Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6889132 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5760 dnia: Grudnia 23, 2016, 13:15:56 »
A dziwne, ze u nas nie ma? Mentalnosc wiekszosci na wytworni jest taka, ze ludzie nawet ten szary zabieraja do domu. To wyobraz sobie jaka bylaby rywalizacja aby ukrasc ten miekki bialy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5761 dnia: Grudnia 23, 2016, 15:12:16 »
Dla niejed­ne­go dialog jest wte­dy, gdy ktoś wysłuchu­je je­go monologu.
Ja Wam z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzę wszystkiego najlepszego i samych owocnych dialogów.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5762 dnia: Grudnia 23, 2016, 15:20:48 »
Polak zauwaz, ze sa zabiedbane. My zglosilismy starszemu mistrzowi i teraz jest czysto. Fakt jest taki ze jest zimno ale nikt paczkow nie obiecywal :-)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5763 dnia: Grudnia 23, 2016, 16:08:24 »
My zglosilismy starszemu mistrzowi i teraz jest czysto.
Wiesz my tez zgłaszaliśmy ale w niektórych „chlewów”  biedna sprzątaczka nie da rady zrobić nawet toalety.
Fakt jest taki ze jest zimno
Tak ze tylko jak pisałem woda zamarza i d…a Jasiu jest wtedy problem. Ciekawe czy tam gdzie pracują umysłowi tez jest zimno w toaletach. Jedyna nadzieja ze nie będzie przymrozków.
paczkow nie obiecywal
Wiesz ja nie jadam w toalecie bo rozmawiamy o toaletach i ich standardzie. Co do pączków to sial daje zawsze na tłusty czwartek.
Dla niejed­ne­go dialog jest wte­dy, gdy ktoś wysłuchu­je je­go monologu
Nie pani Aniu to nie jest monolog tylko moje zdanie i obserwacje na temat toalet i ich komfortu jaki maj pracownicy fizyczni, ale co baronowie związkowi mogą wiedzieć na ten temat. A tu ponawiam pytanko do pani kiedy rozmowy w temacie posiłków, premii ? 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5764 dnia: Grudnia 23, 2016, 16:35:18 »
Polak, zaszło nieporozumienie. To były życzenia świąteczne a nie ad vocem poprzedniej odpowiedzi :)
Ponadto chciałam tylko podziękować wam wszystkim za to, że potrafimy w sposób cywilizowany prowadzić na tym forum dialog.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 16:58:59 wysłana przez An_na »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5765 dnia: Grudnia 23, 2016, 17:53:39 »
Polak gadasz aby gadac? Na instalacjach jest zimno w toaletach i woda zamarza ale na szatni juz nie, a w dodatku jest cieplo.  Zawsze mozna narzekac.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5766 dnia: Grudnia 23, 2016, 18:38:39 »
jak w szatniach są obskurne i w złym stanie technicznym
No i gdzie ja napisałem ze w szatniach zamarza ja nie widzę

i kto tu   
Polak gadasz aby gadac?

Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem nie od tak aby przeczytać  i palnąć jakaś głupotę.  ;)


Na koniec przed świętami Zdrowych Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Rodzinnej atmosfery  także w pracy (jak na bieli tytanowej – wypowiedzi w TVKAB Police :D :) ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 18:43:44 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5767 dnia: Grudnia 24, 2016, 00:18:45 »
Jak wieść zakładowa niesie kandydatem związków do zarządu ma być gryfoludek. Kurczę tym to mało wszędzie ten gryf.

Tu akurat ten Kandydat zasługuje jak najbardziej na to stanowisko.
Jest osobą, która ma wielkie serce by pomagać innym. Myślę, że doskonale sobie poradzi na tym stanowisku.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5768 dnia: Grudnia 24, 2016, 08:44:27 »
Polak wlasnie czytanie ze zrozumieniem kuleje u Ciebie jak diabli. No ale nic rada dla Ciebie: jak Ci zle w toalecie na wytworni jak i na szatni to zalatwiaj potrzeby przed praca. No chyba ze nie wytrzymasz to pampersy zostaja.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5769 dnia: Grudnia 24, 2016, 10:48:36 »
Na instalacjach jest zimno w toaletach
Masz toaletę na instalacji ?? fajnie masz, my lejemy do studzienek.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5770 dnia: Grudnia 24, 2016, 11:06:46 »
Brawo Ty!

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5771 dnia: Grudnia 24, 2016, 13:57:17 »
Wszystkim forumowiczom i czytaczom spokojnych , błogosławionych Świąt  :D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5772 dnia: Grudnia 25, 2016, 08:47:33 »
Szczodrych Godów.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5773 dnia: Grudnia 25, 2016, 16:34:15 »
Dobry wieczór.
W dniu dzisiejszym, w dniu szczególnym, w dniu wyjątkowym pracownicy zmianowi zostali wyjątkowo potraktowani przez firmę dostarczająca posiłki profilaktyczne. Ta wyjątkowość polega między innymi na tym, że każdy z roboli dostał wędlinę, która oprócz wątpliwych walorów smakowych (wszak nie wiadomo, z czym mamy do czynienia) posiada jeszcze jeden niebagatelny wyróżnik: dostarcza prostemu ludowi możliwość nauki języków obcych. Tak, Drodzy Pracownicy, od dzisiaj hołota będzie jeść nie wiadomo co i przy okazji uczyć się języka jednego z krajów bałtyckich. Całkowicie za darmo.





Pławimy się w sadzawce wdzięczności i dziękujemy wam po robotniczemu, tak zwyczajnie, z całego serca. Dziękujemy za to, że tak nas rozpieszczacie.
Zanim jednak zaznamy zaszczytu bycia lingwistami stosowanymi, zanim staniemy się "ęą" musimy zaspokoić głód. Jakże inny od głodu wiedzy.
Dlatego, prosimy bezwarunkowo zatrudnić tłumacza, aby natychmiast odczytał te zagadkowe hieroglify. Czas nagli...

Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5774 dnia: Grudnia 25, 2016, 16:35:36 »
Jak wieść zakładowa niesie kandydatem związków do zarządu ma być gryfoludek. Kurczę tym to mało wszędzie ten gryf.

Tu akurat ten Kandydat zasługuje jak najbardziej na to stanowisko.
Jest osobą, która ma wielkie serce by pomagać innym. Myślę, że doskonale sobie poradzi na tym stanowisku.


Wielkie serce by pomagac innym... tiaaa z całym szacunkiem ale "wielkie serce by pomagać innym" ? Sory ale za czyje pieniądze ? Bo chyba nie za swoje. Chyba że się mylę. Szkoda że nie raz cała ta  "charytatywność" sprowadza się do szukania sponsorów. Jakoś często zwracali się pracownicy z tego co wiem do niego w sprawie "posiłków" i jakos bez zmian. Mało tego... wielkie serce raczej nie wystarczy żeby być członkiem rady nadzorczej. Chyba że wystarczy to by startowali nawet wolontariusze wośp`u. Raczej potrzebna jest do tego spoora dawka wiedzy i lojalności wobec firmy i pracowników.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2016, 16:48:11 wysłana przez Miszand »