Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787765 razy)

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6015 dnia: Stycznia 09, 2017, 11:43:02 »
Przeczytałem, no i można dojść do wniosków ze to dzięki p. Rafałowi powstanie nowa wytwórnia i wszelkie pieniądze mamy dzieli niemu. Najlepsze że tak twierdzą wszyscy zz i RN. Pan kuzmiczonek zapomiał dodać że tylko promowa głównie siebie, a dzięki niemu i zarządowi dostaliśmy książkę która nie nadaje się do niczego i mieliśmy imprezę do niczego zamiast pieniędzy jak inne zakłady naszej grupy

Taaa zbawiciel swiata. Polak jasne jest tylko to że ktoś ma problemy a zaklady to dla kogoś pewnie dobra skarbonka żeby je wyprostowac i tyle.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 11:53:42 wysłana przez Miszand »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6016 dnia: Stycznia 09, 2017, 12:32:51 »
Panie Miszand , nazbyt często obserwuję jak różnego rodzaju funkcje powodują, że ludzie ślepną i głuchną . Na tym forum też nie brakuje tego rodzaju przykładów . To co mówią ludzie wokół też by Pan usłyszał gdyby tylko zechciał słuchać ....uważam , że gdyby związki z równą determinacją i zaangażowaniem zamiast wyborami,  zajęły się rozwiązywaniem problemów pracowniczych, to może dziś nie mielibyśmy już kontrowersyjnego systemu premii , oceny pracowniczej etc.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6017 dnia: Stycznia 09, 2017, 12:37:17 »
To że Pani obserwuje nic nie zmienia a jak do tej pory wprowadzała Pani tylko zamieszanie. Ja swoich współpracownikow slucham. Ale też obserwuje z uwagą większą niż dotychczas Pani poczynania i dobrze by było żeby działała Pani w zakresie obowiązkow które na Pani spoczywają.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 12:43:35 wysłana przez Miszand »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6018 dnia: Stycznia 09, 2017, 14:49:26 »
To że Pani obserwuje nic nie zmienia a jak do tej pory wprowadzała Pani tylko zamieszanie. Ja swoich współpracownikow slucham. Ale też obserwuje z uwagą większą niż dotychczas Pani poczynania i dobrze by było żeby działała Pani w zakresie obowiązkow które na Pani spoczywają.
Bardzo merytorycznie i na temat ;) . Naprawdę nie ma pan ciekawszych zajęć niż wróżenie z fusów ?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6019 dnia: Stycznia 09, 2017, 20:53:25 »
Przeczytałem, no i można dojść do wniosków ze to dzięki p. Rafałowi powstanie nowa wytwórnia i wszelkie pieniądze mamy dzieli niemu. Najlepsze że tak twierdzą wszyscy zz i RN. Pan kuzmiczonek zapomiał dodać że tylko promowa głównie siebie, a dzięki niemu i zarządowi dostaliśmy książkę która nie nadaje się do niczego i mieliśmy imprezę do niczego zamiast pieniędzy jak inne zakłady naszej grupy
Mnie ta książka przydała się wybitnie...mianowicie używam jej jako podkładki pod myszkę gdy sobie leżę w ciepłym łóżeczku z moim "lapciem"na kolanach i czytam to wspaniale forum :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 20:55:20 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6020 dnia: Stycznia 09, 2017, 20:54:34 »
O ciekawie się zrobilo na głownej stronie zakladowego intranetu. Przynajmniej wyjaśniono co i jak z kolegą Rogowskiego, Rałem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 21:11:24 wysłana przez Miszand »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6021 dnia: Stycznia 09, 2017, 21:07:54 »
O ciekawie się zrobilo na głownej stronie zakladowego intranetu
No to niektórzy będą mogli obserwować na bieżąco wydarzenia, a co niektórzy będą czekać na  jakieś informacje , z powodu braku dostępu do intranetu. Wiec czekamy na jakieś wieści.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6022 dnia: Stycznia 09, 2017, 23:42:21 »
Napisano o nieudokumentowanym wydaniu przez pana Rafała z kart 107289,39 zł i że chcą zwrotu tych pieniędzy

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6023 dnia: Stycznia 10, 2017, 07:51:22 »
No jest napisane ze ma nieprecyzyjne slogany wyborcze "wybrali mnie pracownicy i tylko Oni mogą mnie odwolać" i wyjasnienie że Rada Nadzorcza miala do tego pelne prawo. No i że gołoslowne jest twierdzenie że wszystkie wydatki są udokumentowane bo prakuje papierów na ponad 100 000 pln
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2017, 08:05:53 wysłana przez Miszand »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6024 dnia: Stycznia 10, 2017, 09:09:20 »
Ktoś się pytał ostatnio o rekrutacje wewnętrzne. Jest nabór na specjalistę w Biurze Zarządu. Nabór trwa do 18.01.17. Biuro Zarządu: osoba odpowiedzialna będzie za organizację posiedzeń organów korporacyjnych Spółki, przygotowywanie korespondencji z instytucjami państwowymi, obsługa SAP Open Text. Preferowane wykształcenie wyższe prawo lub administracja, znajomość KSH itp.
Osoby z wewnątrz Spółki zainteresowane zachęcam.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6025 dnia: Stycznia 10, 2017, 12:04:23 »
bo prakuje papierów na ponad 100 000 pln
Oj taka mała nieścisłość biedne 100 000 a wy robicie aferę, po prostu p. Rafał nie zauważył takiej małej kwoty. Po mału zaczynam sie gubić, wydano na złotych karatach 4,3 mln, a każdy z posiadaczy twierdzi ze on nie wydał ani grosza, wiec pytam kto to wydał zaraz się okaże ze  nie było i nie ma żadnych kart.


An-na ... czy może pani przekazać jakie zmiany zaszły w systemie premiowania, co w temacie paczek?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2017, 12:07:14 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6026 dnia: Stycznia 10, 2017, 12:09:21 »
Wszystko wskazuje na to, że paczki znikną wraz z końcem umowy z Brzózkami. Taka jest wola pracodawcy.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6027 dnia: Stycznia 10, 2017, 12:29:34 »
jakie zmiany zaszły w systemie premiowania, co w temacie paczek?

Dobre pytanie. I co z tymi dziwnymi ocenami pracowników? Do kiedy jest umowa na te paczki?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6028 dnia: Stycznia 10, 2017, 12:35:54 »
że paczki znikną wraz z końcem umowy z Brzózkami
Większość pracowników ma taka nadzieje, bo jakość jest coraz gorsza i towar jak widać po paczkach kupowany gdzie się da i gdzie najtaniej. 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6029 dnia: Stycznia 10, 2017, 12:56:52 »
Dzisiaj plastry mielonki 56% mięsa, więc na bogato 😂