, że cena końcowa wzrośnie jakoś szczególnie? Bynajmniej.

Poza tym, chcesz wliczać w koszt pracodawcy amortyzację twojej kuchenki? Masz ty rozum i godność człowieka?

Więc jak widać niecałe 9zł wystarczy na solidny obiad. Jeszcze ci nawet na kompot zostaje.

No chyba, że chcesz sobie zrobić sezonowany stek z polędwicy wołowej z batatami, kawiorem i lampką Porto do picia. Wtedy faktycznie może być problem.


P.S. Co do: "Współczuję tego ekonomicznego podejścia". Widzisz, ty współczujesz, a mnie stać na więcej zarabiając te same pieniądze. Dlatego od zawsze powtarzam, że Polacy umieją zarabiać, ale nie umieją wydawać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2019, 06:43:44 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9099 dnia: Lutego 21, 2019, 08:58:29 »
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,118245,name,schab-wieprzowy-bez-kosci-pakowany-prozniowo-kraina-mies no kolego jak to nie jest promocja to ja cię przepraszam (sam to wstawiłeś).

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9100 dnia: Lutego 21, 2019, 09:30:49 »
Taka promocja, że od tygodni nie widziałem innej ceny. Zamiennie z szynką, łopatką i karkówką.

Ale spoko, możesz policzyć z normalną ceną 14,99zł. 500g kotleta już za 9zł nie zjesz (chociaż na upartego da radę), ale solidne 300g za takie same pieniądze czyli 4,49zł masz. Czyli razem za obiad... 900g. Poprzednio się pomyliłem i tamte wyliczenia dotyczą 1100g jedzenia, nawet nikt nie zauważył. :S

Wiec wciąż 900g schabowego z ziemniakami i surówka za 7,58zł vs. 3,50zł za 100g gotowego obiadu.

Serio, jak mówicie, że obecne stawki żywieniowe są za małe to wykażcie to na liczbach. Chętnie poznam waszą argumentację.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2019, 09:37:43 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9101 dnia: Lutego 21, 2019, 10:40:29 »
krp,,, piszesz pierdoły a te twoje wyliczenia o kant... rozbić, piszesz dużo, aby tylko postów nabić. Co do posiłków jestem tego pewny ze nie wrócą i na pewno nie będzie jakichś kantyn, bo zakład nie będzie brał se kłopotów na głowę i generował koszty. Najlepsze jest to ze najwięcej do powiedzenia mają ci co ich temat nie dotyczy. W kwestii podwyższenia kwoty, to ktos tu dobrze napisał, ta kwota starcza, ale dlaczego nie możemy mieć więcej, inflacja tez idzie do góry.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9102 dnia: Lutego 21, 2019, 10:51:27 »
krp,,, piszesz pierdoły a te twoje wyliczenia o kant...

W którym miejscu popełniłem jakieś błędy? Wskaż je skoro tak uważasz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9103 dnia: Lutego 21, 2019, 12:44:44 »
Panowie spokojnie, to ma być posiłek regeneracyjny a nie obiad w Hiltonie. Nikt nie utworzy kantyn na wydziałach, mamy stołówkę zakładową która ma być ponoć czynna całą dobę czy to prawda to się okaże. Co do przerwy obiadowej-śniadaniowej to jest problem są wydziały gdzie na stanowisku jest jeden aparatowy i w zależności od wykonywanej pracy zwłaszcza gdy przeprowadza jakiś proces technologiczny nie ma możliwości opuszczenia stanowiska.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9104 dnia: Lutego 21, 2019, 13:27:19 »
z przymrużeniem  oka .............albo i nie :)

Posiłek  regeneracyjny dla pracownika wykonującego pracę fizyczną powinien posiadać około 1000 kalorii oraz zawierać około:
50-55% węglowodanów,

30-35% tłuszczów,

15% białek.

Czyli spokojnie 3 bułki kajzerki oraz serek topiony w tym sie łapią (kwota około 5 zł) dostajecie 9 zł i trudno wam skomponować posiłek regeneracyjny ? No chyba że chcecie wrócić do Ulubionych Paczek  gdzie dostaniecie właśnie wcześniej opisany zestaw