Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787985 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5730 dnia: Grudnia 19, 2016, 12:57:05 »
Cisza jak makiem zasiał, no niektore zz sie cieszą z tej ciszy. Ciekawi mnie ilu ludzi sie wypisało ze zz po podwyżkach no bo co niektórzy deklarowali wypisanie.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5731 dnia: Grudnia 19, 2016, 13:40:42 »
Pewnie nikt się jeszcze nie wypisał, bo teraz rozdawane są prezenty świąteczne, jak już będą się wypisywać pod koniec grudnia :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5732 dnia: Grudnia 19, 2016, 18:50:39 »
lolek_w spółkach (Police Serwis i Transtech) nie ma porozumienia. Kolejne spotkanie negocjacyjne w czwartek (22.12).
Premia: na ostatnim spotkaniu z Prezesm ustalono,że odbędą się spotkania w sprawie zmian zasad premiowania i soop. Mieliśmy otrzymać dokument podsumowujący pracę zespołu. Jest wiele rzeczy, które należy poprawić, zmienić. . Tymczasem otrzymaliśmy terminy spotkań do ustalania celów dla poszczególnych departamentów i jednostek biznesowych. Wszystkie zz podjęły decyzję o nieuczestniczeniu w tych spotkaniach ponieważ najpierw powinniśmy ustalić zmiany do regulaminów a dopiero później kierownicy, dyrektorzy powinni ustalać cele. Za prezesa Jałosińskiego mieliśmy sytuację gdy ustaliliśmy kwotę na premię po czym zarząd samodzielnie zmienił wagi. Prezes Wardacki deklarował wolę dokonania zmian w obu regulaminach i oczekujemy na termin spotkania w tej sprawie. Biorąc pod uwagę wagę tematu napisaliśmy pismo :  http://mzzprc.com/news/68/18/Pismo-odnosnie-raportu-z-optymalizacji-systemu-motywacyjnego.html
Posiłki_tak jak pisałam po spotkaniu z Prezesem. Za niecały rok kończy się umowa z obecnym dostawcą. Na ostatnim spotkaniu prezes zadeklarował naszej organizacji, że otrzymamy odpowiedź w którym kierunku zarząd zamierza iść w tej sprawie. Pisma jeszcze nie otrzymaiśmy. Tak czy inaczej prawnicy przygotowują opinię jakie kierunki realizacji tematu posiłków profilaktycznych są dopuszczalne prawem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2016, 19:15:10 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5733 dnia: Grudnia 20, 2016, 06:14:41 »
No to wszystko zaczynamy od nowa p.Aniu wardacki nie jest juz prezesem Zch Police, został prezesem grupy azoty. No w razie czego macie wytłumaczenie nowy prezes i nowe rozmowy czasu zabrakło.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5734 dnia: Grudnia 20, 2016, 07:32:01 »
Dzień dobry.
Zapomniałem zamieścić zdjęcie z Urzędu Pocztowego, z uroczystości wysłania papuci dla naszego Medalisty.



Zdaję sobie sprawę, że mój prezent ustępuje randze medalowi, który otrzymał nasz Przewodniczący od Pana Prezydenta. Jednak też potrafię dostrzec i docenić człowieka czynu, który chodząc w kapciach po biurowcu staje się nagle bohaterem narodowym.
Wodzu, od teraz czekam na chwilę, gdy z medalem na piersi i z  papuciami na stópkach będziesz dumnie defilowaf po czerwonym dywanie chwały. Znaczy się, po korytarzach biurowca.

PS. Liderze związkowy, nie wygłupiaj się i daj wreszcie "zielone" światło na likwidację posiłków i zastąpienie ich bonami. Wiem, że Twoje jedno słowo otworzy bramy raju. Zlituj się i zaakceptuj wolę załogi.
Ikoną już jesteś. Teraz bądź człowiekiem...  :D


« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 07:54:43 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5735 dnia: Grudnia 20, 2016, 07:56:02 »
Polak_u nas zarząd jest bez zmian. Wojciech Wardacki jest prezesem "Polic".

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5736 dnia: Grudnia 20, 2016, 08:09:21 »
No to wszystko zaczynamy od nowa p.Aniu wardacki nie jest juz prezesem Zch Police, został prezesem grupy azoty. No w razie czego macie wytłumaczenie nowy prezes i nowe rozmowy czasu zabrakło.
Przyjdzie nowy prezes , "porozglada się ", powoła zespoły do oceny różnych kontrowersyjnych zjawisk w firmie , będzie ustalał kolejne spotkania , które nic nie wniosą ale bedzie deklarowal wole zmian i....i nic ,  odejdzie na inny odcinek ....dobra strategia .
P Anno co z wyborami na przedstawiciela zalogi . 14 minął miesiąc od odwołania pana K.
Czy przepisy w tej sprawie  nie są takie, że w ciągu 30 dni od odwołania powinny zostać ogłoszone wybory i w ciągu kolejnych 30 dni powinny się odbyć ?


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5737 dnia: Grudnia 20, 2016, 08:41:25 »
Tak jorka masz rację. 13 grudnia Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o zarządzeniu wyborów w dniach 9-12 stycznia. Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Wyborczej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 09:01:38 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5738 dnia: Grudnia 20, 2016, 09:58:29 »
Może przewodniczącemu solidarności noga nadmiernie się poci w bucikach stąd papciunie? Biedne stopy dyrektora przewodniczącego

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5739 dnia: Grudnia 20, 2016, 10:21:43 »
No to nie będzie wytłumaczenia, albo będzie trzeba poszukać innego, ciekawe co baronowie związkowi wymyślą?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5740 dnia: Grudnia 20, 2016, 12:03:56 »
Tak jorka masz rację. 13 grudnia Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o zarządzeniu wyborów w dniach 9-12 stycznia. Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Wyborczej.
Gdzie można znaleźć informacje na ten temat ( mówię o zakładowych źrodłach) ? Rzecz jasna jeśli to nie jakaś tajemnica ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5741 dnia: Grudnia 20, 2016, 12:10:19 »
Ten Spokojnie to widzę nawet jaj nie ma by ręcznie przesyłkę zaadresować. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5742 dnia: Grudnia 20, 2016, 12:43:19 »
Dobrze, że z gazety liter nie powycinał

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5743 dnia: Grudnia 21, 2016, 07:34:52 »
Dzień dobry.
Kolejny "wykształcony" adwokat Pierwszego skazuje mnie na czytanie obleśnych tekstów o narządach płciowych. I już nie wiem, co mam napisać, aby z jednej strony nadal być dżentelmenem słowa, a z drugiej strony, dać upust wewnętrznej dezaprobacie.
Dlatego, zamiast zniżać się do poziomu polemiki "genitalnej"  posłużę się tekstem Wojciecha Młynarskiego. Życzę Państwu przyjemnego czytania.
PS. Ze specjalną dedykacją dla szefa wszystkich szefów (niestety, także naszego Kreona Wspaniałego), który chce wyprowadzić Solidarność na ulice, dając tym samym pretekst do zadania pytania: Czy to jeszcze związek zawodowy czy już tylko bojówki rządowe?

Na pewnej naukowej, sporej uroczystości,
Z dość ważnym profesorem siadłem wśród licznych gości.
Pan prelegent bajdurzył i się mizdrzył nieskromnie.
Pan profesor się wkurzył i tak szepnął był do mnie:
- „Pan nie słucha Wojtku miły, bo pan jest pacholę,
Żebym ja miał tyle siły, jak ja ich…”, no właśnie.

Profesor już „na chmurce”, lecz jego szczerozłote,
Cudowne powiedzonko stało się moim mottem.
To mój protest totalny, a ujmując rzecz prościej
To jest rys niezbywalnej mej prywatnej wolności.
Czuję durniu wzrok niemiły, lecz jeszczem nie poległ.
„Żebym ja miał tyle siły, jak ja ich…” no własnie.

A tutaj tłum przez miasto z transparentami wali.
Tłum rodem z ciemnogrodu drze się, pochodnie pali.
Gdy widzę to nieszczęście co kraj chce wciągnąć w matnię,
Myślę, że ja na szczęście mam tu słowo ostatnie.
I z tym słowem do mogiły ja pozostać wolę:
„Żebym ja miał tyle siły, jak ja ich…”, no własnie.

 


« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 07:51:18 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5744 dnia: Grudnia 21, 2016, 11:56:51 »
Czy to jeszcze związek zawodowy czy już tylko bojówki rządowe?
Ja wiem czy twoje pytanie jest zasadne i czy ma sens odpowiedz jest prosta i nie podlega dyskusji solidarność to już nie Solidarność a na pewno nie związek zawodowy. „Bojówka rządową „  ja bym nazwał ich „bojówką PiS-owską” są już odkąd    PO doszło do władzy i za Śniadka i za Dudy chociaż ten drugi obiecywał odejście od polityki a jak jest widać. 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.