Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783340 razy)

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6120 dnia: Stycznia 13, 2017, 13:41:57 »
Czyli elektryk, automatyk lub mechanik, który usuwa usterki na całym zakładzie, chodzi po wszystkich wytwórniach w dzień i nocy, ma mniejszy wydatek energetyczny jak pracownicy zch ?

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6121 dnia: Stycznia 13, 2017, 13:48:45 »
No i tu się mylisz :)
To proszę mnie wyprowadzić z błędu.

Czy ktoś mógłby jasno napisać czy będzie druga tura ?


Będzie


Mam mowic ile mam czasu na posiłek? Daj spokoj.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6122 dnia: Stycznia 13, 2017, 13:59:48 »
Czyli elektryk, automatyk lub mechanik, który usuwa usterki na całym zakładzie, chodzi po wszystkich wytwórniach w dzień i nocy, ma mniejszy wydatek energetyczny jak pracownicy zch ?
Jeżeli nie otrzymuje posiłku to wychodzi na to że nie ma. Pytanie do służb BHP oraz organizacji związkowych działających w spółce.

Swoją drogą firma zarabiająca miliony powinna bardziej pochylić się na dobrem pracowników. Skoro nie mogą (?) wypłacać nam ekwiwalentu za posiłki to Związki powinny postawić sprawę jasno: posiłki muszą być w takiej formie jak przewidują przepisy tj. CIEPŁY oraz Zakład powinien zwiększyć kwotę przeznaczoną na posiłek (inflacja).
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6123 dnia: Stycznia 13, 2017, 16:11:31 »
Ogólnie bez reprezentanta jestesmy w ciemnej d...e.

Oczywiście myśli pan tak samo nawet jeśli ewentualną drugą turę wygrałby  Rogowski ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6124 dnia: Stycznia 13, 2017, 17:01:54 »
Czytam od końca wpisy i tak będę odpowiadać. Była dziś Rada Nadzorcza dlatego wybaczcie.
lolek_pracownicy GAPS niestety podczas badania wykazali za niski wydatek energetyczny. Mam wyniki badania. Osoba, która miała na sobie aparat wg mnie nie wykazała wszystkich wykonywanych prac.
The Bill_nie znam stawki jaką płaci Zakład, a nawet jakbym ją znała to nie można byłoby jej ujawnić ale wg mnie Zakład płaci bardzo uczciwe pieniądze za posiłki dlatego domagamy się zmiany formy lub polepszenia na tyle aby pracownicy byli zadowoleni.
jorka_wg Komisji Wyborczej ma być druga tura , co napisali w komunikacie.
Co do czasu pracy i innych rzeczy związanych z ZUZP to faktycznie proszę nie siać niepotrzebnych historii. Jest ok.
Frekwencji nie było i to jest fakt. W drugiej turze też jej raczej nie będzie.
Dzisiaj po radzie kilka dobrych informacji: cena amoniaku wzrosła, cena gazu się ustabilizowała. Nie można jeszcze mówić o wyniku za 2016 ponieważ "trwa jego zamykanie".
W sprawie urlopów (polecenie służbowe) Pan Prezes zadeklarował, że temat ten będzie omawiany w poniedziałek na Zarządzie.
Wczoraj zakończyliśmy negocjacje płacowe w Transtech.
Ze swojej strony dziękuję za udział w wyborach. Dziękuję za oddane na mnie głosy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2017, 17:39:55 wysłana przez An_na »

Niezłabeka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6125 dnia: Stycznia 13, 2017, 18:04:29 »
Pani Aniu
a czy był kiedykolwiek poruszany temat "R" ?
Dlaczego nie można ich znieść ?
Pracuje się w soboty , niedziele i święta , popołudniówki i nocki gdzie w nocy organizm inaczej funkcjonuje i na dodatek na niektórych wydziałach warunki są tragiczne , nie patrzy się tu na zdrowie pracownika tylko na to aby odrobić godziny by się tygodniówka zgadzała.
[size=78%]Wydaje mi się że w GA któraś firma chyba zrezygnowała z "R" czy mi się tylko przesłyszało ?[/size]
Pozdrawiam :) 

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6126 dnia: Stycznia 13, 2017, 18:13:01 »
W sprawie zniesienia były takie propozycje. Gdy wprowadzany był system 5bop my chcieliśmy aby było tak jak w ZAP czyli bez R. Zmiana odnośnie R dotyczyła tego, że oprócz szkoleń, badań i porządkow można na nich pracować.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6127 dnia: Stycznia 13, 2017, 18:21:30 »
Niska frekwencja oznacza różne rzeczy, formalnie oznaczać może brak reprezentanta pracowników tam gdzie zapadają kluczowe decyzje  dla spółki, pracowników, czasu pracy, kwestii płacowych, zmian struktury organizacyjnej, wydzielenia - ousorcingu, zatrudnienia czy likwidacji etatów... itd. i nie piszę tego jako kandydat ale jako pracownik oraz osoba korzystająca z takich informacji na potrzeby pracowników.

Pisze pani żeby nie tworzyć niepotrzebnych historii zwiazanych z ZUZP to czemu miało służyć powyższe ? 
Poza tym , frekwencja poniżej 50 proc.też jak widać w niczym nie wadzi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6128 dnia: Stycznia 13, 2017, 18:26:06 »
Odsyłam do przeczytania Statutu Spółki.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6129 dnia: Stycznia 13, 2017, 20:06:35 »
to załatw na razie 60-70 czapek.
Wątpię, dlaczego? z obserwacji jak widać na zakładzie p. Andrzej jak i inni sip-cy w zakładzie   nie załatwiają nic.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6130 dnia: Stycznia 13, 2017, 20:09:18 »
Pani Aniu, kiedy te badania były robione, bo napewno nie w czasie kiedy na zmianie jest 2 automatyków i 4 elektryków- obsada taka jest od 2015 r.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6131 dnia: Stycznia 13, 2017, 20:14:04 »
Odsyłam do przeczytania Statutu Spółki.
Według statutu  wynik dla RN jest wiążący jeśli w wyborach weźmie udział co najmniej 50 % załogi.
Druga turę statut przewiduje w wypadku gdy dwóch kandydatów uzyska największą , równą ilość głosów.
Moźline,  że  czegoś nie rozumiem , chętnie poczytam gdyby ktoś madrzejszy zechciał to wyjaśnić .

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6132 dnia: Stycznia 13, 2017, 20:45:17 »
Spokojnie_wybory się jeszcze nie rozstrzygnęły.
lolek_tak, masz rację. Wydatek był robiony kilka lat temu gdy obsady oraz zakres obowiązków był zdecydowanie inny.
jorka_no właśnie;)

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6133 dnia: Stycznia 13, 2017, 21:01:22 »
Czyli przepis sobie a pracodawca sobie- moim zdaniem wydatek energetyczny powinienem być ponownie przeprowadzony kiedy zmieniły się warunki pracy na 5 bop.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6134 dnia: Stycznia 13, 2017, 21:04:30 »
Dobry wieczór.
Pani Aniu, proszę nie odpowiadać na zaczepki prowokatorów i obrońców koryta.
Niech Pani milczy, bo cokolwiek Pani nie napiszę to i tak nie będzie to miało żadnego znaczenia. To żołnierze koryta.
Czy mam rozumieć,że przedstawicielka zmianowych po ewentualnym wyborze na członka odseparuje się od w/w "koryta".Czy zrezygnuje z służbowej karety,złotej karty i kasy która w momencie wyboru okaże się "świadczeniem zasłużonym" ?
jestem gorszego sortu