Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783695 razy)

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8070 dnia: Maja 26, 2018, 19:17:12 »
Brawo z organizacje Dni Chemika,stałem w kolejce żeby dziecku wodę czy sok wziąć ale jak koleś powiedział że stał po Kielce czy karkówkę 2,30h to zrezygnwałem,ale najlepsze że stoisko z piwem w osobnej części i bez kolejek czy nie można było zrobić także zrobić osobnego stanowiska z napojami.PORARZKA i jeszcze w tym upale

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8071 dnia: Maja 26, 2018, 19:23:12 »
Kiepska organizacjajeśli chodzi o jedzenie i napoje. Stałem w kolejce 45 min, po czym zrezygnowałem. Z ciekawości podszedłem do przodu, gdzie bez problemu się wepchnąłem i zostałem obsłużony. Zauważyłem, że bardzo dużo osób tak robiło. Dlatego też kolejkanpostępowała tak wolno.

A co z osobami, które były w pracy bo tak wypadła im zmiana i nie mogły wziąć udziału w losowaniu nagród?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8072 dnia: Maja 26, 2018, 19:44:50 »
Wszystkim jak widać nie dogodzisz, w zeszłym roku źle bo komary były, w tym roku kolejki przeszkadzają. Sorry, darmowa impreza, pogoda przypasowała to i ludzi dużo, trzeba liczyć się z tym i ewentualnie zabrać napoje ze sobą z domu.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8073 dnia: Maja 26, 2018, 19:52:09 »
heineken pieprzysz jak potłuczony. Co innego jak stoisz w kolejce dla siebie, a co innego jak stoisz w kolejce bo Ci dziecko stęka o "piciu". Napoje nie można wnosić, widziałeś na bramie te pozostawione butelki?
Postałem w kolejce 30 min ale nie zrobiłem więcej niż 5m, więc oddałem swoje "cenne bony" i udałem się do sklepu obok.
Rok temu było też sporo ludzi i takiego problemu nie było.
Losowanie nagród to też był kabaret. W zeszłym roku było to o wiele lepiej zorganizowane.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8074 dnia: Maja 26, 2018, 20:36:02 »
taaak, pieprzę jak potłuczony.
Co innego jak stoisz w kolejce dla siebie, a co innego jak stoisz w kolejce bo Ci dziecko stęka o "piciu".
przecież czy stoisz dla siebie czy dla dziecka to kolejka jest taka sama, nie ma różnicy. Ale jak dziecko Tobą rządzi to Twój problem. Ja jak widzę duża kolejkę to ją olewam i idę tam gdzie kolejki nie ma. A nie stoję tam gdzie mam darmowy talonik, bo zaoszczędzę 2 zł.
Nie bądź śmieszny.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8075 dnia: Maja 26, 2018, 22:19:51 »
Nie bądź śmieszny.
Śmieszny to jesteś Ty i twoje na siłę przepychane zdanie.
Jesteś typem człowieka "nie wiem, ale się wypowiem".
Kolejka nie jest taka sama dla dziecka czy dla osoby dorosłej. Będziesz miał dziecko to zobaczysz jego cierpliwość.
2-3 godzinna kolejka do czegokolwiek to nie jest normalne. Organizatorzy tu polegli na całej linii i o tym jest mowa.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2018, 22:21:47 wysłana przez Qba99 »

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8076 dnia: Maja 26, 2018, 22:37:20 »
Ale przynajmniej można było zrobić zdjęcia tłumu, który stał w kolejce :) . Była frekwencja? Była ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8077 dnia: Maja 27, 2018, 00:21:48 »
Ale przynajmniej można było zrobić zdjęcia tłumu, który stał w kolejce 
Z jednego zdjęcia nie wywnioskujesz w jakim tempie poruszała się kolejka. Rok temu wydawało się że nie jest dobrze zorganizowane wydawanie posiłków z grilla. W tym roku totalna porażka. Świętowanie Dnia Chemika stojąc 2,5 godz. w kolejce aby otrzymać catering o jakaś kpina. Mniemam że organizacją ewentu zajął się jakiś przypadkowy wykształciuch który był bez zajęcia. Mam nadzieję że za rok, takich błędów w organizacji nie będzie.
_
 

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8078 dnia: Maja 27, 2018, 08:35:46 »
Ale przynajmniej można było zrobić zdjęcia tłumu, który stał w kolejce 
Z jednego zdjęcia nie wywnioskujesz w jakim tempie poruszała się kolejka. Rok temu wydawało się że nie jest dobrze zorganizowane wydawanie posiłków z grilla. W tym roku totalna porażka. Świętowanie Dnia Chemika stojąc 2,5 godz. w kolejce aby otrzymać catering o jakaś kpina. Mniemam że organizacją ewentu zajął się jakiś przypadkowy wykształciuch który był bez zajęcia. Mam nadzieję że za rok, takich błędów w organizacji nie będzie.
_
 
Ogółem organizacja tego to jakaś kpina...4zamki dmuchane wszystkie obok siebie do każdego kolejka 15minut czekania 10skakania...nie lepiej było rozstawić je w kilku miejscach czy cos w tym stylu?to samo tyczy się grilla...miejsca na trzebieży od cholery...jedziesz sam z dzieckiem to nie wiesz co masz zrobić czy stać za jedzeniem i trzymać dzieciaka  obok siebie półtora godziny czy pilnować go przy zamku i niech mi nie mówi tu zaraz jakaś mądra głowa żebym dzieciaka zostawił samego przy zamku,albo zajął sobie kolejkę po kielbache bo jakoś nie uśmiecha mi się zawracać sobie głowy kolejką i jej pilnowania bo nie po to tam się jedzie.Pilniwac to ja mam dziecko s nie kolejkę :P

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8079 dnia: Maja 27, 2018, 10:08:06 »
Ta organizacja to wielka klapa, pan prezes był na miejscu i chyba to bylejakośc widział , teraz powinien odpowiedzialnych rozgrzeszyć. czy nie można było dołożyć każdemu po parę złotych do tej karty na dzień chemika i w ogólnych punktach by się zaopatrzyć, ja pracując w Zch ponad 35 lat nie zasługuję na takie poniżenie aby stać za głupią kiełbaską jak pisali i widziałem ok.2 godzin. Jeszcze druga kwestia to całkowity brak kultury znacznej części po prostu chamów ładujących się bez kolejki, i mających tych uczciwych gdzieś , ale to już taki sort tylko na forach tacy prawi i uczciwi

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8080 dnia: Maja 27, 2018, 11:12:54 »
Bo tak się bawi lepszy sort.
Jakim Januszem trzeba być, aby za kawałkiem darmowej kiełbasy czekać 2 godziny? Ludzie, nie macie honoru? Ile te bony, czy talony, czy co wy tam mieliście były warte? 50 zł? Śmiechu warte.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8081 dnia: Maja 27, 2018, 11:22:07 »
Czytam komentarze, tak- macie rację pisząc o złej organizacji wydawania darmowych posiłków. 3.5 tys pracowników otrzymało bony kateringowe. Byłam na imprezie od rana od 10 do późna w nocy. Staramy się jako zarzad jak możemy aby było miło, przyjemnie. Wynajęta była profesjonalna firma, która w drodze przetargu organizuje dzień chemika we wszystkich spółkach grupy. Może to faktycznie zły pomysł z tym darmowym kateringiem... Nie wiem. Ile osób tyle opinii. Bezwzględnie kolejka w której pracownicy czekali 2 godziny jest niedopuszczalna na przyszłość. Mogę przeprosić ale niczego to już teraz nie zmieni.
Co do gali dla pracowników i emerytów w MOK to pisanie takich bzdur jest wyssane z palca. Byłam tam od początku do końca. Nie czuję się aby ktokolwiek z czteroosobowego zarządu w tym ja dokazywał. Jako gospodarze takiej uroczystości mamy baczenie na wszystko i nikt nie zgłaszał, że czuje się potraktowany jak Pan napisał. Gala była zorganizowana dla pracowników oraz emerytów. Pajączek- jak niby „zarząd dokazywał”? Gala uroczysta, po gali poczęstunek, koniec uroczystości. O spotkanie takie uroczyste z okazji dnia chemika gdzie zostaną nagrodzeni pracownicy, gdzie podziękuje się emerytom był składany wniosek od strony związków zawodowych ruchu ciągłego od lat. Dlatego proszę nie pisać bzdur. A co do „pomiatania personelem” sprawę wyjaśnię u Pana Piotra który prowadzi restaurację w MOK i który wszystko przygotowywał. Jeśli jednak ma Pan rzetelne informacje i to co Pan pisze jest prawdziwe proszę o informację drogą emailową lub prywatną. Takie sprawy należy wyjaśniać na bieżąco.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2018, 11:24:40 wysłana przez An_na »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8082 dnia: Maja 27, 2018, 12:05:36 »
Staramy się jako zarzad jak możemy aby było miło, przyjemnie.

Pani Aniu, z całym szacunkiem do Pani osoby, wychodzi na to że w tej akurat kwestii (darmowa micha) to żeście się nie popisali.Nie trzeba być Einsteinem żeby się domyślić, że kilka punktów (ile ich tam właściwe było?) nie da rady sprawnie obsłużyć tak wielkiej ilości osób. Plama po całości. Pozostaje mieć nadzieję, że wyciągnięcie wnioski na przyszłość.
Co do samej imprezy jako całość się nie odniosę. Nie byłem. Ale jak widać, całą resztę przykryła wasza (niestety ) niekompetencja w organizowaniu tak wielkich imprez
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Alternator

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8083 dnia: Maja 27, 2018, 18:04:17 »
I cały wspaniały catering dla pracowników GRUPY AZOTY przybyłych na imprezę z okazji ich święta (rok wcześniej), wypikował do darmowego posiłku dla pracownikow (rok bieżący). Jak Cię widzą tak  Cię karmią albo odwrotnie (no cóż). :-[

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8084 dnia: Maja 28, 2018, 17:33:12 »
Wszystko co by nie zrobił to i tak Janusze będą biadolić. Na tego typu imprezach stoi się w długich kolejkach za pieniądze, a co dopiero za darmo. Pojechali Janusze na impreze i teraz będą biadolić. Typowo. A i tak pewnie najwięcej do gadania mają ci, którzy nawet tam nie byli :D
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2018, 17:34:50 wysłana przez policzek »