Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783997 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7695 dnia: Lutego 15, 2018, 07:36:54 »
Pierwsza łopata to zostanie wbita ale zgodnie z harmonogramem. Proponuję poczytać więcej o tej inwestycji na stronie PDH i na naszej w relacjach inwestorskich. Kluczowe: licencja, finansowanie, wykonawca, infrastruktura, port, wszelkie zgody administracyjne (pozwolenia, środowiskowe etc). To będzie drugi zakład a nie garaż

Post Merge: [time]Luty 15, 2018, 07:39:19 [/time]

http://pdhpolska.eu/pl/start/
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2018, 07:39:52 wysłana przez An_na »

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7696 dnia: Lutego 15, 2018, 08:20:52 »
Niech Pani przestanie bzdury wypisywac bo narazie kasy na ta inwestycje to nie ma.Wszystko czytalem pieknie kolorowo
Pani sie zajmie lepiej instalacjami i tym co sie dzieje bo jak narazie to robi Pani dobry PR.Paczki i inne duperele tez niech Pani sobie odpusci.
Pani duzo mowi pisze a malo robi.


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7697 dnia: Lutego 15, 2018, 08:27:48 »
Paczki i „inne duperele” jak Pan napisał są w zakresie moich obowiązków służbowych. Pozdrawiam.

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7698 dnia: Lutego 15, 2018, 09:58:43 »
Paczki i „inne duperele” jak Pan napisał są w zakresie moich obowiązków służbowych. Pozdrawiam.
No faktycznie .Fucha jak sie marzy nie jednemu.No perelka jest nadzor na ZSP nki oczywiscie rozdawanie i odbieranie wszelakich nagrod.
A tak po za tematem.Od kiedy to Pani tak zaciekle kibicuje Pogoni Szczecin 😉



Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7699 dnia: Lutego 15, 2018, 11:51:36 »
Przekonanego nie przekonam, odsyłam Pana do kolejnej lektury czyli Kodeksu Spółek Handlowych (Zarząd spółki akcyjnej).  Co do Pogoni i Pana pytaniu o moje zainteresowania to nie byłam na ostatnich kilku meczach, natomiast zawsze gdy znajdę czas to bardzo chętnie na nie chodzę od lat. 

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7700 dnia: Lutego 15, 2018, 12:09:32 »
Przekonanego nie przekonam, odsyłam Pana do kolejnej lektury czyli Kodeksu Spółek Handlowych (Zarząd spółki akcyjnej).  Co do Pogoni i Pana pytaniu o moje zainteresowania to nie byłam na ostatnich kilku meczach, natomiast zawsze gdy znajdę czas to bardzo chętnie na nie chodzę od lat. 
Szczegolnie jak ma sie karte VIP.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7701 dnia: Lutego 15, 2018, 13:14:01 »
GA Police sponsorują Pogoń, z tego tytułu Spółka otrzymuje ok 200 biletów które są rozdawane wśród pracowników za darmo, zarząd spółki ma wejściówki na sektor wraz z zarządzającymi klubem Pogoń. Przyznaję jako członek zarządu też mogę korzystać z tej wejściówki. Na Siatkarki jest podobnie.

Post Merge: Lutego 15, 2018, 13:58:55
Chciałabym przypomnieć, że do 16 lutego należy składać wnioski o przyznanie „doładowania na karty Sodexo” z okazji Świąt Wielkanocnych. Przychód na osobę do 2250 kwota doładowania 610 zł, powyżej 600 zł. Doładowanie kart nastąpi do 16 marca. Osobą uprawnioną do otrzymania świadczenia jest pracownik zatrudniony i świadczący pracę na dzień 28.02.18.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2018, 13:58:55 wysłana przez An_na »

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7702 dnia: Lutego 15, 2018, 15:29:40 »
Igo Pajacu widzę że jesteś z tego typu Ludzi, którzy wstają rano z łóżka i odrazu mówią sobie  do czego się tu przyczepić. Ano tak jest jak w pracy jesteś osobą powiedzmy, bardzo nie lubianą i nie mogącą się z nikim zgodzić. Gościu trochę pokory i nie lej już tej żółci w stosunku do Pani Anii.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7703 dnia: Lutego 16, 2018, 17:05:32 »
Maks dlaczego zakładasz, że to żółć, a nie celne uwagi?.... wiem fan club "pani Ani" działa prężnie... ale po co wyzywasz od pajaców? taka postawa to pajacowanie właśnie.... a paczki... gdyby "pani Ania" na wiosnę startowała gdzieś do rady, czy zarządu, to w temacie paczek byłby niezły ruch... hehee... a teraz bijcie (lub nie) pianę klubowicze hehee 8) [/size]

Post Merge: [time]Luty 16, 2018, 17:13:52 [/time]
Igo Pajacu widzę że jesteś z tego typu Ludzi, którzy wstają rano z łóżka i odrazu mówią sobie  do czego się tu przyczepić. Ano tak jest jak w pracy jesteś osobą powiedzmy, bardzo nie lubianą i nie mogącą się z nikim zgodzić. Gościu trochę pokory i nie lej już tej żółci w stosunku do Pani Anii.


Post Merge: Lutego 16, 2018, 17:17:58
maks może to celne uwagi, nie pajacowanie... nie ubliżaj innym, to właśnie jest pajacowanie... gdyby "pani Ania" startowała na wiosnę gdzieś do rady, czy zarządu, to w temacie paczek, których nieraz nie da się zjeść, byłby niezły ruch...
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2018, 17:17:58 wysłana przez DMC »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7704 dnia: Lutego 16, 2018, 18:56:08 »
A co w kwestii paczek ma zrobić więcej? W listopadzie nie przedluzono umowy z sialem, lecz mają w umowie zapisane że przez 6 miesięcy będą jeszcze dostarczać. Wszystko rozstrzygnie co będzie po tych 6 miesiącach .

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7705 dnia: Lutego 16, 2018, 19:03:17 »
DMC, w sprawie paczek trwa przetarg, w komisji są przedstawiciele organizacji związkowych. Przetarg jest realizowany zgodnie z Jednolitym Regulaminem Zakupów.  Ile razy mogę pisać, że w listopadzie m.in ja podpisałam wypowiedzie umowy a jej okres wypowiedzenia wynosi 6 mcy (?). Kwestie paczek są odkąd jestem w zarządzie porządkowane. Porządkowanie spotyka się z wielkim atakiem na porządkujących i na mnie. Jeśli Pan pisze to co pisze to znaczy, że się Pan tym nie interesuje a jedynie chce mi Pan podokuczać.

Post Merge: [time]Luty 16, 2018, 19:16:11 [/time]

Do dziś dnia ok.180 osób nie wypełniło wniosku o doładowanie karty na Wielkanoc. Jeśli jest tutaj gapowicz to z samego rana w poniedziałek niech biegnie z wnioskiem do biurowca (p.32 do pani Mileny lub Grażyny).
Cieszę się za odczytanie wiadomości o Pracowniczym programie emerytalnym i przekazywaniu tego dalej. W tym tygodniu zgłosiło się ok 150 jak nie więcej osób i podpisało wniosek o PPE. :) jeszcze ok 220 osób więc dopytujcie. PPE 100 zł( 97 i  3 zł ochrona) od tego płacimy podatek dochodowy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2018, 19:22:30 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7706 dnia: Lutego 16, 2018, 19:38:48 »

Niektórzy piszą w kółko to samo nie czytając co się aktualnie pisze.
Żeby nie An_na i Związek Ruchu ciągłego to dalej by były te paczki i przetarg wygrałby sial na pewno.
Bo reszta Związków nie zrobiła NIC w tej sprawie.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7707 dnia: Lutego 16, 2018, 20:15:21 »
przetarg wygrałby sial na pewno
Nie jest powiedziane, ze nie wygra. Jest duze prawdopodobieństwo  ze wygra. ;)
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7708 dnia: Lutego 16, 2018, 20:25:13 »
bo niestety kluczowym kryterium w Polsce podczas wszelkich przetargów jest nadal cena, wygrywa ten kto zaproponował najniższą cenę.
I tak pewnie będzie i w tym przypadku, konserwy oraz serki i wędliny z krótkim terminem przydatności i nieprzyjemnym zapachem nadal będą codziennością. Kto chce ten je, a inny przynosi swoje jedzenie z domu czyli traci dwukrotnie.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7709 dnia: Lutego 17, 2018, 11:57:58 »
U nas na wydziale od pewnego czasu pracownicy dostają ciepłe posiłki. Ładnie zapakowane, z tego co mówią smaczne zupy lub inne dania typu gulasz, bigos itd. Prawdę mówiąc odkąd dostają te ciepłe posiłki bułki, serki i wędliny poszły całkowicie w odstawkę. Wiem że te posiłki wydawane są w okresie zimowym, ale tak sobie myślę że może to by było dobre rozwiązanie.