Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784876 razy)

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8220 dnia: Lipca 26, 2018, 16:48:38 »
Transtech i GAPS nigdy nie będą mieli takich zysków jak ZCH Police . A podobno  Transtech  i GAPS to 100 % ZCH Police czy nie można by było wypłacać taka sama nagrodę  dla wszystkich ?  czemu pracownicy  Transtechu i GAPSu maja być poszkodowani ?  :] pozdrawiam

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8221 dnia: Lipca 26, 2018, 19:02:41 »
Jakie Związki i ich przedstawiciele  ...taka nagroda z zysków dla ludzi,  którzy pracują od chwili  powstania ZCH POLICE.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8222 dnia: Lipca 27, 2018, 08:59:24 »
Witam, rozumiem że każdy by chciał dostać wielką nagrodę, ale nagroda jest zależna od zysku i jeżeli zgodnie z tym co napisała p.Ania Transtech wypracował 174 tyś. zysku no to dostał nagrodę adekwatną do tego. Gaps to samo. Proste jak budowa cepa i nic tu nie mają związki do gadania, tak jest zapisane Zuzp  ;)  Wiem że pewnie zaraz spadnie tutaj na mnie krytyka i mi się dostanie, ale trudno biorę to na klatę. i powiem nawet więcej, widząc jak pracuje Gaps (oczywiście nie wszyscy, żeby kogoś nie urazić) to się wcale nie dziwię, prace które robi się 2-3 godziny robią cały dzień, a często i dłużej, a jak się im zwróci uwagę to się obrażają i mówią że nie zarabiają tyle co w ZChP to tak pracują. Masakra !!!

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8223 dnia: Lipca 27, 2018, 11:20:05 »
W pewnym momencie, ku wielkiemu zaskoczeniu większości zebranych, włączył się znajdujący się w sali wielki telewizor, a na jego ekranie ukazał się Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty. Wszyscy momentalnie zaniemówili, a gdy prezes powiedział, że przez ostatnie dwie godziny przysłuchiwał się naszym rozmowom, dosłownie zamarli - mówi „PB” Sławomir Wręga, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego w spółce.
https://www.forbes.pl/gospodarka/referendum-strajkowe-w-zakladach-azotowych-w-pulawach-prezes-azotow-zaskoczyl/6wvp86p

Dialog i klasa ! Brawo  !
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8224 dnia: Lipca 27, 2018, 11:53:16 »
Senegalczyk tylko pamiętaj ze każdy pracownik spółki pracuje na to żebyś Ty miał nagrodę czemu My pracownicy spółek mamy mieć mniej ? jak pisałem wyżej Transtech nie jest wstanie zarobić 200 mln tak samo jak i GAPS

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8225 dnia: Lipca 27, 2018, 16:16:39 »
Bez sensu się spieracie. Są oczywiste oczywistości. Spółki funkcjonują o ksh i szereg innych uregulowań prawnych, m.in. o dokumentację cen transferowych. Nie można spółkom nic dać ani płacić preferencyjniej niż wycenia to rynek.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8226 dnia: Lipca 27, 2018, 18:31:46 »
Bez sensu się spieracie. Są oczywiste oczywistości. Spółki funkcjonują o ksh i szereg innych uregulowań prawnych, m.in. o dokumentację cen transferowych. Nie można spółkom nic dać ani płacić preferencyjniej niż wycenia to rynek.
Pani Aniu, kiedy ostatni raz była zmiana stawki roboczogodzinowej w GAPS i ile obecnie wynosi.


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8227 dnia: Lipca 27, 2018, 18:35:50 »
Ja nie mogę pisac takich rzeczy i nie wynika to z mojej złej woli tylko z tajemnicy handlowej.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8228 dnia: Lipca 27, 2018, 18:54:44 »
Kilka lat temu i te stawki nigdy nie pozwolą spółka wyjść na prostą.
Powołano już kilka zespołów i żaden nie rozwiązał tego problemu.
A komu to na rękę...ZCH.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8229 dnia: Lipca 28, 2018, 00:05:10 »
Spokojnie patrząc w którą stronę zmierza ten zakład. Nie będzie o czym dyskutować o jakiś nagrodach ciekawe o ile teraz premia będzie niższa. Niedługo zostaniemy z goła i nie wiesołą pensją. GAPS powstał z 3 spółek. Słyszałem ze na jednego fizycznego jest 1,7 umysłowego ;). Ile osób zostało zwolnionych po fuzji tych spółek.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8230 dnia: Lipca 28, 2018, 15:59:38 »
Senegalczyk tylko pamiętaj ze każdy pracownik spółki pracuje na to żebyś Ty miał nagrodę czemu My pracownicy spółek mamy mieć mniej ? jak pisałem wyżej Transtech nie jest wstanie zarobić 200 mln tak samo jak i GAPS
To może i racja ale nie po to swego czasu ze struktur zakładowych zostały wydzielone pewne obszary w postaci spółek, żeby teraz firma miała dzielić się z nimi takimi samymi nagrodami , zyskami, stawkami czy czym tam jeszcze. Zakład miał na tym oszczędzać inaczej tworzenie tych spółek nie miałoby sensu. Związki faktycznie nic tu teraz do roboty nie mają bo kaźda z nich rządzi się swoimi prawami ale w momencie kiedy były tworzone zdanie związkowców było znaczące , tyle że kto to dziś pamięta .

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8231 dnia: Lipca 28, 2018, 16:21:08 »
Ciekawe po co te spółki ? jak dobrze pamiętam to jakiś czas temu jak któraś spółka miała za duzy zysk to matka zabierała pieniądze :] wiec o czym  my mówimy ? ZCH Police nie pozwolą na to żebyśmy  my pracownicy spółek mieli takie same nagrody no i jeszcze najważniejsze  Transtech nie puści odpowiednia ilość maszyn to ludzie z ZCH Police będą lądować nawozy albo surowce łopata  ,  nie wspominając już o GAPSie , Wiec  ZCH Police uzależnione są  od Transtechu jak i od GAPSu  Pozdrawiam :]

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8232 dnia: Lipca 28, 2018, 23:08:17 »
Ja pamiętam jeszcze czasy jak dzisiejsi pracownicy gaps odchodzili z zakładów do automatyki i remechu, bo lepszą kasę dawali. Prawda jest taka, że sami sobie taki los zgotowali, ale najlepiej mieć pretensje do zakładów teraz.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8233 dnia: Lipca 29, 2018, 10:05:17 »
Ja pamiętam jeszcze czasy jak dzisiejsi pracownicy gaps odchodzili z zakładów do automatyki i remechu, bo lepszą kasę dawali. Prawda jest taka, że sami sobie taki los zgotowali, ale najlepiej mieć pretensje do zakładów teraz.
to masz pamięć albo słaba albo zdecydowanie "walisz w uja". każdy dostał fuchę  w społkach niejako z "przydziału". owszem można było pisemnie nie wyrazić zgody , ale ci ludzie mieli zapewnienie, że nie ma dla nich w zch stanowisk i otrzymaja etaty na białej górze. i tak było rzeczywiście- kilka osób zostało delegowanych na rzeczona białą górę.  co prawda po jakimś czasie związki to odkręciły w jakiś sposób, ale w chwili powstawania spółek ludzie dostawali całkiem niezły wybór....poza tym pamiętaj, że to był rok 2001 i bezrobocie nie było na dzisiejszym poziomie.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8234 dnia: Lipca 29, 2018, 10:19:04 »
W pewnym momencie można było przejść na aparatowego do zakładu, ale jak to kalało czyjąś godność to już nie moja wina. Woleli dorabiac na umowach zlecenie. Taka jest prawda.