Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880808 razy)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5895 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:51:57 »
Nie wiem czy jest sie z czego śmiać bo ,wiemy że odwołany ale nie wiemy za co. Może spotkania wyborcze coś rozjaśnią  8)

Offline Zielono mi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5896 dnia: Stycznia 02, 2017, 15:21:48 »
Wlasnie za co zostal odwolany. ?
Czy nie zostal odwolany za placenie firmowa karta w klubie gogo.?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 15:24:54 wysłana przez Zielono mi »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5897 dnia: Stycznia 02, 2017, 16:03:40 »
jorka_cały czas jest komunikat na stronie intranetowej dotyczącej Pana Rafała. A w im czytamy: merytoryczną podstawą decyzji o odwołaniu było ujawnienie nieprawidłowości dotyczących sprawowanej przez niego funkcji członka Zarządu jak i powstanie konkretnych roszczeń i sporów pomiędzy Spółką a Kuźmiczonkiem skierowanych już na sprawę sądową".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 16:13:33 wysłana przez An_na »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5898 dnia: Stycznia 02, 2017, 18:39:51 »
Wystarczy jeszcze dodać , że wszystko należy opatrzyć klauzulą tajne/poufne i nikt już nie powinien się ośmielić pytać o konkrety.
Bo tak naprawdę co wynika z powyższego komunikatu ?
Spotkania przy okazji wyborów mogą być dobrą okazją by o to zapytać tak p.Kuźmiczonka jak i p.Annę , która jako przedstawiciel RN w całym tym wydarzeniu miała swoj udział .
 

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5899 dnia: Stycznia 02, 2017, 18:58:24 »
Nie wiem czy jest sie z czego śmiać bo ,wiemy że odwołany ale nie wiemy za co. Może spotkania wyborcze coś rozjaśnią  8)

Czy jest się z czego śmiać? A no jest kilka powodów. Otóż wyobraź sobie że członek zarządu nie zna kompetencji rady nadzorczej myli "figę z makiem" z "trzymaniem kciukow", zostaje odwolany pozniej znowu staruje...  natomiast jego kolega startujący w wyborach (Andrzej Rogowski) pokazuje jako wzór na pracę hasło "kominikacja z załogą". Chwileczke co jest grane !? Jeden nie potrafi czytać ze zrozumieniem a drugi sluchać? Jest napisane w statucie jednolitym społki paragraf 22/2 że każdy czlonek zarzadu moze byc odwolany przez rade nadzorczą.W takim razie o co chodzi? Moze lepiej jest po prostu dla Pana R. żeby ludzie się nie dowiedzieli za co został odwołany. Natomiast Pan Andrzej...co jest niejasne w zdaniu "jedzenie jest niedobre, terminy przydatnosci, smieciowe jedzenie itd". Yyy komunikacja z zalogą? To ja się szybciej z walcem dogadam zanim jednen coś wyjasni a drugi zrozumie. Kurcze ile jeszcze trzeba?!!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5900 dnia: Stycznia 02, 2017, 19:05:44 »
yorka_Tak, ja z racji tajemnicy służbowej oraz dyrektyw MAR mam szereg dokumentów w związku z tą sprawą opatrzonych "informacja poufna". Jednak o sprawach wniesionych przez samego pana Rafała on sam przecież może o nich mówić i pisać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 19:07:21 wysłana przez An_na »

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5901 dnia: Stycznia 02, 2017, 19:07:39 »
W ogóle to gdzie glosujemy? Glowny i techniczny czy jak?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 19:29:14 wysłana przez Miszand »

Offline Marcin.M

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5902 dnia: Stycznia 02, 2017, 20:15:12 »
Głosujemy pewnie standardowo Główny i Techniczny

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5903 dnia: Stycznia 02, 2017, 20:21:36 »
Cytuj (zaznaczone)
Od dnia 23 listopada 2009 roku w Spółce działa Komitet Audytu powołany (Uchwałą nr 342/IV/09 Rady Nadzorczej) w celu usprawnienia prac Rady oraz wzmocnienia kontroli nad Jednostką Dominującą i Grupą Kapitałową. Komitet stanowi ciało doradcze działające kolegialnie w ramach struktury Rady Nadzorczej. W okresie sprawozdawczym skład Komitetu Audytu Jednostki Dominującej nie zmienił się i na dzień 31 grudnia 2015 roku przedstawiał się następująco:       Pan Andrzej Skolmowski Przewodniczący Komitetu Audytu,       Pani Anna Tarocińska Sekretarz Komitetu Audytu,     Pan Paweł Jarczewski Członek Komitetu Audytu.
Do zadań Komitetu Audytu należy w szczególności:
monitorowanie procesu sprawozdawczości finansowej,       monitorowanie skuteczności systemów kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego oraz zarządzania ryzykiem,    monitorowanie wykonywania czynności rewizji finansowej, monitorowanie niezależności biegłego rewidenta i podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych, w tym w przypadku świadczenia usług, o których mowa w art. 48 ust. 2 ustawy z dnia 07 maja 2009 roku o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym, rekomendowanie Radzie Nadzorczej podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych do przeprowadzenia czynności rewizji finansowej jednostki.

Po cóż, został stworzony ten "kolegialny" twór prócz 'monitorowania'? Roczne sprawozdanie 'przekłamane', wydatki na kartach "rozdmuchane"...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Marcin.M

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5904 dnia: Stycznia 02, 2017, 20:36:59 »
Jak to jest że związki zawodowe które tak murem stały za Panem Kuźmiczonkiem, raptem znalazły sobie "nowego" kandydata Pana Rogowskiego? Nie wydaje się to być dziwne?
znaczy że straciły zaufanie do Pana K ?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5905 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:14:56 »
Wyścig po złote karty zaczął się. Co do postu wyżej masz rację w książce znaleźli się nie ci co powinni większość  to sami swoi którzy wszystko zrobią aby być bez wyjątku kto rządzi ważne aby być.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5906 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:16:17 »
Cytuj (zaznaczone)
Od dnia 23 listopada 2009 roku w Spółce działa Komitet Audytu powołany (Uchwałą nr 342/IV/09 Rady Nadzorczej) w celu usprawnienia prac Rady oraz wzmocnienia kontroli nad Jednostką Dominującą i Grupą Kapitałową. Komitet stanowi ciało doradcze działające kolegialnie w ramach struktury Rady Nadzorczej. W okresie sprawozdawczym skład Komitetu Audytu Jednostki Dominującej nie zmienił się i na dzień 31 grudnia 2015 roku przedstawiał się następująco:       Pan Andrzej Skolmowski Przewodniczący Komitetu Audytu,       Pani Anna Tarocińska Sekretarz Komitetu Audytu,     Pan Paweł Jarczewski Członek Komitetu Audytu.
Do zadań Komitetu Audytu należy w szczególności:
monitorowanie procesu sprawozdawczości finansowej,       monitorowanie skuteczności systemów kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego oraz zarządzania ryzykiem,    monitorowanie wykonywania czynności rewizji finansowej, monitorowanie niezależności biegłego rewidenta i podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych, w tym w przypadku świadczenia usług, o których mowa w art. 48 ust. 2 ustawy z dnia 07 maja 2009 roku o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym, rekomendowanie Radzie Nadzorczej podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych do przeprowadzenia czynności rewizji finansowej jednostki.

Po cóż, został stworzony ten "kolegialny" twór prócz 'monitorowania'? Roczne sprawozdanie 'przekłamane', wydatki na kartach "rozdmuchane"...

BAWO...Najlepsze podsumowanie pracy "przedstawiciela załogi" w RN...szanowni forumowicze obudźcie się, komunikatywność i umiejętność korzystania z F czy forum to nie kryteria wybory członka RN dużej spółki giełdowej

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5907 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:26:43 »
liścik BAWO ty! :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5908 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:46:23 »
Liścik, The Bill_Komitet audytu pracował jak należy. Protokoły do wglądu. Proszę ważyć słowa - te pisane również i opierać się na faktach. Czego komitet audytu nie zrobił? Biegły nadal utrzymuje swoje prezentowane na komietecie i radzie zdanie i jeszcze obciążył nas sporą kwotą dodatkową za dobadanie.  Jestem ciekawa jaką opinię wyda teraz.  Temat kontroli kart na komitecie był cały czas przyśpieszany przeze mnie przy oporze ówczesnego zarządu. Prezes Wardacki był prez krótki czas członkiem Rady Nadzorczej i wie jakie dokumenty dostawała Rada a jakie zastał w Spółce po objęciu prezesury. W Afrig (Senegal) jako Rada zaleciliśmy dokonanie szeregu czynności kontrolnych dodatkowych ponieważ bardzo dużo nas ten cały projekt kosztował.  Zarząd Spólki podjął bardzo dużo czynności, aby sprawy wyjaśnić, oszacować i pewnie wszystkich czeka niedługo decyzja co dalej z Afrig. Co do reszty  wiele spraw ma teraz finał w doniesieniu do prokuratury. Więc drodzy Panowie- nie powielajcie kolejny raz tego samego postu tylko piszcie o faktach. Ja regularnie do biegłego zgłaszałam swoje uwagi i na temat kart, na temat wydatków związanych z Senegalem czy zakupem surowców. Mam na to dokumenty. Jesteśmy spółką giełdowa i wiele tych spraw jak już napisałam jest przedmiotem dalszych analiz i kontroli oraz doniesień do prokuratury w celu zbadania czy nie doszło delikatnie mówiąc do złamania prawa.
Taką drodzy Panowie mieliśmy na radzie i komitecie informację:
https://www.facebook.com/zchpolice/posts/1075046125876490
Ciekawe jak się czują te osoby, które w tej delegacji uczestniczyli.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 23:00:31 wysłana przez An_na »

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5909 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:59:50 »
Szanowna Pani Anno, członek RN z wyboru załogi jest poddawany ocenom, jedne są pochlebne a inne nie...takie prawo wyborców musi się Pani z tym pogodzić.
Pani uważa, że działania które podjęła były wyczerpujące... i ma Pani takie prawo...ale pozwoli Pani, że ja będę oceniał pracę przedstawiciela załogi wg. SKUTECZNOŚCI... a ta wg. mnie pozostawia wiele do życzenia gdyż mam nieco inne kryteria niż skład paczek śniadaniowych.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 23:13:57 wysłana przez liścik »