Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6845515 razy)

Offline streczynska

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5925 dnia: Stycznia 03, 2017, 10:56:31 »
Widze, ze wiele osob jako postanowienie noworoczne, postanowilo zalozyc wiele kont niz jedno na forum


jeżeli to spowoduje wieksze zainteresowanie ludzi wyborami to niech zakładają kont ile wlezie, kazdy potrafi sam ocenic merytoryke wpisow wiec na subiektywna ocene to nie wplynie...przynajmniej u osob myslacych samodzielnie

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5926 dnia: Stycznia 03, 2017, 11:35:13 »
jeżeli to spowoduje wieksze zainteresowanie ludzi wyborami to niech zakładają kont ile wlezie, kazdy potrafi sam ocenic merytoryke wpisow wiec na subiektywna ocene to nie wplynie...przynajmniej u osob myslacych samodzielnie

Błędne rozumowanie - multikonta będą usuwane - kilku kandydatów już jest. Tak samo usuwane będą wszystkie materiały wyborcze. Reklama na forum jest zabroniona.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5927 dnia: Stycznia 03, 2017, 12:44:54 »
No proszę jaka cisza się zrobiła :)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5928 dnia: Stycznia 03, 2017, 12:50:37 »
Przepraszam, że wcinam się z postem w środek kampanii wyborczej jednak mam pytanie gdzie mogę zgłosić uciążliwy dla mnie hałas w godzinach wieczornych i nocnych z kominów zch? Mieszkam na ul. Zamenhofa a ostatnio mam wrażenie że przy pasie startowym lotniska, proszę tylko o jakiś kontakt nie o ocenę mojego subiektywnego odczucia, nie jestem pracownikiem zch więc ma prawo przeszkadzać mi i mojej rodzinie to chyba przeszkadzać.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5929 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:05:12 »
A ja chciał bym wiedziec dlaczego Pan Kuźmiczonek wprowadza ludzi w błąd swoimi tekstami "wybrali mnie pracownicy i tylko oni mogą mnie odwolać". Naprawdę Panie Rafale nie zna Pan statutu spółki ?
Niech Pan sprawdzi kto Pana może odwołać na stronie grupy azoty. Jest tam statut spółki i odnośnik

http://zchpolice.grupaazoty.com/attach/fb66c9d1aktualny_statut_spolki_02_07_2014.pdf

Zanim następne glupoty będzie Pan na plakatach wypisywał to prosze zapoznac się z pargrafem 22 pkt 2.

Poszerzy to Pańską wiedzę a ludzie się dowiedzą że nie tylko załoga mogła Pana odwołać.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5930 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:06:28 »
Też mieszkam na Zamenhofa ale chyba ogłuchłem, bo nie przeszkadzają mi dźwięki z zewnątrz. Ciekawi mnie czego oczekujesz? Zamykania linii zakładów o 22 i uruchamianie o 6?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5931 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:21:08 »
To nie jest hałas z kominów tylko Amoniak/EC wypuszcza parę. To tak jak mieszkać koło lotniska i zgłaszać hałas. Każdy kto decydował się tu zamieszkać wiedział z czym to się wiąże.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5932 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:40:53 »
Wie ktoś czym była spowodowana ostatnia awaria prądu (połowa  ZCH zgasła)?

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5933 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:42:11 »
Wiedziałam, że osoby pracujące na zakładach okażą zrozumienie dla dyskomfortu mojej rodziny. Qba99 może się zdziwisz ale nawet mieszkając koło lotniska można zgłaszać hałas, a ja nie mieszkam póki co koło zch. Prosiłam o konkret a nie o jakieś wydumane opinie na temat przytępionego pracą na zch słuchu, ja z ta firmą nie mam nic wspólnego więc nie widzę powodu dlaczego w wolnym kraju ona ma uprzykrzać mi życie. Pzdr.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5934 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:47:31 »
angie a to nie powinno sie tego do gminy zglosić? Jak jest za glosno to wlodarze stawiają ekrany. Może bardziej w tą stronę pojść?

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5935 dnia: Stycznia 03, 2017, 14:59:21 »
No proszę jaka cisza się zrobiła :)
P.Miszand proszę się delektować tą chwilą bo zapewne długo nie potrwa :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5936 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:24:11 »
angie_poziom hałasu w ZCh jest monitorowany na bieżąco przez instytucje zewnętrzne jak i wewnętrzne. Incydentalnie hałas o którym piszesz jest spowodowany rozruchem instalacji ( najczęściej jest wynikiem wydmuchiwania do atmosfery pary wysokoprężnej HS o b. wysokim ciśnieniu).

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5937 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:31:21 »
Wiedziałam, że osoby pracujące na zakładach okażą zrozumienie dla dyskomfortu mojej rodziny. Qba99 może się zdziwisz ale nawet mieszkając koło lotniska można zgłaszać hałas, a ja nie mieszkam póki co koło zch. Prosiłam o konkret a nie o jakieś wydumane opinie na temat przytępionego pracą na zch słuchu, ja z ta firmą nie mam nic wspólnego więc nie widzę powodu dlaczego w wolnym kraju ona ma uprzykrzać mi życie. Pzdr.
W wolnym kraju każdy może mieszkać gdzie chce. Wybierając lokalizację dobrze wiedziałaś co niedaleko stoi. Sprawa byłaby inna gdyby Zakłady powstały po tym jak się tu wprowadziłaś/wybudowałaś. Po to mamy te lasy dzielące osiedla od Zakładów, aby absorbowały nie tylko zanieczyszczenia powietrza. Tylko jak widać na tym forum ludziom nawet i te lasy zaczynają przeszkadzać.
Polakowi wszystko będzie przeszkadzało.


Pani Anno proszę nie czarować nas monitoringiem wewnętrznym jak i zewnętrznym bo pracownicy Zakładów dobrze wiedzą jaka to jest wielka ściema. Dlaczego pomiary zapylenia na magazynach robi się podczas postoju? Bo żaden nie przeszedłby audytu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 15:40:47 wysłana przez Qba99 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5938 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:37:12 »
Polakowi wszystko będzie przeszkadzało.
Nie wszystko mi przeszkadza   ;D ;D ;D
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5939 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:42:03 »
Dzień dobry.
Polak, jesteś dzisiaj moim pozytywnym bohaterem.  :)
Pozdrawiam.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]