Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6867723 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6000 dnia: Stycznia 07, 2017, 13:13:40 »
Skoro nie wiesz to nie dostałeś ;)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6001 dnia: Stycznia 07, 2017, 16:00:19 »
Odnośnie angazow. Temat walkowalem w tamtym roku, w tym roku jest to samo, więc dałem sobie spokój.
Najpierw w lutym dostaniesz odcinek, z którego dowiesz się ile dostałeś podwyżki, dopiero później dostaniesz angaz, który byłwystawiony jjuż dużo wcześniej. Szkoda słów.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6002 dnia: Stycznia 07, 2017, 23:03:36 »
Dobry wieczór

Z przymrużeniem oka...

Podobno kandydat Pierwszego, za jego namową, ma po raz pierwszy w swoim życiu przekroczyć bramy niektórych Wydziałów Produkcyjnych. Chłopina do tej pory nie znalazł czasu, aby zobaczyć w jakich warunkach pracują robole. Nestety, ten misterny plan Pierwszego może spalić na panewce, bo ten, kto zna chlopinę, ten wie, że nie jest to bystrzak i może zagubić się w gęstwinie instalacji. Proponowano kandydatowi skorzystanie z telefonicznego GPS-u, ale chłopina ma podobno problemy z obsługą telefonu stacjonarnego, więc obsługa smartfona to dla niego Himalaje możliwości. Poza tym, w niektórych telefonach aplikacja GPS jest dostępna tylko w języku angielskim. A to już mission impossible. Niestety.
Plotki mówią, że powołano sztab kryzysowy i wypracowano kilka wariantów rozwiązania problemu. Chciano m.in. skorzystać z psa przewodnika, ale pracująca instalacja mogłaby wystraczyć inteligentne zwierzę, więc ostatecznie porzucono ten pomysł. Inna propozycja dotyczyła zastosowania metody na Ariadnę. Niestety, zbyt duże koszty, związane z zakupem grubej nici, mógłby doprowadzić chłopinę i jego guru do bankructwa. Wreszcie sztab kryzysowy zadecydował, że chłopina będzie miał kilku wprowadzających. Niestety, okazało się, że z tym też może być problem, bo i wprowadzający mogą potrzebować swoich wprowadzających!
No, cóż, pozostaje wiara w cuda...

Informacja z ostatniej chwili:
Według sprawdzonych informacji sztab kryzysowy zrezygnował z wprowadzania na Wydziały Produkcyjne swojego kandydata. Nie będzie bratania się z robolami. Spadać na drzewo!
Spadł śnieg i kandydat razem z wprowadzającymi mógłby na trwałe zabłądzić w labiryncie instalacji. A już za niecałe dwa dni wybory. Po co ryzykować?


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pierwszy ma ostatnio złą passę. Nawet bambosze otrzymane od św.Mikołaja nie poprawiły jego fatalnego samopoczucia. Podobno bardzo przeżywa najbliższe wybory. Plotki mówią, że źródło problemów tkwi w dylematach moralnych, które szarpią jego starą wątrobę. Cały czas biję się z myślami, kogo ostatecznie poprzeć w najbliższych wyborach. Co prawda, klamka decyzji już zapadła, ale...sumienie gryzie i dylematy pozostały. Wszak nie jest łatwo jednocześnie wygnać z dworu jednego syna, a drugiego adoptować. Serce się kraje...

Mamy dla Pierwszego kompromisowe rozwiązanie. Proszę zagłosować na jednego z czterech pozostałych kandydatów. A właściwie, oddać głos na jedyną kandydatkę lub jednego z trzech kandydatów.
Gwarantujemy, że po tym wyborze, wreszcie uwolni się Pan od ciężaru fatalnych decyzji i zazna od niepamiętnych czasów błogiego snu. Snu noworodka.
Do naszej porady dorzucamy smoczek. Nowy. Jeszcze nie ciamkany. Proszę nie dziękować.


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Rafaello przeżywa straszne chwile. Ktoś, podobno podstępem, przerwał jego misję.
Panie Rafaello, chcielibyśmy panu przypomnieć, że cały czas może Pan skorzystać z uczestnictwa w projekcie Misja na Marsa. Są jeszcze wolne miejsca. Być może tam wreszcie znajdzie Pan nirwanę, wewnętrzne zadowolenie i przy okazji zazna spełnienia zawodowego...
Nie. Odpada. Na Marsie nie ma klubów Go Go.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pozdrawiamy

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe
.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2017, 23:05:58 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Performance

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6003 dnia: Stycznia 08, 2017, 11:09:57 »
Nie widzę już w tym nic śmiesznego. Na forum zaglądam często. Temat wyborów jest żenujący. Jeden drugiemu nóż w plecy wkłada. Plujecie jadem na każdego kandydata. A znacie ich osobiście?. Wszystkich?. Osobiście znam kilku, i każdy z nich ma lepsze i gorsze cechy. Nie ma w tych wyborach kandydata któremu można w 100%zaufać.  W ogóle całe te wybory są śmieszne. Pociągnie po linii politycznej, układach z calą garścią nienawiści. Do czego doszliśmy? "Ten nie rozmawia z tamtym, te związki z tamtym związkami, jednemu się pluje w twarz a drugiemu rzuca kłody pod nogi, same oskarżenia i pomówienia". Poco iść na wbory?. Co nam/mi to da?. Cała ta szopka wokół wyborów i kandydatów jest śmieszna. 

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6004 dnia: Stycznia 08, 2017, 11:43:59 »
Dzień dobry.

Performance: liczba postów 1  ;)


Jakie pomówienia i oskarżenia?
Przykłady.

P.S. Wybory są tylko pretekstem do pokazania sytuacji w Firmie. Są narzędziem do uwypuklenia pewnych zjawisk, które dzieją się poza naszymi plecami, a które są w naszej gestii.
Nic o nas, bez nas!
Zapewniam, że cały czas będziemy komentować życie naszego Zakładu. Bez względu na aktualną sytuację i okoliczności.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 12:04:26 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Performance

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6005 dnia: Stycznia 08, 2017, 12:45:49 »
Spokojnie, to że mam jeden post nie oznacza że nie śledzę forum. Oczywiście masz prawo komentowania i wyrażania swojej opinii ale nie zauważyłeś w jakim kierunku to poszło?. Dobrze ze chcesz przekazywać istotne informacje z naszych zakładów, ale czy wszystkie one są prawdą?. Nawet jeśli tak jak piszesz są z "przymrużeniem oka"?. Twoje posty z akcją "bamboszy" nawet mnie bawiły bo dotyczyły się realnej sytuacji. Ale niektóre z nich są (według mnie oczywiście) wyssane z palca. Pozdrawiam.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6006 dnia: Stycznia 08, 2017, 16:29:17 »
Nie widzę już w tym nic śmiesznego. Na forum zaglądam często. Temat wyborów jest żenujący. Jeden drugiemu nóż w plecy wkłada. Plujecie jadem na każdego kandydata. A znacie ich osobiście?. Wszystkich?. Osobiście znam kilku, i każdy z nich ma lepsze i gorsze cechy. Nie ma w tych wyborach kandydata któremu można w 100%zaufać.  W ogóle całe te wybory są śmieszne. Pociągnie po linii politycznej, układach z calą garścią nienawiści. Do czego doszliśmy? "Ten nie rozmawia z tamtym, te związki z tamtym związkami, jednemu się pluje w twarz a drugiemu rzuca kłody pod nogi, same oskarżenia i pomówienia". Poco iść na wbory?. Co nam/mi to da?. Cała ta szopka wokół wyborów i kandydatów jest śmieszna. 

Na dobrą sprawę to ufać nigdy nikomu do końca nie można. Ale nie rozumiem takiego podejścia, nie idę na wybory, a później najwięcej jęczę jak to źle. Na pewno jest jakiś kandydat, który chociaż po części Ci sprzyja.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6007 dnia: Stycznia 08, 2017, 18:32:37 »
Po części teoretycznie to sprzyja nam każdy a praktycznie żaden i tak właśnie zamierzam zagłosować . Niech każdy coś z tego ma więc zakreślę wszystkich razem i każdego z osobna.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6008 dnia: Stycznia 08, 2017, 18:56:14 »
Czytałem ulotki wszystkich kandydatów  i według tego co napisane to dla nas obojętne który kandydat przejdzie i tak będziemy mieli "super". Nie wiem tylko czy oni sami wierzą w to co napisali w tych ulotkach, jeśli któryś z nich  wierzy no to już go  dyskryminuje. Według ulotki można wywnioskować ze  każdy z nich będzie miał władze absolutną w zarządzie lub chociaż głos decydujący co jak ma być. Większość tego to jeden wielki bełkot i stek banałów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6009 dnia: Stycznia 08, 2017, 20:11:43 »
Większość tego to jeden wielki bełkot i stek banałów.
Bełkot i banały pozostają te same od lat... Niektórzy tylko zmieniają jeden element ulotki: kandydat do...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6010 dnia: Stycznia 09, 2017, 09:55:40 »
Po części teoretycznie to sprzyja nam każdy a praktycznie żaden i tak właśnie zamierzam zagłosować . Niech każdy coś z tego ma więc zakreślę wszystkich razem i każdego z osobna.

Trochę głupie myślenie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6011 dnia: Stycznia 09, 2017, 10:38:42 »
Oj p. Rafał nawet wydał gazetkę "pracownicy mają głos", w której tłumaczy wiele i nic.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6012 dnia: Stycznia 09, 2017, 11:15:35 »
Po części teoretycznie to sprzyja nam każdy a praktycznie żaden i tak właśnie zamierzam zagłosować . Niech każdy coś z tego ma więc zakreślę wszystkich razem i każdego z osobna.

Trochę głupie myślenie.
Dobrze że tylko trochę ;p . Uważam że wobec tego co się wokół tych wyborów dzieje , główni pretendenci pchani związkowymi taranami  właśnie na to zasługują - na nieważny głos. 

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6013 dnia: Stycznia 09, 2017, 11:16:07 »
Oj p. Rafał nawet wydał gazetkę "pracownicy mają głos", w której tłumaczy wiele i nic.

Nic nie tlumaczy bo mu glupio. Jak ludzie mają swój rozum to nie będą ani na "gogo" glosowac ani na radnego czyli Andrzeja ktory na wydziałach nigdzie nic nie zrobil, zresztą jako radny chyba tez nie. Swoja drogą co to za gazetka Rafala "pracownict mają glos"? Pod publike jak nic. Mnie ten czlowiek napewno nie reprezentuje a już napewno jego postawa nie reprezentuje załogi która się na nim zawiodła. Nie mowiąc o ludziach ktorzy liczą na profity. Trochę lojalności wobec firmy ktora jest ogromnym podmiotem w naszym regionie a jak nie to wyjazd i szukajcie sobie innego korytka ale od naszych wypracowanych pieniedzy wara ! Reprezentant załogi a polowa Polski się z nas smieje !

Post Merge: [time]Styczeń 09, 2017, 11:19:56 [/time]
Po części teoretycznie to sprzyja nam każdy a praktycznie żaden i tak właśnie zamierzam zagłosować . Niech każdy coś z tego ma więc zakreślę wszystkich razem i każdego z osobna.

Trochę głupie myślenie.
Dobrze że tylko trochę ;p . Uważam że wobec tego co się wokół tych wyborów dzieje , główni pretendenci pchani związkowymi taranami  właśnie na to zasługują - na nieważny głos. 

Jorka po prostu uważam że biorąc pod uwagę Twoją funkcję i to kogo reprezentujesz nie powinnaś tak pisać. Jak tak bardzo funkcja się Tobie nie podoba albo nie identyfikujesz się z organizacją to po co w niej tkwisz? Rzucasz tylko kłody zamiast sprawować swoją funkcję. Taką postawą reprezentujesz sporą część zalogi? Moze czas najwyzszy się ich zapytac czy podzielają Twoje zdanie? Bo mnie zaczynasz powoli rozsmieszać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 11:25:02 wysłana przez Miszand »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6014 dnia: Stycznia 09, 2017, 11:33:23 »
Przeczytałem, no i można dojść do wniosków ze to dzięki p. Rafałowi powstanie nowa wytwórnia i wszelkie pieniądze mamy dzieli niemu. Najlepsze że tak twierdzą wszyscy zz i RN. Pan kuzmiczonek zapomiał dodać że tylko promowa głównie siebie, a dzięki niemu i zarządowi dostaliśmy książkę która nie nadaje się do niczego i mieliśmy imprezę do niczego zamiast pieniędzy jak inne zakłady naszej grupy
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 11:35:01 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.