Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783345 razy)

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9060 dnia: Lutego 19, 2019, 11:00:00 »
U referentek jest ankieta do wypełnienia odnosnie kart, mam nadzieje że wszyscy głosowali za ich utrzymaniem, czy kwota jest niska? Nie wiem że jest za 9 zł dziennie można sobie skomponowac całkiem prYzwoitep śniadanie, nie to co bylo w paczkach

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9061 dnia: Lutego 19, 2019, 11:16:34 »
Każdy twierdzi że dzienna kwota jest za niska, a zawsze znajdzie się taki co powie że jemu kwota wystarcza.
Wszystkim podnieść stawkę a Gagarinowiczowi zostawić taką jaka jest!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9062 dnia: Lutego 19, 2019, 11:33:26 »
Każdy twierdzi że dzienna kwota jest za niska

Jakieś badanie robiłeś, że tak pewnie używasz stwierdzenia "każdy"?

Za 9zł nie potraficie zrobić sobie sycącego jedzenia na 8h pracy? :O
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9063 dnia: Lutego 19, 2019, 11:37:04 »
Oooo, obrońca ze Słońca.
Każdy wśród moich znajomych i współpracowników. Tak robiłem badania.

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9064 dnia: Lutego 19, 2019, 11:37:23 »
Powtórzę coś co już tu pisałem (i chyba nie tylko ja) - za te 9zł nie macie się "najeść" tylko uzupełnić wydatek energetyczny, to nie jest obiad fundowany przez pracodawce ;o

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9065 dnia: Lutego 19, 2019, 12:07:35 »
Patrząc na kolegów z pracy, ja nie wiem czasem czy te bułki nie wrócą, spora część nie nosi nic do pracy odkąd przestali dawać. Oczywiście jak dawali to narzekali, ale jedli. Teraz nie mają nic i odnoszę wrażenie, że głodują i "jedzą" darmową wodę z baniakow 25litrowych :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9066 dnia: Lutego 19, 2019, 12:43:34 »

Oooo, obrońca ze Słońca.
Każdy wśród moich znajomych i współpracowników. Tak robiłem badania.


Poproszę więc o jakiś plik w excelu z wynikami czy coś.


Powtórzę coś co już tu pisałem (i chyba nie tylko ja) - za te 9zł nie macie się "najeść" tylko uzupełnić wydatek energetyczny, to nie jest obiad fundowany przez pracodawce ;o


No, ale jak to, przecie mi się należy, przecie 9 złoty to mauo, kwiiik!


Liczone na szybko, produkty z Biedronki:


- bułka codzienna, 100g - 0,89zł. Weźmy 3 na 8h = 2,67zł
- ser gouda, 400g - 5,49zł. 3 plasterki po ok. 30g = 1,23zł
- masło, 200g - 3,95zł. Na posmarowanie ok. 5g x3 = 0,89zł
- mix sałat, 100g - 3,49zł. Na kanapki ok. 30g wystarczy = 1,04zł (a można kupić taniej nie mix, ale po prostu sałatę)
- jajko L, 10szt. - 3,99zł. 3x 0,39zł = 1,19zł
- pomidory, 500g - 3,49. 3 plasterki po 30g = 0,41zł
- rzodkiewka, pęczek - 99gr. Nie ma gramatury podanej więc przyjmijmy, że na 3 kanapki wyjdzie po 3 sztuki, koszt pewnie w okolicach 0,10zł
- majonez, 400g - 4,99zł. Na 3 kanapki zejdzie ok. 10-20g, przyjmijmy górną granicę 20g = 0,24zł


Razem za 3 syte kanapki ze zdrowymi produktami zapłacicie dokładnie 7,77zł. Zostaje 1,23zł, za które jeszcze możecie sobie coś dorzucić. Gramatura produktów 545g (bez jajka i rzodkiewki bo nie ma podanej wagi). Kalorii też nie liczyłem bo nie znam, ale myślę, że normy spełni. Na 15 minut kodeksowej przerwy chyba wystarczy do zjedzenia, a jakościowo na pewno lepiej niż to co było wcześniej.


Pół kilo żarcia za niecałe 8zł, a wy kwiczecie, że na posiłek regeneracyjny dostajecie za mało szekli? 9zł x18 dni pracy = 162zł na jedzenie tylko i wyłącznie na 8h zmiany. Rozumiem, że ceny poszły w górę, ale nie jest to mała kwota i jak widać da się za to zrobić sycący posiłek. Na upartego nawet obiad na ciepło na wypasie zrobicie za 9zł dziennie.

edit: mały błąd się wdarł. Majonez kosztuje 3,79zł za 450g, a więc mniej za więcej. Ogólny koszt powyższego wynosi więc nie 7,77zł, a 7,69zł.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2019, 13:41:36 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9067 dnia: Lutego 19, 2019, 13:36:46 »
Słowo klucz to posilek regeneracyjny, ja tam się cieszę że jest to nawet 9 zł, uwzględniając to w domowym budżecie jestem w stanie  codziennie zabierać do pracy zdrowy i pelnowartosciowy posilek , nie kiełbasy z 40 % zawartością mięsa czy przeterminowane serki o paprykarzu nie wspomnę gotowe paczki to była kpina z pracownika  nadawało się to tylko do wyrzucenia albo oddania bezdomnemu. Dla leniwych w bufecie przed biurowcem za 12 zł kozna zjeść normalny obiad ( dokladajac 3 zlote chyba nikt nie zbiednieje)
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2019, 13:38:29 wysłana przez Gagarinowicz »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9068 dnia: Lutego 19, 2019, 14:27:31 »
No, ale jak to? Pasuje ci takie rozwiązanie? Wystarcza ci kasy? Przecież niejaki heineken twierdził, że każdy, podkreślam każdy uważa, że dzienna kwota jest za niska! Nawet badania przeprowadził. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9069 dnia: Lutego 19, 2019, 15:03:06 »
Przypuszczam że oolega jest z solidarności to jedyny związek ktory miał problemy z wprowadzenien sodexo ;)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9070 dnia: Lutego 19, 2019, 16:01:15 »
Śmiać się chce jak to się czyta. Codziennie robie sobie posiłek do pracy za te 9 zł i mam tak zróżnicowane jedzenie, ale jak ktoś byś chcial wpierd..ac krewetki no to faktycznie kwota jest za niska.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9071 dnia: Lutego 19, 2019, 17:34:08 »
A mnie ciekawi jedna rzecz: w innych zakładach pracy nie braliście sobie kanapek do pracy? Bo mało zakładów musi zapewniać posiłki. Głodowaliście?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9072 dnia: Lutego 19, 2019, 17:46:12 »
Oj tam od razu w innych zakładach. Spółki córki, których właścicielem są Zakłady nie mają posiłków cały rok.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9073 dnia: Lutego 19, 2019, 17:47:54 »
Śmiać się chce jak to się czyta. Codziennie robie sobie posiłek do pracy za te 9 zł i mam tak zróżnicowane jedzenie, ale jak ktoś byś chcial wpierd..ac krewetki no to faktycznie kwota jest za niska.

No proszę, kolejna osoba, której sytuacja odpowiada.

Hej heineken, jak to w takim razie jest z tymi twoimi badaniami i tym, że każdy uważa kasę za małą?


A może to po prostu tobie i twoim kumplom się już trochę w dupach poprzewracało?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9074 dnia: Lutego 19, 2019, 18:41:23 »
KrP, a Ty między wierszami czytać nie umiesz? Na posiłek wystarczy, ale na orlenie przy dystrybutorze nie poszalejesz za tą kase
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!