Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787151 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7935 dnia: Kwietnia 24, 2018, 15:08:09 »
Rozstrzeniowców
Banda czego...? :D
Im się w dupach przerwraca a Ciebie chyba szczypie...

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7936 dnia: Kwietnia 24, 2018, 15:47:02 »
Dajcie spokój. Decyzja zapadła. Dajmy szanse takiemu rozwiązaniu. To program na rok a nie na kilka lat jak wcześniej. Napewno podczas trwania tego programu będą zbierane opinie wśród pracowników, na podstawie, których zostanie podjęta decyzja czy dalej karty czy catering.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7937 dnia: Kwietnia 24, 2018, 17:24:38 »
Ale właśnie większość się cieszy, tylko że jak ludzie chcieli kasę to było mówione że nie można bo musi być dostarczony posiłek. A jednak się okazuje że może być karta na jedzenie i moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, kupię to na co mam ochotę a nie łaskawe czekanie na torebki z paczkami i niemiłe rozczarowanie gdy było coś czego nie lubię albo coś czego nie jem (MOM, skórki z kurcząt, paprykarz, konserwa rybna i słabej jakości bułki) I mimo wydatku energetycznego nie jadłem nic. dopiero w domu po 22, bo rano jeszcze do bufetu można skoczyć ale to też nie zawsze bo czasem jest tyle pracy że nawet nie ma na to czasu, a tylko 6 ranek przypada w miesiącu z czego powiedzmy tylko cztery w dzień powszedni. W weekend, popołudniówki i nocki niestety bufet nie działa. I jak nie zabierzesz do pracy jedzenia z domu to można być głodnym, na paczki już dawno przestałem liczyć.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7938 dnia: Kwietnia 24, 2018, 17:47:49 »
Siwy1_zakład wyrobił się z przetargiem.
Lolek_zlożyłam wniosek aby spółki były również objęte ofertą i dla nich jest taka sama jak dla Zakładów. Natomiast wiem że już dzisiaj było przykładowo w GAPS spotkanie gdzie był poruszany ten temat. Lolek dodam, że nie mają posiłków bo nie mają wg badań wydatku energetycznego. Wydatek był badany sporo lat temu. Też uważam, że i elektrycy i automatycy powinni otrzymywać cały rok.
AAK_program jest pilotażowy i będzie uzależniony od tego jak będzie odbierany przez większość pracowników.
Heineken_pieniędzy dać nie można. Mówi o tym Rozporządzenie. Dlatego opcja wypłaty gotówki z tych kart jest wyłączona. Zakupić można wyłącznie żywność.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2018, 17:50:54 wysłana przez An_na »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7939 dnia: Kwietnia 24, 2018, 17:53:57 »
W dupach się przewraca, ja bym wam dał karty. Może każdemu do domu przynieść gorącego schabowego ciołki. To nie dobre, to złe, to zły serek, to teraz wymyślacie jak sprawdzić wydatek energetyczny. Wieczna Banda Rozstrzeniowców !!!!!!!

Ajjjj ale Cie szczypie i piecze pupa ojojoj.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7940 dnia: Kwietnia 24, 2018, 18:23:15 »
Jak tutaj taka aktywność to jeszcze to opublikuję:
Info z Intranetu zakładowego
BILETY NA FINAŁ SIATKARSKICH ROZGRYWEK
Do jutra do godziny 14:00 prowadzimy zapisy chętnych na czwartkowy mecz finałowy Chemika Police z ŁKS Commercecon Łódź.
Osoby zainteresowane otrzymaniem biletów prosimy o zgłoszenia na adres: Przemyslaw.Borowiecki@grupaazoty.com.
O tym, kto otrzyma bilety zadecyduje kolejność zgłoszeń.
Mecz odbędzie się w czwartek 26 kwietnia w Policach.
Początek spotkania o godzinie 20:30.
Bilety na mecz będą do odbioru w kasie przy hali sportowej w dniu spotkania od godziny 16:00, a także jutro od 16:00 do 18:00.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7941 dnia: Kwietnia 24, 2018, 22:18:33 »
Pani Aniu, elektryk czy automatyk badania miał robione jak siedział na swoim wydziale  ( jednym) a od 3 lat jeździ i chodzi po całym zakładzie, pracuje w zimnie  i upale na ponad 20 wytworniach.  Wchodzi po schodach z narzędziami .A zarząd  twierdzi, że nie ma wydatku energetycznego, nie którzy w czy też nie mają  a dobra wola pracodawcy  jest. Zna Pani całą  sprawę i tu nie powinna być żadnej dyskusji tylko co robi zarząd GAPS ? Udaje, że nie zna specyfiki  pracy na zmianach w swojej spółce. A najlepsze jest to że w zarządzie są ludzie, którzy powinni znać tą spółkę od podstaw i wiedzą jaki rodzaj pracy wykonują Ci ludzie.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7942 dnia: Kwietnia 25, 2018, 08:30:07 »
Dlatego opcja wypłaty gotówki z tych kart jest wyłączona. Zakupić można wyłącznie żywność.
No i tu same nasuwaj się pytania ;

"wypłata" - czy otrzymamy nowe karty ?
"zakup" - jak będzie to egzekwowane, czy będzie można nimi płacić na mieście czy tylko w bufetach zakładowych ?



pytam bo ZZ nic nie widza jak to będzie technicznie wyglądało,  gdyż decyzja została podjęta przez zarząd

Post Merge: [time]Kwiecień 25, 2018, 08:55:37 [/time]

Mam jeszcze jedno pytanie do pani Ani, a dotyczy ono konkursu na najlepszą brygadę. Jak wiadomo nagroda za zwycięstwo składa się z dwóch części, gotówkowej  i tu wszystko jasne, oraz rzeczowej i tu mam pytanie. Jak wiadomo brygada wybiera nagrodę rzeczowa z proponowanych, i tu wszyscy dostają ta samą ( jak za komuny " ch****  ale jednakowo), która nie wszystkim odpowiada . Czy istnieje możliwość ze pracownicy danej brygady mogą otrzymać każdy, tą która wybierze z proponowanych. Według mnie nie powinno to sprawiać problemu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2018, 08:59:11 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7943 dnia: Kwietnia 25, 2018, 10:42:33 »
Karta będzie nowa. Będzie można nią płacić wszędzie tam gdzie jest oznaczenie Maestro( sklepy, lokale gastronomiczne). Tak, będzie Pan mógł nią płacić „na mieście”- a nawet będzie Pan musiał bo wg mnie w stołówce nie ma czytnika kart.
W drugiej kwestii dowiem się.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7944 dnia: Kwietnia 25, 2018, 11:33:08 »
automatyków jest dwóch na cały zakład na zmianie , elektryków 4

Ilu odejdzie na emeryturę w tym i kolejnym roku ?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7945 dnia: Kwietnia 25, 2018, 12:23:17 »

Kogo to obchodzi? Bo na pewno nie "górę". Z ich założenia wystarczy człowiek z uprawnieniami i wszystko jest cacy. Z resztą "góra" też powoli odchodzi na emeryturę, więc takimi drobnostkami się nie przejmują. GAP płaci za usługę, jak to będzie zrealizowane ich już nie obchodzi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2018, 12:25:55 wysłana przez Qba99 »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7946 dnia: Kwietnia 25, 2018, 12:24:10 »
To pytanie do zarządu i działu  kadr w GAPS  ale z tego co wiem około 4 osoby, już brakuje  2 elektryków ze znajomością wszystkich rozdzielni na całych zakładach. Przeszkolenie takiego pracownika , żeby sobie krzywdy nie zrobił i był samodzielny może potrwać ok 1 roku. A i trzeba mu zrobić wydatek energetyczny żeby dostał posiłek.

Post Merge: Kwietnia 25, 2018, 12:33:26
Czy ktoś tu czegoś nie rozumie,  6 ludzi do dyspozycji  całych zakładów  , całą dobę  a Zarząd  każe robić wydatek energetyczny, to jakaś parodia i zniczulica  . Niższy dodatek za pracę 5 BIP, brak posiłków  w okresie letnim, minimalna obsada zm.  bo przepisy mówią że musi być najmniej 2 osoby.
Co jeszcze można zabrać tym ludzie, czy spółka matka rozmawiała kiedyś o tych problemach z  Zarządem GA ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2018, 12:33:26 wysłana przez lolek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7947 dnia: Kwietnia 25, 2018, 15:14:44 »
Informacja z intranetu:Od 1 maja 2018 r., zgodnie z decyzją Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z dnia 23.04.2018 r. zmianie ulega sposób zapewnienia uprawnionym pracownikom posiłku profilaktycznego. Od w/w dnia uprawnieni pracownicy będą samodzielnie dokonywać zakupu posiłku profilaktycznego i gorących napojów za pomocą dostarczonych indywidualnych przedpłaconych kart żywnościowych Sodexo „Lunch pass”. Wartość przysługującego pracownikom w ramach posiłków profilaktycznych dobowego limitu wynosi 9,00 zł. Karty przedpłacone będą zasilane raz w miesiącu po jego upływie do 10 dnia każdego miesiąca. Dostarczone uprawnionym pracownikom karty żywnościowe umożliwiają zakup gotowych posiłków profilaktycznych, produktów do ich sporządzenia i napojów w lokalach gastronomicznych, punktach garmażeryjnych i we wszystkich placówkach handlowych oznaczonych logo „Mastercard”. Kartą nie można dokonywać płatności za alkohol i wyroby tytoniowe. Szczegółowy sposób realizacji i warunki użycia kart żywnościowych zawarte będą w Zarządzeniu Prezesa Zarządu GA POLICE S.A. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów dla pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. można ściągnąć aplikację na kartę, aby dokonywać płatności telefonem
SZCZEGÓŁY: WWW.DLACIEBIE.SODEXO.PL

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7948 dnia: Kwietnia 25, 2018, 15:21:30 »
Przeczytałem teraz w komputerze swoją wypowiedź i przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne ale pisałem przez telefon,  mam nadzieję, że ludzie rozumieli  sens mojej wypowiedzi .
Pozdrowienia dla zmianowych z GAPS i Pani Ani, która jako jedyna interesuje się sprawami WSZYSTKICH pracowników.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7949 dnia: Kwietnia 25, 2018, 15:42:19 »
Ta karta to najlepszy pomysł  jaki mógł zostać wymyślony.
Ale znając życie znajdą się i tacy, którzy będą jęczeć.
Ze swojej strony mogę podziękować. Nie jadłem tych paczek od dawna, teraz chociaż sobie coś kupię.