Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6882734 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5715 dnia: Grudnia 16, 2016, 18:28:10 »
to może napisz jakie sa te rekrutacje, nie każdy ma dostęp do intranetu
Jutro Ci napiszę. Oczywiście dotyczy to polickiej firmy i pracowników, którzy już u nas pracują.

Najnowszy news:
Nasz Prezes ZCH POLICE został Prezesem całej GRUPY AZOTY!
Dzieki

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5716 dnia: Grudnia 16, 2016, 20:44:49 »
Dobry wieczór.
Szanowni Państwo, chciałbym podzielić się z Państwem radosną nowiną: wreszcie nasza akcja charytatywna pod hasłem

"KOSZTEM PREZENTU DLA BABCI KUP ZWIĄZKOWCOWI NOWĄ PARĘ KAPCI"

dobiegła do szczęśliwego finału.
Słowo stało się ciałem. Za uzbierane fundusze zostały kupione piękne, jeszcze nie śmigane bambosze, które jutro zostaną wysłane na zakładowy adres naszego Pierwszego Przewodniczącego.

Wśród wielu interesujących modeli papuci wybraliśmy ten jeden, opatrzony wymownym obrazkiem, przedstawiającym robotnika trzymającego palec na ustach. I teraz, gdy spotkamy naszego związkowego bohatera na korytarzu biurowca, gdy nasze oczy zobaczą jego nowe kapcie będziemy (bez otwierania ust) wiedzieć, że powinnością każdego lojalnego pracownika naszej firmy jest płacenie składek, dozgonna wierność Pierwszemu i wieczne milczenie.





Wiemy, że w naszej firmie jest sześciu liderów związkowych, ale tylko jeden z nich jest tytanem pracy, tylko jeden z nich zasługuje na prezent, bo tylko jeden z nich jest darzony ogólnym szacunkiem wszystkich ludzi pracy.

Będąc inicjatorem tej pięknej akcji wysyłam do Państwa przesłanie:
Szanujmy pracowników, którzy harują przez osiem godzin dziennie, przez pięć dni w tygodniu, przez dwadzieścia dni w miesiącu, przez ponad dwieście dni w roku, siedząc w miękkim fotelu, w ciasnym pomieszczeniu, z sekretarką, która zawsze zrobi herbatę i kawę, za psie pieniądze.
Jestem robotnikiem z pierwszej linii produkcyjnej i doceniam codzienny trud Pierwszego Przewodniczącego oraz jego ogromne zaangażowanie w poprawę sytuacji socjalnej i materialnej "fizycznych".
Dziękuję Przewodniczącemu Solidarności za opiekę i pamięć. Niech ten prezent, niech te kapcie będą widocznym znakiem szacunku dla bohatera klasy robotniczej.

Chciałbym Państwu podziękować za dwa tygodnie wspólnej akcji.
SPOKOJNIE, to tylko zabawa.
Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2016, 20:48:14 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5717 dnia: Grudnia 16, 2016, 21:14:10 »
Za uzbierane fundusze zostały kupione piękne, jeszcze nie śmigane bambosze, które jutro zostaną wysłane na zakładowy adres naszego Pierwszego Przewodniczącego

Szkoda tylko, że brak ci odwagi wręczyć je osobiście.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5718 dnia: Grudnia 17, 2016, 08:57:46 »
Tak pompowałeś ten balon , że można się było spodziewać jakiegoś fajerwerku . Tymczasem balon puścił bąka i wyskoczył przez okno . Spokojnie to tylko żart

Post Merge: Grudnia 17, 2016, 09:09:21

Jestem robotnikiem z pierwszej linii produkcyjnej i doceniam codzienny trud Pierwszego Przewodniczącego oraz jego ogromne zaangażowanie w poprawę sytuacji socjalnej i materialnej "fizycznych".
Dziękuję Przewodniczącemu Solidarności za opiekę i pamięć. Niech ten prezent, niech te kapcie będą widocznym znakiem szacunku dla bohatera klasy robotniczej.

Chciałbym Państwu podziękować za dwa tygodnie wspólnej akcji.
SPOKOJNIE, to tylko zabawa.
Pozdrawiam.



Zastanawiam się czemu wydaje ci się, że pracownich liniowi inaczej oceniają pozostalych przewodniczących ? W czym lepszy jest przew. Kontry, 80-tki, IiT, czy pozostali? Nie wydaje Ci się że dla  liniowych wszyscy są po jednych pieniądzach? 
Wizerunkowo najlepiej wypada MZZPRC I to w zasadzie tylko dzięki Annie. Co będzie jak wygra wybory na nowego przedstawiciela, zobaczymy ( swoją drogą, czy te wybory nie powinny być ogłoszone, w końcu minął miesiąc od odwołania Kuźmiczonka ) .
Może i jesteś z pierwszej linii ale nie zdziwiłoby mnie gdyby to była pierwsza linia wśród najwyższych władz związkowych. 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 09:09:21 wysłana przez jorka »

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5719 dnia: Grudnia 17, 2016, 11:07:06 »
Dzień dobry.
Dzisiaj prezent dla naszego pupila związkowego zostanie wysłany drogą pocztową.

P.S.
1.Pajączek, są sprawy, na które nie mamy wpływu. Nic to! Róbmy swoje, a jeszcze będzie przepięknie.  :)
2.Jorka, dziękuję za komplement. ;)
3. Merge, nigdy nie byłem przy korycie. Jakimkolwiek. Dlatego, mogę bez wstydu, z podniesionym czołem pisać o tym, co uważałam za warte krytyki. Serdecznie pozdrawiam.
4. Andrzeloputi, znowu bawisz się w prokuratora? Znowu chciałbyś poznać personalia osób, którym przysługuje (na tym forum) status osób anonimowych? Wstyd. Zanim ponownie zaczniesz wyjeżdżać z takimi tekstami to najpierw przedstaw się. Z imienia i z nazwiska. Daj dobry przykład albo wyluzuj.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 11:13:26 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5720 dnia: Grudnia 17, 2016, 12:29:58 »


3. Merge, nigdy nie byłem przy korycie. Jakimkolwiek. Dlatego, mogę bez wstydu, z podniesionym czołem pisać o tym, co uważałam za warte krytyki. Serdecznie pozdrawiam.

Czyżby jednak na tym forum znikały posty? bo komu tutaj odpowiadasz?

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5721 dnia: Grudnia 17, 2016, 14:24:20 »
4. Andrzeloputi, znowu bawisz się w prokuratora? Znowu chciałbyś poznać personalia osób, którym przysługuje (na tym forum) status osób anonimowych? Wstyd. Zanim ponownie zaczniesz wyjeżdżać z takimi tekstami to najpierw przedstaw się. Z imienia i z nazwiska. Daj dobry przykład albo wyluzuj.
Bo na forum to ty możesz wszystko, ale jak trzeba człowiekowi w oczy spojrzeć to twoje jajeczka kurczą się do rozmiaru orzeszków pistacjowych.

No, ale produkuj się dalej. Masz to tego prawo. Ludzie ocenią.

P.S.
Z. z "Solidarności" to więcej niż wiejski burak...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5722 dnia: Grudnia 17, 2016, 14:42:04 »
Do Dziki_Gon:

Aparatowy Procesów Chemicznych  - Wydział Syntezy Mocznika APM - 5bop - 1 osoba

Maszynista urządzeń nawęglania    - Wydział Elektrociepłowni EPE - 5BOP 1 osoba

Aparatowy Procesów Chemicznych  - Wydział Nawozów NPN 5bop 2 osoby

Aparatowy Procesów Chemicznych  - Wydział Kwasu Siarkowego NPS 5bop 1 osoba

Operator Sprzętu Przełandukowo-transportowego Wydział Pakowni LP2 2bop 2 osoby

Aparatowy - Wydział Gospodarki IOW 5bop 5 osób

Aparatowy Procesów Chemicznych  - Wydział Części Czarnej PPC 5bop 1 osoba
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 14:46:22 wysłana przez pol »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5723 dnia: Grudnia 17, 2016, 15:08:02 »
Jak tam nasze spółki córki? Jest porozumieni  z Zarządem?

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5724 dnia: Grudnia 17, 2016, 22:59:46 »
Andrzeloputi,
masz zacięcie do kneblowania ust wolności. Poza tym, nadal uciekasz od meritum sprawy. Nadal czekam, aż dasz przykład i ujawnisz swoje dane personalne.
Racja jest częściowo po twojej stronie. Ludzie ocenią. I uwierz mi, ocenią inaczej niż sobie marzysz.
Nie zapomnij o tym wspomnieć Pierwszemu, gdy będziesz pił kawę w jego gabinecie.

Uwielbiam patrzeć, jak nie trzymacie ciśnienia, jak jesteście bezsilni. Trochę dowcipu, trochę inwencji twórczej i już wpadacie we wściekłość. Wówczas nie potraficie opanować się i najczęściej piszecie jakieś obleśne żarty, np. o jajeczkach wielkości orzeszków. Brawo.

Rozumiem, boli...





Post Merge: [time]Grudzień 17, 2016, 23:09:33 [/time]
Jorka,
post musiał zostać usunięty przed czasem jego aktywacji na forum (ok.30 minut).
Zresztą, nie ja powinienem być adresatem Twoich pytań. Zadaj je Merge.
Zapewne otrzymasz podobną odpowiedź.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 23:27:56 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5725 dnia: Grudnia 18, 2016, 14:25:57 »


3. Merge, nigdy nie byłem przy korycie. Jakimkolwiek. Dlatego, mogę bez wstydu, z podniesionym czołem pisać o tym, co uważałam za warte krytyki. Serdecznie pozdrawiam.

Czyżby jednak na tym forum znikały posty? bo komu tutaj odpowiadasz?

Wydaje mi się, że ten "Merge" to jest wtedy gdy jedna osoba napisze dwa posty jeden pod drugim. Wtedy są one łączone właśnie z takim wpisem, a więc nie jest to osoba, której post został skasowany ;-)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5726 dnia: Grudnia 18, 2016, 16:01:05 »
Dokładnie tak jest
 Merge - łączyć

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5727 dnia: Grudnia 18, 2016, 16:54:02 »


3. Merge, nigdy nie byłem przy korycie. Jakimkolwiek. Dlatego, mogę bez wstydu, z podniesionym czołem pisać o tym, co uważałam za warte krytyki. Serdecznie pozdrawiam.

Czyżby jednak na tym forum znikały posty? bo komu tutaj odpowiadasz?

Wydaje mi się, że ten "Merge" to jest wtedy gdy jedna osoba napisze dwa posty jeden pod drugim. Wtedy są one łączone właśnie z takim wpisem, a więc nie jest to osoba, której post został skasowany ;-)
Nie żeby chcialo mi się bawić tu w jakieś śledztwo ale pozwolę sobie jednak  w tej kwestii sie nie zgodzić.
Pan SPOKOJNIE odpowiada z listy osobom, które coś tam w jego kierunku napisały . Jest tam też "Merge".  którego post potem zniknął p.SPOKOJNIE zresztą nie protestuje, że Merge na chwilę zaistniał psize tylko że w ciągu 30 min mógł post usunąć.
 Podobna sytuacja była też w wątku o ZZ gdzie pojawia się cytat z wypowiedzi p.SPOKOJNIE a samej wypowiedzi nie ma więc post też zniknął no chyba, że SPOKOJNIE też znaczy łączyć  ;)
Nie pozostaje mi nic innego jak to wypróbować , napiszę coś i w ciągu 30 min usunę ....:)

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5728 dnia: Grudnia 19, 2016, 09:36:20 »
Witam, może się mylę, ale wydaje mi się że sprawa kapci, podwyżek oraz pana K. skutecznie odsunęła wszystkich od sprawy paczek i premii.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5729 dnia: Grudnia 19, 2016, 11:46:52 »
A właśnie rusza się coś w sprawie (nieszczęsnych) paczek???