Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852204 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5955 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:09:50 »
Na zmiany systemu nie wyrazal zgody prezes, zarowno stary jak i obecny, teraz zostana na nowo opracowane cele i to na tyle w temacie premii

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5956 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:12:44 »
Co to znaczy " ban cześciowy" ?

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5957 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:18:49 »
Jorka ale każdy wie że będziesz probowala zdyskredytować kandydatów żeby tylko obronić swojegoo ...chyba szefa Rafała. Ktory nie zna statutu spółki pisząc nieprawdę na plakatach wyborczych. Bo nie tylko pracownicy mogli go odwolać co mozemy przeczytac w tekscie jednolitym społki do pobrania w formacie pdf ze strony grupy azoty.

http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/spolka/zarzadzanie/statut.html

Paragraf 22 pnk 2



Post Merge: Stycznia 03, 2017, 20:19:38
Bo Ty zapewne znasz ten zapis..czy moze szef nie powiedzial?

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5958 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:20:02 »
Dobry wieczór.

Bizancjum

Panie A.Rogowski, ze smutkiem i z poczuciem zażenowania przeczytałem wpis na pańskiej stronie Facebooka. I na bazie tych negatywnych odczuć proszę o kilka zdań wyjaśnień.

Proszę o dokładną informacje, skąd pochodzą prezenty, które Pan obiecuje załatwić swoim znajomym i kolegom? Przecież chyba nie spadają z nieba, niczym krople deszczu? Ktoś je musiał wyprodukować, dostarczyć i kupić. Oczywiście, w imieniu Grupy Azoty. Czy Pan te czapki ma załatwić od kogoś (tajemniczy partnerzy z Tarnowa niewiele mówią), a jeśli ma załatwić to dlaczego i w jakiej ilości? Czy Pan za te czapki ma zapłacić, a jeśli ma zapłacić to proszę o podanie kwoty transakcji? Proszę o informację, kto w imieniu Grupy Azoty rozdaje takie prezenty? Czy do tych czapek mają dostęp tylko wybrani czy wszyscy pracownicy Grupy Azoty? I wreszcie, ostatnie pytanie, jakim prawem rozporządza Pan mieniem Firmy na publicznym forum?

W imieniu swoim i kolegów czekam na odpowiedzi na powyższe pytania!

Panie A.Rogowski, niech Pan wreszcie zejdzie na ziemię. Czasy Bizancjum odeszły wraz z odejściem starego Zarządu, z odejściem Jałosińskiego. Proszę wreszcie obudzić się i nie rozporządzać mieniem, które do Pana nie należy.
Rozumiem, że chce Pan być cały czas cool, że wciąż próbuje Pan za firmowe gadżety zyskać sympatię.

Równocześnie pragnę Pana poinformować, że w przypadku braku logicznych odpowiedzi z Pana strony przekażę drogą mailową Pana wpis (łącznie ze skanami) oraz mój komentarz p.dr Wojciechowi Wardackiemu, Prezesowi Grupy Azoty, prosząc o dogłębne wyjaśnienie tego tematu.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 20:32:30 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5959 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:30:44 »
Jorka ale każdy wie że będziesz probowala zdyskredytować kandydatów żeby tylko obronić swojegoo ...chyba szefa Rafała. Ktory nie zna statutu spółki pisząc nieprawdę na plakatach wyborczych. Bo nie tylko pracownicy mogli go odwolać co mozemy przeczytac w tekscie jednolitym społki do pobrania w formacie pdf ze strony grupy azoty.

http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/spolka/zarzadzanie/statut.html

Paragraf 22 pnk 2



Post Merge: [time]Styczeń 03, 2017, 20:19:38 [/time]
Bo Ty zapewne znasz ten zapis..czy moze szef nie powiedzial?
No ubawiłeś mnie teraz , równie dobrze mogę napisać, że z takim ogniem walczysz o Annę bo jesteś jej hm...bratem?czy inną rodziną ?
Bądźmy poważni p. Kuźmiczonek nie może liczyć na moj glos Ani on ani Anna ani Rogowski . Jeśli kogoś wybiorę(możliwe, że nawet kogoś dopiszę) to będzie to ktoś z pozostałych czterech .
Szans oczywiscie nie mają ale będzie to taki mój mały protest song przeciw układom  zwiazkowo/biurowym  .
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 20:37:51 wysłana przez jorka »

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5960 dnia: Stycznia 03, 2017, 20:39:09 »
Jorka ale każdy wie że będziesz probowala zdyskredytować kandydatów żeby tylko obronić swojegoo ...chyba szefa Rafała. Ktory nie zna statutu spółki pisząc nieprawdę na plakatach wyborczych. Bo nie tylko pracownicy mogli go odwolać co mozemy przeczytac w tekscie jednolitym społki do pobrania w formacie pdf ze strony grupy azoty.

http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/spolka/zarzadzanie/statut.html

Paragraf 22 pnk 2



Post Merge: [time]Styczeń 03, 2017, 20:19:38 [/time]
Bo Ty zapewne znasz ten zapis..czy moze szef nie powiedzial?
No ubawiłeś mnie teraz , równie dobrze mogę napisać, że z takim ogniem walczysz o Annę bo jesteś jej hm...bratem? 
Bądźmy poważni p. Kuźmiczonek nie może liczyć na moj glos Ani on ani Anna ani Rogowski . Jeśli kogoś wybiorę(możliwe, że nawet kogoś dopiszę) to będzie to ktoś z pozostałych czterech .
Szans oczywiscie nie mają ale będzie to taki mój mały protest song przeciw układom  zwiazkowo/biurowym  .

Nooo rodzina mnie się powiększyła hehe. Nie mówię o Tarocinskiej tylko probie dyskredytacji innych kandydatów. Moze nie zauwazylaś ale nie kazdy kto popiera Tarocinska to jej rodzina.
Zastanawiam się dlaczego z uporem maniakalnym Rafał rzuca haslami które nie są prawdziwe? Na co liczy..że ludzie czytać nie potrafią?

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5961 dnia: Stycznia 03, 2017, 21:07:40 »
To powiedzmy "rodzina" , świadczą o tym choćby zbanowane konta...

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5962 dnia: Stycznia 03, 2017, 21:11:50 »
Pani "jorka" miałem nie pisać na ogólnym i nie uczestniczyć w Pani wywodach licząc na to że wiadomość prywatną Pani doczytała.
A to czy się rodzina komuś powiększyła naprawdę mnie nie interesuje.

Post Merge: Stycznia 03, 2017, 22:00:24
Wie ktoś czym była spowodowana ostatnia awaria prądu (połowa  ZCH zgasła)?
podobno było to zwarcie na kablu śn zasilającym jedną z rozdzielni typu P, które spowodowało zakłócenia w całej prawie sieci energetycznej zch.

To było wczoraj. U mnie na wydziale dzisiaj mini black out był. Około 8 rano.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 22:00:24 wysłana przez Bart »

Niezłabeka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5963 dnia: Stycznia 03, 2017, 22:59:34 »
Dla zainteresowanych.

Jaki jest termin złożenia PIT-12 w 2017 roku?

Fiskus informuje nas, że jeśli chcemy, by zeznanie podatkowe złożył za nas pracodawca (płatnik), PIT-12 należy przekazać przed 10 stycznia 2017 roku.

Uwaga – oświadczenie dotyczy zeznania za rok 2016, składanego w 2017 r., a nie deklaracji za 2017 r. składanej w 2018 r.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5964 dnia: Stycznia 03, 2017, 23:03:06 »
Wie ktoś czym była spowodowana ostatnia awaria prądu (połowa  ZCH zgasła)?
Nie zdiwiłoby mnie gdyby to byl efekt  oszczędności :/


Post Merge: Stycznia 03, 2017, 23:12:40
Panie Bart , spokojnie , to był żart,  może faktycznie nie najlepszy ale przecieź nie był skierowany do pana :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 23:12:40 wysłana przez jorka »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5965 dnia: Stycznia 03, 2017, 23:36:10 »
Wie ktoś czym była spowodowana ostatnia awaria prądu (połowa  ZCH zgasła)?
Nie zdiwiłoby mnie gdyby to byl efekt  oszczędności :/


Post Merge: [time]Styczeń 03, 2017, 23:12:40 [/time]
Panie Bart , spokojnie , to był żart,  może faktycznie nie najlepszy ale przecieź nie był skierowany do pana :)


Pani Jorka rozumiem.  Sam czasami mam dziwne żarty. Tu wolę milczeć bo to nic nie da. Zresztą jak by Pani miała ochotę porozmawiać o zbliżających się wyborach albo pożartować to zapraszam na wydział. Pani przyjaciel wie gdzie mnie znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2017, 23:56:39 wysłana przez Bart »

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5966 dnia: Stycznia 04, 2017, 00:29:22 »
Dobry wieczór.
1.Do Beny2002:
Jestem na forum także dla Ciebie, więc nie używaj inwektyw pod moim adresem, jeśli nie masz ku temu powodu. Może dzięki moim wpisom wreszcie otworzysz oczy percepcji i zaczniesz patrzeć na świat przez okulary prawdy? Zastanów się nad tym. Dogłębnie.
2. http://hutnictwo.wnp.pl/nie-bedzie-wymiany-prezesow-grupy-azoty-i-kghm,289122_1_0_0.html

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2017, 01:09:38 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5967 dnia: Stycznia 04, 2017, 08:07:19 »
Admin oczyścił forum. I bardzo dobrze.
:) życzę Wam miłego dnia

« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2017, 08:14:18 wysłana przez An_na »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5968 dnia: Stycznia 04, 2017, 08:29:45 »
Mam powod. Sam pisales, ze to jest forum, na ktorej mozna wyrazic swoja opinie. Wedlug mojej opinii jestes blaznem.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5969 dnia: Stycznia 04, 2017, 09:05:43 »
Dzień dobry.
Do Benny2002:
"...to jest forum, na KTÓRYM można wyrazić swoją opinię".
Od osoby twojego pokroju usłyszeć słowo obelgi to prawdziwy komplement. Dziękuję. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że moja aktywność na Forum ma sens, bo zaczyna przynosić zamierzone i zaplanowane efekty.
Zazwyczaj ludzie, którzy używają obraźliwych słów pod adresem innych osób, bez podania przyczyny, są dotknięci syndromem niskiej kultury osobistej lub przejawiają skrajną bezsilność, wynikającą z braku argumentów. A z bezsilności już tylko jeden krok do chamstwa...
Proszę przy okazji pozdrowić przewodniczącego Solidarności i zapytać się, jak chodzi się w nowych bamboszach.
Pozdrawiam

Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]