Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785310 razy)

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9075 dnia: Lutego 19, 2019, 20:11:20 »
Co niektórzy chcą powrotu brzózek i utraconych biznesów z sialem.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9076 dnia: Lutego 19, 2019, 20:50:12 »
Szkoda, że to niemożliwe, ale chciałbym, aby wątek o Z.CH. był dostępny tylko dla pracowników Z.CH.POLICE. Nie są tu potrzebne wypociny KRP i jemu podobnych. Kwota zasilenia dziennego na  SODEXO rzeczywiście jest za niska. Nie wierzę, że ktoś z pracowników jedzących wcześniej posiłek z paczek chce ich powrotu, te wpisy za ich przywróceniem to "jest śmiech na sali" jak mawiał Cygan.

Post Merge: Lutego 19, 2019, 21:01:11
Pani Tarocińska dlaczego nie można odejść od R-ek natychmiast, tylko będzie to stopniowo wprowadzane? Proszę o zrozumiałą odpowiedź i nie odsyłanie mnie do biblii zakładowej - ZUZP
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2019, 21:01:11 wysłana przez DMC »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9077 dnia: Lutego 19, 2019, 21:21:13 »
Szkoda, że to niemożliwe, ale chciałbym, aby wątek o Z.CH. był dostępny tylko dla pracowników Z.CH.POLICE. Nie są tu potrzebne wypociny KRP i jemu podobnych. Kwota zasilenia dziennego na  SODEXO rzeczywiście jest za niska. Nie wierzę, że ktoś z pracowników jedzących wcześniej posiłek z paczek chce ich powrotu, te wpisy za ich przywróceniem to "jest śmiech na sali" jak mawiał Cygan.

Wytłumacz mi - jak kwota jest za niska skoro wyliczyłem ci dzienny, sycący posiłek na normalnych produktach za kwotę niższą niż dostajesz? Może pomyliłem się gdzieś w obliczeniach, ale jeśli tak to wskaż w którym miejscu.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9078 dnia: Lutego 19, 2019, 23:42:30 »
Co niektórym nie dogodzisz, były paczki źle, jest Sodexo to za mało. W du.... Ch się poprzewracalo, w innych zakładach nie dostaniecie Niczego. A z racji tego że dostajecie to i tak wam będzie mało. Nieraz myślę że narzekacie byleby narzekać. Cieszcie się tym co macie bo przez takie narzekanie wrócą do paczek i dopiero będziecie płakali.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9079 dnia: Lutego 20, 2019, 07:33:43 »
Musimy poczekać na wyniki ankiety odnośnie posiłków.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9080 dnia: Lutego 20, 2019, 09:16:19 »
Co niektórym nie dogodzisz, były paczki źle, jest Sodexo to za mało. W du.... Ch się poprzewracalo, w innych zakładach nie dostaniecie Niczego. A z racji tego że dostajecie to i tak wam będzie mało. Nieraz myślę że narzekacie byleby narzekać. Cieszcie się tym co macie bo przez takie narzekanie wrócą do paczek i dopiero będziecie płakali.

Właśnie. Co niektórzy już zapomnieli, jakie to rarytasy były w tych paczkach i ile faktycznie z tego się wykorzystało.
Jeżeli ktoś jest tak leniwy, że nie chce mu się zrobić dwóch czy trzech kanapek do pracy, albo poprosić żonę (mamę ;) ),
a w ostateczności kupić coś gotowego po drodze, to naprawdę jego problem.
Może przez te 9 godzin (praca i dojazd) sama woda mu wystarczy.
Nie wierzę w to, że wynik ankiety będzie taki, że paczki wrócą.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9081 dnia: Lutego 20, 2019, 09:46:25 »
Tak duzy zaklad powinien miec wlasna kantyne, gdzie mogliby jesc wszyscy, pracownicy grupy dostawaliby dofinansowanie do posilkow przez pracodawce. Przy tak wielkich inwestycjach, jakie planowane sa w Policach kwestia zakladowej restauracji powinna byc oczywista.

Operatorem naszej kantyny jest ta miedzynarodowa firma: http://www.eurest.pl/index.php?action=foodservice

ktora moge smialo polecac dalej.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9082 dnia: Lutego 20, 2019, 10:20:49 »
Szkoda, że to niemożliwe, ale chciałbym, aby wątek o Z.CH. był dostępny tylko dla pracowników Z.CH.POLICE. Nie są tu potrzebne wypociny KRP i jemu podobnych. Kwota zasilenia dziennego na  SODEXO rzeczywiście jest za niska. Nie wierzę, że ktoś z pracowników jedzących wcześniej posiłek z paczek chce ich powrotu, te wpisy za ich przywróceniem to "jest śmiech na sali" jak mawiał Cygan.

Wytłumacz mi - jak kwota jest za niska skoro wyliczyłem ci dzienny, sycący posiłek na normalnych produktach za kwotę niższą niż dostajesz? Może pomyliłem się gdzieś w obliczeniach, ale jeśli tak to wskaż w którym miejscu.




doprecyzował bym ...nie jest to kwota na dzienny sycący posiłek a kwota ta jest przeznaczona na zjedzenie posiłku podczas 8 godzin pracy ...

P
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2019, 10:34:15 wysłana przez polo »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9083 dnia: Lutego 20, 2019, 12:22:14 »
Szkoda, że to niemożliwe, ale chciałbym, aby wątek o Z.CH. był dostępny tylko dla pracowników Z.CH.POLICE. Nie są tu potrzebne wypociny KRP i jemu podobnych. Kwota zasilenia dziennego na  SODEXO rzeczywiście jest za niska. Nie wierzę, że ktoś z pracowników jedzących wcześniej posiłek z paczek chce ich powrotu, te wpisy za ich przywróceniem to "jest śmiech na sali" jak mawiał Cygan.

Post Merge: [time]Luty 19, 2019, 21:01:11 [/time]
Pani Tarocińska dlaczego nie można odejść od R-ek natychmiast, tylko będzie to stopniowo wprowadzane? Proszę o zrozumiałą odpowiedź i nie odsyłanie mnie do biblii zakładowej - ZUZP

Buhahaha. Spojrzenie na wasze sprawy z zewnątrz jest bardzo potrzebne, bo jak widać co niektórzy z was nie zdają sobie sprawy jak zakład o was dba, a główną postawą co niektórych z was jest postawa roszczeniowa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9084 dnia: Lutego 20, 2019, 12:39:39 »
Swoja opinię przedstawia 3,  4 moźe 5 osób i każda z nich uzurpuje sobie prawo do wypowiadania się w imieniu mitycznych "wszystkich",   inny ktoś upomina tychże "wszystkich"  że im się "poprzewracalo" i temu podobne . Świadoma czy nieświadoma to jednak z każdej strony manipulacja .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9085 dnia: Lutego 20, 2019, 12:49:19 »
Wypraszam sobie, nigdzie nie mówiłem, że wszystkim się w dupach poprzewracało, nigdzie nie wrzucam wszystkich do jednego wora i nie uzurpuje sobie, jak niektórzy tutaj, do mówienia w imieniu każdego.

Staram się zachować obiektywizm, pokazałem na konkretnych liczbach, że kwota na posiłek jest optymalna. Kilka osób również potwierdziło, że spokojnie za tę kwotę kupuje sobie jedzenie do pracy. Jeśli ktoś uważa, kasa że jest za niska to czekam na jego wyliczenia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2019, 12:53:19 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9086 dnia: Lutego 20, 2019, 15:10:15 »
Dapol dobrze wiem, że niektórym na Z.CH się w dupie poprzewracało, widzę też to w moim miejscu pracy. Piłem do osób z zewnątrz zakładu, które niepotrzebnie jątrzą i kręcą zadymę w każdym temacie dotyczącym Z.CH. Jestem mega zadowolony z karty, i oczywiście jak wyliczył skrupulatnie KRP można za tę kwotę zmontować posiłek i smaczniejszy niż on podał w przykładzie. Wiem, że zakład o nas dba, wiele firm tego nie robi, jeden to docenia, drugi nie... Ja doceniam, co nie znaczy, że wszystko jest super i należy klaskać uszami. Osoby z zewnątrz po przeczytaniu wypocin wiecznie niezadowolonych z wszystkiego pracowników (kilku), niesprawiedliwie uogólniają, że wszystkim się w dupach przewraca. Myślę, że wielu pracowników jest zadowolonych z tego co ma, jak ja na przykład... Ale jeśli chce się troszkę więcej, co w tym złego? Pozdrawiam i mniej żółci na siebie wylewajmy.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9087 dnia: Lutego 20, 2019, 18:31:37 »
Super przykład podał kolega DEtonator :) Też uważam, że tak solidna spółka mogłaby pokusić się o porządne stołówki. Może coś takiego jak jest w centrach handlowych, 3,50 zł. za 100 gram i sam sobie nakładasz co chcesz, a płaciło by się sodexo. Może warto było by pochylić się nad tematem, 250 gram jedzenia to ok 9zł., a można się najeść ;)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9088 dnia: Lutego 20, 2019, 19:40:53 »
Zakład pracuje w ruchu ciągłym (przynajmniej część pracowników), więc oficjalnie nie możesz sobie zejść z instalacji i iść jeść.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9089 dnia: Lutego 20, 2019, 19:53:36 »
Nie znam dokładnej specyfiki Waszego zakładu, ale nie jest on jakimś przemysłowym wyjątkiem. Obserwując fabryki samochodów, gdzie zatrudnienie w jednym miejscu sięga nawet 25000 osób i w ciągu dnia produkcja (momentami bardzo skomplikowana i wymagająca ciągłego nadzoru) nie przeszkadza w przerwie na śniadanie (15 min) i obiad (45 min), można twierdzić, że zorganizowanie kantyny w Z.Ch nie powinno stanowić także organizacyjnego problemu. Każdy powinien mieć możliwość zjeść normalne śniadanie i obiad.