Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788307 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8115 dnia: Czerwca 05, 2018, 06:45:12 »
Odwrotnie. Jeśli jest Pan pracownikiem JBNitro lub Nawozy to dostał Pan kilkadziesiąt procent więcej premii. Pierwotnie jednostki te nie wypracowały zaplanowanych mierników.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2018, 07:04:34 wysłana przez An_na »

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8116 dnia: Czerwca 05, 2018, 08:18:07 »
Nawozy nie wypracowały odpowiednich mierników ? Gdzie na każdej zmianie średnio jest robione po 350ton. Czego oni oczekują 500ton na zmianę ? Śmiech
Prawda jest taka, ze na nawozach nigdy nie będzie dobrze zawsze będzie mało :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2018, 08:23:19 wysłana przez adik144 »

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8117 dnia: Czerwca 05, 2018, 09:09:34 »
Co do mniejszych premii, fundusz premiowy jest na takim samym poziomie jak w zeszłym roku ale zatrudnionych jest wiecej osób niż w roku ubieglym. Na chłopski rozum taka sama kasa do podziału na wieksza ilosc osób.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8118 dnia: Czerwca 06, 2018, 23:08:04 »
Odwrotnie. Jeśli jest Pan pracownikiem JBNitro lub Nawozy to dostał Pan kilkadziesiąt procent więcej premii. Pierwotnie jednostki te nie wypracowały zaplanowanych mierników.
Wiecej procent ale mniej pieniędzy. Co wiecej za te procenty mogę kupić? Nie dziwie się że wiekszość ludzi daje sobie spokój z tym forum. Uczucie jest takie jak rzucanie grochem o scianę.
Argument z wiekszą ilością ludzi a takim samym workiem pieniędzy bardziej do mnie przemawia choć, żadna to dla mnie pociecha.

Post Merge: Czerwca 06, 2018, 23:17:38
Gdyby nie zakłady to prawdopodobnie Police byłyby , zapiździałą dziurą a większość pracował by na zachodzie, albo bezrobotnymi.
Powiem ci że nie byłbym taki pewien Stargard daje sobie radę. Goleniów daje sobie radę. Mierzyn daje sobie radę. Police są uzależnione od ZCH a ZCH od Polic. Nie powstanie tu żadna inna wieksza firma do ZCH na to nie pozwoli.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2018, 23:17:38 wysłana przez masamix »

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8119 dnia: Czerwca 08, 2018, 23:05:13 »
@ Anna to prawda że TPM'y maja powrócić tablice pojawiły się znowu na steroeni, kierownik mówi że genialny program ma powrócić ( Pani chyba jako jedyna byla przeciwna i wiedziala jak głupie to jest)

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8120 dnia: Czerwca 10, 2018, 13:15:24 »
Ile jest samochodów w spółce GAPS, która zapewnia obsługę całodobową ruchu ciągłego na ZCH ?
Ostatnio przyszli po 2 h , bo nie mają czym się przemieszczać po całych ZCH !
Ktoś się tym interesuje ?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8121 dnia: Czerwca 10, 2018, 13:28:41 »
Ktoś się tym interesuje ?
Nie. GAP zleca wykonanie roboty, a jak będzie wykonana to ich to nie obchodzi. Będzie obsuwa to się doliczy karę. (zupełnie jak na Dniach Chemika)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8122 dnia: Czerwca 10, 2018, 16:46:03 »
Gagarinowicz_jestem zdziwiona. A mogę prosić na priv gdzie to tak „ tipiemowo”? Tak, uważałam że proces wdrażania u nas TPM był dość powierzchowny i mało poważny.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8123 dnia: Czerwca 11, 2018, 08:53:29 »
Gagarinowicz_jestem zdziwiona. A mogę prosić na priv gdzie to tak „ tipiemowo”? Tak, uważałam że proces wdrażania u nas TPM był dość powierzchowny i mało poważny.

A jakie jest Pani zdanie na temat rankingu brygad ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8124 dnia: Czerwca 11, 2018, 19:05:23 »
Nie podoba mi się ten program. Jest niesprawiedliwy. Po pierwsze nie jest skierowany do wszystkich pracowników. Po drugie krzywdzi zmiany, gdzie ktoś jest na chorobowym, rehabilitacyjnym itd. Zmiana pracuje w mniejszej obsadzie, robi swoją pracę a jest pokrzywdzona. Składałam wniosek aby zlikwidować kwestie chorobowego. Kolejna sprawa to to, że co ranking to kierownictwo dostaje nagrody. Trwają prace ( „szkolenia” nad tym pracują)nad zmianą programu tak aby zmiany nie były krzywdzone, że ktoś jest chory, nad dostosowaniem wyboru nagród aby była dowolność. Zobaczymy. A jakie jest Pana zdanie nt temat?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2018, 19:08:41 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8125 dnia: Czerwca 12, 2018, 18:03:46 »

Jakie jest Wasze zdanie nt obuwia roboczego? tego nowego typu tzw. Kajmany, Gekony itd.?
Bo moim zdaniem i zdaniem moich kolegów w sezonie letnim nie idzie w tym pracować, uprzedzając dodam, tak wypełnialiśmy ankiety.
Komuś pasują tego typu buty? bo chyba tylko komuś, kto w nich nie miał okazji chodzić.
Sciągasz buta, skarpeta mokra, nie wspominając o zniszczonych stopach. W wojsku tak nie było.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8126 dnia: Czerwca 12, 2018, 19:39:13 »
Kajmany zostały wprowadzone dlatego, że w Skorpionach się stopy pociły. Czy w Kajmanach też? Proszę Was o opinie.

Offline SAMISWOI

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8127 dnia: Czerwca 12, 2018, 21:07:58 »
Wieść niesie, iż do grona beneficjentów Dobrej Zmiany, dołącza Zarząd Zakładów Chemicznych Police (Wojciech Wardacki działacz PiS, Tomasz Panas działacz PiS, Włodzimierz Zasadzki działacz PiS, Anna Tarocińska) którzy ponoć otrzymali po min. 300 000 zł premi. Gratulujemy!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8128 dnia: Czerwca 12, 2018, 21:20:43 »
Te buty (Skorpiony itd) to jakas porażka nie dość że noga się poci jakby się nosiło folie na nodze. To po dniu pracy nogi bolą jak cholera. Wytrzymałość ich tez jest na niskim poziomie, ostatnie wytrzymały dwie szóstki.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8129 dnia: Czerwca 12, 2018, 21:23:12 »
Samoswoi_nie otrzymała. Zarząd nie otrzymuje premii.