Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784081 razy)

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8250 dnia: Sierpnia 07, 2018, 09:50:30 »
I jak Wasze wrażenia po otrzymaniu wypłaty z premią?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8251 dnia: Sierpnia 07, 2018, 11:03:48 »
u mnie pozytywne :D

Offline policzanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8252 dnia: Sierpnia 07, 2018, 15:36:19 »
A czy GAPS też dostał premię?

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8253 dnia: Sierpnia 07, 2018, 20:31:07 »
A czy GAPS też dostał premię?
Od 2 lat , czyli od chwili powołania nowego Zarządu, premia kwartalna  jest wypłacana w styczniu.Jeden raz w roku !

Offline policzanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8254 dnia: Sierpnia 07, 2018, 21:50:15 »
Ostatnio Pani Ania wspominała, że Walne Spółek zdecydowały że GAPS i Transtech  miały dostać jakieś nagrody i podobno Transtech dostał a jak to jest w GAPSie? Czyli znowu nic

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8255 dnia: Sierpnia 07, 2018, 22:04:53 »
Ostatnio Pani Ania wspominała, że Walne Spółek zdecydowały że GAPS i Transtech  miały dostać jakieś nagrody i podobno Transtech dostał a jak to jest w GAPSie? Czyli znowu nic
Dziwi mnie, że ludzie w GAPSie nie oleją swoich przestawicieli związkowych i sami nie zastrajkują bo inaczej nic się tam nie zmieni.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8256 dnia: Sierpnia 07, 2018, 22:52:15 »
Więc co do mojej premii. Jestem zaskoczony dostałem jak by to nazwać prawie wyrównanie (za mało o pare złotych) do okresu analogicznego w tamtym roku. Za 1 kawartał mało za drugi dużo ale koniec konców porównywanie do tamtego roku. Jednak osoby starsze starzem narzekały że znów o 300zł a drugi 200zł mniej dostał premii. (heh czyli ponad połowy mojej premii. Pamietajmy że to kwartalna. Podzielić przez 3 to nie takie kokosy).
Dowiedziałem się ciekawostki że nie bedzie już najlepszej brygady. Wiec już nie ma problemów mistrzów i kierowników którzy co kwartał dostawali nagrody za motywowanie i wspieranie duchowe wybranej brygady . (Widzicie cza było siedzieć cicho nie narzekać urabiać się po łokcie ;) ) No ciekawe ile znów dzieki temu firma zaoszczędzi :D

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8257 dnia: Sierpnia 08, 2018, 06:37:31 »
Ostatnio Pani Ania wspominała, że Walne Spółek zdecydowały że GAPS i Transtech  miały dostać jakieś nagrody i podobno Transtech dostał a jak to jest w GAPSie? Czyli znowu nic
Jaja sobie robicie z pracowników spółek,,córek'' , nagroda 200 zł dla Transtechu!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8258 dnia: Sierpnia 08, 2018, 09:57:00 »
Tak. Zlikwidowaliśmy program „Najlepsza zmiana/brygada”.
Co do spółek działa prawo KSH. W przypadku zysku prawo określa jaki jest tok postępowania. Proszę nie pisać, że ktoś sobie robi jaja. Spółka miała 174 tys zysku z czego została pokryta strata z lat ubiegłych a 50 tys zgodnie z ZUZP dla pracowników. Nie można inaczej prawnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 10:00:14 wysłana przez An_na »

Offline policzanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8259 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:42:31 »

Tak. Zlikwidowaliśmy program „Najlepsza zmiana/brygada”.
Co do spółek działa prawo KSH. W przypadku zysku prawo określa jaki jest tok postępowania. Proszę nie pisać, że ktoś sobie robi jaja. Spółka miała 174 tys zysku z czego została pokryta strata z lat ubiegłych a 50 tys zgodnie z ZUZP dla pracowników. Nie można inaczej prawnie.
Tylko mowa tu o Transtechu, bo oni chociaż dostali po 200zł, a GAPS nic. A ostatnio pisała Pani że mają dostać.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8260 dnia: Sierpnia 08, 2018, 14:19:36 »
Tak Pani Anno,to są jaja,lolek dobrze napisał.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8261 dnia: Sierpnia 08, 2018, 14:51:47 »
Pani Aniu, wszyscy jesteśmy jednością,  Wy bez nas , a My bez was. Jeżeli uczestniczymy w osiągnięciu zysków przez ZCH Police to dlaczego Nas nie docenić?
Bo co ? Prawo na to nie pozwala?
Wystarczy zebrać się wspólnie ze związkami i zmienić  zapis ZUZP.Tylko komu się chce , przed wyborami może tak ale ,po już wyszukuje się różne przeszkody,  kruczki prawne itp.
Związkom zawodowym, Zarządowi to na rękę. I tyle w temacie.
To są,, jajaja", bo od kilku lat wszyscy dbają o swoje cztery litery nie o pracownika, który pracuje dla ZCH.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8262 dnia: Sierpnia 08, 2018, 14:51:56 »
Prawnie to różne spółki. Prawnie 100 procent udziałów w GAPS czy Transtech mają zakłady co nie znaczy, że mogą jako właściciel sobie robić co chcą. Już pisałam wielokrotnie. Pomiędzy spółkami jest zrobiona dokumentacja cen transferowych. Spółek nie można traktować preferencyjnie i dawać im więcej za usługę niż jest to na rynku. Każda ze spółek ma odrębną osobowość prawną i podlega badaniu przez biegłego rewidenta. Podział zysku czy pokrycie straty też określa prawo.
Tak napisałam:"Jako zarząd GAPolice podjęliśmy decyzję, aby przeznaczyć 50 tys /przy 174 tys zysku Transtechu/ dla pracowników na nagrody zgodnie z ZUZP. Podobnie w GAPS zysk na pokrycie strat z lat ubiegłych a nadwyżkę dla pracowników. Decyzję podjęliśmy w czerwcu."
Nie wiem dlaczego do dnia dzisiejszego nie wypłacono pracownikom GAPS pieniędzy. Jest to kwota ok 150 zł na osobę /blisko 700 zatrudnionych/.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 14:56:56 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8263 dnia: Sierpnia 08, 2018, 14:53:22 »
Co innego ma Pani Anna napisać? Zasłanianie się prawem jest wygodne. Nie ona pierwsza, nie ostatnia tak robi/zrobi. Moralność w obecnych czasach nie jest zbyt modna.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8264 dnia: Sierpnia 08, 2018, 14:59:18 »
Chętnie poczytam o Waszych rozsądnych i zgodnych z prawem pomysłach na to, aby było lepiej. Może moja wiedza jest ułomna. Ale tak uczciwie. Nie z pisaniem tekstów "to jaja" itd. Podyskutujmy rozsądnie ale z obu stron. Przelanie dodatkowych pieniędzy "bo zakłady mają" jest niemożliwe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 15:06:25 wysłana przez An_na »